New York Jets
30 feliratkozó
2 hónapja
Majd lesz oda is ember, nem egy 2. koros CB ront a helyzeten.Ja csak én idén nem hoztam volna CB-t még mindig magasan. Van 4 korrekt kezdőnk, lett egy 5., amikor mondom hogy LB-ben, S-ben és G-ban is kéne ember.Minden pozit nem tudunk 100%-ra megerositeni. Boven jo CB 2. korben, ebbe nem tudok most belekotni. Sadiq picket is az menti h WR2 lett.Pedig pont ez a class egyik erőssége még bent volt bőven kezdő szint: EMW vagy Haulcy pl.Sadiq pick a luxury nalunk,na azzal kellett volna safetyt hozni. 2. kor kozepen mar nem kezdo safetyert imadkozol.Akkora luxury pick ez mint a ház, mikor Malachi Moore a kezdő safety-d és egy lassan 40 éves Demario Davis játszik LB-t egy tavaly borzasztó Sherwood mellettKéne kezdő S, meg jó lenne LB meg G, szóval hozunk egy nickel CB-t úgy hogy Brownlee és elvileg Minkah is azt játszik majd. ggElvilegre nem adunk itt, foleg a Bailey pick utan. Minkah ugyis safety lesz mellette meg Belton es Moore rotal. Inkabb secondary pick, mint masik 2 poszt a tavaly ev vegi udfa shit show utan.
Wester
Beki
Wester
Beki
Wester
Beki
Wester
2 hónapja
Ja csak én idén nem hoztam volna CB-t még mindig magasan. Van 4 korrekt kezdőnk, lett egy 5., amikor mondom hogy LB-ben, S-ben és G-ban is kéne ember.Minden pozit nem tudunk 100%-ra megerositeni. Boven jo CB 2. korben, ebbe nem tudok most belekotni. Sadiq picket is az menti h WR2 lett.Pedig pont ez a class egyik erőssége még bent volt bőven kezdő szint: EMW vagy Haulcy pl.Sadiq pick a luxury nalunk,na azzal kellett volna safetyt hozni. 2. kor kozepen mar nem kezdo safetyert imadkozol.Akkora luxury pick ez mint a ház, mikor Malachi Moore a kezdő safety-d és egy lassan 40 éves Demario Davis játszik LB-t egy tavaly borzasztó Sherwood mellettKéne kezdő S, meg jó lenne LB meg G, szóval hozunk egy nickel CB-t úgy hogy Brownlee és elvileg Minkah is azt játszik majd. ggElvilegre nem adunk itt, foleg a Bailey pick utan. Minkah ugyis safety lesz mellette meg Belton es Moore rotal. Inkabb secondary pick, mint masik 2 poszt a tavaly ev vegi udfa shit show utan.
Wester
Beki
Wester
Beki
Wester
Beki
Lesz ez még így se!
2 hónapja
Minden pozit nem tudunk 100%-ra megerositeni. Boven jo CB 2. korben, ebbe nem tudok most belekotni. Sadiq picket is az menti h WR2 lett.Pedig pont ez a class egyik erőssége még bent volt bőven kezdő szint: EMW vagy Haulcy pl.Sadiq pick a luxury nalunk,na azzal kellett volna safetyt hozni. 2. kor kozepen mar nem kezdo safetyert imadkozol.Akkora luxury pick ez mint a ház, mikor Malachi Moore a kezdő safety-d és egy lassan 40 éves Demario Davis játszik LB-t egy tavaly borzasztó Sherwood mellettKéne kezdő S, meg jó lenne LB meg G, szóval hozunk egy nickel CB-t úgy hogy Brownlee és elvileg Minkah is azt játszik majd. ggElvilegre nem adunk itt, foleg a Bailey pick utan. Minkah ugyis safety lesz mellette meg Belton es Moore rotal. Inkabb secondary pick, mint masik 2 poszt a tavaly ev vegi udfa shit show utan.
Wester
Beki
Wester
Beki
Wester
2 hónapja
Pedig pont ez a class egyik erőssége még bent volt bőven kezdő szint: EMW vagy Haulcy pl.Sadiq pick a luxury nalunk,na azzal kellett volna safetyt hozni. 2. kor kozepen mar nem kezdo safetyert imadkozol.Akkora luxury pick ez mint a ház, mikor Malachi Moore a kezdő safety-d és egy lassan 40 éves Demario Davis játszik LB-t egy tavaly borzasztó Sherwood mellettKéne kezdő S, meg jó lenne LB meg G, szóval hozunk egy nickel CB-t úgy hogy Brownlee és elvileg Minkah is azt játszik majd. ggElvilegre nem adunk itt, foleg a Bailey pick utan. Minkah ugyis safety lesz mellette meg Belton es Moore rotal. Inkabb secondary pick, mint masik 2 poszt a tavaly ev vegi udfa shit show utan.
Wester
Beki
Wester
Beki
Lesz ez még így se!
2 hónapja
Sadiq pick a luxury nalunk,na azzal kellett volna safetyt hozni. 2. kor kozepen mar nem kezdo safetyert imadkozol.Akkora luxury pick ez mint a ház, mikor Malachi Moore a kezdő safety-d és egy lassan 40 éves Demario Davis játszik LB-t egy tavaly borzasztó Sherwood mellettKéne kezdő S, meg jó lenne LB meg G, szóval hozunk egy nickel CB-t úgy hogy Brownlee és elvileg Minkah is azt játszik majd. ggElvilegre nem adunk itt, foleg a Bailey pick utan. Minkah ugyis safety lesz mellette meg Belton es Moore rotal. Inkabb secondary pick, mint masik 2 poszt a tavaly ev vegi udfa shit show utan.
Wester
Beki
Wester
2 hónapja
Akkora luxury pick ez mint a ház, mikor Malachi Moore a kezdő safety-d és egy lassan 40 éves Demario Davis játszik LB-t egy tavaly borzasztó Sherwood mellettKéne kezdő S, meg jó lenne LB meg G, szóval hozunk egy nickel CB-t úgy hogy Brownlee és elvileg Minkah is azt játszik majd. ggElvilegre nem adunk itt, foleg a Bailey pick utan. Minkah ugyis safety lesz mellette meg Belton es Moore rotal. Inkabb secondary pick, mint masik 2 poszt a tavaly ev vegi udfa shit show utan.
Wester
Beki
Lesz ez még így se!
2 hónapja
Kéne kezdő S, meg jó lenne LB meg G, szóval hozunk egy nickel CB-t úgy hogy Brownlee és elvileg Minkah is azt játszik majd. ggElvilegre nem adunk itt, foleg a Bailey pick utan. Minkah ugyis safety lesz mellette meg Belton es Moore rotal. Inkabb secondary pick, mint masik 2 poszt a tavaly ev vegi udfa shit show utan.
Wester
2 hónapja
Kéne kezdő S, meg jó lenne LB meg G, szóval hozunk egy nickel CB-t úgy hogy Brownlee és elvileg Minkah is azt játszik majd. gg
Lesz ez még így se!
2 hónapja
DAngelo Ponds CB oke a dolog
2 hónapja
Kiváncsi leszek rájuk. Én Mougey elsőéves munkájával elégedett vagyok (nem a csapat eredményével) szóval bizakodok. Tálán az egy pozitív jel, hogy amikor láttam az Oregon-Texas Tech meccset pont arra gondoltam, hogy mind a két választásunkat szívesen látnám a csapatomban. A felcsere meg kifejezetten jó ezért az ellenértékért. Következő pickre én szerintem G vagy CB jön, de ha S van értéken jöhet az is.
2 hónapja
Több CB2 jobb, mint a szezon végi udfa-k. 😀Csak McCoy jöhet nálam szóba, CB1 hiányzik, CB2 szintből van elég.CB-t sem hagynám ki, oda is elfér a depth és LB mellett talán oda lesz a legnagyobb kínálat ma.S, LB vagy GLátva h kik elérhetőek még... 2/12-re lesz itt fejvakarás még h kit válasszanak; RB+TE+spec team picken kívül bármit elfogadok.CB, vagy S?
Beki
GTom
Wester
Beki
Wester
2 hónapja
Csak McCoy jöhet nálam szóba, CB1 hiányzik, CB2 szintből van elég.CB-t sem hagynám ki, oda is elfér a depth és LB mellett talán oda lesz a legnagyobb kínálat ma.S, LB vagy GLátva h kik elérhetőek még... 2/12-re lesz itt fejvakarás még h kit válasszanak; RB+TE+spec team picken kívül bármit elfogadok.CB, vagy S?
Beki
GTom
Wester
Beki
Lesz ez még így se!
2 hónapja
CB-t sem hagynám ki, oda is elfér a depth és LB mellett talán oda lesz a legnagyobb kínálat ma.S, LB vagy GLátva h kik elérhetőek még... 2/12-re lesz itt fejvakarás még h kit válasszanak; RB+TE+spec team picken kívül bármit elfogadok.CB, vagy S?
Beki
GTom
Wester
2 hónapja
S, LB vagy GLátva h kik elérhetőek még... 2/12-re lesz itt fejvakarás még h kit válasszanak; RB+TE+spec team picken kívül bármit elfogadok.CB, vagy S?
Beki
GTom
Lesz ez még így se!
2 hónapja
Látva h kik elérhetőek még... 2/12-re lesz itt fejvakarás még h kit válasszanak; RB+TE+spec team picken kívül bármit elfogadok.CB, vagy S?
Beki
2 hónapja
Látva h kik elérhetőek még... 2/12-re lesz itt fejvakarás még h kit válasszanak; RB+TE+spec team picken kívül bármit elfogadok.
2 hónapja
Well, őszintén szólva én nem követtem mostanság annyira az eseményeket..posztok alapján okés, de JoeB nagyon nem örül a draftnak és neki általában azért eleg jók a predikciói...
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
2 hónapja
Ennek a draftnak alapból eddig tudok örülni - ezek korrekt játékosok, bátor lépések az FOtól. Sajnos az elmúlt években párszor már volt ilyen érzésem aztán jött a szezon - nincs más hátra mint bízni abban, hogy most másképp lesz.
Green is green
2 hónapja
Konkrétan vagy azt olvasom hogy all time great draft, vagy hogy mindenki takarodjon.Zseni
2 hónapja
Remaining picks:Round 2: No. 44
Round 4: No. 103
Round 4: No. 140
Round 5: No. 179
Round 7: No. 228
Round 7: No. 242
Ma estet gyorsan letudjuk 😁
2 hónapja
Cooper Jr, picknek jó, lesz célpont dögivelNa szerencseje Muzsinak.
Wester
Viszont ha ennyi celponttal sem docog az offense...