NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Azért ezzel amit most leművel eléggé csökken a szememben. Megint csak azt tudom mondani, hogy értem én hogy frusztrált, de a saját GM-edről ilyet nem írsz nyilvánosan, az meg hogy nem akar vele beszélni meg már egyenesen gyerekes. Meg egyébként az hogy ennyiért nem adta oda JD a Boysnak, csak mutatja mennyire is értékes számunkra..bár most már lehet bánja.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jamal Adams said Adam Gase and Joe Douglas tried calling and talking to him. “I’m not ready to talk” #Jets
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Videót érdemes végignézni.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1189626017478008833
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase szavaiból úgy fest, hogy Herndon és Hewitt vasárnap játszhat, Beachum talán.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Összefoglalót látva azért a MIA offense tudott haladni Fitz bácsi vezetésével a PIT D# ellen.
Vasárnap komoly bajok lehetnek, ha csak nem szólnak ott is le h tankolunk öcsém "ájjatok mán le".
Beki
Nyugi, ha túl jók lennének, bejön Rosen. 😊
iktriad
Rosennel ez a meccs simán meglett volna

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD tegnapi sajtótájékoztatója:
 www.youtube.com/watch?v=7O_7OoDQ6Ek

Végighallgatva, gyorsan tiszta vizet öntött a pohárba és elmondta h nem árultuk a játékosokat, hanem a többi csapat érdeklődött gyakorlatilag és nem csaptuk rá a kagylót senkire. Nekem az jön le, hogy nem árultuk, de pl Jamalt is szó nélkül eltradeltük volna a Cowboys-hoz, ha megfelelő az ellenérték.
Igazából egy GM-nek ez a dolga, de JD látszik h Jetsnél jobb franchise-oknál tanulta a szakmát h hogyan kezelje a médiát.
Beki
Kb egyedul miatta van meg bizalmam a franchiseban
Apex
Igen és ha tovább szenved az offense és Darnold (mint jelenleg h kb mindenből majdnem holt utolsók vagyunk), akkor CJ-nek lesz töke és kirakja Gase-t.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Végszóként tegnapi trade deadlinehoz:
nem számítottam rá, hogy ennyire izgalmas utolsó 3-4 óránk lesz, de (mint már előttem leírták) elég szomorú h ennyi örömünk van lassan 10 éve szezononként.
Valamelyest képet kaptunk arról h JD hogyan áll a tradekhez / megkeresésekhez, ugyanakkor sztem az is látszik h nagyon nem tetszik neki a megörökölt roster. Nem hiszem h RA marad jövőre, Adams tradelése újra téma lesz draft előtt. Örülök a Leonard Williams témát végre lezártuk és kaptunk némi ellenértéket érte.

Jöhet a Miami elleni meccs. Jó kis megye3-as sereghajtó meccsre számítok, de ha a MIA vezetne is sztem ismét leszólnak h gyerekek vegyünk vissza a tempóból, kell az 1/1. (mondjuk ezzel egyetlen gond van h mi nem a PIT vagyunk h olyan könnyen fordítsunk)
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
JD tegnapi sajtótájékoztatója:
 www.youtube.com/watch?v=7O_7OoDQ6Ek

Végighallgatva, gyorsan tiszta vizet öntött a pohárba és elmondta h nem árultuk a játékosokat, hanem a többi csapat érdeklődött gyakorlatilag és nem csaptuk rá a kagylót senkire. Nekem az jön le, hogy nem árultuk, de pl Jamalt is szó nélkül eltradeltük volna a Cowboys-hoz, ha megfelelő az ellenérték.
Igazából egy GM-nek ez a dolga, de JD látszik h Jetsnél jobb franchise-oknál tanulta a szakmát h hogyan kezelje a médiát.
Beki
Kb egyedul miatta van meg bizalmam a franchiseban

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/LeVeonBell/status/1189309925895393282
Rá nem lehet egy szavunk se, eddig jól rácáfol arra, hogy balhés karakter, meg öltözői cancer. Szerintem az évtized legszarabb OL-je mögött tolja, ennek ellenére még egy rossz szava sem volt, és az ő egyik akin látszik, hogy minden snapben rendületlen próbálkozik.
Wester
Miről beszél?

Sztem egyáltalán nem balhés csak megkérte ami a teljesítményéért megjárt!
steelwolf
Röviden: nyomatékosítja, hogy örül h a Jets játékosa lehet és felhívja mindenki figyelmét, hogy egy győztes csapat / roster kialakítása nem megy egy csattintásra. Elmondja h új HC és GM van, bízik Joe Douglasben h jól teszi a dolgát és türelemre van szükség.
Beki
Hat nem egy Wilkerson az biztos

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/LeVeonBell/status/1189309925895393282
Rá nem lehet egy szavunk se, eddig jól rácáfol arra, hogy balhés karakter, meg öltözői cancer. Szerintem az évtized legszarabb OL-je mögött tolja, ennek ellenére még egy rossz szava sem volt, és az ő egyik akin látszik, hogy minden snapben rendületlen próbálkozik.
Wester
Miről beszél?

Sztem egyáltalán nem balhés csak megkérte ami a teljesítményéért megjárt!
steelwolf
Röviden: nyomatékosítja, hogy örül h a Jets játékosa lehet és felhívja mindenki figyelmét, hogy egy győztes csapat / roster kialakítása nem megy egy csattintásra. Elmondja h új HC és GM van, bízik Joe Douglasben h jól teszi a dolgát és türelemre van szükség.
Beki
Köszi.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD tegnapi sajtótájékoztatója:
 www.youtube.com/watch?v=7O_7OoDQ6Ek

Végighallgatva, gyorsan tiszta vizet öntött a pohárba és elmondta h nem árultuk a játékosokat, hanem a többi csapat érdeklődött gyakorlatilag és nem csaptuk rá a kagylót senkire. Nekem az jön le, hogy nem árultuk, de pl Jamalt is szó nélkül eltradeltük volna a Cowboys-hoz, ha megfelelő az ellenérték.
Igazából egy GM-nek ez a dolga, de JD látszik h Jetsnél jobb franchise-oknál tanulta a szakmát h hogyan kezelje a médiát.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/LeVeonBell/status/1189309925895393282
Rá nem lehet egy szavunk se, eddig jól rácáfol arra, hogy balhés karakter, meg öltözői cancer. Szerintem az évtized legszarabb OL-je mögött tolja, ennek ellenére még egy rossz szava sem volt, és az ő egyik akin látszik, hogy minden snapben rendületlen próbálkozik.
Wester
Miről beszél?

Sztem egyáltalán nem balhés csak megkérte ami a teljesítményéért megjárt!
steelwolf
Röviden: nyomatékosítja, hogy örül h a Jets játékosa lehet és felhívja mindenki figyelmét, hogy egy győztes csapat / roster kialakítása nem megy egy csattintásra. Elmondja h új HC és GM van, bízik Joe Douglasben h jól teszi a dolgát és türelemre van szükség.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/LeVeonBell/status/1189309925895393282
Rá nem lehet egy szavunk se, eddig jól rácáfol arra, hogy balhés karakter, meg öltözői cancer. Szerintem az évtized legszarabb OL-je mögött tolja, ennek ellenére még egy rossz szava sem volt, és az ő egyik akin látszik, hogy minden snapben rendületlen próbálkozik.
Wester
Miről beszél?

Sztem egyáltalán nem balhés csak megkérte ami a teljesítményéért megjárt!
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 392 — Jó ötletnek tűnt!
 twitter.com/youngamazing9/status/1189310953449541632
Ez meg elég vicces 😀

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 392 — Jó ötletnek tűnt!
 twitter.com/LeVeonBell/status/1189309925895393282
Rá nem lehet egy szavunk se, eddig jól rácáfol arra, hogy balhés karakter, meg öltözői cancer. Szerintem az évtized legszarabb OL-je mögött tolja, ennek ellenére még egy rossz szava sem volt, és az ő egyik akin látszik, hogy minden snapben rendületlen próbálkozik.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 392 — Jó ötletnek tűnt!
 twitter.com/RapSheet/status/1189301235935010817

Mondjuk hogy ezt kértük, remélem segit a helyzeten

Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/TheAdamsEra/status/1189299334438887425
Minden rendben, hogy basznák meg
Wester
Szerintem Jamal az offseasonben menni fog innet, ilyet baszki azert nem csinalunk meg hirtelen felindulasbol sem en ugy gondolom, ertem en hogy frusztralt, de tobb forras is igazabol megerositette azt amit JD mondott.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra

azért a két hsz egymás után elég Jinxtriados 😀😀😀

iktriad


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Douglas on Adams’ tweet: “Jamal and I had a good conversation in my office … I’ve stated all along we did not make any calls on Jamal. Teams called us. Teams have been calling us ever since there was a social media issue a few weeks back”

Legalabb egy ertelmes reakcio. Kave szurcsolo szerencsetlentol eltero, normalis valasz. Ritka az ilyen felenk, remelem h ez a valosag is.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 392 — Jó ötletnek tűnt!
 twitter.com/TheAdamsEra/status/1189299334438887425
Minden rendben, hogy basznák meg

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
1 évben egyszer áll nyilvánosság elé a GM-ed, de azt se add élőben...ezt a rohadt fostalicska franchise-ot b+...
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Na jó ezt túléltük, már csak a szezon van hátra. Remélem ezután Gase-t páros lábbal rúgjuk, de mivel JD-vel jó haverok attól tartok ez nem fog bekövetkezni.
Wester
Igen... az a gond h Gase volt az egyik oka h JD vállalta a GM-séget nálunk, hiszen nagy spanok. Szvsz Gase kap még egy évet, mert Bowles fizuját is nyögi a klub még jövőre és Woody-ék tuti nem vállalják be h 1 év után kiteszik Gase-t. Bár ellenpélda mindig van: lásd Cardinals.
Beki
Az a probléma, hogy mióta nézem a csapatot sosem volt ennyire lélektelen és trágya játékunk, ami elég sokat elmond a helyzetről. És értem én, hogy nincs talent, de tavaly még kevesebb volt, és mégis jobb volt, mint ez
Wester
Teljesen igazad van. Bates által dirigált offense sem volt túl fényes, de Gase, amit eddig összepakolt...szánalmas, nevetséges, nem is tudom h van-e rá jó jelző?!
Beki
A kilátástalan szó az ami bennem megfogalmazódott vasárnap. A Jets szurker énem sose volt ennyire mélyen mint vasárnap...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Közben az LW trade hivatalos és JD press conference 22:30-ra áttéve.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na jó ezt túléltük, már csak a szezon van hátra. Remélem ezután Gase-t páros lábbal rúgjuk, de mivel JD-vel jó haverok attól tartok ez nem fog bekövetkezni.
Wester
Igen... az a gond h Gase volt az egyik oka h JD vállalta a GM-séget nálunk, hiszen nagy spanok. Szvsz Gase kap még egy évet, mert Bowles fizuját is nyögi a klub még jövőre és Woody-ék tuti nem vállalják be h 1 év után kiteszik Gase-t. Bár ellenpélda mindig van: lásd Cardinals.
Beki
Az a probléma, hogy mióta nézem a csapatot sosem volt ennyire lélektelen és trágya játékunk, ami elég sokat elmond a helyzetről. És értem én, hogy nincs talent, de tavaly még kevesebb volt, és mégis jobb volt, mint ez
Wester
Teljesen igazad van. Bates által dirigált offense sem volt túl fényes, de Gase, amit eddig összepakolt...szánalmas, nevetséges, nem is tudom h van-e rá jó jelző?!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Source: Cowboys offered 1st round pick to acquire S Jamal Adams from NY Jets but wasn't enough to get deal done. The negotiations went down to the final seconds.

Ennyiért kár volt uccsó mp-ig tárgyalni.
Beki
JD mentalitásából kiindulva nem tartom kizártnak, hogy valamelyik embert a Dallas O-lineból beleakarta vonni a trade-be valahogy
Apex
2 1st round + vmi picket olvastam.