New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Amit a mai nap szeretnek latni:
OL OL OL OL OL OL OL OL OL OL OL OL OL

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Aztàn jöjjenek az O-line emberek 😉
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szabadjára engedik a free agency-t ma, remélem túl sok Barr szitu nem lesz, amíg a játékosok alá tudnak majd írni. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets are pulling all coaches and scouts off the road for the foreseeable future.
Nem lesz meglepő, ha következő az edzőközpont lenne.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jets fórumról másolom be, bízom benne h a leírtak fedig is a valóságot.
Connor Hughes pre-FA podcast notes:

OFFENSIVE TACKLE
- Jets continue to follow up with LT Trent Williams/Redskins. They don't want to give up their 2nd round pick, which is what WAS is asking for. Says this is something that will probably come to a head after the first wave of FAs.

INTERIOR OFFENSIVE LINE
- RG Brandon Scherff is getting tagged if no extension is reached by the deadline.
- G/C Graham Glasgow ($13-14 million) is adored by the Jets, but he's expected to have a lot of interest. Jets may blow the competition out of the water.
- LG Joe Thuney ($16+ million) is also firmly in our cross-hairs and loved by the Jets. The catch is that Miami is involved as well (among 12 other teams) and the Jets will have to overpay to make up for the income tax differential in New Jersey vs. Florida. Says that they may get creative with Joe Thuney's contract by giving him a fully guaranteed 3 year deal, similar to Kirk Cousins (same agent) to make up for tax differential and give him an opportunity to hit the market again.
- If they miss out on one or both, they're going to look to re-sign LG Alex Lewis... could look to bring him back anyway to compete/be a backup if the price is right.
- As we know, he LG Greg Van Roten is someone to monitor as an alternate, who grew up being a diehard Jets fan.

WIDE RECEIVER
- Jets are going to monitor WR Breshad Perriman. Connor cites that Gase loves speedy receivers. Maybe a 1-3 year deal at $4-6 million per year.
- If the market isn't as hot for WR Robby Anderson, he'll "absolutely" be back on a $10-11 million per year deal. Jets hope they can get him back and want him back because of what he means to Sam, but they're not going to get in a bidding war if that's what's going to happen. Essentially, the market is going to dictate where he ends
up, and that may not be figured out until after the CBA vote.

EDGE RUSHER
- The Jets have expressed interest in EDGE Jadeveon Clowney.
- EDGE Dante Fowler is high on the Jets board... still lol. He wants to return to LA, LA really likes him, but they simply don't have the money to do it. Connor believes the Jets would offer $16-17 million per year for him. They may try and tag him, but it's very uncertain right now.
- Jets are going to let EDGE Jordan Jenkins ($10-12 million) test free agency, but would like to bring him back.
- Jets absolutely "love" EDGE Matt Judon, but the price to trade for him is expected to be too strong if he does get tagged.

CORNERBACK
- Jets are much higher on CB James Bradberry's than we initially believed. He's expecting upwards of $15 million per year. Philadelphia isn't in on him, neither are the Giants, and the whole Washington connection seems to be coming from Bradberry's camp. WAS is interested, but not going to pay what he's looking for.
- Jets poked around CB Byron Jones, but doesn't see it happen. Looking for $17-20 million per year.
- Would not be surprised if the Jets targeted CB Jalen Mills, but hasn't heard anything suggesting that he definitely would. He's probably going to be in the $8-9 million range, probably on a 1 year deal. He thinks it's entirely possible that the Jets can try to sign both he and Bradberry.
- CB Brian Poole, repped by Rosenhaus Sports (along with Mills) is someone the Jets want to re-sign. He's in the 2nd/3rd wave of free agents.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Graham Glasgow és Gabe Jackson is piacon lesz! Ők nem tényezők?
steelwolf
Előbbiről kb 2-3 naponta van szó itt. Érdemes legörgetni vagy legalább rákeresni a nevére ha érdekel. Utóbbit én még nem láttam felmerülni de amilyen az állomány itt boldog - boldogtalan fel fog merülni.
alatriste
Glasgow es Thuney a fo celpontok elvileg illetve OT 1st pick
Apex
Tegnap már írtak olyat is, hogy Greg Van Rotent is alaposan felmértük. Évi 8-10 misi közé teszik, akk inkább Winters kapjon több lóvét már.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Graham Glasgow és Gabe Jackson is piacon lesz! Ők nem tényezők?
steelwolf
Előbbiről kb 2-3 naponta van szó itt. Érdemes legörgetni vagy legalább rákeresni a nevére ha érdekel. Utóbbit én még nem láttam felmerülni de amilyen az állomány itt boldog - boldogtalan fel fog merülni.
alatriste
Glasgow es Thuney a fo celpontok elvileg illetve OT 1st pick

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Graham Glasgow és Gabe Jackson is piacon lesz! Ők nem tényezők?
steelwolf
Előbbiről kb 2-3 naponta van szó itt. Érdemes legörgetni vagy legalább rákeresni a nevére ha érdekel. Utóbbit én még nem láttam felmerülni de amilyen az állomány itt boldog - boldogtalan fel fog merülni.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Graham Glasgow és Gabe Jackson is piacon lesz! Ők nem tényezők?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nagyon úgy fest, hogy Poole jövőre máshol játszik majd, nagyon magas fizut kérnek úgy hírlik. Ha Bradberry-t leigazoljuk, akkor kb zéró lesz az esélye h marad Poole.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1237456100594782208
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Tru Johnson elszallt.
Stez
Szégyen amit nyújtott az egykori Revis szigeten. Menjen isten hírével
Pityu Gyor
Hát ez ilyen Tajvan volt.

több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Tru Johnson elszallt.
Stez
Szégyen amit nyújtott az egykori Revis szigeten. Menjen isten hírével

Green is green
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Tru Johnson elszallt.
Stez
ki tudja hol áll meg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Tru Johnson elszallt.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Browns mellett állítólag ti vagytok a másik legkomolyabb érdeklődő Trent Williamsért.
empty taxi
31 éves, 3-5 közel top év is lehet még benne. Siman jó ha nem kell érte sok picket adni. Jönne ő, egy OG és a draftról Lamb/Jeudy ha van egy kis mázli. Így ez elég jól nézne ki.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Browns mellett állítólag ti vagytok a másik legkomolyabb érdeklődő Trent Williamsért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19
Apex
Biztos csak vízipisztoly volt nála!
Hiszen ő annyira cukipofa!
steelwolf
Hat ha nem is vizipisztoly, de a cukipofa ugy nez ki nem igazan van tisztaban a dolgokkal 😂
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235919168425336833?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19
Apex
Biztos csak vízipisztoly volt nála!
Hiszen ő annyira cukipofa!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Conklin allitolag nem akar a Jetsben jatszani, en ezt mar az elso pletykak felbukkanasa utan olvastam. Annyival tobbet meg nem hiszem, hogy kevesebbet kap majd mashol, amiert inkabb alairjon oda, ahova amugy nem szivesen teszi.

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Edogarol en sem mondtam le teljesen, mindenesetre en szezon kezdeten legalabb 3 uj embert szeretnek latni a falban. Beachum nalam offos, oregszik es nem is volt valami jo utolso 2 eve. Lewisnak en adnek egy 1 eves prove it szerzodest. Harrison szerintem max backup kategoria. Wintersel kapcsolatban nem tudom hogy erezzek, birom a csavot, de ha nem a serulese miatt volt most borzalmas eve akkor cut. Edoga meg igazabol maradhat a falban benne szerintem van potencial. Illetve en mindenkepp szeretnek latni OL picket/pickeket az elso harom korben.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ez a dolog szépsége (és Maccagnan fasza GM tevékenységének következménye és a kávés köcsög még idén fizetést is kap a Jetstől), hogy akárhogy csavarjuk fene sem tudja mi lesz a vége. 😀
Az jó lenne, ha az új CBA életbe lépne, úgy leg lenne post-June cut és TruJo-t kivághatnánk már a picsába Roberts haverjával együtt, ami 17 misi extrát adna és némi pluszt RA visszahozatalára (vállalható áron) és maradna kb 55 misi püfölni az OL-t.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Teszem hozzá mi van ha Conklin kap itt egy gigapénzt? Jó nem egy Schwartz szint a srác de remek RT. Ott van a szűk lejobbak között/mögött.
A kérdés inkább nálam az, hogy ha a támadófalad teljesen átalakítod, akkor tényleg 5 új ember kell? Mert Edoga épp az RT posztot vihetné el. Mégiscsak 1 éve 3. körös pick volt, talán érdemes volna még fejleszteni.

Ha a helyére hozod Concklint az tök jó de még mindig nem lesz LT, LG, RG (tekintve, hogy Harrisont elfogadja a csapat mint kezdő center).

Szóval ott van a csapat hogy van 3 játékosa szerződés alatt: Edoga, Harrison és Winters akikből igazán bármelyik helyet jöhetne upgrade de egyszerre 5 új embered úgy se lesz plusz Winters az se biztos, hogy marad.

Én Conklinnak is örülnék ha Jets drukker lennék de akkor Edogat be kéne mozgatni (talán jó lenne talán nem)... Így inkább remennék egy top OG-re Thuney v Glasgow és ha meg lehet egy veterán LT-t győzni, hogy New York fasza hely miért ne?

2020ra egy: Peters - Winters/??? - Harrison - Glasgow/Thuney - Edoga fal nem volna olyan szar szerintem draft előtt.

És akkor ott áll a csapat, hogy ha nagyon kemény OL run volt a drafton be lehet húzni egy top WR-t ha az marad mert nincs kényszer, hogy márpedig LT-t kell draftolni nincs mese...

Viszont ha ebben a szenárióban bent maradt valami kedvenc OL-je a vezetőségnek és pickeli akkor ő kezdhet LG-ben akár Peters mellett ahogy Tunsil kezdett annó hova tovább Peters helyén beugróként is nyomhatja ha kidől az öreg. 2021-re pedig övő a vak oldal.

Peters lehet, hogy ~10M körül már eljön 1 évre és be tudja tanítani az utódját, 2020-ban van egy elég jó megoldásod Darnold vak oldalára, megmarad az opció, hogy Edoga javul és lesz rendes RT-d és nem dobod ki azt a projektet 1 év alatt. Concklin mint játékos minőségi javulás volna bőven, de pont a poszt miatt kissé összekuszálná a jelenleg sem túl egyszerű helyzetet.

Persze egy: 11.pick OT - Winters/Glagow/Thuney - Harrison - Edoga - Conklin se rossz, de ebben a felállásban muszály a csapatnak 11. pickre OT-t húzni mert ha nem akkor nincs LT 2020-ra, ráadásul ha jön Jack + az egyik top OG akkor egy valag pénz ment az OL-re FA-n úgy, hogy a LT posztod még mindig a levegőben lóg és nem tudsz nyugodtan draftolni...


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)
Apex
Semmi értelmét nem látom, hogy 1 éves megoldásokkal próbálkozzunk főleg LT poszton, főleg 12M+-ot kiadni a capből 1 évre emiatt. (bár Conklin évi 19 misijét sem nagyon támogatnám). Olvasgatva az első híreket sztem McGovern, Glasgow, Vaitai hármasból fogunk nézelődni + 1. körös OT. Edoga kezdő lesz jövőre szvsz (ha csak tényleg Conklint nem hozzuk ide vmi irgalmatlan pénzért és Winters beleegyezik a paycutba)...
Beki
Meglatjuk, mondjuk oszinten szolva Vaitai-rol megfeledkeztem valamiert, o jobb alternativa lenne valoban igazad van. Erdekes egy FA lesz az biztos foleg uj GM-el.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)
Apex
Semmi értelmét nem látom, hogy 1 éves megoldásokkal próbálkozzunk főleg LT poszton, főleg 12M+-ot kiadni a capből 1 évre emiatt. (bár Conklin évi 19 misijét sem nagyon támogatnám). Olvasgatva az első híreket sztem McGovern, Glasgow, Vaitai hármasból fogunk nézelődni + 1. körös OT. Edoga kezdő lesz jövőre szvsz (ha csak tényleg Conklint nem hozzuk ide vmi irgalmatlan pénzért és Winters beleegyezik a paycutba)...