New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/RapSheet/status/1253412281464963079?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Sziasztok! Én WR-t várok 11re, de ha Bechton elérhető az éj folyamán akkor JD azt favorizálja, szerintem!🤔☺️
Poginho
Udv a csoportban! 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Sziasztok! Én WR-t várok 11re, de ha Bechton elérhető az éj folyamán akkor JD azt favorizálja, szerintem!🤔☺️
Poginho
Sztem a támadófalba jön az első pick. WR fronton egy hajszállal jobban állunk. Sztem OL, WR, OL, WR, CB lesz az első 5 választás részünkről. Vagy felmegyünk 1/1-re Burrow-ért Xd
Lucifer
Sok volt a Madden? 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Na arra a trade-re pislognék mint pocok a lisztben!🙈😂😂😂🤷🏼‍♂️😎
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Sziasztok! Én WR-t várok 11re, de ha Bechton elérhető az éj folyamán akkor JD azt favorizálja, szerintem!🤔☺️
Poginho
Sztem a támadófalba jön az első pick. WR fronton egy hajszállal jobban állunk. Sztem OL, WR, OL, WR, CB lesz az első 5 választás részünkről. Vagy felmegyünk 1/1-re Burrow-ért Xd

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Sziasztok! Én WR-t várok 11re, de ha Bechton elérhető az éj folyamán akkor JD azt favorizálja, szerintem!🤔☺️
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 213
JJenkins és Fant leigazolása is hivatalos közben.
Beki
Még jó, h nem vártak sokat vele 😀

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JJenkins és Fant leigazolása is hivatalos közben.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
2 helyen is olvastam ma, hogy CJ Henderson-t is komálja az FO, ha a 4 OT kimenne előttünk.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Wills lesz a mi pickunk.
Apex
No de milyen formában és milyen áron? 😀
Beki
Ha JD nagyon akarja valamelyik OT-t es meg bent lesz 9.-nel szerintem gondolkodas nelkul feltradelunk. Egyebkent szerintem Wills ott lesz 11.-nel, habar en Thomas-nak jobban orulnek.
Apex
Sztem jó pár csapatnál elég más az OT-k rangsora. Valamiért úgy érzem, hogy inkább RT-t keresünk és lesz még 3. körig iOL pick függően hogyan alakulnak a dolgok.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Szerintem Wills lesz a mi pickunk.
Apex
No de milyen formában és milyen áron? 😀
Beki
Ha JD nagyon akarja valamelyik OT-t es meg bent lesz 9.-nel szerintem gondolkodas nelkul feltradelunk. Egyebkent szerintem Wills ott lesz 11.-nel, habar en Thomas-nak jobban orulnek.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Wills lesz a mi pickunk.
Apex
No de milyen formában és milyen áron? 😀
Beki
Ha feltrédelünk érte tökön szúrom magam
nemkismiska
Ha esetleg CLE elé akarunk beugrani, 9. helyre JAX-el egy üzlet még beleférhet.
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Szerintem Wills lesz a mi pickunk.
Apex
No de milyen formában és milyen áron? 😀
Beki
Ha feltrédelünk érte tökön szúrom magam
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
No, így 1.5 nappal a draft 1. köre előtt az a tippem, hogy WR-t húzunk vagy Becton a 11. pickkel.
Beki
Mindenképp OT vagy letrade. Az én tippem 😊
Pityu Gyor
Én is erre hajlok. OT vagy lecsere. Második körben is húzhatunk amúgy elsökörös tehetség WRt. Bectonnak örülnék 😊 De őt kiviszik korábban és sztem nem kapunk majd elég ellenértéket a cetlinkért, így csere sem lesz, hanem 4. legjobb OT.
nemkismiska
Letradere akkor nyílik nagy esély, ha a 4 OT kimegy már (amire igen jó esély mutatkozik) és valaki sokat csúszik pl Simmons mondjuk vagy valaki jönne a Lamb/Jeudy duó egyikéért. Ugyan ha utóbbi kettős elérhető 11. picknél szemrebbenés nélkül maradnék és behúznám egyiküket, de valahogy az az érzésem, hogy JD hiába hozott FA-n emberkéket OL-be nem túl elégedett a helyzettel és ha egy 3. kört kaphatunk a letradenél, bele fog menni.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Wills lesz a mi pickunk.
Apex
No de milyen formában és milyen áron? 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Szerintem Wills lesz a mi pickunk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
No, így 1.5 nappal a draft 1. köre előtt az a tippem, hogy WR-t húzunk vagy Becton a 11. pickkel.
Beki
Mindenképp OT vagy letrade. Az én tippem 😊
Pityu Gyor
Én is erre hajlok. OT vagy lecsere. Második körben is húzhatunk amúgy elsökörös tehetség WRt. Bectonnak örülnék 😊 De őt kiviszik korábban és sztem nem kapunk majd elég ellenértéket a cetlinkért, így csere sem lesz, hanem 4. legjobb OT.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
No, így 1.5 nappal a draft 1. köre előtt az a tippem, hogy WR-t húzunk vagy Becton a 11. pickkel.
Beki
Mindenképp OT vagy letrade. Az én tippem 😊

Green is green
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
No, így 1.5 nappal a draft 1. köre előtt az a tippem, hogy WR-t húzunk vagy Becton a 11. pickkel.
Beki
Kérlek csak Becton-t ne. Akkor már inkább Jones csak ne ez a melák.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
No, így 1.5 nappal a draft 1. köre előtt az a tippem, hogy WR-t húzunk vagy Becton a 11. pickkel.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A Logan Ryan leigazolásról ki mit gondol? Lesz, nem lesz? Ha lesz, hogyan lesz?
Lucifer
Ha drafton érkezik 1 CB (sztem 3. vagy 4. körben fog egy), akkor nem hiszem.
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 213
A Logan Ryan leigazolásról ki mit gondol? Lesz, nem lesz? Ha lesz, hogyan lesz?

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD draft előtti call-ja pár percen belül kezdődik.
Beki
Egyetlen értelmes dolog, ami elhangzott: nem tervez senkit eltradelni a draft hetében, de az a csapat érdeke h meghallgassa, ha valaki iránt érdeklődnek. Adams-el draft után beszélnek hosszabbítás ügyben.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD draft előtti call-ja pár percen belül kezdődik.