New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó

Beki
Erre visszatérve azért durva, hogy mennyire átalakult a roster 2 év alatt. Nyilván semmire nincs garancia, illetve jó nagy kérdőjel mennyire lesz egy sikeres szezon ez, de akkor is jó látni, hogy végre megszabadultunk Maccagnan mocskától..
Apex
Hát igen...
Azt sajnos nehezen bírja el egy franchise, ha draft magasan sz*rsz prémium posztokra és túlfizetett FA-kkal próbálkozol. Ehhez jön egy tehetségtelen HC 2 évig és látjuk mi lett az eredménye Darnolddal... Meg amikor Vyncint és Jeff Smith a kezdő WRed Berrios-al kiegészülve pl szezon közben...na akkor tudod h előtte évekig vmit nagyon elcsesztek. 😀
Nyilván idén nem lesz nyomás a JD-Saleh pároson, de jövőre már vminek látszania kell majd. Lesz pénz FAn megint és 2 db 1. + 2. köröd a drafton. Persze az egészet kivághatod az ablakon, ha Wilson besül.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó

Beki
A legutóbbi Pittsburgh CB akit húztunk elég jó volt 😀
Wester
"Fogjuk rá", na. 😀
Héten elég sok videót nézek az új LB/S és CB draftoltjainkról... sztem lesznek kellemes meglepetések (pozitív értelemben) bőven.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!

Beki
A legutóbbi Pittsburgh CB akit húztunk elég jó volt 😀

Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tegnap WR Matt Cole-t kukáztuk waiverről.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961

Beki
Erre visszatérve azért durva, hogy mennyire átalakult a roster 2 év alatt. Nyilván semmire nincs garancia, illetve jó nagy kérdőjel mennyire lesz egy sikeres szezon ez, de akkor is jó látni, hogy végre megszabadultunk Maccagnan mocskától..

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Keresd a hiibát 😀

Beki
Mims még mindig öltönyben?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Keresd a hiibát 😀

Beki
Connor jól lebarnult a télen
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Keresd a hiibát 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na tessék! Villanueava elment a Ravenshez évi 7 millióért, miközben mi 10-et fizetünk Fantnak :S
Tudom, hogy a többség szerint jó (vagy legalábbis átlagos) játékos, de azért ne mondjátok, hogy előbbi nem érte volna jobban meg 😀
Oké, tudom, hogy 5,5 millió DM maradna utána, de ennyi még beleférhetett volna idénre, hogy kimaxoljuk Wilson védelmét, nem?
Zotya86
Továbbra sincs semmi értelme lecserélni Fant-ot (főleg h 4 misi vmennyi már garantált az idei szerződéséből). 1 évre bőven jó Fant, átlag vagy átlag feletti szinten lehozza az RT poszton, míg Villanueava 33 évesen nem tudjuk mit alkotna az új sémában.
Az OL-ben az egyetlen kérdés az RG poszt. Gondolom ezt Lewis, GVR, Feeney és Clark bebunyózza egymással TC-ben. FAról max Trai Turner jöhetne oda.
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 193
Na tessék! Villanueava elment a Ravenshez évi 7 millióért, miközben mi 10-et fizetünk Fantnak :S
Tudom, hogy a többség szerint jó (vagy legalábbis átlagos) játékos, de azért ne mondjátok, hogy előbbi nem érte volna jobban meg 😀
Oké, tudom, hogy 5,5 millió DM maradna utána, de ennyi még beleférhetett volna idénre, hogy kimaxoljuk Wilson védelmét, nem?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó


Mielőtt még túlságosan reménykednénk
Wester
Happened last week while doing on-field work at the #Jets’ facility. Not ideal but enough time for Quinnen Williams to get right over the summer.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!


Mielőtt még túlságosan reménykednénk

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez végre vmi értelmesnek tűnő 4 részes sorozat lesz az offseasonről.
 www.youtube.com/watch?v=rSVvp9zMtNs
Beki
0:31-nél az a HC interjú jól látom ? 😀
Wester
Tuti, mert CJ és JD mellett Hymie Elhai a 3. emberke, aki szerepel és őt is mindig bevonják a fontosabb döntésekbe. 😊
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!
Ez végre vmi értelmesnek tűnő 4 részes sorozat lesz az offseasonről.
 www.youtube.com/watch?v=rSVvp9zMtNs
Beki
0:31-nél az a HC interjú jól látom ? 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez végre vmi értelmesnek tűnő 4 részes sorozat lesz az offseasonről.
 www.youtube.com/watch?v=rSVvp9zMtNs
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Meg Drew is meglepoen pozitivan all a corner dologhoz, pedig o aztan tud negativ lenni rendesen 😀 mondjuk azert ez mar tul optimista hozzaallas is szerintem, egy vet cb mindenkeppen kene
 twitter.com/DrewfromJersey/status/1389235638055079941?s=19

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Amúgy sok változásra nem számítok roster kapcsán: egy veterán backup QB kell még. Meg ha egy veterán kezdő CB leesik, az sem lehet hátrány. (meg lehet Lewis sem lesz rosteren sokáig)
Beki
Ha sikerülne leakasztani Nelsont vagy Shermant akkor még azt is mondanám, hogy egész pofásan néz ki papíron a csapat, mondjuk ehhez hozzá tartozik, hogy én Hall-ban nagyon bízok, szerintem kurva jó lehet a srác főleg Saleh alatt. Persze nyilván sok az unproven játékos a rosteren, de a coaching staff elég jó szerintem, szóval még akármi is lehet jövőre.
Apex
Hall felé még van bizalom, de Austin nem kezdő matéria, de backupnak sem szívesen nézném már. Sherman sztem SB esélyes csapathoz megy, Nelsonnak nem tudom mik a céljai. 😀
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Amúgy sok változásra nem számítok roster kapcsán: egy veterán backup QB kell még. Meg ha egy veterán kezdő CB leesik, az sem lehet hátrány. (meg lehet Lewis sem lesz rosteren sokáig)
Beki
Ha sikerülne leakasztani Nelsont vagy Shermant akkor még azt is mondanám, hogy egész pofásan néz ki papíron a csapat, mondjuk ehhez hozzá tartozik, hogy én Hall-ban nagyon bízok, szerintem kurva jó lehet a srác főleg Saleh alatt. Persze nyilván sok az unproven játékos a rosteren, de a coaching staff elég jó szerintem, szóval még akármi is lehet jövőre.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Amúgy sok változásra nem számítok roster kapcsán: egy veterán backup QB kell még. Meg ha egy veterán kezdő CB leesik, az sem lehet hátrány. (meg lehet Lewis sem lesz rosteren sokáig)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Honnan van ennyi idióta... feladsz 2. db 3. kört és kapsz vissza egy 4. kört 1. körben egy 9 helyes felmozgásnál (top15ről beszélünk ugye és igen... value chart alapján asszem egy 4. körrel túlfizettük) egy guardért... ennyi egybites gyökeret...
Meg jönnek azzal, hogy 1/23-on a MIN behúzta Darrisaw-t és asszem 3/2-vel Wyatt Davis... nem írom tovább inkább (ja és AVT játszott LT-t)
Beki
Asszem Mel Kiper-nél is volt ilyen Day 1 Headscratchers "cikk", és ott volt a Jets is közöttük. Mondjuk megértem számomra is totál érthetetlen, hogy miért QB-t meg OG-t draftolunk első két pickel mikor a legnagyobb needünk QB és OG volt...nem értem JD-t...
Apex
Mel Kipert én már messzire kerülöm, ahol megjelenik...
Visszagondolva JD megint kiszámítható volt idén is: QB > OL & DL > dinamikus playmaker > edge rusher > minden egyéb
FA alatt jött 3 DL emberke és 2 célpont, 0 CB (Hardee-t hagyjuk), 1 LB és ugye Keanu Nealt okkal próbálták leigazolni.
Na most: draft előtt nem volt QB-d, hiányzott a sebesség elkapó sorból, bitang iOL need és CB/LB sorból emberek -> 1. körben QB és OG (aki játszott LT-t is), 2. körben egy gyors elkapó, utána RB rotáció erősítése és 3. nap többi pickkel pedig versatile emberkék: LB/S hybrid, CB-k.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Honnan van ennyi idióta... feladsz 2. db 3. kört és kapsz vissza egy 4. kört 1. körben egy 9 helyes felmozgásnál (top15ről beszélünk ugye és igen... value chart alapján asszem egy 4. körrel túlfizettük) egy guardért... ennyi egybites gyökeret...
Meg jönnek azzal, hogy 1/23-on a MIN behúzta Darrisaw-t és asszem 3/2-vel Wyatt Davis... nem írom tovább inkább (ja és AVT játszott LT-t)
Beki
Asszem Mel Kiper-nél is volt ilyen Day 1 Headscratchers "cikk", és ott volt a Jets is közöttük. Mondjuk megértem számomra is totál érthetetlen, hogy miért QB-t meg OG-t draftolunk első két pickel mikor a legnagyobb needünk QB és OG volt...nem értem JD-t...

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó