New York Jets
30 feliratkozó
több mint 1 éve
1/6 a mienk perpill, ha Browns nyer ugy 1/5. 1/9-nel rosszabb nem lesz a pick.Browns nyer az lehet hosszútávon nem jó mert akkor Dolphinsnak is tetnelkuli a jovo het es lehet nem jatszatjak Tua-t
Beki
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Szerintem amíg ilyen az ownership, addig kurva mindegy mi lesz itt, a fejétől bűzlik a hal, szó szerint.Kéne már ide egy jó Jerry Jones! 😊
Jöhet bárki jó, ha egy fasz mindenbe bele fog szólni, meg beülteti a tini gyerekeit dönteni, akkor mit várunk? 😀
Őszintén nem tudom ki akar majd jönni amíg nem változik valami óriási overpay nélkül.
tenorx
több mint 1 éve
1/6 a mienk perpill, ha Browns nyer ugy 1/5. 1/9-nel rosszabb nem lesz a pick.
több mint 1 éve
Kösz hogy benéztél ide. SziaRemelem mai meccs vegleg beveri utolso szoget AR es Adams koporsojaba es takarodnak a fenebe.Adams amugy mit vetett neked? Eskuszom oriasi oromom lesz abban hogy jovore pont ugyanilyen szar lesz minden nelkuluk is es akkor lehet tovabb blameshiftelni. Amiota nezek focit itt az megy a legjobban, Sancheztol kezdve mindig minden idoben az volt a Jets mentalitas hogy kurva jok lennenek csak xy ne lenne itt. Rodgerst es Adamst egy valamiert hibaztatom hogy ezt nem latta mikor ugy dontott itt akar jatszani.
Beki
JéBé
Green is green
több mint 1 éve
Szerintem amíg ilyen az ownership, addig kurva mindegy mi lesz itt, a fejétől bűzlik a hal, szó szerint.Jöhet bárki jó, ha egy fasz mindenbe bele fog szólni, meg beülteti a tini gyerekeit dönteni, akkor mit várunk? 😀
Őszintén nem tudom ki akar majd jönni amíg nem változik valami óriási overpay nélkül.
több mint 1 éve
Adams annyit h GW elol snapeket es targeteket vesz el, ennyi az ossz am tenyleg. Homegrown talentet tobbre ertekelem.Remelem mai meccs vegleg beveri utolso szoget AR es Adams koporsojaba es takarodnak a fenebe.Adams amugy mit vetett neked? Eskuszom oriasi oromom lesz abban hogy jovore pont ugyanilyen szar lesz minden nelkuluk is es akkor lehet tovabb blameshiftelni. Amiota nezek focit itt az megy a legjobban, Sancheztol kezdve mindig minden idoben az volt a Jets mentalitas hogy kurva jok lennenek csak xy ne lenne itt. Rodgerst es Adamst egy valamiert hibaztatom hogy ezt nem latta mikor ugy dontott itt akar jatszani.
Beki
JéBé
több mint 1 éve
Ne gaslightolj itt minket pls. Az elmúlt két évben igen úgy voltunk vele, hogy ZW épp a ligatörténelem egyik legrosszabb irányító teljesítményét rakja le és ha helyette van valaki értelmes akkor jók leszünk. De előtte lévő években szeretném ha megkeresnéd hogy ki az aki azt gondolta 2016 kivételével( ami 8 éve volt ) hogy bármikor is esélyesesek vagyunk bármire. Gase 2. évét nem is néztem tudtam hogy szar lesz 😀Remelem mai meccs vegleg beveri utolso szoget AR es Adams koporsojaba es takarodnak a fenebe.Adams amugy mit vetett neked? Eskuszom oriasi oromom lesz abban hogy jovore pont ugyanilyen szar lesz minden nelkuluk is es akkor lehet tovabb blameshiftelni. Amiota nezek focit itt az megy a legjobban, Sancheztol kezdve mindig minden idoben az volt a Jets mentalitas hogy kurva jok lennenek csak xy ne lenne itt. Rodgerst es Adamst egy valamiert hibaztatom hogy ezt nem latta mikor ugy dontott itt akar jatszani.
Beki
JéBé
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Remelem mai meccs vegleg beveri utolso szoget AR es Adams koporsojaba es takarodnak a fenebe.Adams amugy mit vetett neked? Eskuszom oriasi oromom lesz abban hogy jovore pont ugyanilyen szar lesz minden nelkuluk is es akkor lehet tovabb blameshiftelni. Amiota nezek focit itt az megy a legjobban, Sancheztol kezdve mindig minden idoben az volt a Jets mentalitas hogy kurva jok lennenek csak xy ne lenne itt. Rodgerst es Adamst egy valamiert hibaztatom hogy ezt nem latta mikor ugy dontott itt akar jatszani.
Beki
Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
woop woop Aaron Rodgers a legtöbbet sack-elt qb a liga történetében 😀
több mint 1 éve
Remelem mai meccs vegleg beveri utolso szoget AR es Adams koporsojaba es takarodnak a fenebe.
több mint 1 éve
GWnek megvan 1000 yard. Elso Jets playa, akinek elso 3 szezonjaban meglett ez.
több mint 1 éve
Mind a ketto mehet a picsaba alapbol. Tobbit meg majd offseason ahogy alakul.Adams > AR nálam. AR-től alapból szabadulnék 😀Adamstol szabadulni kell, ha AR hisztizik miatta, ot is kibaszni.Rapoport: ha AR es Adams marad jovore, ugy GW sorsa kerdeses.Erre utaltam itt már korábban, de itt szerintem fontos kitétel, hogy ketten együtt nem maradhatnak. Adams megtartásával önmagában én kiegyeznék, de valszeg ő nem fog akarni itt lenni majd
Beki
Wester
Beki
Wester
több mint 1 éve
Én azt nem tudom, hogy az idei sztorik után ki akar idejönni úgy, hogy a tulaj majd a Madden rating alapján eldönti az FA tevékenységet, az idióta kölykei belepofáznak mindenbe, ez nem lehet vonzó se GM-nek, se HC-nek igazán... Max. ha Woody elhúz Londonba, és letiltják a telefonját.évi 5+ millió dollár garantált fizetésért x éven keresztül? azért láttam ennél már siralmasabb karrierkilátást is. ha kibasznak, mindenki legyint, hogy ez a tulaj úgyis debil, ha vmit sikerül összehozni véletlen, akkor meg mennybe mész new yorkban. win-win
somoskovig
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
Adams > AR nálam. AR-től alapból szabadulnék 😀Adamstol szabadulni kell, ha AR hisztizik miatta, ot is kibaszni.Rapoport: ha AR es Adams marad jovore, ugy GW sorsa kerdeses.Erre utaltam itt már korábban, de itt szerintem fontos kitétel, hogy ketten együtt nem maradhatnak. Adams megtartásával önmagában én kiegyeznék, de valszeg ő nem fog akarni itt lenni majd
Beki
Wester
Beki
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Adamstol szabadulni kell, ha AR hisztizik miatta, ot is kibaszni.Rapoport: ha AR es Adams marad jovore, ugy GW sorsa kerdeses.Erre utaltam itt már korábban, de itt szerintem fontos kitétel, hogy ketten együtt nem maradhatnak. Adams megtartásával önmagában én kiegyeznék, de valszeg ő nem fog akarni itt lenni majd
Beki
Wester
több mint 1 éve
Rapoport: ha AR es Adams marad jovore, ugy GW sorsa kerdeses.Erre utaltam itt már korábban, de itt szerintem fontos kitétel, hogy ketten együtt nem maradhatnak. Adams megtartásával önmagában én kiegyeznék, de valszeg ő nem fog akarni itt lenni majd
Beki
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Rapoport: ha AR es Adams marad jovore, ugy GW sorsa kerdeses.
több mint 1 éve
Én azt nem tudom, hogy az idei sztorik után ki akar idejönni úgy, hogy a tulaj majd a Madden rating alapján eldönti az FA tevékenységet, az idióta kölykei belepofáznak mindenbe, ez nem lehet vonzó se GM-nek, se HC-nek igazán... Max. ha Woody elhúz Londonba, és letiltják a telefonját.Annyi a szerencsénk, hogy a keret amúgy nem reménytelen és csak 32 főedzői állás van.
somoskovig
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Én azt nem tudom, hogy az idei sztorik után ki akar idejönni úgy, hogy a tulaj majd a Madden rating alapján eldönti az FA tevékenységet, az idióta kölykei belepofáznak mindenbe, ez nem lehet vonzó se GM-nek, se HC-nek igazán... Max. ha Woody elhúz Londonba, és letiltják a telefonját.Nem hulyek az ugynokeik a jelolteknek: vagy tavol tartjak oket innen vagy szerzodesekbe belefoglalnak pontokat, amivel Woody hiaba a fonokuk, vmi tamadasi feluletet adhat ellenuk. Bar ugyis full garis szerzodesuk lesz...
somoskovig
több mint 1 éve
Én azt nem tudom, hogy az idei sztorik után ki akar idejönni úgy, hogy a tulaj majd a Madden rating alapján eldönti az FA tevékenységet, az idióta kölykei belepofáznak mindenbe, ez nem lehet vonzó se GM-nek, se HC-nek igazán... Max. ha Woody elhúz Londonba, és letiltják a telefonját.
több mint 1 éve
Vrabelre sztem semmi eselyunk, osszes HC uresedeses csapat beszelni fog vele es ha NEben Mayot kibasszak, fixen oda huz majd a szive.Ez meg tegnaprol Rapoportektol:Utolsó mondat ugye Vrabel miatt érdekes, mert ő akkor jön csak, ha a GM személye megfelelő
The team hired a first-year head coach and a first-year GM last time, and this time figure to go for experience in at least one of the spots. Because of the talent base, the interest in the position is expected to be significant, even with a major QB question looming.
After interviewing three GM candidates -- former Falcons GM Thomas Dimitroff, former Titans GM Jon Robinson and Senior Bowl executive director Jim Nagy -- last week, the Jets took a break for the holidays. It's not a given they'll hire the GM before the head coach; no currently employed coaches or executives can interview for the job until after the regular season ends.
Beki
Wester
Viszont, ha o az emberunk, akk hagyni kell h GM szemelyebe legyen beleszolasa.
több mint 1 éve
Ez meg tegnaprol Rapoportektol:Utolsó mondat ugye Vrabel miatt érdekes, mert ő akkor jön csak, ha a GM személye megfelelő
The team hired a first-year head coach and a first-year GM last time, and this time figure to go for experience in at least one of the spots. Because of the talent base, the interest in the position is expected to be significant, even with a major QB question looming.
After interviewing three GM candidates -- former Falcons GM Thomas Dimitroff, former Titans GM Jon Robinson and Senior Bowl executive director Jim Nagy -- last week, the Jets took a break for the holidays. It's not a given they'll hire the GM before the head coach; no currently employed coaches or executives can interview for the job until after the regular season ends.
Beki
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Ez meg tegnaprol Rapoportektol:The team hired a first-year head coach and a first-year GM last time, and this time figure to go for experience in at least one of the spots. Because of the talent base, the interest in the position is expected to be significant, even with a major QB question looming.
After interviewing three GM candidates -- former Falcons GM Thomas Dimitroff, former Titans GM Jon Robinson and Senior Bowl executive director Jim Nagy -- last week, the Jets took a break for the holidays. It's not a given they'll hire the GM before the head coach; no currently employed coaches or executives can interview for the job until after the regular season ends.
több mint 1 éve
Schraeger: Jets expected to interview Mike Greenberg, Mike Borganzi, Ray Agnew for GM