New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀
alatriste
Még lesz draft is azért 😀 szerintem ott is első 3 körben biztos hogy jön még kettő
Apex
Csak mivel Winters nem lett cut, Lewis visszajött és érkezett McGovern a fal kvázi ki tud állni. Ellenben elkapó egy kanyi nem jött (még).
Ha ez nem változik nekem első körben nagyon WR szaga van.
alatriste
Nem nem. Semmi 1. koros WR nem ferhet bele. Max 2. korben es az sem erdekel, ha visszajovunk 3. korbol masodikba dupla WR okan.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1240051455186305024?s=19
Nem mellesleg rohadt jo aron jott. Elotte meg Lewist is visszahoztuk szoval LG-ben jo esellyel o lesz a kezdo. Van Roten irant tovabbra is erdeklodunk(passpro-ban elvileg egesz jo), de nem mi vagyunk az egyetlenek. Na akkor elso korben johet OT masodikban C/G, a tobbi csapatresz meg le van fosva.
Apex
Ha Van Roten jon, sztem o a kezdo. 😊 Bar erdekel h Peat korul miert ekkora a csend (meg ha szezononkent par meccset ki is hagy).
Igy utolag egesz jol lehetne varialni az OLt, ha pl Thuney osszejott volna + 1. koros OT.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1240051455186305024?s=19
Nem mellesleg rohadt jo aron jott. Elotte meg Lewist is visszahoztuk szoval LG-ben jo esellyel o lesz a kezdo. Van Roten irant tovabbra is erdeklodunk(passpro-ban elvileg egesz jo), de nem mi vagyunk az egyetlenek. Na akkor elso korben johet OT masodikban C/G, a tobbi csapatresz meg le van fosva.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀
alatriste
Még lesz draft is azért 😀 szerintem ott is első 3 körben biztos hogy jön még kettő
Apex
Csak mivel Winters nem lett cut, Lewis visszajött és érkezett McGovern a fal kvázi ki tud állni. Ellenben elkapó egy kanyi nem jött (még).
Ha ez nem változik nekem első körben nagyon WR szaga van.
alatriste
Robbyt elvileg visszaakarjuk nagyon hozni, illetve Dorsett iránt is érdeklődünk. Csak abban az esetben gondolnám, hogy WR pick lesz ha jönne Peters vagy Trent Williams. Ellenkező esetben elkerülhetetlen az OT pick, Fant-et is az eddigi infók alapján valszeg átraknánk RT-be.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀
alatriste
Még lesz draft is azért 😀 szerintem ott is első 3 körben biztos hogy jön még kettő
Apex
Csak mivel Winters nem lett cut, Lewis visszajött és érkezett McGovern a fal kvázi ki tud állni. Ellenben elkapó egy kanyi nem jött (még).
Ha ez nem változik nekem első körben nagyon WR szaga van.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀
alatriste
Még lesz draft is azért 😀 szerintem ott is első 3 körben biztos hogy jön még kettő

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Ez még mindig siralmasan néz ki. 😀

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
EZAZ!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😕

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
McGovern rohadtul kene :/ legalabb a center poszt legyen biztos
Apex
Nem nagyon van alternatíva (egyik félnek sem), szóval szerintem ez a házasság elkerülhetetlen
Wyatt
The #Jets are signing former #Broncos C Connor McGovern to a three-year, $27 million deal that includes $18M fully guaranteed, per source.

és done is, Tom Pelissero tollábóll, nekem nagyon need volt, hogy hozzánk jöjjön, de a zöld sarokba sikerült bevonzani 😛

Szerkesztette: Rodaron
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
McGovern rohadtul kene :/ legalabb a center poszt legyen biztos
Apex
Nem nagyon van alternatíva (egyik félnek sem), szóval szerintem ez a házasság elkerülhetetlen

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Details on George Fant’ deal with Jets: It’s actually 3 years for $27.3M.

2020: $9.25M fully guaranteed.
$4.45M in 2021 is guaranteed for injury only now. Becomes fully guaranteed on 5th day of 2021 league year.

Essentially a 1-yr, $9.25M deal.

Fant has $8M base salary in 2021. He also has per-game roster bonuses each year for a $400K max each year. ($3M in escalators could push total deal to $30.3M)

If he plays two seasons, he’ll make $17.65M.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
McGovern rohadtul kene :/ legalabb a center poszt legyen biztos
Apex
Illetve, ha jól tudom játszott RG-ben is. Az látszik azért, hogy JD hű a szavához és olyan embereket is keres OL-ben, akik máshova is be tudnak ugrani. Fant ilyen, Glasgow szintén, ill McGovern is.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
McGovern rohadtul kene :/ legalabb a center poszt legyen biztos

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Es Brady jön csereirányitónak Darnold mögé 😁😁😁

Green is green
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
No, Cooper kap évi 20 misit, míg Cobb 9 misit (igaz BoB zsenialitása miatt), kíváncsi leszek h RA mennyit kap...
Beki
13 es marad nalunk

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
No, Cooper kap évi 20 misit, míg Cobb 9 misit (igaz BoB zsenialitása miatt), kíváncsi leszek h RA mennyit kap...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szoval Fant az elso erkezo...13.7M garantalt, legalabb 1 eves szerzodesnek tunik.
Pauline szerint Gase komalja az atletikussagat es Costello szerint LTnek szanjuk, aki be tud ugrani RTbe is ha kell.
Beki
23 pressures in 266 pass block snaps (all at LT)
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ez igy elsőre elég vékonynak tűnik. Mármint első napra...

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szoval Fant az elso erkezo...13.7M garantalt, legalabb 1 eves szerzodesnek tunik.
Pauline szerint Gase komalja az atletikussagat es Costello szerint LTnek szanjuk, aki be tud ugrani RTbe is ha kell.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre jött OL George Fant személyében
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239721019507703808
iktriad
Hu szegény Jets drukkerek ezt kell olvasniuk a reggeli kávé mellé!
alatriste
Ilyen kommentek mellett nem csodálom...
 twitter.com/DrewfromJersey/status/1239724284098105344
 twitter.com/EliotCrist/status/1239722557575749632
Szegény Darnold.


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Végre jött OL George Fant személyében
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239721019507703808
iktriad
Hu szegény Jets drukkerek ezt kell olvasniuk a reggeli kávé mellé!

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre jött OL George Fant személyében
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239721019507703808
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kyle Van Noy tényleg a divizióba jött, csak a Miamiba 4 évre , 51 millióért.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A Jets neg mindig imadja elszedni a Pats jatekosait. Kar, hogy a szituacios playakat sosem tudtak megfeleloen hasznalni itt.