Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem tudok aludni, kicsit "idiótább" írásocska. Szánd szándékkal vitára buzdít, szeretném már látni, hogy a napi (szerintem) meglepően sok olvasó kommenttel is. 😀
Kis rövid DeSean Jackson elemzés, "újfajta" stílusban http://philly.blog.hu/2011/10/05/nagyito_alatt_desean_jackson

Miért szar az Eagles Red Zone offense idén eddig? http://philly.blog.hu/2011/10/05/red_zone_offense_helyzetjelentes

Elképzelhető, hogy ez a hozzászólás frissül, amíg nem jön álom szememre vagy nem megyek kosarazni, addig alkotok 😀


Előre szólok amúgy, délután 15:00 órától tessék figyelni blogot, lesz egy időzített post! Ha gépközelben leszek, utólag linkelem, de szóltam 😊Deny
Hány liter kólát ittál??? 😊dande
Egy kortyot sem, csak éjféltől 4-ig melóztam, aztán energiaitalt hazafelé ittam meg, okosan 😀
Ja, meg előtte MFN miatt szintén hajnalig fenn voltam és délutánig visszavissza aludtam állandóan.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudok aludni, kicsit "idiótább" írásocska. Szánd szándékkal vitára buzdít, szeretném már látni, hogy a napi (szerintem) meglepően sok olvasó kommenttel is. 😀
Kis rövid DeSean Jackson elemzés, "újfajta" stílusban http://philly.blog.hu/2011/10/05/nagyito_alatt_desean_jackson

Miért szar az Eagles Red Zone offense idén eddig? http://philly.blog.hu/2011/10/05/red_zone_offense_helyzetjelentes

Elképzelhető, hogy ez a hozzászólás frissül, amíg nem jön álom szememre vagy nem megyek kosarazni, addig alkotok 😀


Előre szólok amúgy, délután 15:00 órától tessék figyelni blogot, lesz egy időzített post! Ha gépközelben leszek, utólag linkelem, de szóltam 😊Deny
Hány liter kólát ittál??? 😊
D-Jax-től én is többet várnék de ez bizony nem csak rajta múlik hanem a játékhívásokon illetve, hogy Vick mennyire, hogyan tobja neki oda a labdát. Egy kreatívabb OC-val bizony lehet, hogy még többre menne, ahogy szerintem más játékosoknál sem használjuk ki teljesen a képességeiket. Az RZ-vel kapcsolatban pedig elmondtam a véleményem hogy szerintem! főleg 1-2yardos szituknál nem lenne bonyolult szélre kifutni a sarok felé, főleg ha középre készülnek, s aztán már nem tudják mire készüljenek és be lehet középen menni 😛
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem tudok aludni, kicsit "idiótább" írásocska. Szánd szándékkal vitára buzdít, szeretném már látni, hogy a napi (szerintem) meglepően sok olvasó kommenttel is. 😀
Kis rövid DeSean Jackson elemzés, "újfajta" stílusban http://philly.blog.hu/2011/10/05/nagyito_alatt_desean_jackson

Miért szar az Eagles Red Zone offense idén eddig? http://philly.blog.hu/2011/10/05/red_zone_offense_helyzetjelentes

Elképzelhető, hogy ez a hozzászólás frissül, amíg nem jön álom szememre vagy nem megyek kosarazni, addig alkotok 😀


Előre szólok amúgy, délután 15:00 órától tessék figyelni blogot, lesz egy időzített post! Ha gépközelben leszek, utólag linkelem, de szóltam 😊
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Erről se vitázz, jött ilyen kérdés a héten, majd ott kifejted 😛

Amúgy egyetlen remény a győzelemre, hirtelen interception parádét kezdünk (Fitzpatrcikban benne van), és Vickék a Redskins elleni meccs elejéhez hasonlóan pontokat termelnek. Korai 14 pontos előny esetén nem futhatnának papíron annyit (gyakorlatilag igen, mert Fred Jackson átlagosan 5 futásból fog TD-t elérni).Deny
Meg fogjuk verni a Buffalo-t.Garantálom a győzelmet!Tipikus eset, mi leszünk az underdog-ok, pedig játékos állományban sokkal jobbak vagyunk.Tudom az eddig mutatott játék alapján ennek sima Buffalo-nak kellene lennie, de pont az ilyen meccsen fog magára találni az ezer sebből vérző Eagles.Szerintem nyerünk, persze ettől még a problémák nem oldódnak meg(redzone,LB-sor),de ezen a meccsen jók leszünk mert jót tesz nekünk ha nem mi vagyunk a favoritok, ha nem azt várja mindenki hogy a Dream-team hengerelni fog.korodiati
Egyébként én is valamiért jó előérzettel várom most a meccset, gondolkodom is, hogy beharangozót írjak, ha már munka után nem estem ágyba. Pontháború lesz, és idén már csak kijön nekünk is a lépés a negyedik negyedben.
több mint 14 éve
korodiati Philadelphia Eagles 705 — drkorodiattila@gmail.com
Ne álljunk még neki elemezni draftot
Csak viccnek írtamDeny
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Erről se vitázz, jött ilyen kérdés a héten, majd ott kifejted 😛

Amúgy egyetlen remény a győzelemre, hirtelen interception parádét kezdünk (Fitzpatrcikban benne van), és Vickék a Redskins elleni meccs elejéhez hasonlóan pontokat termelnek. Korai 14 pontos előny esetén nem futhatnának papíron annyit (gyakorlatilag igen, mert Fred Jackson átlagosan 5 futásból fog TD-t elérni).Deny
Meg fogjuk verni a Buffalo-t.Garantálom a győzelmet!Tipikus eset, mi leszünk az underdog-ok, pedig játékos állományban sokkal jobbak vagyunk.Tudom az eddig mutatott játék alapján ennek sima Buffalo-nak kellene lennie, de pont az ilyen meccsen fog magára találni az ezer sebből vérző Eagles.Szerintem nyerünk, persze ettől még a problémák nem oldódnak meg(redzone,LB-sor),de ezen a meccsen jók leszünk mert jót tesz nekünk ha nem mi vagyunk a favoritok, ha nem azt várja mindenki hogy a Dream-team hengerelni fog.
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nagyon borús itt a hangulat... 😛
Messze még a szezon vége. 😊Newman
Igazad van, így legalább hosszabb lesz a szenvedés.

Ja, pont erre utaltál😀
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Akkor a korábbi válaszomat töröltem és majd bemásolom oda 😊Shawn84
Azt azért nem kellett volna, mert ott picit más a kérdés, de nagyjából meg fog oda is felelni 😀
Részletek holnapután hajnalban.


Többiek meg írjanak e-mailt kérdéssel: deny79@gmail.comDeny
Majd megoldom.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor a korábbi válaszomat töröltem és majd bemásolom oda 😊Shawn84
Azt azért nem kellett volna, mert ott picit más a kérdés, de nagyjából meg fog oda is felelni 😀
Részletek holnapután hajnalban.


Többiek meg írjanak e-mailt kérdéssel: deny79@gmail.com
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Akkor a korábbi válaszomat töröltem és majd bemásolom oda 😊
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy egy elég szép értékelés minden egyes játékosról a 4. hétről: http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/detailed-game-review-sf-24-phi-23/ Nagyon ajánlatos!
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon borús itt a hangulat... 😛
Messze még a szezon vége. 😊

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Első kör 2 okból nem tetszik. Az első hogy nyolcadikként választunk, a második meg akit. CB meg tutira nem fog kelleni jövőre. Inkább RT.Shawn84
Ne álljunk még neki elemezni draftot
Csak viccnek írtamDeny
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Erről se vitázz, jött ilyen kérdés a héten, majd ott kifejted 😛

Amúgy egyetlen remény a győzelemre, hirtelen interception parádét kezdünk (Fitzpatrcikban benne van), és Vickék a Redskins elleni meccs elejéhez hasonlóan pontokat termelnek. Korai 14 pontos előny esetén nem futhatnának papíron annyit (gyakorlatilag igen, mert Fred Jackson átlagosan 5 futásból fog TD-t elérni).
több mint 14 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Olyannal, amelyik meg akarja nyerni a meccset, és foggal-körömmel küzd az utolsó pillanatig!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Első kör 2 okból nem tetszik. Az első hogy nyolcadikként választunk, a második meg akit. CB meg tutira nem fog kelleni jövőre. Inkább RT.Shawn84
Ne álljunk még neki elemezni draftot
Csak viccnek írtamDeny
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Első kör 2 okból nem tetszik. Az első hogy nyolcadikként választunk, a második meg akit. CB meg tutira nem fog kelleni jövőre. Inkább RT.Shawn84
Ne álljunk még neki elemezni draftot
Csak viccnek írtam
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Első kör 2 okból nem tetszik. Az első hogy nyolcadikként választunk, a második meg akit. CB meg tutira nem fog kelleni jövőre. Inkább RT.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
amúgy Freeman akkor nem volt a pályán. sima option, csak ezzel az nfl-csapatok továbbra sem tudnak mit kezdeniSzobi22
Akkor nem tudom miért rémlett 2 QB. De igazából lényegtelen, optiont tényleg használhatna Eagles RZ-ben.



Más, olvastam ma mockot (igen, már), első két kör van meg. Húzzunk 2 LB-t és 1 CB-t.Deny
Melyik mock?Shawn84
Colts topicba linkeltem
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Ha Tatupu nem teljesen rokkant akkor azonnal le kéne igazolni.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Aki nem látta, annak ajánlom figyelmébe Buccs-Colts meccs harmadik negyedében egy 4. és egy helyzetet. Freeman mellé a backup (scrambler) QB is be lett küldve, Josh Johnson, és option futást hívtak rá. Esetleg Vince Younggal nem tudnánk mi is ezt párszor bepróbálni?Deny
amúgy Freeman akkor nem volt a pályán. sima option, csak ezzel az nfl-csapatok továbbra sem tudnak mit kezdeniSzobi22
Akkor nem tudom miért rémlett 2 QB. De igazából lényegtelen, optiont tényleg használhatna Eagles RZ-ben.



Más, olvastam ma mockot (igen, már), első két kör van meg. Húzzunk 2 LB-t és 1 CB-t.Deny
Melyik mock?
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Szerintem 2 LB és egy OL Man inkább.Desert Eagle .5o
Ne rohanjunk még ennyire előre. :cool: Ám FA-n is jöhet rutinos LB.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Szerintem 2 LB és egy OL Man inkább.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki nem látta, annak ajánlom figyelmébe Buccs-Colts meccs harmadik negyedében egy 4. és egy helyzetet. Freeman mellé a backup (scrambler) QB is be lett küldve, Josh Johnson, és option futást hívtak rá. Esetleg Vince Younggal nem tudnánk mi is ezt párszor bepróbálni?Deny
amúgy Freeman akkor nem volt a pályán. sima option, csak ezzel az nfl-csapatok továbbra sem tudnak mit kezdeniSzobi22
Akkor nem tudom miért rémlett 2 QB. De igazából lényegtelen, optiont tényleg használhatna Eagles RZ-ben.



Más, olvastam ma mockot (igen, már), első két kör van meg. Húzzunk 2 LB-t és 1 CB-t.
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Aki nem látta, annak ajánlom figyelmébe Buccs-Colts meccs harmadik negyedében egy 4. és egy helyzetet. Freeman mellé a backup (scrambler) QB is be lett küldve, Josh Johnson, és option futást hívtak rá. Esetleg Vince Younggal nem tudnánk mi is ezt párszor bepróbálni?Deny
amúgy Freeman akkor nem volt a pályán. sima option, csak ezzel az nfl-csapatok továbbra sem tudnak mit kezdeni

több mint 14 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Meglepődnék nem kicsit, ha a Bills ellen bármire is mennénk. Simán levernek minket mint hülyegyerek a meséskönyvet a polcról. Kb a liga legjobb offense...nekünk meg pont a védekezés az erősségünk...látva a támadó szekció idióta hibáit, nehezen fogunk könnyedén belemenni a pontcsatába...szerintem mindkét csapat 30 pont fölött lesz, de Bills sikerre fogadnék.

Ennek ellenére Fly Eagles! Rajtunk nem múlhat, kiszurkoljuk! (amúgy gondolom ezt nem adják semmi közösségi helyen mi? Elmehetnénk közösen, és energizálhatnánk a csapatot...😀 )

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja, ez lemaradt rekord végéről, úgy hogy csak ide: Alex Henery lett az első kicker aki 1970 óta kihagyott az utolsó negyedben kettő mezőnygólt is 40 yardon belülről. Akkor Jen Stenerud hibázott kétszer is utolsó negyedben. Stenerud egyébként Hall of Fame csarnokba került.Deny
Akkor van remény 😀 Amúgy ha csoda folytán kihoznánk a bye-ig 3-3 akkor az utána való szokásos jó sorozatban reménykedve a NE- meccsig 8-3l is állhatnánk ami némi bizakodásra adna okot. De a játékunkban egyenlőre ez eddig sajnos nincs benne, de cáfoljanak ránk a fiúk.