New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na meg egy Michael Carter, ezuttal CB posztra. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Sherwoodot LBnek jelentette be a csapat.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
4. kor vegen letrade egy extra 6. korert cserebe.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Végülis Beki neked egy szavad nem lehet, azt mondtad, hogy idén töltsük tele az O-t a D ráér majd jövőre 😀
Apex
Nincs is. 😀
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Végülis Beki neked egy szavad nem lehet, azt mondtad, hogy idén töltsük tele az O-t a D ráér majd jövőre 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 956
Innét ez már tényleg lutri, de valószinű ezt a futó srácot nagyon akarhattuk...

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na meg egy offense pick 😀
Carter pick rossz hir Perinenek szvsz.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!
Top Kickert elhozhatnánk amúgy ma

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy
Alijah Vera-Tucker
Elijah Moore
Ha van Ilijah keresznevű prospect, mehet a rá nagyobb összeg 😀
Wester
A google egyedül őt dobta ki, mondjuk a csávó true freshman volt 2020-ban, szal kell még rá várni minimum 2 évet, de legalább CB 😀
 utepminers.com/sports/football/roster/ilijah-johnson/9452

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Vegigneztem ki maradt bent es Trey Smith OG vagy Jabril Cox LB nalam a nyero.
4/2-re.

#Jets top 5 WRs in week 1 last season

- Breshad Perriman
- Jamison Crowder
- Chris Hogan
- Braxton Berrios
- Jeff Smith

#Jets current top 5 WRs

- Corey Davis
- Denzel Mims
- Keelan Cole
- Elijah Moore
- Jamison Crowder
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Ahogy látszik a Pick után, amikor JD-ék felhivták Mooret, Saleh az asztalt csapkodta, úgy örült. Tényleg nagyon rajta voltak ezen a huzáson
Lucifer
Saleh alapból ilyen, akkor is csapkodta volna ha a 15.játékos a boradján a kiválasztott.😊 De nagyon örülök neki és remélem nagy karrierje lesz.😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ahogy látszik a Pick után, amikor JD-ék felhivták Mooret, Saleh az asztalt csapkodta, úgy örült. Tényleg nagyon rajta voltak ezen a huzáson
Lucifer
JD es Saleh beszede is arra utalt h 1. kor utan keso este meg beszeltek (scoutokat bevonva) es biztak benne h Moore lecsuszik.
Beki
Van/volt bennem bőven hiányérzet a választás után, de ha az FO örül, akkor én sem bánkódom. Mi lehet a forgatókönyv a 3. napra?
Lucifer
Lottozunk LB es CB posztra. 😀
OL depth is elferne meg. Csak konyorgom 6. kort ne csereljunk Colts veteran jatekosra...
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Ahogy látszik a Pick után, amikor JD-ék felhivták Mooret, Saleh az asztalt csapkodta, úgy örült. Tényleg nagyon rajta voltak ezen a huzáson
Lucifer
JD es Saleh beszede is arra utalt h 1. kor utan keso este meg beszeltek (scoutokat bevonva) es biztak benne h Moore lecsuszik.
Beki
Van/volt bennem bőven hiányérzet a választás után, de ha az FO örül, akkor én sem bánkódom. Mi lehet a forgatókönyv a 3. napra?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ahogy látszik a Pick után, amikor JD-ék felhivták Mooret, Saleh az asztalt csapkodta, úgy örült. Tényleg nagyon rajta voltak ezen a huzáson
Lucifer
JD es Saleh beszede is arra utalt h 1. kor utan keso este meg beszeltek (scoutokat bevonva) es biztak benne h Moore lecsuszik.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Ahogy látszik a Pick után, amikor JD-ék felhivták Mooret, Saleh az asztalt csapkodta, úgy örült. Tényleg nagyon rajta voltak ezen a huzáson

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Respect azért Saleh-nek, hogy ránézett erre a D-re, aztán azt mondta megoldom gyerekek jöhetnek az O playák
Wester
Ennyit a sok szakértőről hogy miért hozunk "védekező felfogású" edzőt. Mert ugyebár ha valaki DC volt akkor az mindenmáshoz hülye és csak a védelem érdekli. Ezen már januárban is jót röhögtem. Akkor is azt mondtam, h ha a defensehez jobban ért akkor oda rosszabb emberanyag is elég lesz neki és a támadó oldalra fog koncentrálni. (Mert amúgy tiszta szerencse hogy nem special coach jött aki nyilván puntereket draftolna 😁😁)
Pityu Gyor
Igazabol eleg hallgatni Saleh beszedeit es latszik h fel van keszulve azert h offense szinten mi merre hany meter.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Hát WR-pickre egyáltalán nem számítottam...
De nézzük pozitívan: így most Lewis és Crowder is kivágható, a felszabaduló pénzbe beleférne Sherman + Poole is!
Viszont egy dolgon agyalok még: Fant kivágásával ugyan sok halott pénz keletkezne, de mit szólnátok mondjuk Villanuevához RT-ben? Nem fiatal, de 2-3 jó év még lehet benne...
Zotya86
Én már így nem igazán bolygatnám a falat, már csak az összeszokottság miatt sem, meg Fant nem volt azért rossz, főleg nem annyira, hogy dead money-val kikéne vágni. A fal baloldala brutál jól néz ki, AVT-vel bízom benne, hogy McGovern is sokat fog javulni, a jobb oldal meg abszolút elfogadható.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 193
Hát WR-pickre egyáltalán nem számítottam...
De nézzük pozitívan: így most Lewis és Crowder is kivágható, a felszabaduló pénzbe beleférne Sherman + Poole is!
Viszont egy dolgon agyalok még: Fant kivágásával ugyan sok halott pénz keletkezne, de mit szólnátok mondjuk Villanuevához RT-ben? Nem fiatal, de 2-3 jó év még lehet benne...
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Amúgy ha tényleg sikerülne leakasztani Nelsont vagy Shermant én úgy gondolom, hogy Hall talán megtudná oldani a CB2 feladatot mást nem rotálásban Austin-al. Meg igazából én a DL miatt gondolom, hogy egy gyenge CB sor is eltudna karistolni talán. De azért most már tényleg jó lenne látni CB picket, mert zero depthünk van.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 956
Respect azért Saleh-nek, hogy ránézett erre a D-re, aztán azt mondta megoldom gyerekek jöhetnek az O playák
Wester
Ennyit a sok szakértőről hogy miért hozunk "védekező felfogású" edzőt. Mert ugyebár ha valaki DC volt akkor az mindenmáshoz hülye és csak a védelem érdekli. Ezen már januárban is jót röhögtem. Akkor is azt mondtam, h ha a defensehez jobban ért akkor oda rosszabb emberanyag is elég lesz neki és a támadó oldalra fog koncentrálni. (Mert amúgy tiszta szerencse hogy nem special coach jött aki nyilván puntereket draftolna 😁😁)

Green is green
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Annyira tovabbra sem lajkolom ezt a picket, de meglehet magyarazni. Egyebkent kb. mindenhol csak dicserik a picket meg hogy nagyon nagy steal, oriasi value stb.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Respect azért Saleh-nek, hogy ránézett erre a D-re, aztán azt mondta megoldom gyerekek jöhetnek az O playák
Wester
DL leapritja az ellenfelet, tobbi poszt lehet gyenge. 😀
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!
Respect azért Saleh-nek, hogy ránézett erre a D-re, aztán azt mondta megoldom gyerekek jöhetnek az O playák

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
4/2-on egy Jabril Cox pick mehetne. Vagy Shaun Wade talan?
Beki
Akikben a legnagyobb potenciált látják, itt már nem kezdőbe hozol szerintem. Ráadásul ezen a drafton ez a mai 3. nap totál káosz lesz
Wester
Cox azert siman beverekedheti magat kezdobe. 😀 (igaz barmelyik CBre ugyanez igaz itt)
Mosley 2 eve palyat sem latott, Davis egy bust, Cashman meg allandoan serult.