NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell valszeg marad, nem érkezett jó ajánlat érte. - Schefter
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Adams megy haza.
 twitter.com/AllbrightNFL/status/1189251947028725766
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Adams -> Dallas

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anderson úgy tűnik marad itt, nem fogjuk elhozni tőletek.
 twitter.com/E_Dilla/status/1189246435151224833

 twitter.com/AdamSchefter/status/1189245506607824896?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1189245506607824896&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnfl
kapitnono
Olvasni már olyat h Adams maga kérte a tradelését a vezetőségtől.
Beki
Az nagyon menő most Top 5 DB pickeknél.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1189245506607824896?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1189245506607824896&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnfl
kapitnono
Olvasni már olyat h Adams maga kérte a tradelését a vezetőségtől.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1189245506607824896?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1189245506607824896&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnfl


több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Knowing the #Jets are open to dealing several of their big-name players, the #Cowboys have touched base with them on a possible deal for #Jets S Jamal Adams, sources say. He’s indicated he’s open to a move. Compensation would be massive.

Ilyen nincs...
Beki
Akkor mindenkit akasszanak fel, kabalától kezdve a tulajig....
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Knowing the #Jets are open to dealing several of their big-name players, the #Cowboys have touched base with them on a possible deal for #Jets S Jamal Adams, sources say. He’s indicated he’s open to a move. Compensation would be massive.

Ilyen nincs...
Beki
Na neeeee. A teljes Dallas O line-ert meg pár első körös pick....

Green is green
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/RichCimini/status/1189227865507876869?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1189227865507876869&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnfl


több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Knowing the #Jets are open to dealing several of their big-name players, the #Cowboys have touched base with them on a possible deal for #Jets S Jamal Adams, sources say. He’s indicated he’s open to a move. Compensation would be massive.

Ilyen nincs...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RichCimini/status/1189234828694245376

Kibaszok vmit az ablakon az kurva hétszentség.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Am sztem Bell és RA is marad Jets játékos.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Bell idei szerződését könnyen átvenné az új csapata, jövőre már kicsit más a helyzet.
JD tudja h az OL és DL-t újra kell dolgozni. jelenlegi OL mögött Bell tehetségét elvesztegetjük csak. Ill még vmi: Gase Colemant szerette volna Bell helyett.
Beki
Mondjuk remélem nem Gase az indok. Csak szépen tradeljük el őt is valahova

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell idei szerződését könnyen átvenné az új csapata, jövőre már kicsit más a helyzet.
JD tudja h az OL és DL-t újra kell dolgozni. jelenlegi OL mögött Bell tehetségét elvesztegetjük csak. Ill még vmi: Gase Colemant szerette volna Bell helyett.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
“Maybe he can join AB at college.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Én irtam és tartom hogy nem a Pats hanem a Jags a fokmérő. Hát megmérettettünk 😕 most már meg kell vonni nem csak a korábbi GM hanem Gase munkájáról is a mérleget....
Kellene egy kis tök a lábak közé és új headcoach MOST. E helyett még egy szezont fogunk neki adni.
A tradeket amiket irtok lenn meg kell ejteni. Ebben optimistább vagyok, LW és RA menni fog.
Adamst egy életre ide kell láncolni. MOST. E helyett el fogjuk baszni és várni fogunk vele.
Keresni egy coachot Darnoldnak, valakit aki QB volt (P Manning?) hogy átlenditse. E helyett majd Gasetámadóguru megoldja és összerak egy fos még konzervatívabb gameplant.
Tisztázni az Osemele ügyet. MOST. E helyett mismákolni fogunk.
...
Egy dolgot viszont amit még talán nem írt le senki és nekem nagy pozitívum/tisztelet: le a kalappal ahogy Bell küzd. Persze kap érte egy rakat pénzt de akkor is lehajtott fejjel küzd gyakorlatilag zéró OL és paszjáték támogatással. Amúgy nem lepne meg a trade-je.
Pityu Gyor
Én már tegnap irtam... ebben a helyzetben logikus lépés. Bell bizonyitotta hogy alázatosan játszik, nem hisztizik. Egy évet pihent, jó játékos. Mi csak agyonterhelnénk amig le nem sérül. Használni se tudjuk O line nélkül. Tegyük pénzzé és lesz pick meg felszabaduló pénz, ez a szezon ugyis kuka. Sajnos benne van a pakliban

Green is green
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Ha kapunk erte elso kort, tolem mehet
Apex
Nem hinném hogy lenne bárki olyan agyament max O Brien de neki már nincs elsőköre 😀
De szerintem még a második kör is neccses lenne az előélete alapján, meg ugye ki tudja valójában most mi történt ami miatt ennyire hirtelen cserélni akarják
kapitnono
Ja hat ez egyertelmu hogy elso kort nem kapnank erte, csak azt mondom hogy annyiert siman passzolnam 😀
Apex
Ezt megértem 😀


több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Ha kapunk erte elso kort, tolem mehet
Apex
Nem hinném hogy lenne bárki olyan agyament max O Brien de neki már nincs elsőköre 😀
De szerintem még a második kör is neccses lenne az előélete alapján, meg ugye ki tudja valójában most mi történt ami miatt ennyire hirtelen cserélni akarják
kapitnono
Ja hat ez egyertelmu hogy elso kort nem kapnank erte, csak azt mondom hogy annyiert siman passzolnam 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Ha kapunk erte elso kort, tolem mehet
Apex
Nem hinném hogy lenne bárki olyan agyament max O Brien de neki már nincs elsőköre 😀
De szerintem még a második kör is neccses lenne az előélete alapján, meg ugye ki tudja valójában most mi történt ami miatt ennyire hirtelen cserélni akarják


több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 392 — Jó ötletnek tűnt!
Nekem az a bajom, hogy tényleg mindent el akarunk követni hogy Jamal a szezon végén trade-t kérjen? Mert nagyon úgy néz ki

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Ha kapunk erte elso kort, tolem mehet

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 392 — Jó ötletnek tűnt!
Ha eltradeljük Bell-t, akkor elmehet a büdös picsába az egész kibaszott franchise

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Elképesztő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
MI VAAAAN????
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1189206038395916288
iktriad
Miről van szó?
steelwolf
Még mai napon el akarják tradelni Bellt


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MI VAAAAN????
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1189206038395916288
iktriad
Miről van szó?
steelwolf
Amit látsz. Kiárusítás van Joe Namthéknél. Ha Bellt is eladják utána jönnek a bundák és a kurvák. 😊