NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Nem biztos, hogy jó hír, hogy Dalton fog kezdeni.
Remélem a csapat és Gase nem gondolja, hogy mivel elkapott egy jó szériát és Darnoldnak végre megy a játék zsebben a győzelem. Ez a Bengals jobb mint a mérlege (sztem nem ők az nfl legrosszabb csapata), és Daltonban is ott lesz a bizonyítási vágy.

Kéne egy erős kezdés ott is, hogy ne tudjanak a futójátékukra alapozni hanem passzolni kényszerüljenek. És akkor zavarba lehet hozni azt az egyébként elég gyenge OL-t is.
alatriste
Én nem aggódok ez miatt, ha egy lesajnált Daltonnal felálló Bengalst nem tudunk megverni, akkor az utóbbi 3 hetünket ismét igazából lenullázzuk. Ebben az esetben meg nincs miről beszélni, ha meg nyerünk akkor igazából hoztuk azt ami elvárható az utóbbi 3 meccs után. Engem az utolsó 3 meccs sokkal jobban érdekel, nyilván csak abban az esetben, ha a csapat érdekessé teszi a következő két meccs megnyerésével. Bár mivel Darnold egy bohóc így azért nehéz lesz :/
Apex
Az hagyján, de ezt a cikket olvassátok még el. Reggel 2x el kellett olvasnom h ilyen létezik-e. xD
 pagesix.com/2019/11/25/wasted-jets-qb-sam-darnolds-post-game-party-goes-till-1230

Mondjuk azt a party-t megnézném, ahol Adams leissza magát és elszabadul. 😀
Beki
Broadway Sam 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem biztos, hogy jó hír, hogy Dalton fog kezdeni.
Remélem a csapat és Gase nem gondolja, hogy mivel elkapott egy jó szériát és Darnoldnak végre megy a játék zsebben a győzelem. Ez a Bengals jobb mint a mérlege (sztem nem ők az nfl legrosszabb csapata), és Daltonban is ott lesz a bizonyítási vágy.

Kéne egy erős kezdés ott is, hogy ne tudjanak a futójátékukra alapozni hanem passzolni kényszerüljenek. És akkor zavarba lehet hozni azt az egyébként elég gyenge OL-t is.
alatriste
Én nem aggódok ez miatt, ha egy lesajnált Daltonnal felálló Bengalst nem tudunk megverni, akkor az utóbbi 3 hetünket ismét igazából lenullázzuk. Ebben az esetben meg nincs miről beszélni, ha meg nyerünk akkor igazából hoztuk azt ami elvárható az utóbbi 3 meccs után. Engem az utolsó 3 meccs sokkal jobban érdekel, nyilván csak abban az esetben, ha a csapat érdekessé teszi a következő két meccs megnyerésével. Bár mivel Darnold egy bohóc így azért nehéz lesz :/
Apex
Az hagyján, de ezt a cikket olvassátok még el. Reggel 2x el kellett olvasnom h ilyen létezik-e. xD
 pagesix.com/2019/11/25/wasted-jets-qb-sam-darnolds-post-game-party-goes-till-1230

Mondjuk azt a party-t megnézném, ahol Adams leissza magát és elszabadul. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Nem biztos, hogy jó hír, hogy Dalton fog kezdeni.
Remélem a csapat és Gase nem gondolja, hogy mivel elkapott egy jó szériát és Darnoldnak végre megy a játék zsebben a győzelem. Ez a Bengals jobb mint a mérlege (sztem nem ők az nfl legrosszabb csapata), és Daltonban is ott lesz a bizonyítási vágy.

Kéne egy erős kezdés ott is, hogy ne tudjanak a futójátékukra alapozni hanem passzolni kényszerüljenek. És akkor zavarba lehet hozni azt az egyébként elég gyenge OL-t is.
alatriste
Én nem aggódok ez miatt, ha egy lesajnált Daltonnal felálló Bengalst nem tudunk megverni, akkor az utóbbi 3 hetünket ismét igazából lenullázzuk. Ebben az esetben meg nincs miről beszélni, ha meg nyerünk akkor igazából hoztuk azt ami elvárható az utóbbi 3 meccs után. Engem az utolsó 3 meccs sokkal jobban érdekel, nyilván csak abban az esetben, ha a csapat érdekessé teszi a következő két meccs megnyerésével. Bár mivel Darnold egy bohóc így azért nehéz lesz :/

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem biztos, hogy jó hír, hogy Dalton fog kezdeni.
Remélem a csapat és Gase nem gondolja, hogy mivel elkapott egy jó szériát és Darnoldnak végre megy a játék zsebben a győzelem. Ez a Bengals jobb mint a mérlege (sztem nem ők az nfl legrosszabb csapata), és Daltonban is ott lesz a bizonyítási vágy.

Kéne egy erős kezdés ott is, hogy ne tudjanak a futójátékukra alapozni hanem passzolni kényszerüljenek. És akkor zavarba lehet hozni azt az egyébként elég gyenge OL-t is.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/Michael_Nania/status/1198996952396058624?s=20

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Dalton lesz a kezdő QB CIN-nél vasárnap, remélem nem élete meccsét hozza.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Na végre egy meggyőző produkció egy PO-ért küzdő csapat ellen is. Én meg mondom őszintén alapvetően is azt éreztem még meccs előtt, hogy a matchup kedvez nekünk, ha jól tudjuk kivitelezni a dolgokat meglehet a meccs, és hát boy kiviteleztük őket rendesen. Jacobs-t a legelejétől kivettük a játékból, egy-két kisebb megiramodása volt, de nem volt jelentős, azonban amivel megnyertük ezt a meccset D oldalon az a Secondary(én sem hiszem el), én nem tudom hogy Maulet-t és Bless-t mivel etetik három meccs óta, de valami félelmetes amit művelnek.(+Poole-nak oda a szerződést) Annak fényében is szép ez a siker, hogy bár nem néztem statisztikát még, de szerintem lényegesen kevesebbet blitzeltünk mint a korábbi meccseinken, viszont a jó coverage végett, illetve a futójáték lenullázásával sikerült elbizonytalanítanunk a teljes Raiders O-t, pacsi GW-nek. Akinek szintén jár a pacsi az Adam Gase..jó látni, hogy sikerült fejben összeszednie a csapatot a Dolphins meccs után, és a mai volt szerintem a legjobb meccse mint HC, tökéletesen felkészült Offense, kreatív playhívások amelybe kb. még a 20. számú WR/RB/TE-t is bevontuk. Ami hatalmas pozitívum még hogy Darnold ismét hatalmas önbizalommal játszik és darabokra szedte a Raiders D-t, ezt jól mutatja az a play amikor simán megfuthatta volna a 1st down-t és valószínűleg az lett volna az okosabb, ehelyett bevállalt egy piszok nehéz passzt Robby felé, illetve ezen a meccsen nem erőltette azokat a playeket amelyek már nem voltak ott, inkább kidobta a labdát. Az OL-nek is messze ez volt a legjobb meccse, szóval tényleg igazából csak pozitívumot tudok írni. Mondjuk őszintén szólva ezt a kilátástalanságot nem igazán értettem a Raiders-nél jó pár meccsükből azért láttam idén részleteket, de ennyire szerintem sehol nem voltak elveszve, és habár én bírom Chucky-t, viszont erre a meccsre egyszerűen pocsékul lett felkészítve a csapat. A következő meccs a Bengals ellen lesz, és ez abból a szempontból lesz érdekes, hogy sikerült-e ténylegesen elhagynunk a Bowles időszakot, ugyanis ott egy ilyen győzelem után egy gyengébb csapat ellen durva lebőgés volt általában, meglátjuk hogy most megtudjuk-e tartani a jó formát.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Poole, ha így folytatja akk szép summát fog kapni. Coleman kap évi 9 misit a Lionstól.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets starting rookie OL Chuma Edoga has a Grade 2 MCL sprain, per @MMehtaNYDN.
Hát pár hét lesz ez is. Ha Beachumot összefoltozzák vhogy a dokik vasárnapig:
Beachum-Lewis-Harrison-Compton-Shell és asszem McDermott az egyetlen backup perpill.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The Jets have a 1.1 percent chance of making the playoffs, according to Football Outsiders. #nyj

több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
3 W zsinórban? Na ezt ideologizáljuk meg...

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jovo heten azert teljesebb kepet kapunk h van-e valtozas a Bowles-erahoz kepest: megyunk a 0-11-es Bengalshoz. Jo volna siman gyozni es nem visszasullyedni a regi szintre, mikor a Barkley vezette Bills gatyazott minket.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mióta nem nézem a meccseket nyerünk! Hát szépmunka mondhatom 😀
Wester
Ooo ize, lehetne egy keresem. 😀 😀 😀
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Mióta nem nézem a meccseket nyerünk! Hát szépmunka mondhatom 😀

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Hihetetlen 😊 gratula, na ez nagy győzelem

Green is green
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Hát ilyen meccs után nehéz mit írni, kb. semmi negatívumot nem tudok felhozni. Szép volt!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hairston ismét inaktív. Kíváncsi vagyok ha ma égetik a secondary-t, kövi héten hajlandóak leszünk-e végre aktiválni meccsnapon.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Megérdemelte, jöhet J Jenkins és Poole.
Beki
Tényleg Jenkins-nek is lejár a szerződése el is felejtettem

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Megérdemelte, jöhet J Jenkins és Poole.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
It’s a three-year extension for #Jets TE Ryan Griffin that’s worth up to $10.8 million with reachable incentives, source says. Griffin gets $4m guaranteed. I talked to Adam Gase about Griffin yesterday. He couldn’t say enough good things about him.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Abszolút rászolgált, jövőre Herndonnal félelmetes duó-t alkothatnak, még Poole-al azért remélem megcsinálja ezt JD 😊
 twitter.com/RichCimini/status/1198405357040738305?s=20

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Happy Birthday! 😂

 twitter.com/fieldyates/status/1197855296955338753?s=21
Klaci79
Kösz, rendes vagy, hasonló jókat!

Green is green
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 976
Happy Birthday! 😂

 twitter.com/fieldyates/status/1197855296955338753?s=21
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
 vimeo.com/372281145
A beteg fanatikusai... 😀
Beki
CsudAllatos!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó

A beteg fanatikusai... 😀