New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Amúgy őszintén szólva nem tudom mi ez a nagy meglepettség itt meg a közösségi oldalakon is, az eddigi nyilatkozatok alapján meg amit mondtak JD-ről igazából ez rohadtul várható volt, nyilván azért egy Glasgow-t jó lett volna elhozni, de hát ez van. Azért én 4-5 óra után nem írnám le az egészet...

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Byron Jones es Bradberry is elkelt, mi meg Van Noy-ra vadaszunk...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb név a láthatáron, újra NEM OL - Kyle Van Noy.
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1239685289913835521
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sources: #Jets have turned their attention to #Chiefs C/G Stefen Wisniewski & #Panthers G Greg Van Roten now that Thuney/Glasgow are off the board.

Van Roten (30) an impressive pass blocker with 27 starts last two years. Wisniewski has been a consistently-good player since 2011 - Connor Hughes

Asszem neki ennyi eleg is volt 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
De ha odavagunk Bradberrynek 13-14 misit es Fowlernek vagy Clowneynak ennel tobbet, rohadtul pipa leszek.
Ezutan johetnek sorban: Poole, RA, JJenkins alair mashova.
Beki
Ja lemaradt a Panthers-os Van Roten evi 10 misi kornyeken.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De ha odavagunk Bradberrynek 13-14 misit es Fowlernek vagy Clowneynak ennel tobbet, rohadtul pipa leszek.
Ezutan johetnek sorban: Poole, RA, JJenkins alair mashova.
Beki
Clowney 21-et akar konkrétan és érdeklődtök iránta.
 twitter.com/nfltrade_rumors/status/1239673960012189696

Szegény Bell! 😕
steelwolf
Őt már kifizették. Maradt volna Pittsburghben a seggén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szép kilátások.
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1239674701317898240
Szegény Darnold.
iktriad
Szegény Bell! 😕
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
De ha odavagunk Bradberrynek 13-14 misit es Fowlernek vagy Clowneynak ennel tobbet, rohadtul pipa leszek.
Ezutan johetnek sorban: Poole, RA, JJenkins alair mashova.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép kilátások.
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1239674701317898240
Szegény Darnold.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Evi 11 misi...olcsobb mint tippeltuk es rola is lemaradunk.
Beki
Nem maradtok le, szimplan odaig dolgozta magat a Jets, hogy a minosegi jatekos nem akar jonni, hiaba csabito maga New York, a varos.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Evi 11 misi...olcsobb mint tippeltuk es rola is lemaradunk.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
GG -> Denver


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Innentol Fant, Peat, Glasgow es McGovern az erdekes nevek szamunkra.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vaitai is off.
Beki
Annyiért jobb is.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Vaitai is off.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Conklint is kihuzhatjuk -> Browns.
Ha Glasgow sem jon, baszhatjuk az egesz OL rebuild temat.
Beki
Továbbra se értettem miért voltatok ennyire ráizgulva.
Király playa? Igen
Hol van egyedül talán reménytelni játékos ebbe az OL-ben itt: RT

Btw Bulaga valszeg fele annyiért vihető és HA tud játszani nem rosszabb RT. Bár a run blockja nem olyan erős de passz elen fasza.
alatriste
Tegyuk hozza: Edoga minden volt csak remenykelto nem a 6 meccse alatt, amit jatszott. Jelenleg annyi szol mellette h 3. koros volt es Gase bizim benne (ez meg kb nulla jelentosegu mivel Gaserol van szo).
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Conklint is kihuzhatjuk -> Browns.
Ha Glasgow sem jon, baszhatjuk az egesz OL rebuild temat.
Beki
Továbbra se értettem miért voltatok ennyire ráizgulva.
Király playa? Igen
Hol van egyedül talán reménytelni játékos ebbe az OL-ben itt: RT

Btw Bulaga valszeg fele annyiért vihető és HA tud játszani nem rosszabb RT. Bár a run blockja nem olyan erős de passz elen fasza.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Conklint is kihuzhatjuk -> Browns.
Ha Glasgow sem jon, baszhatjuk az egesz OL rebuild temat.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az kimaradt eddig, hogy Adam Caplan szerint centerként számítanánk Glasgow-ra, ha aláír.
Beki
Michigan is az volt és sokáig a Lionsba is. Bár talán a legjobb éve G-ként volt de ez azért is lehet, mert G-ként volt talán a legjobb az egész OL körülötte is.
Nagyon drukkolok, hogy ide jöjjön!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az kimaradt eddig, hogy Adam Caplan szerint centerként számítanánk Glasgow-ra, ha aláír.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mi kihagyjuk a mai napot??? 😕
Pityu Gyor
Nyugi, egyik poszton sem nagyon ment ki még olyan player, ami need lenne számunkra.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Mi kihagyjuk a mai napot??? 😕

Green is green
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kiindulva abból, hány éve nincs egy komolyan vehető edge rusher a csapatban, szerintem épp ideje volt, hogy lépjenek végre valami masszívat. Mondjuk nem Fowlerre gondoltam, de hát úgy tűnik, idén ez az opció
Wyatt
Látva, hogy Jordan Jenkins lelép és távozik vele kb évi 8 sack, lehet nem volna rossz ötlet.
Tudván h 2 kezdő WR és CB + fél OL kell, háááát... legyen a GM dolga.
Beki
Mondjuk a legdurvább még mindig az, hogy az elmúlt két évben elköltöttetek 400 millió dollárt, és ennyi a lyuk

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kiindulva abból, hány éve nincs egy komolyan vehető edge rusher a csapatban, szerintem épp ideje volt, hogy lépjenek végre valami masszívat. Mondjuk nem Fowlerre gondoltam, de hát úgy tűnik, idén ez az opció
Wyatt
Látva, hogy Jordan Jenkins lelép és távozik vele kb évi 8 sack, lehet nem volna rossz ötlet.
Tudván h 2 kezdő WR és CB + fél OL kell, háááát... legyen a GM dolga.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kiindulva abból, hány éve nincs egy komolyan vehető edge rusher a csapatban, szerintem épp ideje volt, hogy lépjenek végre valami masszívat. Mondjuk nem Fowlerre gondoltam, de hát úgy tűnik, idén ez az opció