New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mindketten 1 éves szerződéssel jönnek vissza. Van Roten és Jenkins számait jó lenne tudni, mert izgalmas h még mindig van pénz lóvéra. 😀
Beki
Tudván, hogy elvileg Jenkins után volt érdeklődés gyanítom nem volt annyira olcsó ...bár fene tudja Poole-ról is azt hittem hogy többet fog kapni.
Apex
Közben Fant, Lewis és Poole szerződésének pontos számai ismertek, így kis matek:

Poole 1 éves, full garis 5M 2020-ra

Fant cap számai:
2020: 7.25M
2021: 9.4M (7.4M szabadul fel, ha kitennénk)
2022: 10.65M

Lewis cap számai:
2020: 2.975M
2021: 7.7M (4.7M szabadul fel kivágás esetén)
2022: 7.9M

Ez így 5 + 7.25 + 2.975 = 15.225M
Van ugye még McGovern, nála csak átlaggal tudok számolni perpill, ami évi 9M, tehát 9 + 15.225 = 24.225M
Van még továbbá egy TruJo post-June cut, amivel 11 misi szabadul fel.

OTC adatokat nézve (beleszámít már Fant és Lewis szerződése), perpill 36.7M cap spacet ír.
Ebből lejön Poole és McGovern + TruJo cut, tehát van kb ~ 33.7M cap space.

Gondolom 9-10 misi / év ajánlat hever RA asztalán tőlünk. Ha máshova ír alá, akkor Dorsett és Perriman iránt érdeklődtünk.
Ezenkívül talán még Van Roten befuthat + 1 CB (+depth igazolások) és ennyi részünkről az FA.
Hát ugye, eme hsz-em óta érkezett:
- Andrews
- Van Roten
- Desir, 1 év 5.5M
- Maulet
- Christian, 1 év 1.25, max 2M
- Burgess
- Hewitt, 1 év 2M
- Jenkins

Repült:
- Roberts, 6M spórolás
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Mindketten 1 éves szerződéssel jönnek vissza. Van Roten és Jenkins számait jó lenne tudni, mert izgalmas h még mindig van pénz lóvéra. 😀
Beki
Tudván, hogy elvileg Jenkins után volt érdeklődés gyanítom nem volt annyira olcsó ...bár fene tudja Poole-ról is azt hittem hogy többet fog kapni.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mindketten 1 éves szerződéssel jönnek vissza. Van Roten és Jenkins számait jó lenne tudni, mert izgalmas h még mindig van pénz lóvéra. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Illetve kisebb meglepetésre Jordan Jenkins is visszajön, igazából én alapból is örültem volna ha visszahozzuk, nem egy rossz játékos ő. A deal még nem ismert, már csak egy emberre várunk...

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
James Burgess-t is visszahozzuk, ezután szerintem az ILB poszthoz nem is fogunk nyúlni

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Desir szerzodese max 5.5M lesz.
Beki
Occsóó volt!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Desir szerzodese max 5.5M lesz.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
CB Pierre Desir érkezik 1 évre.
Beki
Fasza! Neki nagyon örülök, 1 éves szerződést szerintem mindenképpen megért. 2 éve nagyon fasza volt, meglátjuk hogy GW mit tud vele kezdeni.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
CB Pierre Desir érkezik 1 évre.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Winters valszeg igy repul amivel 7 misi megintcsak felszabadult, Robbyt meg visszakene hozni, kene egy kezdokaliberu veteran CB, illetve DE is azert van meg a piacon
Apex
Winters-t megkérdezném azért paycut, ha engedne 3-4 misit és a maradékot full gariban megkapná, felőlem maradhat.
Robby nem tudom mire vár amúgy... vagy miért gondolják azt, hogy valaki hirtelen nagyobb lóvét ad neki. Tudom h nem kell sehova sietni, de naponta elkezdeném 1 misivel csökkenteni az ajánlatot. Drága kománk sokat képzel magáról, holott WR1-től messze van.
Veterán CB-t én is várok, bár jó volna tudni mennyi cap space van. 😀
Beki
En inkabb hoznek hatso korokbol egy guardot GRV es Lewis moge. Nem tudom RA-vel mivan, fura ez az egesz.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Winters valszeg igy repul amivel 7 misi megintcsak felszabadult, Robbyt meg visszakene hozni, kene egy kezdokaliberu veteran CB, illetve DE is azert van meg a piacon
Apex
Winters-t megkérdezném azért paycut, ha engedne 3-4 misit és a maradékot full gariban megkapná, felőlem maradhat.
Robby nem tudom mire vár amúgy... vagy miért gondolják azt, hogy valaki hirtelen nagyobb lóvét ad neki. Tudom h nem kell sehova sietni, de naponta elkezdeném 1 misivel csökkenteni az ajánlatot. Drága kománk sokat képzel magáról, holott WR1-től messze van.
Veterán CB-t én is várok, bár jó volna tudni mennyi cap space van. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Winters valszeg igy repul amivel 7 misi megintcsak felszabadult, Robbyt meg visszakene hozni, kene egy kezdokaliberu veteran CB, illetve DE is azert van meg a piacon

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Azert remelem fog maradni a top OT prospectekbol legalabb egy

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Greg Van Roten is erkezik 3 evre.
Beki
Nice! Akkor igy 2. Korben akar johet edge/WR.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Greg Van Roten is erkezik 3 evre.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a Ramsből Marqui Christian 3. safetynek.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1241444710503374854
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Darryl Roberts repült, 6 misi cap space spórolás.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Korábbi Rams DB Marqui Christian jön 1 évre. Adams és Maye mögött várhatóan 3. számú safety éesz Schefter szerint.
1 éves, 1.25M szerződés, ami felmehet 2 misire.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RichCimini/status/1241433713055055872
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Josh Andrews érkezik OL-be. Kis depth igazolás.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Yikes az a depth chart az O-nál.
 twitter.com/jetsxfactor/status/1241155017521930240
Mondjuk Robby Anderson még visszajöhet.
iktriad
Tyű a védelemnek ez a legalsó sora valami egészen félelmetes
Wyatt
DL még csak jó munkásembörök tömege és lesz pár nyomás + sack onnan, de a CB sor és az edgek...
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Sanders evi 8 misiert ir ala Saintshez. RA baratunk ezt benezte alaposan. Lassan vmi ultimatumot adhatnank neki, mert nem a potolhatatlan WR karegoria mi meg ra varunk napok ota...
Roberts szerzodesebol 2 misi garantaltta valik holnap. Lehet addig befut egy CB.
Beki
Én is azt hittem drágább lesz. Valószinű segít, hogy a draft WR class nagyon erős

Green is green
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Yikes az a depth chart az O-nál.
 twitter.com/jetsxfactor/status/1241155017521930240
Mondjuk Robby Anderson még visszajöhet.
iktriad
Tyű a védelemnek ez a legalsó sora valami egészen félelmetes

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanders evi 8 misiert ir ala Saintshez. RA baratunk ezt benezte alaposan. Lassan vmi ultimatumot adhatnank neki, mert nem a potolhatatlan WR karegoria mi meg ra varunk napok ota...
Roberts szerzodesebol 2 misi garantaltta valik holnap. Lehet addig befut egy CB.
Beki
Andersonért állítólag 3 csapat érdeklődik iránta, ti, a Raiders és még valaki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sanders evi 8 misiert ir ala Saintshez. RA baratunk ezt benezte alaposan. Lassan vmi ultimatumot adhatnank neki, mert nem a potolhatatlan WR karegoria mi meg ra varunk napok ota...
Roberts szerzodesebol 2 misi garantaltta valik holnap. Lehet addig befut egy CB.