NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/QuincyEnunwa/status/1195159632379076608
Tony Adams
Ha jól értelmezem, akkor elmehet az édesanyjába ez a csapat konkrétan.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
 twitter.com/QuincyEnunwa/status/1195159632379076608
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ez itt off, de a falcons a ryan dimmy éra első 5 évéből 4szer po-ba ment ami a 2012es főcsoport döntőben csúcsosodott ki egy legendás meltdown keretein belül. Aztán jött két év szenvedés, az elsőben chargerst meghazudtoló sérülés hullámmal. Ezután jött a quinn éra, második évben sb részvétel egy még brutálisabb leolvadással. Igaz a kövi évben összejött egy divisional round a későbbi eagles ellen ahol a győzelemért mentünk az egy yardról amit 4ből sem sikerült megcsinálni. Most megint a két szűk esztendő ideje van. Szóval azt akartam ebből kihozni, jogy a falcons 2008 óta nem egy nagyon elbaszott franchise, egyszerűen csak a brutálisabbnál brutálisabb zakók miatt van egy gát aminek át kell szakadnia. Egyébként a 2000es években is volt po, meg elbukott főcsoport döntő is vickel a fedélzeten. Szóval nyerni kéne megtanulni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 703 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezért ezt a mérhetetlenül semmit letolni a szurkolók torkán évek óta... A csapat két év alatt elkölt 400 millió dollárt, húz folyamatosan a draft elején, és konkrétan rosszabb a csapat, mint két éve, ami brutálisan nagy szó, mert akkor a 0–16-ot várták a keret üressége miatt...
Wyatt
ezek kínzó kérdések. Miért szar a Jets évekig? Miért szar a Browns évekig? Miért jó a Patriots 20 éve? Miért fut körbe-körbe a Tampa és a Miami? Miért tud egy 49ers 1/2-ről Super Bowl contenderré avanzsálni 1 év alatt vagy Andy Reid powerhouset építeni egy KC-ből? Miért zuhan a Falcons és a Panthers is a Super Bowl vereség óta?

Szervezeti kultúra.


és akkor nem mentem bele a Redskinsbe. Az a franchise önálló kategória.
Amadeus
Naaa, nálunk the culture is damned good, meg lett mondva.

😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ezért ezt a mérhetetlenül semmit letolni a szurkolók torkán évek óta... A csapat két év alatt elkölt 400 millió dollárt, húz folyamatosan a draft elején, és konkrétan rosszabb a csapat, mint két éve, ami brutálisan nagy szó, mert akkor a 0–16-ot várták a keret üressége miatt...
Wyatt
ezek kínzó kérdések. Miért szar a Jets évekig? Miért szar a Browns évekig? Miért jó a Patriots 20 éve? Miért fut körbe-körbe a Tampa és a Miami? Miért tud egy 49ers 1/2-ről Super Bowl contenderré avanzsálni 1 év alatt vagy Andy Reid powerhouset építeni egy KC-ből? Miért zuhan a Falcons és a Panthers is a Super Bowl vereség óta?

Szervezeti kultúra.


és akkor nem mentem bele a Redskinsbe. Az a franchise önálló kategória.
Amadeus
Ez egy elég mély téma... a szervezeti kultura fontos de nem pont ezeknél a csapatoknál hanem pl Steelers, Cowboys, Packers ahol évtizedeken keresztül tudnak jó éveket produkálni és visszatudnak jönni gyorsan rosszabb évek után, ilyen a 49ers is. A Patriots kivétel, egy fos franchise volt, Belichik zsenialitása kiemelte, kivancsi vagyok utána meddig süllyed vissza. Ilyen kicsit a Saints is.
A Panthers, Falcons stb pedig arra példa h 1-2 jó éve egy szerencsésen választott generációval bárkinek lehet. A Jetsnél is volt ilyen 10 éve Mangolddal, Fergusonnal erős fallal remek D-vel pl, de tartósan nincs meg a hátter/kultúra hogy 2-3 év után újra tudja építse magát - ezt szenvedjük most.

Green is green
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Ezért ezt a mérhetetlenül semmit letolni a szurkolók torkán évek óta... A csapat két év alatt elkölt 400 millió dollárt, húz folyamatosan a draft elején, és konkrétan rosszabb a csapat, mint két éve, ami brutálisan nagy szó, mert akkor a 0–16-ot várták a keret üressége miatt...
Wyatt
ezek kínzó kérdések. Miért szar a Jets évekig? Miért szar a Browns évekig? Miért jó a Patriots 20 éve? Miért fut körbe-körbe a Tampa és a Miami? Miért tud egy 49ers 1/2-ről Super Bowl contenderré avanzsálni 1 év alatt vagy Andy Reid powerhouset építeni egy KC-ből? Miért zuhan a Falcons és a Panthers is a Super Bowl vereség óta?

Szervezeti kultúra.


és akkor nem mentem bele a Redskinsbe. Az a franchise önálló kategória.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets owner Christopher Johnson spoke to a group of reporters out at practice. He said there will be NO changes at head coach before or after season.

Adam Gase will be back in 2020.

Jets owner Christopher Johnson said he would “love” for Jamal Adams to be with the Jets “forever,” however that’s not his call. Joe a Douglas has the 53.

Johnson: "We are not where we thought we would be. … It’s exceedingly frustrating."

Johnson: "There’s a lot of work to do. There’s a great deal of work to do. Everyone understands that and we’re just getting started. But I feel really good about this team moving forward."

Johnson on Gase and Douglas: "Seeing him work with Joe, it’s a whole new dynamic in this building. It’s a really positive dynamic. They have the same vision for this team going forward." #nyj

Rövid üzenet: nyugodtan kapjatok ki, ha akartok a WAS, CIN, MIA triótól, baszunk mi rá, minden jó így...
Beki
Mondjuk ez így szerintem is erős, hogy tök mindegy mi lesz akkor is marad Gase az edző. Nem mondom azt, hogy mindenképpen ki kell rúgni év végén, de azért na ez így akkor is kicsit túlzás...
Apex
Nem is értem...nem lehetne a szezon végéig várni az ilyen kijelentésekkel? Leg látni h a gyengébb csapatok ellen vmi küzdeni akarás lesz az offenseben, vagy, ááá...hagyjuk is.
Beki
Ez nekem kicsit NB1es... '...nincs edző kérdés...', csak itthon ilyen nyilatkozatok után kb 3 héttel lapát szokott lenni. Bár amilyen káosz néha van Gothamben itt se lepődnék meg valami hasonlón.
nemkismiska
Na igen, csak asszem Gase évi 5 misi felett kap, ezt ugye 4 évig, így itt a pénz az elsődleges szempont. A folytonosság dumát már elengedtem...egy papíron offense guruval sok szempontból 30-32. helyen teljesítünk. Jelenleg már annak is örültem h a Giants ellen Gase meg tudott lepni 1-2 playhívással. 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezért ezt a mérhetetlenül semmit letolni a szurkolók torkán évek óta... A csapat két év alatt elkölt 400 millió dollárt, húz folyamatosan a draft elején, és konkrétan rosszabb a csapat, mint két éve, ami brutálisan nagy szó, mert akkor a 0–16-ot várták a keret üressége miatt...

több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
#Jets owner Christopher Johnson spoke to a group of reporters out at practice. He said there will be NO changes at head coach before or after season.

Adam Gase will be back in 2020.

Jets owner Christopher Johnson said he would “love” for Jamal Adams to be with the Jets “forever,” however that’s not his call. Joe a Douglas has the 53.

Johnson: "We are not where we thought we would be. … It’s exceedingly frustrating."

Johnson: "There’s a lot of work to do. There’s a great deal of work to do. Everyone understands that and we’re just getting started. But I feel really good about this team moving forward."

Johnson on Gase and Douglas: "Seeing him work with Joe, it’s a whole new dynamic in this building. It’s a really positive dynamic. They have the same vision for this team going forward." #nyj

Rövid üzenet: nyugodtan kapjatok ki, ha akartok a WAS, CIN, MIA triótól, baszunk mi rá, minden jó így...
Beki
Mondjuk ez így szerintem is erős, hogy tök mindegy mi lesz akkor is marad Gase az edző. Nem mondom azt, hogy mindenképpen ki kell rúgni év végén, de azért na ez így akkor is kicsit túlzás...
Apex
Nem is értem...nem lehetne a szezon végéig várni az ilyen kijelentésekkel? Leg látni h a gyengébb csapatok ellen vmi küzdeni akarás lesz az offenseben, vagy, ááá...hagyjuk is.
Beki
Ez nekem kicsit NB1es... '...nincs edző kérdés...', csak itthon ilyen nyilatkozatok után kb 3 héttel lapát szokott lenni. Bár amilyen káosz néha van Gothamben itt se lepődnék meg valami hasonlón.
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Adams a hét védője. Ez a megfelelő válasz tőle a "bárkieladható" kérdésre...
Pityu Gyor
Jó válasz nyilván, de ha jó az ajánlat, mindenképpen meg kell gondolni h tradeljük-e.
Beki
En ezzel továbbra is vitatkoznék, sztem el kellene férjen topfizetéssel is. De fizutól függetlenül: hisztizett egy sort a médiában de ez a jatékán nem látszott, sőt! Ezt én sokra becsülöm
Pityu Gyor
Bőven belefér akár jövőre is topfizetéssel: kövi évi fizuját nem piszkáljuk és hosszabbítás utána lép csak érvénybe, csak egy lehetőség pl.
Nem hívnám feltétlenül hisztinek ezt, félreértés volt, amit tisztáztak a felek. Adams nagydumás egyén, de szerencsére a pályán is frankón odateszi magát, a védelem vezére, ezt vártuk tőle. Megérdemi a nagy lóvét? Nem vitás. Nálunk kapja ezt meg? Jó kérdés. Évi 16-17 misiről beszélünk irgalmatlan garantált tartalommal. Ha, ismétlem ha, kövi offseasonben tervezünk hosszabbítani vele.

Ha nem érkezik jobb ajánlat, mint amit a DAL pár hete ajánlott (1. kör és vmi töltelék emberke), alap h nem megy sehova, de a 2 plusz 2. kör már megérne egy misét. H miért? Elég ha végignézünk a rosteren: 0 db minőségi OL emberke, 0 kezdő kaliber CB, 0 edge rusher, sérült LB-k hada.
Ha ránézünk a Jets rosterre, ki az akire azt mondhatjuk h húzóember (papíron)? Bell, Adams és Mosley. Ill van egy papíron fiatal fr QB, akiről szeretnénk tudni végre h az-e.
Beki
Szerintem ez kb ugyanaz a szitu mint mikor a Raiders elpattintotta Macket. Szintén korszakos zseni, de lám, van élet utána is, jól használták az ellenértéket. (Igaz pont rushban nem túl erős a csapat) Azt pedig ne felejtsük el, hogy a kávétemető távozása után a cetlijeink potenciálja jelentősen megnőtt 😊 Végső soron ez is csak egy cég, dolgozókkal és minden cégben minden alkalmazott pótolható. Csak jól kell pótolni...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Adams a hét védője. Ez a megfelelő válasz tőle a "bárkieladható" kérdésre...
Pityu Gyor
Jó válasz nyilván, de ha jó az ajánlat, mindenképpen meg kell gondolni h tradeljük-e.
Beki
En ezzel továbbra is vitatkoznék, sztem el kellene férjen topfizetéssel is. De fizutól függetlenül: hisztizett egy sort a médiában de ez a jatékán nem látszott, sőt! Ezt én sokra becsülöm
Pityu Gyor
Bőven belefér akár jövőre is topfizetéssel: kövi évi fizuját nem piszkáljuk és hosszabbítás utána lép csak érvénybe, csak egy lehetőség pl.
Nem hívnám feltétlenül hisztinek ezt, félreértés volt, amit tisztáztak a felek. Adams nagydumás egyén, de szerencsére a pályán is frankón odateszi magát, a védelem vezére, ezt vártuk tőle. Megérdemi a nagy lóvét? Nem vitás. Nálunk kapja ezt meg? Jó kérdés. Évi 16-17 misiről beszélünk irgalmatlan garantált tartalommal. Ha, ismétlem ha, kövi offseasonben tervezünk hosszabbítani vele.

Ha nem érkezik jobb ajánlat, mint amit a DAL pár hete ajánlott (1. kör és vmi töltelék emberke), alap h nem megy sehova, de a 2 plusz 2. kör már megérne egy misét. H miért? Elég ha végignézünk a rosteren: 0 db minőségi OL emberke, 0 kezdő kaliber CB, 0 edge rusher, sérült LB-k hada.
Ha ránézünk a Jets rosterre, ki az akire azt mondhatjuk h húzóember (papíron)? Bell, Adams és Mosley. Ill van egy papíron fiatal fr QB, akiről szeretnénk tudni végre h az-e.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Reménykedtem benne, hogy oké kivárják a szezon végét és elmegy Gase de ez? Mi ez?
Az ebben a jó, hogy akkor legközelebb max 2020 szezon közben merülhet fel a menesztés de talán még inkább 2020 végén. Amikor is Darnoldban benne lesz már 3 szezon (2 Gase alatt) és jön majd egy új főedző aki ki tudja akar-e egy előző rezsim által itt hagyott - akár még az is lehet, hogy egész szépen leépített QBval dolgozni. Ha esetleg nem akkor 1 elég ígéretes nfl karriernek oda - és megint ment 3 év a levesbe.
Persze kívánom, hogy forduljon a dolog és kapja úgy össze magát Gase idén/jövőre ahogy Grouden a Raiderst. De ott túlzó volt a tavalyi sav - és idén egész jól el is indult ez a csapat. Ugyan ezt Gase-ből baromira nem nézem ki.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Ekkora elbaszott franchise nincs még egy a világon

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets owner Christopher Johnson spoke to a group of reporters out at practice. He said there will be NO changes at head coach before or after season.

Adam Gase will be back in 2020.

Jets owner Christopher Johnson said he would “love” for Jamal Adams to be with the Jets “forever,” however that’s not his call. Joe a Douglas has the 53.

Johnson: "We are not where we thought we would be. … It’s exceedingly frustrating."

Johnson: "There’s a lot of work to do. There’s a great deal of work to do. Everyone understands that and we’re just getting started. But I feel really good about this team moving forward."

Johnson on Gase and Douglas: "Seeing him work with Joe, it’s a whole new dynamic in this building. It’s a really positive dynamic. They have the same vision for this team going forward." #nyj

Rövid üzenet: nyugodtan kapjatok ki, ha akartok a WAS, CIN, MIA triótól, baszunk mi rá, minden jó így...
Beki
Mondjuk ez így szerintem is erős, hogy tök mindegy mi lesz akkor is marad Gase az edző. Nem mondom azt, hogy mindenképpen ki kell rúgni év végén, de azért na ez így akkor is kicsit túlzás...
Apex
Nem is értem...nem lehetne a szezon végéig várni az ilyen kijelentésekkel? Leg látni h a gyengébb csapatok ellen vmi küzdeni akarás lesz az offenseben, vagy, ááá...hagyjuk is.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
#Jets owner Christopher Johnson spoke to a group of reporters out at practice. He said there will be NO changes at head coach before or after season.

Adam Gase will be back in 2020.

Jets owner Christopher Johnson said he would “love” for Jamal Adams to be with the Jets “forever,” however that’s not his call. Joe a Douglas has the 53.

Johnson: "We are not where we thought we would be. … It’s exceedingly frustrating."

Johnson: "There’s a lot of work to do. There’s a great deal of work to do. Everyone understands that and we’re just getting started. But I feel really good about this team moving forward."

Johnson on Gase and Douglas: "Seeing him work with Joe, it’s a whole new dynamic in this building. It’s a really positive dynamic. They have the same vision for this team going forward." #nyj

Rövid üzenet: nyugodtan kapjatok ki, ha akartok a WAS, CIN, MIA triótól, baszunk mi rá, minden jó így...
Beki
Mekkora bullshit istenem

Green is green
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
#Jets owner Christopher Johnson spoke to a group of reporters out at practice. He said there will be NO changes at head coach before or after season.

Adam Gase will be back in 2020.

Jets owner Christopher Johnson said he would “love” for Jamal Adams to be with the Jets “forever,” however that’s not his call. Joe a Douglas has the 53.

Johnson: "We are not where we thought we would be. … It’s exceedingly frustrating."

Johnson: "There’s a lot of work to do. There’s a great deal of work to do. Everyone understands that and we’re just getting started. But I feel really good about this team moving forward."

Johnson on Gase and Douglas: "Seeing him work with Joe, it’s a whole new dynamic in this building. It’s a really positive dynamic. They have the same vision for this team going forward." #nyj

Rövid üzenet: nyugodtan kapjatok ki, ha akartok a WAS, CIN, MIA triótól, baszunk mi rá, minden jó így...
Beki
Mondjuk ez így szerintem is erős, hogy tök mindegy mi lesz akkor is marad Gase az edző. Nem mondom azt, hogy mindenképpen ki kell rúgni év végén, de azért na ez így akkor is kicsit túlzás...

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets owner Christopher Johnson spoke to a group of reporters out at practice. He said there will be NO changes at head coach before or after season.

Adam Gase will be back in 2020.

Jets owner Christopher Johnson said he would “love” for Jamal Adams to be with the Jets “forever,” however that’s not his call. Joe a Douglas has the 53.

Johnson: "We are not where we thought we would be. … It’s exceedingly frustrating."

Johnson: "There’s a lot of work to do. There’s a great deal of work to do. Everyone understands that and we’re just getting started. But I feel really good about this team moving forward."

Johnson on Gase and Douglas: "Seeing him work with Joe, it’s a whole new dynamic in this building. It’s a really positive dynamic. They have the same vision for this team going forward." #nyj

Rövid üzenet: nyugodtan kapjatok ki, ha akartok a WAS, CIN, MIA triótól, baszunk mi rá, minden jó így...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Részvétem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Adams a hét védője. Ez a megfelelő válasz tőle a "bárkieladható" kérdésre...
Pityu Gyor
Jó válasz nyilván, de ha jó az ajánlat, mindenképpen meg kell gondolni h tradeljük-e.
Beki
En ezzel továbbra is vitatkoznék, sztem el kellene férjen topfizetéssel is. De fizutól függetlenül: hisztizett egy sort a médiában de ez a jatékán nem látszott, sőt! Ezt én sokra becsülöm

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Adams a hét védője. Ez a megfelelő válasz tőle a "bárkieladható" kérdésre...
Pityu Gyor
Jó válasz nyilván, de ha jó az ajánlat, mindenképpen meg kell gondolni h tradeljük-e.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Adams a hét védője. Ez a megfelelő válasz tőle a "bárkieladható" kérdésre...
Pityu Gyor
Remekul jatszott nem kerdes, de tovabbra is ugy gondolom a megfelelo ellenertek fejeben JD siman eltradelne

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Adams a hét védője. Ez a megfelelő válasz tőle a "bárkieladható" kérdésre...

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Igen, és nyilván azért nem alaptalan az az érv sem, hogy kurva gyenge a roster, főleg az OL,CB sor sokkal rosszabb mint tavaly(nem értem egyébként egy ilyen Secondarybe hogy nem fért el Claiborne, azért nem volt ő olyan rossz tavaly sem.). De valóban nekem is ez a legnagyobb bajom, hogy képtelenek vagyunk váltani, ha valamit változtat az ellenfél(talán most ez a Giants elleni kivétel volt) és nyilván nem lehet mindent a talenthiányra fogni. Ami pozitív igazából az, hogy a locker room-ot látszólag nem veszítette el és azért nem mondanám, hogy nem nézném meg ezt az Offense-t egy normális fallal jövőre. És azért azt hozzátenném hogy szerintem azért a média is eléggé túltolja a Gase utálatot, illetve ha Sam erősen befejezi a szezont akkor nyilván ő a legfontosabb, és miatta talán meg is tartanám Gase-t. De azért ha választhatnék én legszívesebben váltanék szezon végén, mondjuk Rhule vagy Lincoln Riley jöhetne.Apex
Naná h gyenge a roster...nem is értettem szezon előtt sem mit látnak benne... premier posztok hanyagolva drafton, túlfizetett FA-kkal feltöltve a roster. A Robertsnek adott nagy szerződés már akkor is érthetetlen volt...szerencse h 1 év után már ki tudunk szállni belőle.
Az OL engem jobban aggaszt jövőre, engem az sem érdekelne kb ha 1. és 2. körös pickünk is oda menne, de ehhez RA új szerződést kellene h kapjon. Várhatóan lesznek vállalható opciók FA-n is, de hagyjuk h az utóbbi évek igazolásai h válltak be eddig... 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Én tavaly nagyon drukkoltam h Monken legyen a HC, de a Brownst elnézve vele se jártunk volna jobban és gyanús, hogy valóban nem volt még ilyen elcseszett szezonunk sérülés szempontból, szóval a valós képet valóban nem látjuk. Bár én még mindig tartom h ennyi sérülés nem véletlen, edzésen valami el van cseszve.
Ha most - nem ismerve a szezon hátralevő eredményeit - kéne döntenem arról, hogy szezon végén kukáznám e emberünket, akkor sem raknám ki. Adnék még neki fél szezont jövőre is. Sztem draft meg FA nem lesz elkefélve, bizom JDben. Ennyi sok elvesztegetett év után elfér még egy potenciális szívás szezon... Sztem sokan (én is) a Fins szopó után hirtelen felindulásból azonnal kb vonat elé löktük volna. Aztán egy héttel és egy Wvel késöbb, lenyugodva máshogy látom.nemkismiska
Monken nagyon is képben volt, jó interjút tolt és az FO gyakorlatilag Gase és közötte vitatkozott, de Macc és CJ szava döntött...(mindezek azután h Rhule visszalépett, miután Monkent vagy mást próbáltak ráerőltetni OC-nak).
Folyamatosság miatt nyilván jó lenne, ha nem minden évben cserélnénk HCt, de ha a WAS, MIA, CIN hármas ellen vereségek és szenvedő offense lesz, sok kérdés nincs.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Barmennyire is szidtuk itt ezerrel a gyenge szezonja miatt, azert ez szerintem becsulendo, mielobbi felepulest!
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1193997547825704961?s=19
Apex
Igen...sajnos az utóbbi 3 évben, ha jól emlékszem mindig volt vmi sérülés, amivel végig kellett játszania a szezont.