Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Semmi gáz, legalább idei szezonunk gyorsan véget ér, több időt lehet gondolkodni. Nem világ vége még az 1-3, de elégé olyan a hangulat. Meccsről konkrét dolgokat nagyon még nem írok, majd blogra valamit, megkeresem a pár pozitívumot.
Amúgy, ha anno nem varrták Akersre a vereséget Packers ellen, akkor most se kell Heneryre. Igazából kevesen voltak ma a csapatban, akik nem hibáztak.

Győzelmet meg nem érdemeltünk, csak 3. negyedben 200 yardot szoptunk be....Deny
Már bocsáss meg, de a kettőnek mi köze egymáshoz? Tán Henery is most tudta meg, hogy a kislánya rákkal küzd?Newman
A meccs után ez azonnal nem derült ki, pár hét eltelt emlékeim szerint és addig is felmentette mindenki Davidet. Azt hiszem.
Tény, Höri kedvenc rúgója fos volt ma, de az egész csapat az volt.Deny
Most játékos szempontból nézd őket, ne szurkolói szemszögből, mert az most mondhatni, irreleváns. A két játékos hibája, teljesen más lelki állapoton nyugszik, Akers a lánya miatt nem tudott koncentrálni, amit én (mint kifogást) eltudok fogadni. Henery rookie, az egyik legjobb kicker, aki az utóbbi években kijött, ennek ellenére....elbaszarintotta eléggé, de valóban igazságtalan lenne az egészet az ő nyakába varrni, ennél azért nagyobb a probléma sajnos.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Semmi gáz, legalább idei szezonunk gyorsan véget ér, több időt lehet gondolkodni. Nem világ vége még az 1-3, de elégé olyan a hangulat. Meccsről konkrét dolgokat nagyon még nem írok, majd blogra valamit, megkeresem a pár pozitívumot.
Amúgy, ha anno nem varrták Akersre a vereséget Packers ellen, akkor most se kell Heneryre. Igazából kevesen voltak ma a csapatban, akik nem hibáztak.

Győzelmet meg nem érdemeltünk, csak 3. negyedben 200 yardot szoptunk be....Deny
Már bocsáss meg, de a kettőnek mi köze egymáshoz? Tán Henery is most tudta meg, hogy a kislánya rákkal küzd?Newman
A meccs után ez azonnal nem derült ki, pár hét eltelt emlékeim szerint és addig is felmentette mindenki Davidet. Azt hiszem.
Tény, Höri kedvenc rúgója fos volt ma, de az egész csapat az volt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Semmi gáz, legalább idei szezonunk gyorsan véget ér, több időt lehet gondolkodni. Nem világ vége még az 1-3, de elégé olyan a hangulat. Meccsről konkrét dolgokat nagyon még nem írok, majd blogra valamit, megkeresem a pár pozitívumot.
Amúgy, ha anno nem varrták Akersre a vereséget Packers ellen, akkor most se kell Heneryre. Igazából kevesen voltak ma a csapatban, akik nem hibáztak.

Győzelmet meg nem érdemeltünk, csak 3. negyedben 200 yardot szoptunk be....Deny
Első mondatot te sem gondolod komolyan.
Vki összefoglalná mi történt az utolsó negyedben?Sajna nem láttam.Greengo
Szerintem ironikusan értette, nincs még vége ennek a szezonnak. Nagyon nincs.Vrijbloed
Utálom az online ironiát, mert nem megy át 😀 Amúgy igen, hosszú még a szezon, van 12 meccs, amiből ha nyernénk mondjuk 9-et, akkor várhatólag elég lenne csoportéléhez. A csapat azért adott, csak rendeket kell rakni fejekben és esetleg pér új playt kitalálni.

Tekintsünk is előre, Bills legalább nem veretlenül játszik ellenünk.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Semmi gáz, legalább idei szezonunk gyorsan véget ér, több időt lehet gondolkodni. Nem világ vége még az 1-3, de elégé olyan a hangulat. Meccsről konkrét dolgokat nagyon még nem írok, majd blogra valamit, megkeresem a pár pozitívumot.
Amúgy, ha anno nem varrták Akersre a vereséget Packers ellen, akkor most se kell Heneryre. Igazából kevesen voltak ma a csapatban, akik nem hibáztak.

Győzelmet meg nem érdemeltünk, csak 3. negyedben 200 yardot szoptunk be....Deny
Már bocsáss meg, de a kettőnek mi köze egymáshoz? Tán Henery is most tudta meg, hogy a kislánya rákkal küzd?

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Semmi gáz, legalább idei szezonunk gyorsan véget ér, több időt lehet gondolkodni. Nem világ vége még az 1-3, de elégé olyan a hangulat. Meccsről konkrét dolgokat nagyon még nem írok, majd blogra valamit, megkeresem a pár pozitívumot.
Amúgy, ha anno nem varrták Akersre a vereséget Packers ellen, akkor most se kell Heneryre. Igazából kevesen voltak ma a csapatban, akik nem hibáztak.

Győzelmet meg nem érdemeltünk, csak 3. negyedben 200 yardot szoptunk be....Deny
Első mondatot te sem gondolod komolyan.
Vki összefoglalná mi történt az utolsó negyedben?Sajna nem láttam.Greengo
Szerintem ironikusan értette, nincs még vége ennek a szezonnak. Nagyon nincs.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Semmi gáz, legalább idei szezonunk gyorsan véget ér, több időt lehet gondolkodni. Nem világ vége még az 1-3, de elégé olyan a hangulat. Meccsről konkrét dolgokat nagyon még nem írok, majd blogra valamit, megkeresem a pár pozitívumot.
Amúgy, ha anno nem varrták Akersre a vereséget Packers ellen, akkor most se kell Heneryre. Igazából kevesen voltak ma a csapatban, akik nem hibáztak.

Győzelmet meg nem érdemeltünk, csak 3. negyedben 200 yardot szoptunk be....Deny
Első mondatot te sem gondolod komolyan.
Vki összefoglalná mi történt az utolsó negyedben?Sajna nem láttam.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Semmi gáz, legalább idei szezonunk gyorsan véget ér, több időt lehet gondolkodni. Nem világ vége még az 1-3, de elégé olyan a hangulat. Meccsről konkrét dolgokat nagyon még nem írok, majd blogra valamit, megkeresem a pár pozitívumot.
Amúgy, ha anno nem varrták Akersre a vereséget Packers ellen, akkor most se kell Heneryre. Igazából kevesen voltak ma a csapatban, akik nem hibáztak.

Győzelmet meg nem érdemeltünk, csak 3. negyedben 200 yardot szoptunk be....
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Amúgy azt gondolom, nagy vesztesei vagyunk a lockoutnak. Lehet, ha hamarabb összekerülnek a nagy egyéniségek, többre vinnénk. Főleg a secondaryre és az LB-sorra gondolok.

Castillo ügyében pedig bye week után döntenék, hogy élet, vagy halál. Inkább halál.

Ja és nálam eddig Rodgers-Cromartie > Asante > Asomugha...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Negyedik negyed elején a netem is elszállt. :/ Lehet jobb,hogy nem is láttam mi történt. 😐 Nightmare Team.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
tökéletes? Három kedvenc csapatom: Eagles, Bills, Raiders
ebből kettő kinyalt, fantasztikus hetem van 😀 (mondjuk a Clemson nem hagyott cserben :cool😊Newman
legalább nekem nincs ilyen problémám, mert a Houston az AFC-csapatom😊somebody08
Akkor én mit kezdjek a Jacksonville-lel?
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
tökéletes? Három kedvenc csapatom: Eagles, Bills, Raiders
ebből kettő kinyalt, fantasztikus hetem van 😀 (mondjuk a Clemson nem hagyott cserben :cool😊Newman
Hát ha már itt tartunk nyert a Juve a Barca a Tham szívott a Fradi meg az Eagles, mondanom sem kell most odaadtam volna a másik három győzelmét ezért az egyért 😛 . De ha ettől nem kapunk észbe akkor semmitől.....Legalább Dalton győzelmének örülhetek kicsit
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
tökéletes? Három kedvenc csapatom: Eagles, Bills, Raiders
ebből kettő kinyalt, fantasztikus hetem van 😀 (mondjuk a Clemson nem hagyott cserben :cool😊Newman
legalább nekem nincs ilyen problémám, mert a Houston az AFC-csapatom😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
tökéletes? Három kedvenc csapatom: Eagles, Bills, Raiders
ebből kettő kinyalt, fantasztikus hetem van 😀 (mondjuk a Clemson nem hagyott cserben :cool😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
SPOILER

Kipukkadt a Bills, kikapott a Dallas, tökéletes lehetett volna a forduló, de nem, mi alul tudjuk múlni a liga összes csapatát, pedig nem kevés fordítás volt ezen a héten.

SPOILER OFF

Van két hetünk még vásárolgatni, ha a vezetőség továbbra is a pénzben látja a megoldást, de eddig Babin az egyetlen az új szerzemények közül, aki mutat valamit, Jenkins szinte láthatatlan, főleg futás ellen, Aso egy fos, Ronnie Brown meg azt hiszi még mindig divat a Wildcat.

McCoyt, Babint és DeSeant sajnálom, mert ma mind nagyot játszottak, meg még Vicket is, career hight passzolt, nem rajta múlott.somebody08
Brownt megvédeném annyiból hogy keveset játszott eddig, viszont a mai hibája nehezen megbocsátható, na de a többiek is hozták a balfasz formát
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
SPOILER

Kipukkadt a Bills, kikapott a Dallas, tökéletes lehetett volna a forduló, de nem, mi alul tudjuk múlni a liga összes csapatát, pedig nem kevés fordítás volt ezen a héten.

SPOILER OFF

Van két hetünk még vásárolgatni, ha a vezetőség továbbra is a pénzben látja a megoldást, de eddig Babin az egyetlen az új szerzemények közül, aki mutat valamit, Jenkins szinte láthatatlan, főleg futás ellen, Aso egy fos, Ronnie Brown meg azt hiszi még mindig divat a Wildcat.

McCoyt, Babint és DeSeant sajnálom, mert ma mind nagyot játszottak, meg még Vicket is, career hight passzolt, nem rajta múlott.somebody08
Szerintem adjuk el Nnamdi-t egy sisakért meg egy pee wee ligás linebacker-ért
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
SPOILER

Kipukkadt a Bills, kikapott a Dallas, tökéletes lehetett volna a forduló, de nem, mi alul tudjuk múlni a liga összes csapatát, pedig nem kevés fordítás volt ezen a héten.

SPOILER OFF

Van két hetünk még vásárolgatni, ha a vezetőség továbbra is a pénzben látja a megoldást, de eddig Babin az egyetlen az új szerzemények közül, aki mutat valamit, Jenkins szinte láthatatlan, főleg futás ellen, Aso egy fos, Ronnie Brown meg azt hiszi még mindig divat a Wildcat.

McCoyt, Babint és DeSeant sajnálom, mert ma mind nagyot játszottak, meg még Vicket is, career hight passzolt, nem rajta múlott.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyszerűen katasztrófa 😕
Ma 2 for 7 RZ teljesítmény
A szezon eddigi meccsein a 4.negyedekben Eagles😮pp. 0:44
Beszédes adatok...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
dream team? :oVentura
#2

szezon végére mennyi lesz? 😀
több mint 13 éve
zero0 333
dream team? :oVentura
inkább lófasz team ...
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
dream team? :o

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
"I hate this team right now
and I always try to see the brighter side of things, but I am just disgusted
by PhilsForever on Oct 2, 2011 4:52 PM EDT reply"

BGN komment, egyszerűen nem tudok vele nem egyetértenikzol
Hát én azért ennyire közel sem omlottam össze. 😀
Úgyse éltem még át olyat, hogy milyen lehet októberben az esélytelenek nyugalmával meccset nézni.
Meg már a köv évi draftra készülni. 😀Bébé
Akkor ajánlom figyelmedbe a blogon a mai cikket 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
"I hate this team right now
and I always try to see the brighter side of things, but I am just disgusted
by PhilsForever on Oct 2, 2011 4:52 PM EDT reply"

BGN komment, egyszerűen nem tudok vele nem egyetértenikzol
Hát én azért ennyire közel sem omlottam össze. 😀
Úgyse éltem még át olyat, hogy milyen lehet októberben az esélytelenek nyugalmával meccset nézni.
Meg már a köv évi draftra készülni. 😀
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
"I hate this team right now

and I always try to see the brighter side of things, but I am just disgusted

by PhilsForever on Oct 2, 2011 4:52 PM EDT reply"

BGN komment, egyszerűen nem tudok vele nem egyetérteni
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
1x ki kéne állni a csere LB-sorunkkal. Komolyan nem hiszem el, hogy a jelenleginél lehet szarabb.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Ugyanazt érzem, mint az Atlanta ellen, simának tűnt, aztán pillanatok alatt borzasztó lett. Amikor bevitték a második TD-t, akkor már nagyon érezhető volt, hogy ők kapták el szünet után a fonalat.
Szegény Maclin, annyiszor érzem vele kapcsolatban azt, hogy nem veszi fel az ütközést, hanem inkább lefekszik - ma pont a legrosszabkor járt pórul... Nándi fos, a LB sorra még nem alkották meg azt a szót, ami kellőképpen leírja azt a képtelenséget a fejlődésre és a tehetetlenséget, amit alkotnak.skizofita
Szerintem kell nekünk Curry, kicsit legyen drágább az egész de mégszarabb 😀