NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ha csak a tegnapi meccsekből indulunk ki, akkor mellettünk egyelőre csak a mérleg szól. Gyenge volt az offensünk, igaz a védelem most jobban festett, de egy picit is tökösebb irányító úgy passzol szét minket, ahogy akar. Az O falunk az idei évben összességében jó, de tagnap azért a Bengalsnak sikerült néha nyomás alá helyezni Carr-t és több sack is volt.

A védelmetek elég erős és ha nem úgy megy a futásunk, akkor bajban lehetünk. Nálunk pedig nagyon nagy szükség van a futásra, mert anélkül a passzjátékunk is halott.
Bruce
Ha sikerül az O falatoknak kisakkoznia/kiismerni h GW honnan küldi a blitzeket, akkor simán dominálni fogtok. Carr azért tudja kezelni a nyomást (leg is nyilván jobban, min a DJ-Haskins újonc duó). Blitzeink nagy része abból áll, hogy az embereket felpakoljuk LoS környékére és nehéz eldönteni h ki honnan fog támadni. Legfontosabb h Adamset ne RB-vel próbáljátok blokkolni. 😀

Igazából azt vallom h a védelmünk elég könnyen sebezhető a megye 3 CB sor és a sok kiesett LB miatt: bármelyik TE-ből képesek vagyunk elitet faragni, sokszor volt h DL ment az RB-vel, na és a feldobott lasztik 1v1-re mindig flaget jelentenek az ellenfélnek.
Beki
Szerencsére a TE sorunk elég jól teljesít idén és Carr is elég pontosan dobál még nyomás alatt is.

A feldobott lasztiknál a védelmünk vagy elkapást enged vagy minket is flaggel büntetnek, úgyhogy ez érdekes lesz 😀

Meglátjuk hogy mi lesz.
Egyébként nem lenézve benneteket, de ha ellenetek nem sikerül nyerni, akkor semmi keresnivalónk a PO-ért folytatott harcban. Szóval nagyon sok múlik nekünk ezen a meccsen. Aztán persze az összes későbbin is, de mindig a soron következő a legfontosabb! 😊
Bruce
Az nem is kérdéses, hogy ti vagytok a mérkőzés esélyesei. Minket elég nehéz hova rakni most a 2 győzelem után (szagértők szerint), de azért egy passz ellen rendkívül sebezhető Giants védelem és egy gyengén managelt Redskins védelem jött szembe. Kicsit kreatív hívással 4-5 sacket simán lehet jegyezni az OL-ünk miatt. Sok tényezős ez, de úgy hiszem h ha a futásotok menni fog és Adamset kiveszitek LoS környékén, ez sima OAK W.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Röviden:

- Darnold fasza volt, az az egy hülyeséget el kell hagynia és így tovább
- ment a futás, bár érdekes volt h Powell más stílusú futóként h tudott több yardot termelni, mint Bell
- Herndon kiesését talán nem fogjuk megérezni idén
- OL-nek most pacsi, 2 sack Edogáról jött, Shell-el stabilabb lett a jobb oldal is
- védelem 6 sack, GW egy állat ahogy felkészült egy rookie QB ellen, megye3 cornerekkel
- Adams...nincsenek szavak
- QW mit csinált, avagy mit nem inkább...
- RA-nak egy nagy játék visszajött holding miatt, de még mindig nem tudom eldönteni h hosszabbítást érdemelne vagy nem

Összességében semmit nem érdemes levonni nagyon a WAS elleni meccsből: egy gyenge csapatot győztünk le. Sorra rontották a coverageket, Haskins nagyon rookie dolgokat produkált stb.
Az igazi beárazás majd az OAK ellen jön.
Beki
Nyilván a Raiders a fokmérő, ám a Dolphins után én tudom értékelni ezt a meccset, főleg mert magabiztosan nyertünk és Darnold biztató. Jár a pacsi a védelemnek is! Kb annyi történt h a mérleg mutatja a helyünket, nem vagyunk a Top3 legrosszabb de nem is vagyunk sanszosak még egy 8-8 körüli mérlegre sem. (Mégegyszer a Raiders elleni győzelem már más tészta lenne)
Ja és Adams egy állat. Vagy ezt már írtam? 😊))

Green is green
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha csak a tegnapi meccsekből indulunk ki, akkor mellettünk egyelőre csak a mérleg szól. Gyenge volt az offensünk, igaz a védelem most jobban festett, de egy picit is tökösebb irányító úgy passzol szét minket, ahogy akar. Az O falunk az idei évben összességében jó, de tagnap azért a Bengalsnak sikerült néha nyomás alá helyezni Carr-t és több sack is volt.

A védelmetek elég erős és ha nem úgy megy a futásunk, akkor bajban lehetünk. Nálunk pedig nagyon nagy szükség van a futásra, mert anélkül a passzjátékunk is halott.
Bruce
Ha sikerül az O falatoknak kisakkoznia/kiismerni h GW honnan küldi a blitzeket, akkor simán dominálni fogtok. Carr azért tudja kezelni a nyomást (leg is nyilván jobban, min a DJ-Haskins újonc duó). Blitzeink nagy része abból áll, hogy az embereket felpakoljuk LoS környékére és nehéz eldönteni h ki honnan fog támadni. Legfontosabb h Adamset ne RB-vel próbáljátok blokkolni. 😀

Igazából azt vallom h a védelmünk elég könnyen sebezhető a megye 3 CB sor és a sok kiesett LB miatt: bármelyik TE-ből képesek vagyunk elitet faragni, sokszor volt h DL ment az RB-vel, na és a feldobott lasztik 1v1-re mindig flaget jelentenek az ellenfélnek.
Beki
Szerencsére a TE sorunk elég jól teljesít idén és Carr is elég pontosan dobál még nyomás alatt is.

A feldobott lasztiknál a védelmünk vagy elkapást enged vagy minket is flaggel büntetnek, úgyhogy ez érdekes lesz 😀

Meglátjuk hogy mi lesz.
Egyébként nem lenézve benneteket, de ha ellenetek nem sikerül nyerni, akkor semmi keresnivalónk a PO-ért folytatott harcban. Szóval nagyon sok múlik nekünk ezen a meccsen. Aztán persze az összes későbbin is, de mindig a soron következő a legfontosabb! 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ha csak a tegnapi meccsekből indulunk ki, akkor mellettünk egyelőre csak a mérleg szól. Gyenge volt az offensünk, igaz a védelem most jobban festett, de egy picit is tökösebb irányító úgy passzol szét minket, ahogy akar. Az O falunk az idei évben összességében jó, de tagnap azért a Bengalsnak sikerült néha nyomás alá helyezni Carr-t és több sack is volt.

A védelmetek elég erős és ha nem úgy megy a futásunk, akkor bajban lehetünk. Nálunk pedig nagyon nagy szükség van a futásra, mert anélkül a passzjátékunk is halott.
Bruce
Ha sikerül az O falatoknak kisakkoznia/kiismerni h GW honnan küldi a blitzeket, akkor simán dominálni fogtok. Carr azért tudja kezelni a nyomást (leg is nyilván jobban, min a DJ-Haskins újonc duó). Blitzeink nagy része abból áll, hogy az embereket felpakoljuk LoS környékére és nehéz eldönteni h ki honnan fog támadni. Legfontosabb h Adamset ne RB-vel próbáljátok blokkolni. 😀

Igazából azt vallom h a védelmünk elég könnyen sebezhető a megye 3 CB sor és a sok kiesett LB miatt: bármelyik TE-ből képesek vagyunk elitet faragni, sokszor volt h DL ment az RB-vel, na és a feldobott lasztik 1v1-re mindig flaget jelentenek az ellenfélnek.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha csak a tegnapi meccsekből indulunk ki, akkor mellettünk egyelőre csak a mérleg szól. Gyenge volt az offensünk, igaz a védelem most jobban festett, de egy picit is tökösebb irányító úgy passzol szét minket, ahogy akar. Az O falunk az idei évben összességében jó, de tagnap azért a Bengalsnak sikerült néha nyomás alá helyezni Carr-t és több sack is volt.

A védelmetek elég erős és ha nem úgy megy a futásunk, akkor bajban lehetünk. Nálunk pedig nagyon nagy szükség van a futásra, mert anélkül a passzjátékunk is halott.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Röviden:

- Darnold fasza volt, az az egy hülyeséget el kell hagynia és így tovább
- ment a futás, bár érdekes volt h Powell más stílusú futóként h tudott több yardot termelni, mint Bell
- Herndon kiesését talán nem fogjuk megérezni idén
- OL-nek most pacsi, 2 sack Edogáról jött, Shell-el stabilabb lett a jobb oldal is
- védelem 6 sack, GW egy állat ahogy felkészült egy rookie QB ellen, megye3 cornerekkel
- Adams...nincsenek szavak
- QW mit csinált, avagy mit nem inkább...
- RA-nak egy nagy játék visszajött holding miatt, de még mindig nem tudom eldönteni h hosszabbítást érdemelne vagy nem

Összességében semmit nem érdemes levonni nagyon a WAS elleni meccsből: egy gyenge csapatot győztünk le. Sorra rontották a coverageket, Haskins nagyon rookie dolgokat produkált stb.
Az igazi beárazás majd az OAK ellen jön.
Beki
Bless Austin eddig szerintem eleg jonak tunik, bar nyilvan ennyitol nem szallok fel a hype trainre, megnezzuk a Raiders ellen mit tud.
Apex
Run D is tesztelve lesz szépen. Jelenleg meccsenként engedett futott yardok tekintetében Jets védelme a legjobb (79.1 y/gm).
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Röviden:

- Darnold fasza volt, az az egy hülyeséget el kell hagynia és így tovább
- ment a futás, bár érdekes volt h Powell más stílusú futóként h tudott több yardot termelni, mint Bell
- Herndon kiesését talán nem fogjuk megérezni idén
- OL-nek most pacsi, 2 sack Edogáról jött, Shell-el stabilabb lett a jobb oldal is
- védelem 6 sack, GW egy állat ahogy felkészült egy rookie QB ellen, megye3 cornerekkel
- Adams...nincsenek szavak
- QW mit csinált, avagy mit nem inkább...
- RA-nak egy nagy játék visszajött holding miatt, de még mindig nem tudom eldönteni h hosszabbítást érdemelne vagy nem

Összességében semmit nem érdemes levonni nagyon a WAS elleni meccsből: egy gyenge csapatot győztünk le. Sorra rontották a coverageket, Haskins nagyon rookie dolgokat produkált stb.
Az igazi beárazás majd az OAK ellen jön.
Beki
Bless Austin eddig szerintem eleg jonak tunik, bar nyilvan ennyitol nem szallok fel a hype trainre, megnezzuk a Raiders ellen mit tud.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
2 győzelem ellenére is kőkeményen tartjuk az 5. picket a drafton jelenleg. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Röviden:

- Darnold fasza volt, az az egy hülyeséget el kell hagynia és így tovább
- ment a futás, bár érdekes volt h Powell más stílusú futóként h tudott több yardot termelni, mint Bell
- Herndon kiesését talán nem fogjuk megérezni idén
- OL-nek most pacsi, 2 sack Edogáról jött, Shell-el stabilabb lett a jobb oldal is
- védelem 6 sack, GW egy állat ahogy felkészült egy rookie QB ellen, megye3 cornerekkel
- Adams...nincsenek szavak
- QW mit csinált, avagy mit nem inkább...
- RA-nak egy nagy játék visszajött holding miatt, de még mindig nem tudom eldönteni h hosszabbítást érdemelne vagy nem

Összességében semmit nem érdemes levonni nagyon a WAS elleni meccsből: egy gyenge csapatot győztünk le. Sorra rontották a coverageket, Haskins nagyon rookie dolgokat produkált stb.
Az igazi beárazás majd az OAK ellen jön.
több mint 4 éve
nemkismiska New York Jets 226
Valaki berakta meccs közben de ez még mindig durva

alatriste
Ezek közül év végéig max az INTs sort kell majd updatelni, többi marad.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valaki berakta meccs közben de ez még mindig durva


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gratula!

Bellről és AP-ről nem készült vmi közös kép?
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Na, hát ez meglepően sima lett. Gyors pozitívumok: Darnold azt az egy baromságát leszámítva ismét remekül játszott, kellenek neki nagyon az ilyen meccsek, Compton szerintem sokkal jobb volt mint eddig Winters, végre működött a futás, illetve a védelem elég jó volt(még a secondary is!), bár nyilván figyelembe kell venni, hogy azért egy nem túl acélos Redskins O ellen játszottak, szóval valszeg jövő héten beáraz minket a Raiders O. 😀
Apex
és akkor jön a döbbenet, ezt a mait ne vegyétek figyelembe 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Na, hát ez meglepően sima lett. Gyors pozitívumok: Darnold azt az egy baromságát leszámítva ismét remekül játszott, kellenek neki nagyon az ilyen meccsek, Compton szerintem sokkal jobb volt mint eddig Winters, végre működött a futás, illetve a védelem elég jó volt(még a secondary is!), bár nyilván figyelembe kell venni, hogy azért egy nem túl acélos Redskins O ellen játszottak, szóval valszeg jövő héten beáraz minket a Raiders O. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hairston inaktív...WTF?! 4 CB-t öltöztetünk be a meccsre?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kalil -> IR, jól elköltött 6.7M volt az idei capből sajnos...
Beki
Mondjuk szerintem ő a jobbak közt volt
Pityu Gyor
Hááát teljesítmény vs fizetés arányban sztem nem érte meg, de ahogy Apex is írja, lehetőség adta magát, éltünk vele, ez lett.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Kalil -> IR, jól elköltött 6.7M volt az idei capből sajnos...
Beki
Egy probat siman megert, sajnos nem jott be

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Kalil -> IR, jól elköltött 6.7M volt az idei capből sajnos...
Beki
Mondjuk szerintem ő a jobbak közt volt

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kalil -> IR, jól elköltött 6.7M volt az idei capből sajnos...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na én is utána olvastam az Enunwa dolognak, és bármennyire is rideg a döntés, de ezt Q baszta el. Nekem nincs bajom ezzel.
Apex
Igen, en is ezert korrigaltam sajat kifakadasomat, mert aztan egy kis apro reszleten.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Na én is utána olvastam az Enunwa dolognak, és bármennyire is rideg a döntés, de ezt Q baszta el. Nekem nincs bajom ezzel.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kalil, Roberts nem edz ma, így meglátjuk h Haskins is szénné égeti-e a patent kezdő CB sorunkat (vagy Adams megint megvadul, ha meglátja a lasztit a QB kezében).

Bell limitáltan edz csak, papíron nincs veszélyben a játéka.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/QuincyEnunwa/status/1195159632379076608
Tony Adams
Ha jól értelmezem, akkor elmehet az édesanyjába ez a csapat konkrétan.
Beki
"I let the team know this after the fact, and yes, I should have told them beforehand, but I feel like this was excessive."
Kicsit vissza az egész, ezen átsiklottam.

The biggest reason it hurts is that I’m on IR for the second time in my career and the doctor told me I have a 50/50 chance of coming back to play.
Na ez viszont nem hangzik túl jól, bár volt róla szó korábban már itt.
Valamint az a jó h a 2020-as szerződése full garantált sérülés esetére...
Beki
Macc szelleme sokáig fog kísérteni minket

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jets fórumon találtam, nemtom mennyire pontosak az adatok, de ránézésre bőven. 😀

Offensive Line
39 sacks allowed(2nd)
73 QB hits(3rd)
3.2 yards per Carry (31st)
Rushing first downs left(32nd), center(29th) and right (27th)
10+ yard carries Left(32nd), center(21st), right(27th)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/QuincyEnunwa/status/1195159632379076608
Tony Adams
Ha jól értelmezem, akkor elmehet az édesanyjába ez a csapat konkrétan.
Beki
"I let the team know this after the fact, and yes, I should have told them beforehand, but I feel like this was excessive."
Kicsit vissza az egész, ezen átsiklottam.

The biggest reason it hurts is that I’m on IR for the second time in my career and the doctor told me I have a 50/50 chance of coming back to play.
Na ez viszont nem hangzik túl jól, bár volt róla szó korábban már itt.
Valamint az a jó h a 2020-as szerződése full garantált sérülés esetére...