Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brandon Graham kinn van a többi védőfal játékossal bemelegíteni, óriási mosoly van az arcán, egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy pár hét és ott lesz pályán (ő október 30.-ra, a Dallas ellen ígérte).Deny
Azt olvasod vagy látod is valahol?Shawn84
Olvastam twitteren, látni nem látom, ilyenkor még sehol nem kapcsolják pályát.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Brandon Graham kinn van a többi védőfal játékossal bemelegíteni, óriási mosoly van az arcán, egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy pár hét és ott lesz pályán (ő október 30.-ra, a Dallas ellen ígérte).Deny
Azt olvasod vagy látod is valahol?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brandon Graham kinn van a többi védőfal játékossal bemelegíteni, óriási mosoly van az arcán, egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy pár hét és ott lesz pályán (ő október 30.-ra, a Dallas ellen ígérte).
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Urak, sok szerencsét, jó és kemény meccset sérülések nélkül.

(Of korsz 9ers W-vel 😛)

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ahogy várható volt, Vick kap egy speciális kesztyűt mára. Egy kevlár pad lesz benne, 3 mm vastagon, ez fogja elvileg védeni jobb mancsát.

Frank Gore pedig kezdő lesz ellenünk.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Az LB sor gyengeségéből és megerősítéséből adódóan készült egy cikk a 2012-es draftra várható legjobb egyetemi Linebackerekről.
http://philly.blog.hu/2011/10/02/draft_eloretekinto_hianyposztokra_lb
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Check out Andy Reid's 2001 coaching staff:
Childress (QBs), Frazier (DBs), Rivera (LBs), Shurmur (QBs), Spags (LB), Harbaugh (ST).
Nem volt egy rossz társaság.Bébé
A mostani se rossz, de pl LB edzőt még lehetne hozni.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Check out Andy Reid's 2001 coaching staff:
Childress (QBs), Frazier (DBs), Rivera (LBs), Shurmur (QBs), Spags (LB), Harbaugh (ST).
Nem volt egy rossz társaság.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
"de egyszerűen mi mereven ragaszkodunk pár játékhoz, amit még Józsi bácsi is leolvas vasárnap esti Sport TV közvetítés alatt, nem hogy egy védőkoordinátor vagy LB."

😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb 4 kérdés, újabb 12 szerkesztői válasz. Közte LB-trade, Rolle vagy Allen, mi lett Celekkel, hol a RZ offense http://philly.blog.hu/2011/10/01/szerkesztoink_valaszolnak_04

Philly blogos tippek holnapra http://philly.blog.hu/2011/10/01/4_heti_tippek
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
PFF-nél T. Cole a hónap védőjátékosa:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/10/01/pff-september-awards/
Nem meglepő. Csak egész szezonban kéne tartania ezt a formáját.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Deny a köszönjük kevés szó erre😀 Kitartást erőt a továbbiakhoz! Már ezért ez az év megérte akár mi lesz a vége(de azért legalább! a 7végén nyerjünk😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Baromi jó ez az Eagles enciklopédia!😀 Nagyon köszönjük a fordítást! Csak így tovább!😀 Fly Eagles fly!😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Oldalunk nagy fába vágja fejszéjét. Hogy mibe? Itt olvashatod! http://philly.blog.hu/2011/10/01/eagles_enciklopedia #phillyblog

Az első része az Eagles 370 oldalas könyvfordításának már is olvasható, kis kedvcsináló, rövid rész, előszó leginkább. http://philly.blog.hu/2011/10/01/eagles_enciklopedia_1_resz
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Tippjáték is felkerült: http://philly.blog.hu/2011/09/30/week_4_tippverseny
A football life sorozatból meg mindenkinek ajánlott a J.Brown & R.White epizód.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maclin edz ma, Tapp is, nem limitálva egyik sem.
Vick is edz, és semmiyen kesztyűt vagy védőcuccot nem visel jobb kezén.
Juqua Parker és Brandon Hughes ma sem edz, biztosan inaktívak lesznek még.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elkészült a negyedik heti beharangozónk, jó olvasást kívánok: http://philly.blog.hu/2011/09/30/week_4_vs_49ers #phillyblog #eagles
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na kitöltöttem én is, és eljutottam odáig, hogy most jobban van időm, úgyhogy a megígért portrékat szívesen megírom, ha még ezek után fogadjátok 😀 Vagyis gyártok egy prototípust, és leosztályozzátok 😀Desert Eagle .5o
Írd csak nyugodtan. A portrékkal elsősorban én fogok foglalkozni majd, úgyhogy akár nekem is küldheted ha gondolod. Viszont PM-ben azért írd meg hogy kikről fogsz portrét készíteni.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Casey ügyben nagyon kíváncsi vagyok Newman reakciójára. 😀
Hát sajnos eljött ez a pillanat is. De remélem vissza fogja tudni magát verekedni a kezdőbe.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Kíváncsi lennék, mivel bannoltatod, de mindegy...Deny
Én nem tudom semmivel, de megfűzök itt valakit akinek itt joga van hozzá 😊 Nyilván egyébként nem csak mindig bosszant ha ezzel hozakodnak elő nekünk, bár tudom nem kéne s valóban mindegy.

Hosszú még a szezon ez után a meccs után is, de ha ez is elmegy valóban nagyon nehéz lesz akkor is ha bye után be szoktunk indulni de ugye erre sincs garancia. Ja és akkor kérjük, hogy inkább minden meccsünket játsszuk idegenbe, mert itthon nagyon nem megy 😛dande
😊

Ha már VY volt olyan kedves és rátok aggatta, ne csodálkozz hogy mindneki egy szép nagy céltáblát rajzolt a hátatokra 😉

Szerintem az esetek 70%-ában futással fogunk támadni a perpill 30. run D-tek ellen. Viszont a DL a leggyengébb pontunkat fogja támadni passing down-nál. a pass protectiont. szóval ja, hoztok 8 embert futás ellen aztán rá leszünk kényszerítve hogy dobjunk, az meg nem fog menni.
Remélem Lösónt megfogjuk, ha meg Vick futkározni akar őt is betömi PWill és Bowman. Amitől félek az Maclin és Dösón, a sebesség öl 😊 úgy néz ki a kezdő SS-ünk nem lesz. Lehet Gore sem. Braylon Edwards meg tuti.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meglepődnél, de tavaly is egy csomó újítást elvetettek (például meccs összefoglaló írás nincs jelenleg blogon, de nem is kell senkinek, legtöbben megnézik, elolvasni nem szokták; hírekre se annyira kapós a nép; többen is voltak, akiket játékok nem vonzottak). Meg hát persze, tény, jobb lenne több írás, de ahhoz ember kell. És mielőtt azonnali tagfelvételt hirdetek, legalább látom, milyen feladatkörbe kéne.
Egyébként természetesen nem csak Eagles szurkolóktól "várunk" űrlap kitöltést, bárki, aki életében egyszer járt a blogon, nyugodtan töltse ki, valamit majd leszűrünk belőle. Ha mást nem, legalább nagyobb lesz a mintavétel.Deny
Hát igen. Az nekem is.

Kitölteném, (illetve ki is töltöttem) de valamiért nem tudom elküldeni... 😕apeszos
Pff, nem tudom miért, szar lehet google rendszere, eddig simán megjött jó pár darab űrlap.
De ha valaki, akkor te átérzed, milyen ember hiánnyal küzdve megpróbálni lehető leghamarabb mindent megírni, de úgy, hogy ne kényszerből szülessen.

Kipróbáltam most, nekem elengedte küldeni. Esetleg nézd meg, nem maradt-e ki kérdés, mert utolsó kivételével többire kötelező válaszolni.
Egyébként köszi 😊Deny
Rájöttem... A Chrome (meg az összes többi böngésző) volt a ludas, nem jelenítette meg az oldal alját. Be kellett lépnem az accommal, és az FF-ben össze tudtam zárni az egyik text boxot, így megjelent a küldés button. 😀 De legalább sikerült...
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Na kitöltöttem én is, és eljutottam odáig, hogy most jobban van időm, úgyhogy a megígért portrékat szívesen megírom, ha még ezek után fogadjátok 😀 Vagyis gyártok egy prototípust, és leosztályozzátok 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ha megengeded kívülállóként ( 😊 )
a véleményt :
csodálkoznék ha egyáltalán lennének " nem szeretném" válaszok ...
hiszen minden felvetett újítással csak (még ) színvonalasabb lenne a blog
ezt meg miért nem szeretnék a szurkolók? 😉yooker
Meglepődnél, de tavaly is egy csomó újítást elvetettek (például meccs összefoglaló írás nincs jelenleg blogon, de nem is kell senkinek, legtöbben megnézik, elolvasni nem szokták; hírekre se annyira kapós a nép; többen is voltak, akiket játékok nem vonzottak). Meg hát persze, tény, jobb lenne több írás, de ahhoz ember kell. És mielőtt azonnali tagfelvételt hirdetek, legalább látom, milyen feladatkörbe kéne.
Egyébként természetesen nem csak Eagles szurkolóktól "várunk" űrlap kitöltést, bárki, aki életében egyszer járt a blogon, nyugodtan töltse ki, valamit majd leszűrünk belőle. Ha mást nem, legalább nagyobb lesz a mintavétel.Deny
Hát igen. Az nekem is.

Kitölteném, (illetve ki is töltöttem) de valamiért nem tudom elküldeni... 😕apeszos
Pff, nem tudom miért, szar lehet google rendszere, eddig simán megjött jó pár darab űrlap.
De ha valaki, akkor te átérzed, milyen ember hiánnyal küzdve megpróbálni lehető leghamarabb mindent megírni, de úgy, hogy ne kényszerből szülessen.

Kipróbáltam most, nekem elengedte küldeni. Esetleg nézd meg, nem maradt-e ki kérdés, mert utolsó kivételével többire kötelező válaszolni.
Egyébként köszi 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Segítsetek válaszaitokkal az Eagles blognak! Kb. 3 percet vesz igénybe: http://philly.blog.hu/2011/09/30/felmeres_30 Köszönjük #eaglesDeny
ha megengeded kívülállóként ( 😊 )
a véleményt :
csodálkoznék ha egyáltalán lennének " nem szeretném" válaszok ...
hiszen minden felvetett újítással csak (még ) színvonalasabb lenne a blog
ezt meg miért nem szeretnék a szurkolók? 😉yooker
Meglepődnél, de tavaly is egy csomó újítást elvetettek (például meccs összefoglaló írás nincs jelenleg blogon, de nem is kell senkinek, legtöbben megnézik, elolvasni nem szokták; hírekre se annyira kapós a nép; többen is voltak, akiket játékok nem vonzottak). Meg hát persze, tény, jobb lenne több írás, de ahhoz ember kell. És mielőtt azonnali tagfelvételt hirdetek, legalább látom, milyen feladatkörbe kéne.
Egyébként természetesen nem csak Eagles szurkolóktól "várunk" űrlap kitöltést, bárki, aki életében egyszer járt a blogon, nyugodtan töltse ki, valamit majd leszűrünk belőle. Ha mást nem, legalább nagyobb lesz a mintavétel.Deny
Hát igen. Az nekem is.

Kitölteném, (illetve ki is töltöttem) de valamiért nem tudom elküldeni... 😕
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Segítsetek válaszaitokkal az Eagles blognak! Kb. 3 percet vesz igénybe: http://philly.blog.hu/2011/09/30/felmeres_30 Köszönjük #eaglesDeny
ha megengeded kívülállóként ( 😊 )
a véleményt :
csodálkoznék ha egyáltalán lennének " nem szeretném" válaszok ...
hiszen minden felvetett újítással csak (még ) színvonalasabb lenne a blog
ezt meg miért nem szeretnék a szurkolók? 😉yooker
Meglepődnél, de tavaly is egy csomó újítást elvetettek (például meccs összefoglaló írás nincs jelenleg blogon, de nem is kell senkinek, legtöbben megnézik, elolvasni nem szokták; hírekre se annyira kapós a nép; többen is voltak, akiket játékok nem vonzottak). Meg hát persze, tény, jobb lenne több írás, de ahhoz ember kell. És mielőtt azonnali tagfelvételt hirdetek, legalább látom, milyen feladatkörbe kéne.
Egyébként természetesen nem csak Eagles szurkolóktól "várunk" űrlap kitöltést, bárki, aki életében egyszer járt a blogon, nyugodtan töltse ki, valamit majd leszűrünk belőle. Ha mást nem, legalább nagyobb lesz a mintavétel.Deny
hát tényleg meglepődtem... ( a játék az még ok.hogy esetleg nem érdekel mindenkit de elemzések,podcastok,stb)
no de fene se érti az Eagles fanokat... 😊