New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19
Apex
A szemet allatja, tuti le akarta loni a gepet!!!!444 😕

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)
Apex
Tehát a két hosszabb távon potenciális kezdő közül az egyik padozzon egy évet, a másik meg egy év alatt tanuljon bele a RT posztba (tök más mozgások, mint a LT), majd a következő évben a LT posztba is... Enél egy picit bonyolultabb azért az OL munka...
somoskovig
Hat mivel iden finoman fogalmazva sem volt meggyozo Edoga, igy igen padozzon csak egy evet. Az elso koros OT-tol meg szvsz azert elvarhato, hogy RT-ben is megallja a helyet. De azt alairom hogy nyilvan nem ez lenne a legoptimalisabb, de szerintem a cap menedzselese prioritast elvez most amennyi lyuk van a rosteren.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)
Apex
Tehát a két hosszabb távon potenciális kezdő közül az egyik padozzon egy évet, a másik meg egy év alatt tanuljon bele a RT posztba (tök más mozgások, mint a LT), majd a következő évben a LT posztba is... Enél egy picit bonyolultabb azért az OL munka...

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19
Apex
Amugy tok jo az idozites mar megint, jon vegre egy olyan esemeny(FA, draft) ami remenyt adhat a csapatnak, en is elkezdtem ujra aktivan kovetni az esemenyeket, erre jon ez. Komolyan ez a csapat evrol evre mindent megtesz azert hogy ne akarjam tovabb nezni ezt az okadekot.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem jó OL-t raktok össze, h Bell végre futkorásszon!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Vacchiano írt 2 cikket azon infókról, amit Combine során gyűjtött Jets kapcsán:

- mindenki arra számít, hogy OT lesz az 1. körös pickünk
- ahogy többen is írták múlt héten: Conklin fele a legnagyobb az érdeklődésünk, de a kedvenc részem:
"The Jets expressed some interest in RT Jack Conklin, who will likely emerge as the highest-paid RT in history (think $19 million per year). No one thinks the Jets will get him, but many think they'll try."
- hozzáteszi, hogy Conklin ára nagyon el fog szállni, így Thuney és Glasgow is képben van, de utóbbioz is 14M / évet említ
- JD nagy csodálója Edogának, így ő lehet a kezdő RT, ha nem sikerül erősítést hozni oda
- Winters lehet h marad a magas piaci árak miatt, de paycuttal történhet mindez
- nagy a pörgés CB fronton is: Byron Jones és James Bradberry fele mutattunk nagy érdeklődést, de inkább utóbbi lehet a célpont -> mindketten 15M-et fognak kapni alsó hangon, nem a Jets a favorit egyiküknél sem
- backup plan Chris Harris lehet, de fél liga bejelentkezett nála már
- TruJo azonnal repül, mihelyst a játékosok szavaznak az új CBA-ról
- RA: ha 13 misi fölé megy a licit nála, kiszálltunk
- Dante Fowler neve ismét felmerült, de nagyon drága lesz
Beki
Ha valaki egy Conklinnak ad majd 20 millió /évet, ott vannak bajok szerintem, közel sem olyan jó játékos, hogy a legjobban fizetett OT nek kellene tenni.


több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Vacchiano írt 2 cikket azon infókról, amit Combine során gyűjtött Jets kapcsán:

- mindenki arra számít, hogy OT lesz az 1. körös pickünk
- ahogy többen is írták múlt héten: Conklin fele a legnagyobb az érdeklődésünk, de a kedvenc részem:
"The Jets expressed some interest in RT Jack Conklin, who will likely emerge as the highest-paid RT in history (think $19 million per year). No one thinks the Jets will get him, but many think they'll try."
- hozzáteszi, hogy Conklin ára nagyon el fog szállni, így Thuney és Glasgow is képben van, de utóbbioz is 14M / évet említ
- JD nagy csodálója Edogának, így ő lehet a kezdő RT, ha nem sikerül erősítést hozni oda
- Winters lehet h marad a magas piaci árak miatt, de paycuttal történhet mindez
- nagy a pörgés CB fronton is: Byron Jones és James Bradberry fele mutattunk nagy érdeklődést, de inkább utóbbi lehet a célpont -> mindketten 15M-et fognak kapni alsó hangon, nem a Jets a favorit egyiküknél sem
- backup plan Chris Harris lehet, de fél liga bejelentkezett nála már
- TruJo azonnal repül, mihelyst a játékosok szavaznak az új CBA-ról
- RA: ha 13 misi fölé megy a licit nála, kiszálltunk
- Dante Fowler neve ismét felmerült, de nagyon drága lesz
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 697 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
😂😂
 twitter.com/NYJ_Matt/status/1234628587770273798?s=19
Apex
Erről sajnos Randall tirádája jut eszembe a Clerks 2-ből... 😆😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
😂😂
 twitter.com/NYJ_Matt/status/1234628587770273798?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Főleg, ha Cooper és AJ Green taget kap, akkor talán Robby lesz a legjobb WR a piacon...ami marha nagy szégyen. 😀Beki
Sanders még fiatal a visszavonuláshoz.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Pár hír így a scouting combine alatt:

Pauline:
- Conklin, Thuney és Glasgow célpontok OL-be
Conklint említi elsődlegesnek, ha ő nem jönne össze, akkor Halapoulivaati Vaitai, vagy George Fant
Thuney esetében nagy szerződést jósol és fél liga érdeklődik
- RA lehet h mégsem gazdagszik meg annyira az idei WR draft class miatt, 10M környékét jósolnak már

Connor Hughes:
- OL kapcsán Thuney és Glasgow nevét említi
- pass rusher fronton Dante Fowler ismét szóba került
- CB poszt: James Bradberry
- drafton több OL pickre számít

Gase és JD sajtótájékoztatóját és egyéb videókat látva mindketten folyamatosan említik, hogy több időt és jobb védelmet kell adniuk Samnek (OL gondok) és "explosive playmakers".
Gase láthatóan összeszedettebb és felszabadultabb; tuti h elzavarták vmi hogyan kezeld a médiát tanfolyamra... 😀

Ill a végére egy 20 perces beszélgetés Chad Alexanderrel (Director Of Player Personnel):
 www.youtube.com/watch?v=wjZQiHkQEsE
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Pauline továbbra is azt írja, hogy ezerrel rajta leszünk RA újraigazolásán, de nagyon drága lesz. 15 misi / év-et emlegetnek.
Főleg, ha Cooper és AJ Green taget kap, akkor talán Robby lesz a legjobb WR a piacon...ami marha nagy szégyen. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sok újdonságot nem hozott kettejük interjúja.
Gase meglepően összeszedett volt: kiemelte, hogy jó pár lyuk van OL-ben, amit be kellene foltozni. Dicsérte RA-t és kb ennyi.
JD 2-3 alkalommal tuti RA-t méltatta; Bell kapcsán nem fog tárgyalásba kezdeni, szeretné ha maradna; OL-t többször említette (mint poszt, amire erősítésre szorul), CB és pass rusher posztot szintén kiemelte.
Beki
Azt kihagytad hogy Adams-re az a terv hogy idelancoljuk ameddig lehet 😀
Apex
Azt hiszem, ha látom majd. 😀 Ugyanez Bell kapcsán is.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Sok újdonságot nem hozott kettejük interjúja.
Gase meglepően összeszedett volt: kiemelte, hogy jó pár lyuk van OL-ben, amit be kellene foltozni. Dicsérte RA-t és kb ennyi.
JD 2-3 alkalommal tuti RA-t méltatta; Bell kapcsán nem fog tárgyalásba kezdeni, szeretné ha maradna; OL-t többször említette (mint poszt, amire erősítésre szorul), CB és pass rusher posztot szintén kiemelte.
Beki
Azt kihagytad hogy Adams-re az a terv hogy idelancoljuk ameddig lehet 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sok újdonságot nem hozott kettejük interjúja.
Gase meglepően összeszedett volt: kiemelte, hogy jó pár lyuk van OL-ben, amit be kellene foltozni. Dicsérte RA-t és kb ennyi.
JD 2-3 alkalommal tuti RA-t méltatta; Bell kapcsán nem fog tárgyalásba kezdeni, szeretné ha maradna; OL-t többször említette (mint poszt, amire erősítésre szorul), CB és pass rusher posztot szintén kiemelte.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD magyar idő szerint 18:30-kor, Gase 18:45-kor beszél a médiával ma Indianapolisban.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Jets signed WR Josh Doctson, the former Redskins’ first-round pick.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Clearing up something: The Jets have 8 draft picks this year, not 7 as has been reported. The conditional 6th round pick they sent to the Colts for Nate Hairston was returned to them because the conditions were not met. They have 2 picks in the 3rd round and 2 picks in 6th.
- Brian Costello
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Na ez a stat azert mar egyertelmubb
 twitter.com/Michael_Nania/status/1229872665894277121?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
Csak Green és Sanders jobb nála az FA-n az elkapók közül, úgyhogy bármilyen szürreális, nem biztos, hogy hülyeség a részükről ilyen igényeket kitűzni. Vannak a ligában mókás GM-ek.
Cruyffista
Így ahogy írod, ráadásul Green kihagyott egy évet és 31 éves. Sanders 32 éves.
Szürreális, de a piac áraz és még csak közepes opcióból sincs sok. Anderson nagyon jókor lett FA a saját szempontjából.
alatriste
Na erről az utolsó sorról jut viszont eszembe, hogy a draft ugyanakkor tele van jobbnál jobb WR-ekkel, sokkal, sokkal olcsóbban. Ez persze most nyilván nem viszi le az árát, de ha most Andersonnak odaadnak 13-15 misit, az nekem nagyon meredeknek hangzik
Wyatt
Szerintem senki nem gondolja h ér annyit de a piac áraz.
És szerintem lesz olyan hülye GM aki ad neki évi 13-at.
A draftrol amit írsz persze jogos de szerintem több a WR hiány még így is és egyszerűen nem bizhatod GMkent arra a dolgot, hogy 1 végén vagy 2 elején így ha húzol WRt az egyből be is fog válni.
Ahogy pl pont a Patsnél se vált be N'Keal első évében hiába volt első körös (persze idén sok a jobb prospect de akkor is).
A tavalyi második körben is 1-1 AJ Brownra meg Metcalfra jut 1-1 Arcega-Whiteside vagy Isabella is.

Amikor egy buliba egy jó nő sincs de a sok ronda között akad egy aki legalább nem rossz annak jó estélye lesz.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
Csak Green és Sanders jobb nála az FA-n az elkapók közül, úgyhogy bármilyen szürreális, nem biztos, hogy hülyeség a részükről ilyen igényeket kitűzni. Vannak a ligában mókás GM-ek.
Cruyffista
Így ahogy írod, ráadásul Green kihagyott egy évet és 31 éves. Sanders 32 éves.
Szürreális, de a piac áraz és még csak közepes opcióból sincs sok. Anderson nagyon jókor lett FA a saját szempontjából.
alatriste
Na erről az utolsó sorról jut viszont eszembe, hogy a draft ugyanakkor tele van jobbnál jobb WR-ekkel, sokkal, sokkal olcsóbban. Ez persze most nyilván nem viszi le az árát, de ha most Andersonnak odaadnak 13-15 misit, az nekem nagyon meredeknek hangzik

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Cardinals adott Humphriesnek egy 3 éves, 45 misi, 30M garantált szerződést.
Asszem Beachum sem fog visszatérni, akár csak RA.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, egy jó WR-ért megad ennyit az ember. Csak amíg Edelman két év alatt keres meg ennyit, akkor egy Andersonért ennyit odaadni mókás lesz