New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
na ez a kemény...
 twitter.com/RichCimini/status/1252203408578220032
Beki
Biztos pechünk van...

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
na ez a kemény...
 twitter.com/RichCimini/status/1252203408578220032
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
 twitter.com/AdamSchefter/status/1251126954616672257

Beki
Jaj

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/Jason_OTC/status/1251237736259956738

Jár a taps az Idzik, Maccagnan duónak...főleg a kávés balfasznak.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1251126954616672257
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Adams csak a szokásos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RichCimini/status/1251119313249075200
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ravens GM-től 2 érdekes update a számunkra need posztokról:
 twitter.com/jeffzrebiec/status/1248221455596359681
 twitter.com/jeffzrebiec/status/1248223149889634304
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Onwuasor szerződése: 1 év, 2M, full garantált.
Beki
Jó kis védelem lesz. 11 linebacker egyszerre a pályán! 😀
alatriste
Avery maradására addig számítok, amíg valakire nem kell lóvé.
Beki
Jo nagy faszsag lenne kivagni, o pont hogy olyan lb aki pressure-t tud generalni a qb-ra es tekintve a csapat pass rush kepesseget..hat szerintem nem baj ha o itt van. En meg mindig siman inkabb Winterst vagnam ki.
Apex
Meglátjuk h ACLből hogyan tér vissza, de láttuk tavaly a védelemben, hogy pár meccs után a backup LBk azért összekapták magukat és nem rajtuk múlott (azt még mindig nem értem h a Bills ellen Mosley kiesése után mi a picsa volt az az összeomlás). GW-nek úgyis kreatív blitzeket kell kitalálnia 2020-ban, szóval én Avery-t áldoznám be, ha (ismétlem ha) valakire kell a pénz. Mosley, ha nem robban, végig a pályán lesz kb, van mélység mellé már.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Onwuasor szerződése: 1 év, 2M, full garantált.
Beki
Jó kis védelem lesz. 11 linebacker egyszerre a pályán! 😀
alatriste
Avery maradására addig számítok, amíg valakire nem kell lóvé.
Beki
Jo nagy faszsag lenne kivagni, o pont hogy olyan lb aki pressure-t tud generalni a qb-ra es tekintve a csapat pass rush kepesseget..hat szerintem nem baj ha o itt van. En meg mindig siman inkabb Winterst vagnam ki.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Onwuasor szerződése: 1 év, 2M, full garantált.
Beki
Jó kis védelem lesz. 11 linebacker egyszerre a pályán! 😀
alatriste
Avery maradására addig számítok, amíg valakire nem kell lóvé.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Onwuasor szerződése: 1 év, 2M, full garantált.
Beki
Jó kis védelem lesz. 11 linebacker egyszerre a pályán! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Onwuasor szerződése: 1 év, 2M, full garantált.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
OTC szerint 16.8M cap space van, de ebben még Jenkins és Onwuasor szerződése nincs bent.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na most, hogy kicsit lecsendesett az FA én szeretném azért a saját "álom" mock draftomat leírni. Azt érdemes tudni, hogy én még számítok egy veterán pass rusher igazolásra tőlünk.(Griffen/Golden)


1. rd 11. pick: Andrew Thomas, OT
Én úgy gondolom, hogy nem fog kimenni az összes Tackle előttünk, sőt legalább 2 közül fogunk tudni választani, én nagyon bízok benne, hogy Thomas lesz a választásunk. Nagy, erős, a legjobb csapatok ellen bizonyított és a legfontosabb hogy LT. Így az Edoga project is maradhatna és Fant-et se kell berakni Sam vakoldalára.
2. rd 48. pick: Brandon Aiyuk, WR
Itt azért már kicsit komplikáltabb a dolog, de tekintve a rengeteg WR-t jó esélyünk lesz arra, hogy Aiyuk bent lesz mikor mi jövünk. Igazi playmaker elkapó, rendkívüli YAC, nagyon jó vertical threat. Golden Tate-hez tudnám igazából hasonlítani.
3. rd 68. pick: Michael Pittman Jr., WR
Igen, jöhetne itt CB vagy akár EDGE is nagyon jól tudom, de mivel, hogy Darnold-nak ez kritikus éve lesz, én inkább támogatnám az O-t továbbra is. Pittman nagyon jól tudná kiegészíteni Aiyuk-ot és Perriman-t. Nagy, fizikális elkapó, igazi red zone threat. Meg persze az sem utolsó dolog, hogy anno Sam-el együtt játszottak, szóval valószínűleg hamar egymásra találnának a pályán. 😀
3. rd 79. pick: Bryce Hall, CB
Egy újabb hatalmas need-re jönne játékos. Bár személy szerint én bízok GW-ben, hogy a Desir, Austin, Poole trio jól fog működni, de ebből 2 ember-nek is csak 1 éves szerződése van, szóval mindenképpen kell depth illetve a jövő szempontjából erősítés erre a posztra, Hall pedig szerintem egy remek választás lenne. Fizikális corner, aki jó futás ellen és inkább a zone coverage-ben remekel.
4. rd 120. pick: Kenny Willekes, EDGE
Lehet kicsit elfogult vagyok ezzel a pick-el, de én nagyon örülnék Willekes-nek. Egyrészt szerintem tökéletesen passzol a JD formulához(High motor, effort, culture guy). Másrészt GW szerintem nagyon jól tudná használni akár szituációs pass rusher-ként, idővel akár nagyobb szerepe is lehet, a potenciál mindenképp ott van.
5. rd 158. pick: Kyle Murphy, OG/OT
Elsősorban depth pick, viszont annak kíváló lenne. Ismét csak azt tudom mondani, hogy a JD mentalitás-hoz passzol. Több poszton is játszott karrierje során, nagyon atletikus ami a Gase scheme-hez is jó lenne.
6. rd 191. pick: Rodrigo Blankenship, K
Oké ezzel lehet nem mindenki ért egyet, de szerintem az utóbbi időkben felértékelődtek nagyon is a jó Placekickerek az NFL-ben. Többek között nekünk sem biztos pont, viszont Rodrigo-val jó eséllyel 4-5 évig stabil lehet a poszt.
6. rd 211. pick: Darius Anderson, RB
Bell után elég vékony a RB poszt, Josh Adams-ben talán van némi potenciál, de én inkább draftolnék egyet az utolsó pick-el. Anderson egy igazi "hit the hole" speedrunner és elkapásokban is van benne bőven potenciál. Igazából egy low risk high reward féle pick aki depth-nek is jó.

Hát ennyi lenne, tudom nem mindenki fog egyetérteni ezzel. Illetve azt is megértem, hogy valakinek egy-két játékos jóval magasabban van a saját kis draftboardján, de én így látom a dolgokat jelenleg. Egy ilyesféle vagy ehhez hasonló draft-al maximálisan megelégednék. 😀
Apex
Nagyon jó ez a mock. Igazából ennek a forgatókönyvnek örülnék a legjobban: 1. kör OT és utána duplázás WR-ből 3. kör végéig.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Na most, hogy kicsit lecsendesett az FA én szeretném azért a saját "álom" mock draftomat leírni. Azt érdemes tudni, hogy én még számítok egy veterán pass rusher igazolásra tőlünk.(Griffen/Golden)


1. rd 11. pick: Andrew Thomas, OT
Én úgy gondolom, hogy nem fog kimenni az összes Tackle előttünk, sőt legalább 2 közül fogunk tudni választani, én nagyon bízok benne, hogy Thomas lesz a választásunk. Nagy, erős, a legjobb csapatok ellen bizonyított és a legfontosabb hogy LT. Így az Edoga project is maradhatna és Fant-et se kell berakni Sam vakoldalára.
2. rd 48. pick: Brandon Aiyuk, WR
Itt azért már kicsit komplikáltabb a dolog, de tekintve a rengeteg WR-t jó esélyünk lesz arra, hogy Aiyuk bent lesz mikor mi jövünk. Igazi playmaker elkapó, rendkívüli YAC, nagyon jó vertical threat. Golden Tate-hez tudnám igazából hasonlítani.
3. rd 68. pick: Michael Pittman Jr., WR
Igen, jöhetne itt CB vagy akár EDGE is nagyon jól tudom, de mivel, hogy Darnold-nak ez kritikus éve lesz, én inkább támogatnám az O-t továbbra is. Pittman nagyon jól tudná kiegészíteni Aiyuk-ot és Perriman-t. Nagy, fizikális elkapó, igazi red zone threat. Meg persze az sem utolsó dolog, hogy anno Sam-el együtt játszottak, szóval valószínűleg hamar egymásra találnának a pályán. 😀
3. rd 79. pick: Bryce Hall, CB
Egy újabb hatalmas need-re jönne játékos. Bár személy szerint én bízok GW-ben, hogy a Desir, Austin, Poole trio jól fog működni, de ebből 2 ember-nek is csak 1 éves szerződése van, szóval mindenképpen kell depth illetve a jövő szempontjából erősítés erre a posztra, Hall pedig szerintem egy remek választás lenne. Fizikális corner, aki jó futás ellen és inkább a zone coverage-ben remekel.
4. rd 120. pick: Kenny Willekes, EDGE
Lehet kicsit elfogult vagyok ezzel a pick-el, de én nagyon örülnék Willekes-nek. Egyrészt szerintem tökéletesen passzol a JD formulához(High motor, effort, culture guy). Másrészt GW szerintem nagyon jól tudná használni akár szituációs pass rusher-ként, idővel akár nagyobb szerepe is lehet, a potenciál mindenképp ott van.
5. rd 158. pick: Kyle Murphy, OG/OT
Elsősorban depth pick, viszont annak kíváló lenne. Ismét csak azt tudom mondani, hogy a JD mentalitás-hoz passzol. Több poszton is játszott karrierje során, nagyon atletikus ami a Gase scheme-hez is jó lenne.
6. rd 191. pick: Rodrigo Blankenship, K
Oké ezzel lehet nem mindenki ért egyet, de szerintem az utóbbi időkben felértékelődtek nagyon is a jó Placekickerek az NFL-ben. Többek között nekünk sem biztos pont, viszont Rodrigo-val jó eséllyel 4-5 évig stabil lehet a poszt.
6. rd 211. pick: Darius Anderson, RB
Bell után elég vékony a RB poszt, Josh Adams-ben talán van némi potenciál, de én inkább draftolnék egyet az utolsó pick-el. Anderson egy igazi "hit the hole" speedrunner és elkapásokban is van benne bőven potenciál. Igazából egy low risk high reward féle pick aki depth-nek is jó.

Hát ennyi lenne, tudom nem mindenki fog egyetérteni ezzel. Illetve azt is megértem, hogy valakinek egy-két játékos jóval magasabban van a saját kis draftboardján, de én így látom a dolgokat jelenleg. Egy ilyesféle vagy ehhez hasonló draft-al maximálisan megelégednék. 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Cap charges for Jets' new players: McGovern $7.3M, Fant $7.25M, Perriman $6.4M, Desir $4.0M, Van Roten $3.4M.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
GVR is hivatalos.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Desir is aláfirkantott hivatalosan.
GVR és Fant maradt így már csak (+depth playerek).
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD tegnapi beszede:
 m.youtube.com/watch?v=st-DRv92jC4
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Perriman leigazolasa is official.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lentiek kimaradtak sorry:

A hint, perhaps, from Jets GM Joe Douglas about his intentions early in the NFL Draft?:

"I think there’s a real shortage of quality offensive linemen in the NFL, so we’re going to do our best to get as many quality ones as we can because you can never have too many."
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
JD bácsi azt mondta

- FA-ra a terv az volt, hogy megfontoltan igazolnak: depth kialakítása és pénzügyileg is csak okosan. -> "We had a lot of holes to fill. Our plan was to be strategic and disciplined."
- úgy érzi, hogy az eddigi igazolásokkal rugalmasabban tudnak nekikezdeni a draftnak
- nem tudják még hol lesz majd a "főhadiszállás" draft során
- a sok 1 éves szerződést a piacra fogta
- nem aggódik a sok 1 éves szerződés miatt, lehetőség adott a hosszabbításra
- Fantról: megfelelő fit Gase sémájába, az atletikusságát emelte kialakítása
- az összes OL igazolás kapcsán megemlítette, hogy több poszton is tudnak játszani
- Winters valszeg nem lesz kirakva mostanában
- elmondta h Clowney ügynökével is beszéltek, de kiemelte h örül Jenkins újraigazolásának
- Diggs és Hopkins áráról is érdeklődtünk a tradek előtt
- Rex Hogannak nagy szerepe volt Desir leigazolásában
- kiemelte, hogy tavaly megígérte Sam szüleinek, hogy segíti a pici fiacskájukat megfelelő OL és playmaker igazolásokkal 😀
- OL és playmaker fronton: tettünk előrelépéseket, de rengeteg munka van még hátra
- kiemelte WReknél VSmith, Berrios, Doctson triót, mint akiknek jó lehetőség nyílik 2020-as szezonban h bizonyítsanak
- Mosley felépülése jól halad, Enunwa kapcsán ennyit mondott: "big question mark"
- Adams hosszabbítás ügyben nincs előrelépés, a fókusz FA-n és drafton van most
Beki
Mondjuk ezek közül Berriosban én is látok fantáziát. Ő igazából tavaly amikor kapott lehetőséget szerintem élt vele elkapóként, talán a Bengals meccs volt egyedül kivétel. De pl. punt return yardokban is ha jól tudom második volt a ligában.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD bácsi azt mondta

- FA-ra a terv az volt, hogy megfontoltan igazolnak: depth kialakítása és pénzügyileg is csak okosan. -> "We had a lot of holes to fill. Our plan was to be strategic and disciplined."
- úgy érzi, hogy az eddigi igazolásokkal rugalmasabban tudnak nekikezdeni a draftnak
- nem tudják még hol lesz majd a "főhadiszállás" draft során
- a sok 1 éves szerződést a piacra fogta
- nem aggódik a sok 1 éves szerződés miatt, lehetőség adott a hosszabbításra
- Fantról: megfelelő fit Gase sémájába, az atletikusságát emelte kialakítása
- az összes OL igazolás kapcsán megemlítette, hogy több poszton is tudnak játszani
- Winters valszeg nem lesz kirakva mostanában
- elmondta h Clowney ügynökével is beszéltek, de kiemelte h örül Jenkins újraigazolásának
- Diggs és Hopkins áráról is érdeklődtünk a tradek előtt
- Rex Hogannak nagy szerepe volt Desir leigazolásában
- kiemelte, hogy tavaly megígérte Sam szüleinek, hogy segíti a pici fiacskájukat megfelelő OL és playmaker igazolásokkal 😀
- OL és playmaker fronton: tettünk előrelépéseket, de rengeteg munka van még hátra
- kiemelte WReknél VSmith, Berrios, Doctson triót, mint akiknek jó lehetőség nyílik 2020-as szezonban h bizonyítsanak
- Mosley felépülése jól halad, Enunwa kapcsán ennyit mondott: "big question mark"
- Adams hosszabbítás ügyben nincs előrelépés, a fókusz FA-n és drafton van most
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1245426876337786880
Igyekszem összegyűjteni a lényeget majd.