NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
MIA elleni PFF statok:
Hairston: 6/8, 74 yard
Roberts: 5/9, 72 yard
Poole: 4/5, 36 yard

Wesco: 83.7
Crowder: 81.5
Fatukasi: 83.6
Többiek mind 80 alatti értékelést kaptak.

Sackek mellett alig volt pár hurry és QB hit, felesleges részletezni. (4 sack, 2 QB hit)

OL:
Harrison: 2 QB hurry, 2 QB pressure
Winters: 1 QB hit, 2 QB hurry, 2 QB pressure
Edoga: 1 QB hit, 1 QB hurry, 2 QB pressure
Shell: 2 QB hit, 2 QB hurry, 4 QB pressure
Lewis: 1 sack, 1 QB hit, 1 QB hurry, 3 QB pressure
több mint 4 éve
Zotya86 New York Jets 193
Most komolyan??!! Ez is kevés lesz Gase kirúgásához??!!
Nehezen tudom elképzelni, hogy volt ennél szánalmasabb meccs a franchise történetében, de ha még ez sem elég, akkor nem tudom, hogy mi... 😡😡
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Vicc ez a franchise, töketlenek gyülekezete
Apex
Nem is értem mit vártunk. Minden mehet tovább a maga útján következmények nélkül, miközben a liga picsa utolsó offense nálunk van egy offense gurunak kikiáltott HC-val az élen.
3 meccsig az offense yardokat is alig tudott megtenni, míg másik franchise-ok UDFA és utcáról behívott QB-kkal nyernek meccset. Mi elnézzük, minden fasza.
Az OL 3 fős pass rushokat nem tud megtartani, rosszul osztják le az embereket, nem tudják kit kellene blokkolni, nyeli a sackeket, repülnek a zászlók. Nincs gond, ezt is elnézzük.
A franchise QB-nak kikiáltott 22 éves srác meccsről meccsre épül le a zseniális stábnak köszönhetően. Semmi gond, minden fasza, ez is oké.
Az 1/1-ért hajtó MIA, egy gyengébb rosterrel, úgy elpicsáz h IRL az anyuka a gyerekére nem ismerne rá. Nem baj, semmi változtatás, ez a Jets, jók vagyunk.

Pazaroljon időt erre, akinek sok anyukája van.
Beki
Mondjuk JD-t jól leszopattuk ezzel a 6 évvel 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Hogy tudtátok a Dallast megverni?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Vicc ez a franchise, töketlenek gyülekezete
Apex
Nem is értem mit vártunk. Minden mehet tovább a maga útján következmények nélkül, miközben a liga picsa utolsó offense nálunk van egy offense gurunak kikiáltott HC-val az élen.
3 meccsig az offense yardokat is alig tudott megtenni, míg másik franchise-ok UDFA és utcáról behívott QB-kkal nyernek meccset. Mi elnézzük, minden fasza.
Az OL 3 fős pass rushokat nem tud megtartani, rosszul osztják le az embereket, nem tudják kit kellene blokkolni, nyeli a sackeket, repülnek a zászlók. Nincs gond, ezt is elnézzük.
A franchise QB-nak kikiáltott 22 éves srác meccsről meccsre épül le a zseniális stábnak köszönhetően. Semmi gond, minden fasza, ez is oké.
Az 1/1-ért hajtó MIA, egy gyengébb rosterrel, úgy elpicsáz h IRL az anyuka a gyerekére nem ismerne rá. Nem baj, semmi változtatás, ez a Jets, jók vagyunk.

Pazaroljon időt erre, akinek sok anyukája van.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Remélem a Giants megfingat minket rendesen a kövi meccsen
Apex
Roncsderbi lesz hidd el! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Remélem a Giants megfingat minket rendesen a kövi meccsen

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Vicc ez a franchise, töketlenek gyülekezete

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell pedig egy MRI-vel kezdte a mai napot vmi térdsérüléssel, amiről a teljes edzői stáb nem tudott semmit eddig.
Milyen meglepő...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase éppen most tart sajtótájékoztatót, úgyh ezzel el is dőlt h nem nézem a Giants elleni meccset.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az a vicces am h egyetlen edző sem került eddig elküldésre még offense oldalon sem, pl OL coach.
Gase marha nagy biztonságben érzi magát úgy fest.
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
"It's the NFL. You can't be embarrassed by this s---,"

Gasengúz mondta. Zeró önkritika
nemkismiska
Brian Flores on first win: 'Something I'll never forget'

Csatlakozom... 😊
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Hát valóban baromira elkeserítő egy szezon ez kb. minden szempontból, de azért Darnoldal kapcsolatban szerintem még mindig baromság messzemenő következtetéseket levonni, majd esetleg szezon végén. A srác még mindig csak 22(!) éves, ez volt a 18. kezdőmeccse és eddig még nem volt normális edzője továbbá bottom 5 fallal operál idén is. Nyilván szarul néznek ki ezek a meccsek most, de szerintem baromira tehetséges a srác, és megvan benne a potenciál, hogy egy normális QB legyen. Viszont ahogy Beki is mondta a Pats meccsnél valami elszállt nála, ez egyértelműen látható, azóta eltűnt a pocket presence, nem látja rendesen a pályát, rossz döntéseket hoz, és ha ez a forma így fog menni egészen szezon végéig akkor félek, hogy végleg elcsesszük őt is. Fejben nagyon rendbe kéne rakni a srácot, és mivel erre Gase láthatóan nem képes, egyértelműen minél előbb megkéne ejteni a kivágását.
Apex
Pontosan. Plusz tartom hogy kellene egy szakmai mentor neki (nem coach), meg mindig rookie mistakenél tart... kedvenc franchiseunk nem bővelkedik régi QB sztárokkal, ķìvülről kellene valaki

Green is green
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Hát valóban baromira elkeserítő egy szezon ez kb. minden szempontból, de azért Darnoldal kapcsolatban szerintem még mindig baromság messzemenő következtetéseket levonni, majd esetleg szezon végén. A srác még mindig csak 22(!) éves, ez volt a 18. kezdőmeccse és eddig még nem volt normális edzője továbbá bottom 5 fallal operál idén is. Nyilván szarul néznek ki ezek a meccsek most, de szerintem baromira tehetséges a srác, és megvan benne a potenciál, hogy egy normális QB legyen. Viszont ahogy Beki is mondta a Pats meccsnél valami elszállt nála, ez egyértelműen látható, azóta eltűnt a pocket presence, nem látja rendesen a pályát, rossz döntéseket hoz, és ha ez a forma így fog menni egészen szezon végéig akkor félek, hogy végleg elcsesszük őt is. Fejben nagyon rendbe kéne rakni a srácot, és mivel erre Gase láthatóan nem képes, egyértelműen minél előbb megkéne ejteni a kivágását.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
"It's the NFL. You can't be embarrassed by this s---,"

Gasengúz mondta. Zeró önkritika
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom volt e már olyan hogy egy HCt első évében még idény közben kirúgtak, de ha a Giants, @Redskins, Raiders, @Bengals 4esből nem nyer egyet se (tegnapi után reális, dallasi meccs miatt azért annyira nem) akkor Gasenek mennie kell december elején még a hazai Miami elleni meccs előtt, nehogy az visszahozza.
braxa88
Giants és Raiders az sztem tuti offos, WAS és CIN az olyan durva színvonal alatti megye 3 meccsek lesznek h az már fáj... 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Nem tudom volt e már olyan hogy egy HCt első évében még idény közben kirúgtak, de ha a Giants, @Redskins, Raiders, @Bengals 4esből nem nyer egyet se (tegnapi után reális, dallasi meccs miatt azért annyira nem) akkor Gasenek mennie kell december elején még a hazai Miami elleni meccs előtt, nehogy az visszahozza.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
A nagy offense guru, Mr Gase...
meccsenként átlag 12 pont (liga legrosszabbja)
meccsenkénti total yard: 223.5y (liga legrosszabbja)
meccsenkénti passzolt yardok: 157.2y (liga legrosszabbja)
meccsenkénti futott yardok: 66.2y (30. a ligában)
Ligában a 2. legtöbb engedett sack büszke tulajdonosai lehetünk.

8 meccsen sikerült eddig összesen 96 pontot szereznünk...nevetséges.
Beki
Tegnap ebbe a meccsbe néztem bele, mert érdekelt, amikor láttam, hogy megy a Miami 9-el, hogy lesz-e fordítás, meg hogy Darnold hogy muzsikál.

Régen láttam ennyire szar teljesítményt, ez a védhetetlen kategória. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A nagy offense guru, Mr Gase...
meccsenként átlag 12 pont (liga legrosszabbja)
meccsenkénti total yard: 223.5y (liga legrosszabbja)
meccsenkénti passzolt yardok: 157.2y (liga legrosszabbja)
meccsenkénti futott yardok: 66.2y (30. a ligában)
Ligában a 2. legtöbb engedett sack büszke tulajdonosai lehetünk.

8 meccsen sikerült eddig összesen 96 pontot szereznünk...nevetséges.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Am ha esetleg tényleg kivágnánk Gase-t (amit kétlek a beszari, balfék tulajainktól), akkor Jim Bob Cooternek leg van OC tapasztalata a stábban.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Darnoldba én inkább egy Winstont látok bele, mint egy game managert. Egyik héten megveri a Dallast, utána kikap a Dolphinstól. Pláne azzal a karerővel, ami neki van. Ha Gaset kibasszák, és kap egy normális edzőt lehet egy Goff szerű fordulat, de kell a jó stáb minden QB mellé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Szaredző bármilyen tehetséget tropára vág pillanatok alatt.
Helmut Zimmer
Igen. De egyrészt szvsz Darnold soha nem volt nagy tehetség. Felõlem hihet Wyatt Jimmy Garoppoloban, barki Darnoldban, vagy masban. Lehet igazuk lesz.
Azonban tegyuk fel a kedvemert, nem tevedek. Vagyis Sam max jo kozepes. Ami jo.
Ellenben ha van lehetoseged egy olyan sracra, aki bar lehet bust, de legtobb frencsinek 20 vagy tobb events adatik meg. Egy elit prospectre. Szoval akkor is butasag lecserelni a legjobb esetben is elfogadhato game manager iranyitodat?

En erre celoztam. (Tettem leginkabb azert, hogy a tema ne a fosminden cumani legyen. Ami persze jogos. )
ulpianus
Darnoldról nekem mindig huskystarcraft jut eszembe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Az az érzés mikor kiszívsz az 1/1-re hajtó MIA-tól és ránézel a schedule-ra és leesik h játszunk ismét a MIA-val, a nyeretlen Bengals-al és az egy győzelemmel álló Redskins-el.
Beki
Akkor elkezdesz Tua videokat nezni? Elnezest, hogy is mondjam, nem vagyok vmi nagy Darnold hivo.
ulpianus
Ilyen OL moge nem lenne sok ertelme QB-t huzni
Apex
Az OL is szar, de Sam is szellemeket lát vagy nem tudom, de kezd Sanchez-fóbiája lenni.

Beki
akkor nem én voltam az egyetlen akinek ez a tegnapi meccsen eszébe jutott, Darnold egyre inkább emlékeztet Sanchezre /bár mr Buttfumble kicsit lassabban haladt a gödör alja felé, de jobb csapat is volt körülötte/
Cuchulain82
Sztem Pats ellen vmi elszakadt Sam-nél. INT hadak, szétkapta a védelmetek.
JAX ellen első driveban nem volt nyomás rajta, végig is hasítottak. Utána váltott a JAX védelme, volt nyomás, 4 INT és teljes homály. MIA ellen első drive pöpec, utána flag hadak, hülye döntések és szétesett teljesen.
Tudom h szar a playcall, szar az OL, de itt összetett gondok vannak és ebben Sam is nyakig benne van.
Beki
az o-line borzalmas, csak az edző stáb gyengébb legalábbis támadó oldalon, de az a gáz hogy Darnold már akkor is nyomást érez amikor nincs is, ráadásul hihetetlenül ostoba döntéseket hoz, nem tudom vissza tud-e jönni innen, ha mindez nem lenne elég baj Gase nagy "segítség" Samnek hogy összekapja magát
Cuchulain82
Védelem szerencsére rendben van, ahhoz képest amilyen állapotban van.
Nyilván nem volt hibátlan minden tegnap este, de azzal pl sokat nem lehetett kezdeni h Fitz 5-10 yardokra dobálta a lézerpasszokat. Az viszont már más tészta h Gesickivel nem tudtunk mit kezdeni
Beki
a védelemre szerintem nagyon nem panaszkodhattok, bár személy szerint nem kedvelem Gregg Williamst de védelmet összerakni azt tud, de offense oldalon botrány az edzői stábotok élén a támadózseni HCvel

ulpianusra reagálva én egyáltalán nem vagyok annyira elájulva Tuától, persze simán lehet jó, de azért azt számításba kell venni hogy az Alabama /és talán a Clemson/ külön kategória az NCAA-ben kereterősség szempontjából, Tua az NFL-ben nem a legerősebb kerettel rendelkező csapathoz fog kerülni hanem neki kellene felhúzni egy gyenge csapatot, hogy ez menni fog-e neki az a kérdés
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszönöm az engedélyt 😊

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Szaredző bármilyen tehetséget tropára vág pillanatok alatt.
Helmut Zimmer
Igen. De egyrészt szvsz Darnold soha nem volt nagy tehetség. Felõlem hihet Wyatt Jimmy Garoppoloban, barki Darnoldban, vagy masban. Lehet igazuk lesz.
Azonban tegyuk fel a kedvemert, nem tevedek. Vagyis Sam max jo kozepes. Ami jo.
Ellenben ha van lehetoseged egy olyan sracra, aki bar lehet bust, de legtobb frencsinek 20 vagy tobb events adatik meg. Egy elit prospectre. Szoval akkor is butasag lecserelni a legjobb esetben is elfogadhato game manager iranyitodat?

En erre celoztam. (Tettem leginkabb azert, hogy a tema ne a fosminden cumani legyen. Ami persze jogos. )

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...