NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg 10. pick a mienk, .475 SoS mellett.
Jelenlegi adatokkal egy BUF elleni győzelem esetén max 14. helyig esnénk vissza, ha mindenki más nyer még.

6-9-es csapatok:
Jets .475
DEN .519
CLE .527
ATL .554

7-8-as csapatok:
OAK .473
DAL .477
IND .488
TB .500
CHI .580

TB és CHI nem hiszem h előzne minket, velük nem számolok
Párosítások 17. héten
OAK - DEN
CLE - CIN
ATL - TB
WAS - DAL
IND - JAX

Legrosszabb esetben is sztem max 12. pick lesz ebből.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hát igen... vicces belegondolni h ha hoztuk volna a két, akkor 0 győzelemmel álló csapat elleni meccset, most 8-7-el állnánk, aztán még kiengedtünk 16-0-ás előnyt a Bills ellen és közben az uccsó fordulóban valszeg a kezdőket pihentető Bills lesz az ellenfél. Na mindegy, jobb is ez így, tökéletesen mutatja h egy lúzer franchise-nak szurkolunk, de majd jövőre... 😀
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Én egyáltalán nem pártolom Gase-t, bár GregW-t nagyon szeretem szóval valahol drukkolok az edzői stábnak de inkább a def részének, de Sam-el a fedélzeten 6-6 a csapat mérlege idén. Amikben voltak persze szebb és kevésbé szép győzelmek is, de a nap végén végülis csak az számít, hogy 6-6 volt a fr QB-val a csapat.
alatriste
Na de kiket vertunk meg? Komolyabb csapatok ellen labdaba se rugtunk
Wester
Engem inkább az bánt hogy kiktől kaptunk ki (Finsz és Szinszi). Plusz első kanyarban azért komolyan megszorongattuk a Billst. Megvertük a Dallast, ahogy lentebb már írták. Lesimáztuk az akkor még komoly Po esélyes (picit még most is) Raiderst és csak levertük a Vasast is, akiknek bár nincs igazi QB, de mérleg alapján nem rossz a banda, mi legalábbis örültünk volna neki. A többihez valóban nem tudtunk hozzászagolni se. A fenti két vereségen felül még tán a Browns és a Jax elleni bukta fájhat, a többi más kategória sztem.
Ami még nagyon rossz volt ebben a szezonban, hogy eccerűn nem volt esély izgulni sem. Három kanyar után vége volt...
Ahogy én látom... jövőre vagy jók leszünk, vagy megszabadulunk Gasetől, ergó valami jó dolog történni fog 😊
nemkismiska
És azon a két arcpirító vereségen (MIami, Cinc) múlt a playoff... nehéz értékelni, mert a szokásos érzelmi hullámvasut miatt nem tudom a szurkoló mivoltunk mennyire enged reálisnak latni minket. Talán pár dolog ovatosan az elváráshoz képest felfelé/lefelé nyugodtan megállapítható:
1. A defense jobb mint vártuk, van egy jó DC-nk. A sok sérülés ellenére
2. Adams toronymagasan a legjobb játékosunk, sajnos nem a legfontosabb poszton
3. Darnoldban lehet továbbra is bizni h Fr QB lesz
4. Gase nem hozott pozitív változást az offenseben ill a személyisége inkább negatív
5. Az új GM tökösebbnek, rátermettebbnek tűnik
6. Bell hozott pluszt, remek hozzáállással. De sokkal több lenne benne
E mellett amit eddig is tudtunk az maradt: pocsék O Line, illetve elcseszett, maga alatt fát vágó franchise... 😊

Green is green
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Én egyáltalán nem pártolom Gase-t, bár GregW-t nagyon szeretem szóval valahol drukkolok az edzői stábnak de inkább a def részének, de Sam-el a fedélzeten 6-6 a csapat mérlege idén. Amikben voltak persze szebb és kevésbé szép győzelmek is, de a nap végén végülis csak az számít, hogy 6-6 volt a fr QB-val a csapat.
alatriste
Na de kiket vertunk meg? Komolyabb csapatok ellen labdaba se rugtunk
Wester
Engem inkább az bánt hogy kiktől kaptunk ki (Finsz és Szinszi). Plusz első kanyarban azért komolyan megszorongattuk a Billst. Megvertük a Dallast, ahogy lentebb már írták. Lesimáztuk az akkor még komoly Po esélyes (picit még most is) Raiderst és csak levertük a Vasast is, akiknek bár nincs igazi QB, de mérleg alapján nem rossz a banda, mi legalábbis örültünk volna neki. A többihez valóban nem tudtunk hozzászagolni se. A fenti két vereségen felül még tán a Browns és a Jax elleni bukta fájhat, a többi más kategória sztem.
Ami még nagyon rossz volt ebben a szezonban, hogy eccerűn nem volt esély izgulni sem. Három kanyar után vége volt...
Ahogy én látom... jövőre vagy jók leszünk, vagy megszabadulunk Gasetől, ergó valami jó dolog történni fog 😊
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Én egyáltalán nem pártolom Gase-t, bár GregW-t nagyon szeretem szóval valahol drukkolok az edzői stábnak de inkább a def részének, de Sam-el a fedélzeten 6-6 a csapat mérlege idén. Amikben voltak persze szebb és kevésbé szép győzelmek is, de a nap végén végülis csak az számít, hogy 6-6 volt a fr QB-val a csapat.
alatriste
Na de kiket vertunk meg? Komolyabb csapatok ellen labdaba se rugtunk
Wester
Van benne egy akkor bomba formában lévő Dallas a többi persze nem erős csapat, de 2015 óta a legjobb szezon lesz ez már akárhogy is alakul. És ugye még van esély alapvetően a 7-9re is. De már a 6-10 is az lesz.
Nem volt talán jó döntés kinevezni Gase-t. DE
Nagyobb hiba volt lenyomni egy offseasont majd kirúgni a GM-et aki mint kiderült kb leszarta mint akart az új HC.
És nálam összességében egy ilyen szezon után nagyobb baj lenne elküldeni a csávót. Lehet nem lesz belőle semmi. De 1 szezon alatt azért kevés HC tesz csodát egy 1/3-as csapatból. Úgy, hogy csak 13 meccs volt a kezdő QB-jával.
alatriste
Hát majd kiderül. De ha Adams és Bell megy, akkor sok szimpátiát ne várjanak tőlem a későbbiekben.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én egyáltalán nem pártolom Gase-t, bár GregW-t nagyon szeretem szóval valahol drukkolok az edzői stábnak de inkább a def részének, de Sam-el a fedélzeten 6-6 a csapat mérlege idén. Amikben voltak persze szebb és kevésbé szép győzelmek is, de a nap végén végülis csak az számít, hogy 6-6 volt a fr QB-val a csapat.
alatriste
Na de kiket vertunk meg? Komolyabb csapatok ellen labdaba se rugtunk
Wester
Van benne egy akkor bomba formában lévő Dallas a többi persze nem erős csapat, de 2015 óta a legjobb szezon lesz ez már akárhogy is alakul. És ugye még van esély alapvetően a 7-9re is. De már a 6-10 is az lesz.
Nem volt talán jó döntés kinevezni Gase-t. DE
Nagyobb hiba volt lenyomni egy offseasont majd kirúgni a GM-et aki mint kiderült kb leszarta mint akart az új HC.
És nálam összességében egy ilyen szezon után nagyobb baj lenne elküldeni a csávót. Lehet nem lesz belőle semmi. De 1 szezon alatt azért kevés HC tesz csodát egy 1/3-as csapatból. Úgy, hogy csak 13 meccs volt a kezdő QB-jával.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 096
Én egyáltalán nem pártolom Gase-t, bár GregW-t nagyon szeretem szóval valahol drukkolok az edzői stábnak de inkább a def részének, de Sam-el a fedélzeten 6-6 a csapat mérlege idén. Amikben voltak persze szebb és kevésbé szép győzelmek is, de a nap végén végülis csak az számít, hogy 6-6 volt a fr QB-val a csapat.
alatriste
Na de kiket vertunk meg? Komolyabb csapatok ellen labdaba se rugtunk
Wester
az szerencse hogy nem soccer csapat vagytok
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Én egyáltalán nem pártolom Gase-t, bár GregW-t nagyon szeretem szóval valahol drukkolok az edzői stábnak de inkább a def részének, de Sam-el a fedélzeten 6-6 a csapat mérlege idén. Amikben voltak persze szebb és kevésbé szép győzelmek is, de a nap végén végülis csak az számít, hogy 6-6 volt a fr QB-val a csapat.
alatriste
Na de kiket vertunk meg? Komolyabb csapatok ellen labdaba se rugtunk

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én egyáltalán nem pártolom Gase-t, bár GregW-t nagyon szeretem szóval valahol drukkolok az edzői stábnak de inkább a def részének, de Sam-el a fedélzeten 6-6 a csapat mérlege idén. Amikben voltak persze szebb és kevésbé szép győzelmek is, de a nap végén végülis csak az számít, hogy 6-6 volt a fr QB-val a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Rajtatok igazodjon ki az ember... 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Az a legszarabb, hogy iskola peldaja vagyunk annak, hogy milyen korulmenyek koze ne draftolj iranyitot. Hulladek OL, nulla celpontok elso eveben, inkompetens edzoi stab 2x is. Komolyan az a csoda hogy Darnold ennek ellenere is igy tud jatszani, es probalja felhuzni ezt a higfos csapatot. Ehhez kepest meglehet nezni anno Sanchez milyen helyzetben volt az elso egy-ket eveben...top 5 OL, Edwards, Holmes, Keller, LT eg es fold a ketto, es Sancho ennek ellenere is bust lett.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Fő az optimizmus a jövőre nézve... 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ed Reed meglátogatta a csapatot tegnapi edzésen, beszélt Adams-el, utána pedig volt egy Instagram sztori (vagy minek hívják ezt) tőle:
 www.instagram.com/p/B6TlF0lnEYg/?igshid=p6csmrxjxk09

"A lot of people get jobs and they’re not even qualified to be in the position that they’re in..."
Nem tudom h konkrétan kiről dumál, de Gase, Loggains és Pollackra tökéletesen illik ez.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 bleacherreport.com/articles/2867706-matt-millers-scouting-notebook-nfl-insiders-preview-2020-coaching-carousel - Matt Miller
The same goes for the New York Jets. One player told me Adam Gase has lost the respect of the locker room with his "tough guy bulls--t attitude" and the team's lack of a plan offensively. "Guys actually respect Gregg Williams," the player said. "No one respects Gase."

Owner Christopher Johnson fired Todd Bowles and the front office last offseason, though, and might not be willing to pay another coach to leave.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
WR Josh Malone érkezett 53-as rosterre. Nemtom h ennek van-e jelentősége RA bevethetősége szempontjából.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Viszont van még egy opció, amit nem beszéltünk még sztem:
Gase feladhatja a játékok hívását és hozhat új OC-t erre a célra, Loggains meg lenne sima QB coach (mivel úgysem rúgná ki).
Beki
Ekkorra ego-val szerintem nincs az az Isten hogy ez bekövetkezzen sajnos
Wester
Na pontosan ezért fog remélhetőleg 1 év múlva állás nélkül maradni.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Viszont van még egy opció, amit nem beszéltünk még sztem:
Gase feladhatja a játékok hívását és hozhat új OC-t erre a célra, Loggains meg lenne sima QB coach (mivel úgysem rúgná ki).
Beki
Ekkorra ego-val szerintem nincs az az Isten hogy ez bekövetkezzen sajnos

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Viszont van még egy opció, amit nem beszéltünk még sztem:
Gase feladhatja a játékok hívását és hozhat új OC-t erre a célra, Loggains meg lenne sima QB coach (mivel úgysem rúgná ki).
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Változatosság kedvéért RA betegedett le és haza is zavarták.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Fu gyerekek milyen apátia lett itt úrrá tudván, hogy Gase lesz jövőre is az edző 😀
Apex
Hat ha meg lehetne annak drukkolni, hogy kibasszak, akkor erdekelne a dolog. De igy nincs meg a remeny se hogy talan jovore jobb lesz.
Wester
0% sajnos. 😕
CJ ragaszkodik saját hülye döntéséhez h Gase kinevezése frankó ötlet volt. Holott előtte ő adott 2 éves hosszabbítást Maccnek és Bowlesnak, rá 1 évre kivágta mindkettőt.
+ JD nagy spanja Gase-nek, miatta is jött ide, de remélem h 1 évet tudnak csak együtt dolgozni.
Remélem h Woody köv novemberben visszatér és visszaveszi az irányítást, tudjuk mi kell h első dolga legyen...
Beki
Eladni a csapatot? 😀
Wester
Összedobjuk? 😀
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Fu gyerekek milyen apátia lett itt úrrá tudván, hogy Gase lesz jövőre is az edző 😀
Apex
Hat ha meg lehetne annak drukkolni, hogy kibasszak, akkor erdekelne a dolog. De igy nincs meg a remeny se hogy talan jovore jobb lesz.
Wester
0% sajnos. 😕
CJ ragaszkodik saját hülye döntéséhez h Gase kinevezése frankó ötlet volt. Holott előtte ő adott 2 éves hosszabbítást Maccnek és Bowlesnak, rá 1 évre kivágta mindkettőt.
+ JD nagy spanja Gase-nek, miatta is jött ide, de remélem h 1 évet tudnak csak együtt dolgozni.
Remélem h Woody köv novemberben visszatér és visszaveszi az irányítást, tudjuk mi kell h első dolga legyen...
Beki
Eladni a csapatot? 😀

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Fu gyerekek milyen apátia lett itt úrrá tudván, hogy Gase lesz jövőre is az edző 😀
Apex
Hat ha meg lehetne annak drukkolni, hogy kibasszak, akkor erdekelne a dolog. De igy nincs meg a remeny se hogy talan jovore jobb lesz.
Wester
0% sajnos. 😕
CJ ragaszkodik saját hülye döntéséhez h Gase kinevezése frankó ötlet volt. Holott előtte ő adott 2 éves hosszabbítást Maccnek és Bowlesnak, rá 1 évre kivágta mindkettőt.
+ JD nagy spanja Gase-nek, miatta is jött ide, de remélem h 1 évet tudnak csak együtt dolgozni.
Remélem h Woody köv novemberben visszatér és visszaveszi az irányítást, tudjuk mi kell h első dolga legyen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sajnos egyet kell értsek veletek :/ igazából amiben én még bízok, hogy JD és Darnold ellensúlyozni tudják Gase inkompetenciáját, csak az a baj akkor is ott tartanánk, hogy a csapat vissza van húzva az edzői stáb miatt. Szar ez így mindenhogyan, pedig én tényleg nem voltam Gase ellen, de ez botrány amit művelünk és értem én hogy szar a roster meg sok a sérülés, de baszki ezt akkor sem lehet erre fogni.
Apex
Főleg h emellett a védelem gyakorlatilag erőn felül teljesít pass rusher, 2 kezdő belső LB és normál kezdő CB-k nélkül (főleg ha Poole sincs).
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Sajnos egyet kell értsek veletek :/ igazából amiben én még bízok, hogy JD és Darnold ellensúlyozni tudják Gase inkompetenciáját, csak az a baj akkor is ott tartanánk, hogy a csapat vissza van húzva az edzői stáb miatt. Szar ez így mindenhogyan, pedig én tényleg nem voltam Gase ellen, de ez botrány amit művelünk és értem én hogy szar a roster meg sok a sérülés, de baszki ezt akkor sem lehet erre fogni.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Fu gyerekek milyen apátia lett itt úrrá tudván, hogy Gase lesz jövőre is az edző 😀
Apex
Hat ha meg lehetne annak drukkolni, hogy kibasszak, akkor erdekelne a dolog. De igy nincs meg a remeny se hogy talan jovore jobb lesz.

Lesz ez még így se!