NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Roberts összeszedett egy calf sérülést tegnap edzésen, nem úgy hangzik, mint aki játszik vasárnap.
Giantsnél az offense célpontok potyognak, nálunk a DB-k.
Beki
Remek előjelek! 😕
nagir
Jó kis 0-0-ás döntetlenhez? 😀
Beki
Legyen inkább 40-40, azzal legalább mi szurkoló nyernénk!!! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Roberts összeszedett egy calf sérülést tegnap edzésen, nem úgy hangzik, mint aki játszik vasárnap.
Giantsnél az offense célpontok potyognak, nálunk a DB-k.
Beki
Remek előjelek! 😕
nagir
Jó kis 0-0-ás döntetlenhez? 😀
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Roberts összeszedett egy calf sérülést tegnap edzésen, nem úgy hangzik, mint aki játszik vasárnap.
Giantsnél az offense célpontok potyognak, nálunk a DB-k.
Beki
Remek előjelek! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Roberts összeszedett egy calf sérülést tegnap edzésen, nem úgy hangzik, mint aki játszik vasárnap.
Giantsnél az offense célpontok potyognak, nálunk a DB-k.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
CB Maurice Canady-t claimeltuk a Ravenstol es Rontez ment IR-re.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Lement a kedd is és maradt Gase 😕 ehhez képest minden csak másodlagos
Pityu Gyor

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tony Pauline azt írja, hogy ugyan az utóbbi napokban sok új infója nincs Gase kapcsán, de ne számítsunk rá h szezon végéig kirúgjuk őt.
(kivéve, ha annyira elveszíti az öltözőt h a játékosok ellene fordulnak és CJ-nek panaszkodni kezdenek)
Beki
Itt aki komolyabb hatast gyakorolhatna CJ-re az szerintem Darnold, kar hogy o tul jo arc ehhez
Apex
Elég Darnold arcát nézni h mennyire szenved a pályán (saját butaságai mellett Gase nagyban tett azért h így legyen). Nyilván másodéves QB-ként nem áll neki fúrni a saját HC-ját. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/Michael_Nania/status/1192152797640302592?s=20

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Az előbb találkoztam egy sorstárssal a metrópótolón, aki megszólított látván a Jets logót a sapimon 😊 Jó tudni, hogy igazából is léteznek mások is a világban 😀
nemkismiska
Es egyutt zokogtatok? 😊 Bocsesz!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Az előbb találkoztam egy sorstárssal a metrópótolón, aki megszólított látván a Jets logót a sapimon 😊 Jó tudni, hogy igazából is léteznek mások is a világban 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Tony Pauline azt írja, hogy ugyan az utóbbi napokban sok új infója nincs Gase kapcsán, de ne számítsunk rá h szezon végéig kirúgjuk őt.
(kivéve, ha annyira elveszíti az öltözőt h a játékosok ellene fordulnak és CJ-nek panaszkodni kezdenek)
Beki
Itt aki komolyabb hatast gyakorolhatna CJ-re az szerintem Darnold, kar hogy o tul jo arc ehhez

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
A keves pozitivum koze tartozik iden az o jateka, Quinnennel jo kis duot alkothatnak a jovoben
 twitter.com/PFF_Jets/status/1192122630964498432?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tony Pauline azt írja, hogy ugyan az utóbbi napokban sok új infója nincs Gase kapcsán, de ne számítsunk rá h szezon végéig kirúgjuk őt.
(kivéve, ha annyira elveszíti az öltözőt h a játékosok ellene fordulnak és CJ-nek panaszkodni kezdenek)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg összesen 4 CB van az 53-as rosteren amúgy.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
TruJo 17 meccsért cserébe 34 misit gombol le Woody-ékról. Nem tudom sajnálni, aki ilyen Maccagnan félének engedte h GM legyen 4 évig.
Beki
Nem lehetne ujra kirugni Macc-et?

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Lement a kedd is és maradt Gase 😕 ehhez képest minden csak másodlagos

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
TruJo 17 meccsért cserébe 34 misit gombol le Woody-ékról. Nem tudom sajnálni, aki ilyen Maccagnan félének engedte h GM legyen 4 évig.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Ja igen és a legnagyobb gondom:
hetek óta nézem az összefoglalókat, bele-bele nézem meccsekbe és amit látok pl a Dolphinsnál az utóbbi hetekben h küzdenek (offense oldalon), próbálnak váratlant húzni.
Jetsnél a teljes inkompetencia, ugyanazok a játék, semmi váratlan, unott arcok, nulla effort, nulla impulzus.
Beki
Rhule közben 8-0 a Baylorral, illetve Kingsbury sem tűnik elveszettnek a Cardinalsal, de nyilván mi jobban tudtuk 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bellamy és TruJo (háááááááááááála az égnek) -> IR
Josh Adams és Paul Worrilow érkezett.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ja igen és a legnagyobb gondom:
hetek óta nézem az összefoglalókat, bele-bele nézem meccsekbe és amit látok pl a Dolphinsnál az utóbbi hetekben h küzdenek (offense oldalon), próbálnak váratlant húzni.
Jetsnél a teljes inkompetencia, ugyanazok a játék, semmi váratlan, unott arcok, nulla effort, nulla impulzus.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó

RB Josh Adams jön fel PS-ből 53-as rosterre.
Ajánlom h ez ne azt jelentse h Bell szezonjának annyi...
Beki
Téves riasztás, csak másik csapat le akarta nyúlni Adams-et a PS-ről.
Beki
Csak így Bell kapcsán... nem hiszek a véletlenekben. Ennyi rengeteg sérülés nem véletlen. Valami tuti el van rontva edzéseken. Túl vannak terhelve vagy nem megfelelő gyakorlatok vagy nem tudom... ehhez nem(sem) értek, de simán el tudom képzelni ezekről a kóklerekről.
nemkismiska
Fejétől bűzlik az egész. Gase nem képes értelmes gameplant összerakni, életképtelen a pali, így az egész offense is. Az OL mintha 5 amatőrből állna, alap blokkolási feladatokat nem tudnak ellátni és várjuk el h utat nyissanak Bellnek...tippre Bellnek nincs 20+ yardos futása idén. Ezért felesleges a liga egyik legjobb futóját amortizálnunk.
Mit is várunk mikor ilyen amatőr balfék tulajaink vannak...Rhule volt az első választott HC év elején, erre Maccagnan nekiállt baszakodni vele h rutintalan az OC jelöltje, rá pár hónapra kivágtuk a kávés bohócot. Jutott nekünk Gase...Ilyen franchisetól mit várjunk?!

Nem gondoltam volna h így 10. évemre, amióta követem az NFL-t és Jetsnek szurkolok h ennyire elvegyék a kedvemet a meccsek nézésétől. Hát idén sikerült. Mikor azt hiszed h az egyik Woody-tól megszabadulva a tesó jobb lesz...nyilvánosan kiáll Bowles és Maccagnan mellett, ad nekik 1 éves hosszabbítást, majd egyiket rá 1 évre, másikat 1.5 évre elküldi. Most meg perkálhatnak nekik és mi itt állunk letolt gatyával egy fogalmatlan HC-vel. Az egyetlen remény JD jelenleg senki más. Legjobb lenne, ha ez a balfék Johnson duó eladná a klubot (na nem az ilyen Dolan féléknek), vagy háttérbe vonulnának és a GM-nek adnának elég jogot h magának válasszon HC-t...vmi Tannenbaum menesztése után nagyon rossz irányba mozdult a Jetsnél és azóta sem sikerült kiheverni.
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
RB Josh Adams jön fel PS-ből 53-as rosterre.
Ajánlom h ez ne azt jelentse h Bell szezonjának annyi...
Beki
Téves riasztás, csak másik csapat le akarta nyúlni Adams-et a PS-ről.
Beki
Csak így Bell kapcsán... nem hiszek a véletlenekben. Ennyi rengeteg sérülés nem véletlen. Valami tuti el van rontva edzéseken. Túl vannak terhelve vagy nem megfelelő gyakorlatok vagy nem tudom... ehhez nem(sem) értek, de simán el tudom képzelni ezekről a kóklerekről.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
RB Josh Adams jön fel PS-ből 53-as rosterre.
Ajánlom h ez ne azt jelentse h Bell szezonjának annyi...
Beki
Téves riasztás, csak másik csapat le akarta nyúlni Adams-et a PS-ről.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
RB Josh Adams jön fel PS-ből 53-as rosterre.
Ajánlom h ez ne azt jelentse h Bell szezonjának annyi...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Vicc ez a franchise, töketlenek gyülekezete
Apex
Nem is értem mit vártunk. Minden mehet tovább a maga útján következmények nélkül, miközben a liga picsa utolsó offense nálunk van egy offense gurunak kikiáltott HC-val az élen.
3 meccsig az offense yardokat is alig tudott megtenni, míg másik franchise-ok UDFA és utcáról behívott QB-kkal nyernek meccset. Mi elnézzük, minden fasza.
Az OL 3 fős pass rushokat nem tud megtartani, rosszul osztják le az embereket, nem tudják kit kellene blokkolni, nyeli a sackeket, repülnek a zászlók. Nincs gond, ezt is elnézzük.
A franchise QB-nak kikiáltott 22 éves srác meccsről meccsre épül le a zseniális stábnak köszönhetően. Semmi gond, minden fasza, ez is oké.
Az 1/1-ért hajtó MIA, egy gyengébb rosterrel, úgy elpicsáz h IRL az anyuka a gyerekére nem ismerne rá. Nem baj, semmi változtatás, ez a Jets, jók vagyunk.

Pazaroljon időt erre, akinek sok anyukája van.
Beki
 cdn.vox-cdn.com/thumbor/2q97YCXcLOlkoR2jKKEMQ-wkG9k=/0x0:900x500/1200x800/filters:focal(378x178:522x322)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/49493993/this-is-fine.0.jpg

Kábé

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv