NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Semmi meglepő nincs ezekben a hírekben sajnos. Egyébként a hír Vacchiano-tól jön.

Bell kapcsán folyamatosan jöttek az infók Jets beatwriterektől h Gase nem támogatta a leigazolását, most meg ez a bowling ügy, amit kivételesen jól lett kezelve. Ill világos h Gase nem elégedett a Bell helyzettel... a végét tudjuk Maccagnan és Lee után. Látjuk h az OL nem fekszik Bell stílusának és Gase sem tud mit kezdeni vele h eredményesebb legyen (elkapásoknál azért okés a dolog).

Adamsről a lényeget alatriste már leírta. Nagyon én sem értek egyet azzal h majdnem 20 misit fizessünk egy SS-nek, főleg Mosley csillagászati szerződése után. Bár annyival könnyebb a helyzet h Adams-el még nem kell hosszabbítanunk, 2 évig olcsóbban tartható. No de mikor hosszabbíts valakivel, ha nem akk, mikor nem kell mást nagyon megfizetni.

Bell-t sztem tradeljük, fizetésének egy részét átvállalva, míg Adams marad és idén nem hosszabbítunk még.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2793418810721484/?type=3&source=48

??
steelwolf
Adams eladása továbbra is tartom évtizedes hiba lenne a franchise részéről
Pityu Gyor
Sajnos pont emiatt van nagyon nagy esély, hogy meglépi a csapat.
Volt egy jó tweet, hogy ha Adams megkapja ami jár neki magyarul no1 S pénzt (amimt megérdemel), akkor a csapat 3 legjobban fizetett játékosa 2020-ban: Egy futó egy belső LB és egy SS lesz.

Ami ismerve a trendeket valóban fúrcsán nézne ki.
Ugyanakkor azért szar a szitu, mert a három mondhatni nem legfontosabb posztokon pont a SS a legjobb. Tehát most a dillemma ott van, hogy:
- kiadsz egy rakat pénzt 3 ilyen posztra?
- vagy azt mondod, ezekből max 2-re szánsz komolyabb összeget? Oké de akkor melyik kettő legyen?
-- a LB - RB kettős már szerződés alatt és Adams a csapat talán legpiacképesebb játékosa (Darnoldot nem nézve)
-- ha mégis szeretnéd a SS megtartani akkor 1 év után elküldesz egy top igazolásnak gondolsz FA-t. Egy olyan LB-t aki játszott kb 2(?) meccsen vagy egy korszakos futót akire a támadójátékod alapoztad egy olyan év utána mikor a no1 QB-d a szezon 1/3-át kihagyta így igazán nem volt komoly cél a szezonban.

Ha ezt így levezeted szimplán posztokkal nevek nélkül lehet én is amellett lennék, hogy a RB, ILB, SS hármas ne legyen a csapatom 3 legjobban kereső játékosa, de ha már berakom a neveket is akkor biztos nem egy Jamal Adamset adnék el, amikor a csapatom legjobb játékosáról beszélünk.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2793418810721484/?type=3&source=48

??
steelwolf
Adams eladása továbbra is tartom évtizedes hiba lenne a franchise részéről

Green is green
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2793418810721484/?type=3&source=48

??
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Úgy fest h Bell játszik TNF-en, ellenben Powell is összeszedte az influenzát.
Edoga valszeg off, Adams meccsnapi döntés.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem követtem a Jets-et, de azt tudom h Mosley sokat sérült.
Mi hír róla? Játszhat a TNF-en?
KeyG
IR-en van. 😊
Beki
Igen, miutan feltettem a kerdest megneztem NFL en , hogy 2 meccset nyomott ideny elejen. Nagy kedvencem volt Ravens jatekoskent, remelem jovore sok oromotok lesz benne. Amig Gase az edzo addig csak jatekosok jo teljesitmenyenek lehet orulni.
KeyG
Védelem szerencsére nélküle is bőven az elvártak felett teljesít nulla pass rush és megye 3 CB sorral is. Bár szívesen néztem volna, ha több meccsen megismétli, amit az első meccsen BUF ellen nyújtott.

Valaki a most 7végi közvetítésben csodálkozott rá sms formájában hogy Mosley már nem Raven. S hogy lehet, hogy pénzt választotta van ilyen? Meg őt gondolta az új RayLnak. Ezt komolyan beolvasták.... Jó reggelt 😀 😀 😀
dande
Megesik az ilyesmi. Arra emlékszem h lehozták páran h jelentősen magasabb ajánlatot kellett tennünk, mint a BAL-é volt h sikerüljön elcsábítani (gondolom még a 3. éves szép garantált tartalom is segített még pluszban).
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 120 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki a most 7végi közvetítésben csodálkozott rá sms formájában hogy Mosley már nem Raven. S hogy lehet, hogy pénzt választotta van ilyen? Meg őt gondolta az új RayLnak. Ezt komolyan beolvasták.... Jó reggelt 😀 😀 😀
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 165
Nem követtem a Jets-et, de azt tudom h Mosley sokat sérült.
Mi hír róla? Játszhat a TNF-en?
KeyG
IR-en van. 😊
Beki
Igen, miutan feltettem a kerdest megneztem NFL en , hogy 2 meccset nyomott ideny elejen. Nagy kedvencem volt Ravens jatekoskent, remelem jovore sok oromotok lesz benne. Amig Gase az edzo addig csak jatekosok jo teljesitmenyenek lehet orulni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem követtem a Jets-et, de azt tudom h Mosley sokat sérült.
Mi hír róla? Játszhat a TNF-en?
KeyG
IR-en van. 😊
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 165
Nem követtem a Jets-et, de azt tudom h Mosley sokat sérült.
Mi hír róla? Játszhat a TNF-en?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/JCaporoso/status/1204381462490955776
Wester
Már csak 3 meccs + 1 szezon a Gase éra, ennyit sztem simán kibírunk. xD
Beki
Ne is mondd, egyszerűen annyira kiábránditó, hogy jövőre is ez a nyomorék marad. Ilyen essünk túl rajta év lesz. És akkor ott vagyunk elbasztunk 3-at Darnold éveiből. Amúgy elég ránézni Tannehill-re, itt a példa mi lehet belőled ha kikerülsz Gase kezei alól
Wester
Illetve az a 3 meccs, amikor Falk vagy Fales játszott Darnold sérülése alatt... az akarás, fantázia legkisebb jeleit sem láttuk, míg más csapatok UDFA QB-kkel nyernek/játszanak szoros meccseket. Na és még sorolhatnám... Gase legnagyobb szerencsével is egy 8-8-as HC.

Tudod mi lenne még a legszebb? Giants kipucolná HC+GM kombóját. Vinnének egy értelmes GM-et (aki nem dumál bele ugye a DC és OC jelöltjébe, mert mint tudjuk nálunk ez így történt, GW sem Gase választása volt...) és mellé Rhule-t HC-nak... ha emellett még DJ fejlődést is mutat és a Giants pozitív szezont produkál... szívesen leülnék CJ-vel szemben és volna pár kérdésem hozzá 2020. végén, mikor előbb leírtak teljesülnek és Woody visszatérve kivágja Gase-t.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
 twitter.com/JCaporoso/status/1204381462490955776
Wester
Már csak 3 meccs + 1 szezon a Gase éra, ennyit sztem simán kibírunk. xD
Beki
Ne is mondd, egyszerűen annyira kiábránditó, hogy jövőre is ez a nyomorék marad. Ilyen essünk túl rajta év lesz. És akkor ott vagyunk elbasztunk 3-at Darnold éveiből. Amúgy elég ránézni Tannehill-re, itt a példa mi lehet belőled ha kikerülsz Gase kezei alól

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/JCaporoso/status/1204381462490955776
Wester
Már csak 3 meccs + 1 szezon a Gase éra, ennyit sztem simán kibírunk. xD
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
 twitter.com/JCaporoso/status/1204381462490955776

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
CB Kyron Brown -> IR, egy WR jött fel PS-ről és egy OL-t hoztunk PS-re.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Spotrac kb 11.7M / év fizut jósol RA-nak kövi évre, nyilván szép garantált tartalommal.
Ha valóban ennyi az annyi, köszi de nem.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 nflupdate.co/leonard-williams-says-if-giants-dont-offer-him-top-tier-money-hell-hit-free-agency/

Sok sikert a Giantsnek Mr "majdnem" Bust LW-el. 😀
Azt mondja top-tier interior DL-nek gondolja magát... 😀
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Aki még esetleg hitt a csodákban... 😀
Jets have officially been eliminated from the playoffs. NYJ will miss the playoffs for a ninth consecutive season
Beki
Ja, erről én lemaradtam.
Akkor le is ugrottam, sziasztok!

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Aki még esetleg hitt a csodákban... 😀
Jets have officially been eliminated from the playoffs. NYJ will miss the playoffs for a ninth consecutive season
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Sziasztok!
Van még hely a bandwagonon?
Felugranék még időben!

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
14.5 pontos favoritként indított a Ravens tegnap...
Tippre Adams nem épül fel csütörtökig, Griffin nem jó h nem jött vissza, Kyron Brown sem nézett ki túl jól...
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Hatalmas gratuláció a csapatnak h ezt a mai megye 3-as meccset egy szaros DPI callnak köszönhetjük a végén.
Egyedül az RZ védelemnek jár a pacsi, többi része nem tudott kiemelkedni még egy Dolphins ellen sem.
Beki
Mem tudom mi a bajod!? A vége olyan izgalmas volt, mint a Frisco meccsé. 😊
A színvonal az más kérdés....
GTom
Lehetne sorolni a fo gondokat... legfobb h Gase meg mindig HC. 😀
Meg h masodik felidore eltuntunk es kb azon mult h a Phins nem valtotta TDre RZ latogatasait, no meg ha berugjak a kihagyott FGt is. 😀
Csak az bosszant h uccso driveban nyitunk 37 yarddal, aztan Darnold benyel egy sacket ahelyett h kidobna. Majd egy DPInek hala megmentik a seggunket (passzt sztem akkor is elejtette volna tlunk...nemtom ki volt az, ha meg nem kb 4&10 jott volna. 13. meccse nem sikerul kikuszobolni ugyanazokat a hibakat.
Beki
Hát igen... Gase-nek a nagy mágusnak rengeteg szar hívása volt ma is. Azt hittem eldobom a kanalat, amikor 4 perccel a vége előtt 3 szar hívás után visszaadtuk rögtön a labdát.
Hihetetlen inkonzisztens edző, néha fasza meccsekkel, de többnyire szar. Nem ő lesz a megváltó és szinte látom, hogy 2020 után megy a lecsóba. De ne legyen igazam...

Amúgy ma védelem egy hányadék volt. Bár lassan a vizesfiúk is beállnak játszani a csapatba... Hogy mit kapunk a Baltimore O-tól, abba jobb nem belegondolni.
GTom
A Baltimore-ral csak az a gond h főműsor idő lesz... sima vasárnapi meccsen nem akarnának földbe döngölni minket hanem kicsit tartalékolnának talán. De így...

Green is green
több mint 4 éve
GTom New York Jets 243
Hatalmas gratuláció a csapatnak h ezt a mai megye 3-as meccset egy szaros DPI callnak köszönhetjük a végén.
Egyedül az RZ védelemnek jár a pacsi, többi része nem tudott kiemelkedni még egy Dolphins ellen sem.
Beki
Mem tudom mi a bajod!? A vége olyan izgalmas volt, mint a Frisco meccsé. 😊
A színvonal az más kérdés....
GTom
Lehetne sorolni a fo gondokat... legfobb h Gase meg mindig HC. 😀
Meg h masodik felidore eltuntunk es kb azon mult h a Phins nem valtotta TDre RZ latogatasait, no meg ha berugjak a kihagyott FGt is. 😀
Csak az bosszant h uccso driveban nyitunk 37 yarddal, aztan Darnold benyel egy sacket ahelyett h kidobna. Majd egy DPInek hala megmentik a seggunket (passzt sztem akkor is elejtette volna tlunk...nemtom ki volt az, ha meg nem kb 4&10 jott volna. 13. meccse nem sikerul kikuszobolni ugyanazokat a hibakat.
Beki
Hát igen... Gase-nek a nagy mágusnak rengeteg szar hívása volt ma is. Azt hittem eldobom a kanalat, amikor 4 perccel a vége előtt 3 szar hívás után visszaadtuk rögtön a labdát.
Hihetetlen inkonzisztens edző, néha fasza meccsekkel, de többnyire szar. Nem ő lesz a megváltó és szinte látom, hogy 2020 után megy a lecsóba. De ne legyen igazam...

Amúgy ma védelem egy hányadék volt. Bár lassan a vizesfiúk is beállnak játszani a csapatba... Hogy mit kapunk a Baltimore O-tól, abba jobb nem belegondolni.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ugy nezem h a gyozelem ellenere is marad 9. pick a mienk perpill.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ohh igen es RA-nak is jar a pacsi, dolgozik rendesen a sok loveert kovi evre.