NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
A Jets feljavításában azért van kihívás! 😉
Megtisztelsz, de az én magyarázatomtól jottányit sem fog javulni a Pats győzelmi esélye, még a PO-ban sem. Különben is ezzel az ótvar szar D-vel és a tudjuk milyen TB-vel szemernyi esélyünk sincs! 😂
Majd ha meglesz az ellenfél, akkor elmélkedünk.
Személy szerint én nagyon örülök, hogy végre élő, rendszeresen jelentkező, válaszoló Jets-fan keveredett elő, s a topic feltámadni látszik a tetszhalott állapotából. Hátha még többen jönnek és egy idő után külső "segítség" nélkül is pörögni fog a topic. Egy dolog a Jets és egy teljesen másik az itteni Jets-topic.tomi-tomi
Vagyunk többen is, de a többiek meccsnapokon aktívak csak. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
A Jets feljavításában azért van kihívás! 😉
Megtisztelsz, de az én magyarázatomtól jottányit sem fog javulni a Pats győzelmi esélye, még a PO-ban sem. Különben is ezzel az ótvar szar D-vel és a tudjuk milyen TB-vel szemernyi esélyünk sincs! 😂
Majd ha meglesz az ellenfél, akkor elmélkedünk.
Személy szerint én nagyon örülök, hogy végre élő, rendszeresen jelentkező, válaszoló Jets-fan keveredett elő, s a topic feltámadni látszik a tetszhalott állapotából. Hátha még többen jönnek és egy idő után külső "segítség" nélkül is pörögni fog a topic. Egy dolog a Jets és egy teljesen másik az itteni Jets-topic.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.lucas
Nem álmodozunk elég, ha a mexikói összeszedi magát új OC-val és remek offense-zel és ti is retteghettek. 😉
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
DoM és tomi-tomi? Nincs nektek jobb dógotok, mint azon agyalni, hogy mivel lehet feljavítani a ... Jetset? Nekem jó vannak, úgy ahogy vannak, sőt! tessék csak szépen hazajönni a Pats fórumba, és elmagyarázni a népnek, hogyan jöjjön össze végre egy playoff-győzelem annyi év után. A jetsék meg csak nyírják egymást nyugodtan, meg álmodozzanak Manningről.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szomorú bár ennek hátterében abszolút feltudom fedezni Ryan kibaszott nagy pofáját. Egy McCarthy vagy Belichick tipusú "zsémbes" edzőnél ilyen biztos hogy nem fordulhatna elő. Ezt nem azért mondom mert most éppen jól állnak a csapataik, valahogy nekem az az edzői mentalitás tűnik a legsikerrevezetőbbnek. Van ezeknek a srácoknak elég nagy mellénye alapból is (kb tinédzser koruk óta), ha egy még nagyobb arcú ember irányítja őket ott jó nem sülhet ki.JayB
Bizony! Ryan amennyit hozzátett az első két évében a stílusával, annyi kárt is okozott, csak ezt eddig fedte az elért eredmény. Erősen alapozott erre a nagy mellényre, mondván ő majd kezeli az ebből adódó konfliktusokat. Aztán amikor ténylegesen konfliktus volt belőle, akkor a nagypofájú Ryan a nyilvánosság előtt nem vállalta fel ezeket. (Legutóbbi példa: ő nem is tudott arról, hogy Holmes kispadra lett ültetve az utolsó drive-ban. De nagyon hasonlóan mentegette magát az erőnléti edző afférjánál is. Jé, az is egy Miami meccs volt. 😊 )
Minden esetre érdekes lesz, amikor a csapatától alázatot, tiszteletet stb. fog kérni. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊gravedigger
Azért lássuk be, ha vkinek betonbiztos helye van a staffban, az Ryan, az elmúlt 2 szezonbeli főcsoport döntő miatt. 😊hellan
Persze, ezt nem is vitatom 😊 de erre az esetre nehéz lesz még neki is magyarázatt találnigravedigger
Meglátjuk. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀hellan
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊gravedigger
Azért lássuk be, ha vkinek betonbiztos helye van a staffban, az Ryan, az elmúlt 2 szezonbeli főcsoport döntő miatt. 😊hellan
Persze, ezt nem is vitatom 😊 de erre az esetre nehéz lesz még neki is magyarázatt találni
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiváncsian várjuk Rex Ryan válaszát...gravedigger
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀hellan
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊gravedigger
Azért lássuk be, ha vkinek betonbiztos helye van a staffban, az Ryan, az elmúlt 2 szezonbeli főcsoport döntő miatt. 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Szomorú bár ennek hátterében abszolút feltudom fedezni Ryan kibaszott nagy pofáját. Egy McCarthy vagy Belichick tipusú "zsémbes" edzőnél ilyen biztos hogy nem fordulhatna elő. Ezt nem azért mondom mert most éppen jól állnak a csapataik, valahogy nekem az az edzői mentalitás tűnik a legsikerrevezetőbbnek. Van ezeknek a srácoknak elég nagy mellénye alapból is (kb tinédzser koruk óta), ha egy még nagyobb arcú ember irányítja őket ott jó nem sülhet ki.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Inkább az önző jelzőt használta. A még megdöbbentőbb az, hogy azóta egy veterán játékos megerősítette McElroy állítását.tomi-tomi
Kiváncsian várjuk Rex Ryan válaszát...gravedigger
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀hellan
Létezik azért olyan dolog szerintem amit már ő sem tud kibeszélni, kimagyarázni 😊 Meglátjuk 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
McElroy (újonc, csere QB) úgy nyilatkozott, hogy elképzelni sem tudta, hogy egy NFL öltöző ennyire korrupt lehet. Tele vannak önző játékosokkal, akiket csak az érdekel, hogy az egyéni stat lapjuk jól mutasson, az hogy nyer a csapat vagy veszít teljesen másodlagos.DoM
Inkább az önző jelzőt használta. A még megdöbbentőbb az, hogy azóta egy veterán játékos megerősítette McElroy állítását.tomi-tomi
Kiváncsian várjuk Rex Ryan válaszát...gravedigger
Úgyis olyasmi választ kapunk, hogy megpróbálják újra egységessé tenni a csapatot stb.
Teletűzdelve a következő tőmondatokkal: "You know, I think..." 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
McElroy (újonc, csere QB) úgy nyilatkozott, hogy elképzelni sem tudta, hogy egy NFL öltöző ennyire korrupt lehet. Tele vannak önző játékosokkal, akiket csak az érdekel, hogy az egyéni stat lapjuk jól mutasson, az hogy nyer a csapat vagy veszít teljesen másodlagos.DoM
Inkább az önző jelzőt használta. A még megdöbbentőbb az, hogy azóta egy veterán játékos megerősítette McElroy állítását.tomi-tomi
Kiváncsian várjuk Rex Ryan válaszát...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
McElroy (újonc, csere QB) úgy nyilatkozott, hogy elképzelni sem tudta, hogy egy NFL öltöző ennyire korrupt lehet. Tele vannak önző játékosokkal, akiket csak az érdekel, hogy az egyéni stat lapjuk jól mutasson, az hogy nyer a csapat vagy veszít teljesen másodlagos.DoM
Inkább az önző jelzőt használta. A még megdöbbentőbb az, hogy azóta egy veterán játékos megerősítette McElroy állítását.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
McElroy (újonc, csere QB) úgy nyilatkozott, hogy elképzelni sem tudta, hogy egy NFL öltöző ennyire korrupt lehet. Tele vannak önző játékosokkal, akiket csak az érdekel, hogy az egyéni stat lapjuk jól mutasson, az hogy nyer a csapat vagy veszít teljesen másodlagos.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Among WR/QB duos where the quarterback targeted the receiver at least 100 times, Mark Sanchez's 50.5 completion percentage to Santonio Holmes was the lowest in the league.DoM
Érdekes statisztika, de ez kinek a hibája??

(...)

Sanchezen én nem tudok kiigazodni, néha nagyon jó néha meg nagyon bizonytalan, lehet hogy ez az OC hibája én nem értek annyira hozzá, mondjuk az tisztán látszik hogy egy dobásra épülő csapathoz Sanchez nem való(vagy talán a Jetshez nem passzol ez a fajta játék). Idén valahogy a futások sem sikerültek ugy, ha a védelem jó volt akkor a támadók szerepeltek rosszul vagy éppen forditva, egyszóval sok sok apró vagy nem apró probléma vezetett idáig. Inter101
Sanchez statjain az látszik, hogy újonc évéhez képest egyedül a TD/INT arányt sikerült feljavítani elfogadott szintre, ami arra elég volt, hogy passer rating alapján 18. legjobb passzjátékkal rendelkezzen a Jets (yard/passzkísérlet szerint viszont ez csak 25). Ehhez jön a tartósan 60 százalék alatti pontosság. Mindez nem azt mutatja, hogy itt egy jól működő passzjátékra épülő szisztémát fent lehetne tartani és teljesen elhibázott volt az idei koncepció, hogy majd micsoda passzfiesta lesz minden egyes meccs (akár Ryan akár Schotty találta ki).

További hiba volt a támadófal nem megerősítése. Nyilván nehéz lehet beismerni, hogy a második körös Ducasse semmire sem jó, de nem volt titok, hogy Woody visszavonulása után nem lett minőségi kezdő RT, és nem maradt normális csere sem. Ez különösen azért érthetetlen, mert éppen annak a futójátéknak az alapján gyengítették meg, amire annyira támaszkodott az elmúlt két évben a támadójáték (akár HC akár GM felelőssége).

Egy új OC-val és legalább képletes versenyhelyzettel (ne egy nyugdíjas legyen a cseréje) még kell adni neki egy esélyt. Jericho Cotchery meg nagyon hiányzott egész évben, mint Sanchez go to guy-ja, tartalékopciója első két idényében.

Ryan által felépített cirkuszt meg jól jellemez, hogy főműsoridőben hülyézi le kezdő irányítóját egy időkérés miatt.

Jets offseason teendők fontossági sorrendben, ahogy én látom:

1. Kirúgni Schottenheimert
2. A GM határottan szóljon rá Ryanre, hogy fogja vissza a médiaszerepléseit, és tartson RENDET a csapatnál, vagy pakoljon
3. A támadófalat rendbe kell tenni (Ducasse-t megpróbálni RG-nek kinevelni Moore, de nem számolni vele kezdőként; minőségi RT-t hozni draft/FA útján, aki ősszel már kezdő tud lenni)
4. Leonhard újraigazolását nagyon meggondolni az elmúlt két év sérülései miatt, de használható cseréről gondoskodni kell
5. Elkapó kérdés: (1) Holmes témában az új OC-vel talán sikerülhet rendezni a helyzetet, amit elsődlegesen Ryannek kell kezelni, megoldani, ha már év közben erre nem volt képes. Ha nem tudja orvosolni az offseasonban, akkor az sokat elmond vezetői képességéről; (2) Burresst felesleges újraigazolni, kell egy hiteles második opció Holmes mellé.
6. A védelemmel most részletesen nem foglalkoznék, OLB posztra nyilván kell frissítés (Vinny Curry fog sztem itt kikötni), de Scott elengedése miatt nem nagyon fájna a fejem. Harris mellett kis túlzással akárkinek meg kell tudni oldani az ütköző szerepet futó downok során.DoM
Schotti kirúgása tényleg alapvető fontosságú lenne, de ha nem kap sehol másik csapatnál állást, félek maradni fog.
OL: FA-n nem tudom lesz-e minőségi RT, de drafton sztem csak 2. vagy 3. körben lehetne erre a posztra draftolni, persze kérdés, hogy mennyire minőségi lenne a játékos.
Leonhard: valóban meg kell gondolni, de lássuk be vkit igazolni kell a helyére a kezdőbe, mert a Pool-Smith kettős nem elég ütős secondary.
WR-ek: Holmes maradni fog, ha új OC érkezik sztem, de Plax pótlását az FAról kötelező megoldani, bár a draft 2. körében is lesznek használható WR-ek, ha jól gondolom.
Védelem: OLB poszton valóban kell a frissítés, de kérdés, hogy ez a draft 1. körében fog-e megtörténni?!
Továbbá, LT pótlása is okozhat fejtörést, ha úgy alakul, mert McKnight és Powell sem hinném, hogy meg tudná oldani a minőségi pótlást, itt is felmerül Trent Richardson esetleges draftolása 1. körben.

Sok kérdés van, de a legfontosabb Schotti eltávolítása az egyértelműen látszik, de lássuk be izgalmas offseason állnak a Jets szurkolók. 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Among WR/QB duos where the quarterback targeted the receiver at least 100 times, Mark Sanchez's 50.5 completion percentage to Santonio Holmes was the lowest in the league.DoM
Érdekes statisztika, de ez kinek a hibája??

(...)

Sanchezen én nem tudok kiigazodni, néha nagyon jó néha meg nagyon bizonytalan, lehet hogy ez az OC hibája én nem értek annyira hozzá, mondjuk az tisztán látszik hogy egy dobásra épülő csapathoz Sanchez nem való(vagy talán a Jetshez nem passzol ez a fajta játék). Idén valahogy a futások sem sikerültek ugy, ha a védelem jó volt akkor a támadók szerepeltek rosszul vagy éppen forditva, egyszóval sok sok apró vagy nem apró probléma vezetett idáig. Inter101
Sanchez statjain az látszik, hogy újonc évéhez képest egyedül a TD/INT arányt sikerült feljavítani elfogadott szintre, ami arra elég volt, hogy passer rating alapján 18. legjobb passzjátékkal rendelkezzen a Jets (yard/passzkísérlet szerint viszont ez csak 25). Ehhez jön a tartósan 60 százalék alatti pontosság. Mindez nem azt mutatja, hogy itt egy jól működő passzjátékra épülő szisztémát fent lehetne tartani és teljesen elhibázott volt az idei koncepció, hogy majd micsoda passzfiesta lesz minden egyes meccs (akár Ryan akár Schotty találta ki).

További hiba volt a támadófal nem megerősítése. Nyilván nehéz lehet beismerni, hogy a második körös Ducasse semmire sem jó, de nem volt titok, hogy Woody visszavonulása után nem lett minőségi kezdő RT, és nem maradt normális csere sem. Ez különösen azért érthetetlen, mert éppen annak a futójátéknak az alapján gyengítették meg, amire annyira támaszkodott az elmúlt két évben a támadójáték (akár HC akár GM felelőssége).

Egy új OC-val és legalább képletes versenyhelyzettel (ne egy nyugdíjas legyen a cseréje) még kell adni neki egy esélyt. Jericho Cotchery meg nagyon hiányzott egész évben, mint Sanchez go to guy-ja, tartalékopciója első két idényében.

Ryan által felépített cirkuszt meg jól jellemez, hogy főműsoridőben hülyézi le kezdő irányítóját egy időkérés miatt.

Jets offseason teendők fontossági sorrendben, ahogy én látom:

1. Kirúgni Schottenheimert
2. A GM határottan szóljon rá Ryanre, hogy fogja vissza a médiaszerepléseit, és tartson RENDET a csapatnál, vagy pakoljon
3. A támadófalat rendbe kell tenni (Ducasse-t megpróbálni RG-nek kinevelni Moore, de nem számolni vele kezdőként; minőségi RT-t hozni draft/FA útján, aki ősszel már kezdő tud lenni)
4. Leonhard újraigazolását nagyon meggondolni az elmúlt két év sérülései miatt, de használható cseréről gondoskodni kell
5. Elkapó kérdés: (1) Holmes témában az új OC-vel talán sikerülhet rendezni a helyzetet, amit elsődlegesen Ryannek kell kezelni, megoldani, ha már év közben erre nem volt képes. Ha nem tudja orvosolni az offseasonban, akkor az sokat elmond vezetői képességéről; (2) Burresst felesleges újraigazolni, kell egy hiteles második opció Holmes mellé.
6. A védelemmel most részletesen nem foglalkoznék, OLB posztra nyilván kell frissítés (Vinny Curry fog sztem itt kikötni), de Scott elengedése miatt nem nagyon fájna a fejem. Harris mellett kis túlzással akárkinek meg kell tudni oldani az ütköző szerepet futó downok során.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Scott 10 ropit fizet, mert összekeverte az ujjait😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Annyi jó WR-nek jár le a szerződése plusz az idei class se kutya, nehéz lenne elsózni Holmes-t, inkább rá kéne uszítani Harrist meg D'Brickashawt h térítse észhez.empty taxi
Való igaz, de egyszerűbb lesz Santoniot észhez téríteni. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hidd el nekem sem áll össze a trade, de lehet, hogy van egy olyan csapat, amely szívesen belemenne ebbe a trade-be és talán Holmes sem balhézna az új csapatában, de sztem marad és összeszedi magát, de mindezt csak akkor, ha új OC lesz. Pass rush valóban nincs ezért is érdeklődtem, hogy várhatóan mi lesz az első körös draftunk. LT nem marad nálunk, emiatt több helyen is olvastam első körös RB draftot nálunk, de őt is pótolni kell, de az idei kegyetlen gyenge teljesítményénél bárki jobbat tud nyújtani. Ryan pedig képes lesz összeszedni a csapatot, de ami jobban aggaszt, hogy Leonhard is free agent lesz. Szétesés pedig nem lesz. 😉hellan
a másik topicban a gondolatmenet tűnt fel, szerintem az az, ami hibás. eszerint van a jövő évi cap alatt mondjuk 10 milla hely, ÉS könnyen lehet, hogy elegy pár játékos. őket ugye pótolni kéne (Scotté ráadásul nem egyszerű, valószínűleg nem is olcsó). ráadásul Leonhard is FA, akit megtartani szintén nem 2 fillér lesz. Ha Santonio megy, kell egy n1 WR, ami megint csak nem olcsó, meg Holes se. szóval ez a 10 milla space egyáltalán nem sokSzobi22
Scott fizuja elvileg 4 misi, de még nem tudni mi lesz vele. Thomas (ILB) szintén FA lesz, de sztem őt megtartjuk. Leonhard esetében meg a jelenlegi fizujánál többet nem szabad, hogy kapjon. Ugyan nem sok, de csodákra lehet képes. 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Annyi jó WR-nek jár le a szerződése plusz az idei class se kutya, nehéz lenne elsózni Holmes-t, inkább rá kéne uszítani Harrist meg D'Brickashawt h térítse észhez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de elméletileg mindenkinek ennyi cap space kell, hogy legyen, mert kötelező a 90%ot elkölteni, (vagy többet?)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hidd el nekem sem áll össze a trade, de lehet, hogy van egy olyan csapat, amely szívesen belemenne ebbe a trade-be és talán Holmes sem balhézna az új csapatában, de sztem marad és összeszedi magát, de mindezt csak akkor, ha új OC lesz. Pass rush valóban nincs ezért is érdeklődtem, hogy várhatóan mi lesz az első körös draftunk. LT nem marad nálunk, emiatt több helyen is olvastam első körös RB draftot nálunk, de őt is pótolni kell, de az idei kegyetlen gyenge teljesítményénél bárki jobbat tud nyújtani. Ryan pedig képes lesz összeszedni a csapatot, de ami jobban aggaszt, hogy Leonhard is free agent lesz. Szétesés pedig nem lesz. 😉hellan
a másik topicban a gondolatmenet tűnt fel, szerintem az az, ami hibás. eszerint van a jövő évi cap alatt mondjuk 10 milla hely, ÉS könnyen lehet, hogy elegy pár játékos. őket ugye pótolni kéne (Scotté ráadásul nem egyszerű, valószínűleg nem is olcsó). ráadásul Leonhard is FA, akit megtartani szintén nem 2 fillér lesz. Ha Santonio megy, kell egy n1 WR, ami megint csak nem olcsó, meg Holes se. szóval ez a 10 milla space egyáltalán nem sok

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hellan,
a másik topic-ban felmerült témára visszatérve. Szerintem nagyon rossz helyzetben vagytok cap szempontjából (is). Holmes ha marad, ha megy, jövőre 7-8 milla cap-et köt le. Ha marad, akkor a csapat lesz rosszabb állapotban. A Raiders legalább tudatosan választott utat. Eddig Ti is, de most sodródtok. Eszméletlen sok erőfeszítésre lesz szükség mindenkitől, hogy jövőre PO esélyesek legyetek szvsz.tomi-tomi
Végülis nézhetjük úgyis, ahogy te írod. Amerikai Jets szurkolók szerint van 10 misi üres helyünk a capben, ami azért bizonyos szempontból jó. Ha Holmes megy, akkor is lehet őt pótolni, de nem engedik el, sztem egy trade keretén belül távolítják el őt, ha elakarják. Egyedül LT és esetleg Plax pótlása jelenthet nagyobb kihívást a jövőben. Ha Pouhát nem igazoljuk újra, akkor is ott van a helyén Ellis.
Itt ami eddig problémát jelent a jelenlegi szétesés, de ez elmúlik addigra.
Szóval nem olyan vészes a helyzet. 😉 Szerintem. 😊hellan
Mostanában olvasgattam én is Jets cikkeket.
Az a Holmes-trade nekem nem áll össze (még). Ki a túró adna érte draft cetlit? Éppen balhés, csapatromboló, primadonna szakaszát éli.Mi a túróért menne bele bármilyen szerződés átstruktúrálásba? Ha jövő évet végig malmozza otthon, akkor is megkapja a 7-8 millát. Csapatban tartani (Jets-ben) életveszély.
Nincs pass rush-otok, Maybin csak fellángolás szintre képes, Ellis-t elengedtétek.
Állítólag Scott sem biztos, hogy marad. Az RT-tek katasztrófa, nincs értékelhető OL depth (Mangold néhány meccses kiesése vs. a Pats 4. string C-rel is rendben volt.)
LT szerintem már a múlt, tőle impact teljesítmény reálisan már nem várható.
Sanchez-t különösen nem szidnám, szerintem ő ennyire képes nagy átlagban. A baj az, hogy lassan elfogy körülötte a levegő.
S a legfőbb vész, hogy Ryan kezéből kicsúszott az irányítás, nem kontrollálja a csapatot.
Szóval, elképzelhető, hogy a cap-et képesek lesztek menedzselni, de most a szétesés és a minőség hiánya a nagy veszély. A szétesés meg nem az a dolog, ame csak úgy elmúlik, mint a nátha. 😉tomi-tomi
Hidd el nekem sem áll össze a trade, de lehet, hogy van egy olyan csapat, amely szívesen belemenne ebbe a trade-be és talán Holmes sem balhézna az új csapatában, de sztem marad és összeszedi magát, de mindezt csak akkor, ha új OC lesz. Pass rush valóban nincs ezért is érdeklődtem, hogy várhatóan mi lesz az első körös draftunk. LT nem marad nálunk, emiatt több helyen is olvastam első körös RB draftot nálunk, de őt is pótolni kell, de az idei kegyetlen gyenge teljesítményénél bárki jobbat tud nyújtani. Ryan pedig képes lesz összeszedni a csapatot, de ami jobban aggaszt, hogy Leonhard is free agent lesz. Szétesés pedig nem lesz. 😉
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Faszság lenne Sanchezt elküldeni még, nézzük meg Eli mit csinált az első 5 évében, vagy Alex Smith... És nem ők lettek jobbak, a rendszer körülöttük.JayB
Nezzuk!

Eli

Pontossag Yard Atlag TD INT Sack
60.3 3,238 6.8 21 10 27 2008 ( 2 1000 yardos futos - Jacobs/Ward - szezon)
56.1 3,336 6.3 23 20 27 2007
57.7 3,244 6.2 24 18 25 2006
52.8 3,762 6.8 24 17 28 2005
48.2 1,043 5.3 6 9 13 2004 (9 meccsen, 7 kezdo)

Sanchez

56.7 3,474 6.4 26 18 39 2011
54.8 3,291 6.5 17 13 27 2010
53.8 2,444 6.7 12 20 26 2009

A. Smith

60.5 2,350 6.3 18 12 22 2009
-- -- -- -- -- -- 2008 IR
48.7 914 4.7 2 4 17 2007
58.1 2,890 6.5 16 16 35 2006
50.9 875 5.3 1 11 29 2005

Smith elso 5 evenel azert jobb mutatokkal bir, de Eli-nal szerintem gyengebb (Elerheti az o szamait, nem ketseges). Viszont sem Smithnek, sem Eli-nak nem kellett szinkodos csillagszoros playbook, hogy felfogjak, milyen helyzetben melyik playeket celszeru hivni, valamint Sanchez fejet nem akarja letepni Keller amikor nem neki passzol.
Sancho nem az uj Favre, legalabbis jelenleg nem ugy nez ki. Mindezek ellenere 3 ev utan azert meg nem kell teljesen temetni. Utolag lehet azt mondni, hogy hiba volt erte felmenni stb. de egy popec futas mellett alkalmas lehet arra, hogy PO-ba vigye a csapatot. (Mint ahogy azt mar meg is tette.) Persze, most lehet azzal jonni, hogy neki kellene a hatan vinni mindent, ha nem megy a futs, de arra ugy nez ki nem alkalmas (Nem protoipus franchise QB), viszont ha a 49-ers tudott 7 evet varni arra, hogy az 1/1 vegre jol jatszon, akkor a Jets sem hal bele egy ujabba.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hellan,
a másik topic-ban felmerült témára visszatérve. Szerintem nagyon rossz helyzetben vagytok cap szempontjából (is). Holmes ha marad, ha megy, jövőre 7-8 milla cap-et köt le. Ha marad, akkor a csapat lesz rosszabb állapotban. A Raiders legalább tudatosan választott utat. Eddig Ti is, de most sodródtok. Eszméletlen sok erőfeszítésre lesz szükség mindenkitől, hogy jövőre PO esélyesek legyetek szvsz.tomi-tomi
Végülis nézhetjük úgyis, ahogy te írod. Amerikai Jets szurkolók szerint van 10 misi üres helyünk a capben, ami azért bizonyos szempontból jó. Ha Holmes megy, akkor is lehet őt pótolni, de nem engedik el, sztem egy trade keretén belül távolítják el őt, ha elakarják. Egyedül LT és esetleg Plax pótlása jelenthet nagyobb kihívást a jövőben. Ha Pouhát nem igazoljuk újra, akkor is ott van a helyén Ellis.
Itt ami eddig problémát jelent a jelenlegi szétesés, de ez elmúlik addigra.
Szóval nem olyan vészes a helyzet. 😉 Szerintem. 😊hellan
Mostanában olvasgattam én is Jets cikkeket.
Az a Holmes-trade nekem nem áll össze (még). Ki a túró adna érte draft cetlit? Éppen balhés, csapatromboló, primadonna szakaszát éli.Mi a túróért menne bele bármilyen szerződés átstruktúrálásba? Ha jövő évet végig malmozza otthon, akkor is megkapja a 7-8 millát. Csapatban tartani (Jets-ben) életveszély.
Nincs pass rush-otok, Maybin csak fellángolás szintre képes, Ellis-t elengedtétek.
Állítólag Scott sem biztos, hogy marad. Az RT-tek katasztrófa, nincs értékelhető OL depth (Mangold néhány meccses kiesése vs. a Pats 4. string C-rel is rendben volt.)
LT szerintem már a múlt, tőle impact teljesítmény reálisan már nem várható.
Sanchez-t különösen nem szidnám, szerintem ő ennyire képes nagy átlagban. A baj az, hogy lassan elfogy körülötte a levegő.
S a legfőbb vész, hogy Ryan kezéből kicsúszott az irányítás, nem kontrollálja a csapatot.
Szóval, elképzelhető, hogy a cap-et képesek lesztek menedzselni, de most a szétesés és a minőség hiánya a nagy veszély. A szétesés meg nem az a dolog, ame csak úgy elmúlik, mint a nátha. 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)