Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
azért Alex Smith még kezdő az SF-banadam8
Van érvényes szerződése neki jövőre?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És akkor pár friss dolog:
Jamar Chaney interjú, pontosabban rádiós beszélgetés: http://www.youtube.com/watch?v=GWFzmR9rgk4&feature=player_embedded

Jeff McLane 10 lista, amit meg kell tenni, ahogy véger ér a lockout: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110705_Eagles_figure_to_be_busy_when_lockout_ends.html
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
azért Alex Smith még kezdő az SF-ban

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Troy Smith-nek én is örülnék, de akár még Alex Smith-nek is. Szerintem Reid-ék képesek lennének bármelyikből elfogadhatót varázsolni, T-Jack nem kell, Youngot nem kedvelem, de elviselném, Kafkának örülnék, de ha ennyire nem, akkor még ne erőltessük. Hozzuk el Pryort 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Top 10 Reid - éra találkozó 2. része (5.-7. helyig) http://philly.blog.hu/2011/07/05/top_10_reid_era_talalkozo_3

Egyéb hírek:
Belső infós szerint Kafka egyelőre nincs kész még a backup szerepre egy Vick szerá, sérülékeny QB mögött, várhatólag Tarvaris Jackson lehet a kiszemelt így 2. Qb-nak, vagy Vince Young, ha Kolb megy.

Egyre több helyről olvasni, hogy egyáltalán nem érdekli a csapatot Plaxico Burress, ez csak média info, meg játékosok spekulációi.Deny
Youngot én még mindig többre tartom backupnál, Tarvarist meg egyszerűen nem elég jónak. Akkor már Troy Smith. De nem tartom elképzelhetetlennek hogy Kafka előrébb lép második QB-nak.

A védekezéshez annyit hogy szerintem nem lesz gond a DL-el. Az pont tökéletes lesz, és látszik hogy próbáltuk/próbáljuk az LB és sec sort is erősíteni. Ez mind szép meg jó csak látnám már a valóságban is hogy hogyan működik.

A bloghoz meg annyit hogy ha minden a terveknek megfelelően alakul, akkor már én is tudom szállítani a különböző cikkeket az oldalra. Remélem többek örömére 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Én McNabbet akarom backupnak! 😀
V.Y. vagy T.J. nem lenne jó sztem...akkor inkább Troy Smith-t ide. 😊 Burres nem kell nekünk, 3-4. wr lehetne.

szerk: a tavalyi falunk mögött minden QB sérülékeny lenne.Kíváncsi lennék ki maradt vna talpon annál a sérülésnél...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Top 10 Reid - éra találkozó 2. része (5.-7. helyig) http://philly.blog.hu/2011/07/05/top_10_reid_era_talalkozo_3

Egyéb hírek:
Belső infós szerint Kafka egyelőre nincs kész még a backup szerepre egy Vick szerá, sérülékeny QB mögött, várhatólag Tarvaris Jackson lehet a kiszemelt így 2. Qb-nak, vagy Vince Young, ha Kolb megy.

Egyre több helyről olvasni, hogy egyáltalán nem érdekli a csapatot Plaxico Burress, ez csak média info, meg játékosok spekulációi.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brian Rolle portréja elkészült. Eagles-OSU fanoknak ajánlott, többieknek meg csak úgy: http://philly.blog.hu/2011/07/05/portre_brian_rolle_lb_ohio_state
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Iowa védelem és a cover 2. Azért a mögött a Dline mögött lehetett is cover2t nyomni. Sztem az ország talán legjobb egyetemi DL-e volt az.
A. Clayborn + C. Ballard a Senior bowlra is kaptak meghívást, hogy csak mondjak valamit. De K. Klug sem volt kutyaütő. Ha safety kell ehhez, akkor Tyler Sash sem volt ott rossz játékos.
De DL nélkül a cover 2 elég nehéz ügy. Ferentz persze ért a DLhez (is), ahogy sztem elég jó kis TE-ket is kinevelget időről időre. Bár ez már én sem tudom hogy tartozik de. 😀ulpianus
Azért annyira nem kutyaütő nálunk sem a DLine, főleg, most már lesz Washburn. Bár a lockout neki se tesz jót 😕 De a DT páros nálunk évek óta jó, az más dolog, hogy Bunkley közben váltott év közben Dixonnal, ez nem igazán látszott meg, Trent Cole csak a rangadókra kéne, hogy újra előszedje magát. A nehezebb kérdés a LDE... Graham kéne, de ő neki ehhez későn volt a sérülése, ha lenne szezon, biztos nem lenne ő kész rá. Parker nálam már nem igazán kezdő szint, inkább minőségi backup, tehát oda kéne valakai nagyon.Deny
Amúgy melyik védekezéshez nem kell jó DL? Ezzel kapcsolatos közhelyeket nem is idézem 😊
Ballard és Clayborn olyan 280-290 körüli DE-ek, míg Washburn wide9 technikája meg pont arra épül, hogy a kisebb, de gyors DE-knek (Babin, Ball) biztosítson területet, hogy kihasználhassák a sebességüket.
1-gap lesz valószínűleg a legtöbbször, mondta is Washburn, hogy az ő szótárában a "read" szó nemigen szerepel (persze ez túlzás), úgyhogy a DT-k is az offensive backfieldben próbálják majd a labdás embert üldözni. Futásnál lehet szerintem nehezebb a dolog (főleg a belső futásoknál), mivel a DE-ek nem mindig tudnak majd besegíteni, úgyhogy fokozott felelősség lesz a DT-ken, meg a LB-ken is.


több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Nem azt mondtam, hogy rossz az Eagles védőfal, vagy ilyesmi.

Csak, hogy a cover2 alapja a jó DL Főleg a DT posztok kulcskérdés futásnál. Valamint ugyanígy a legalább egy jó DE a passzsiettetésnél még fontosabb, mint más rendszerekben. (Persze ezt se úgy értse senki, hogy máshol cél a gyenge DE vagy DT.)
És az Iowa nem azért játszotta jól a cover2t, mert a NCCAben vagy a BIG10ben ez könnyebb, hanem mert megvolt a szükséges(nél jobb) DL, ami az alapja ennek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Iowa védelem és a cover 2. Azért a mögött a Dline mögött lehetett is cover2t nyomni. Sztem az ország talán legjobb egyetemi DL-e volt az.
A. Clayborn + C. Ballard a Senior bowlra is kaptak meghívást, hogy csak mondjak valamit. De K. Klug sem volt kutyaütő. Ha safety kell ehhez, akkor Tyler Sash sem volt ott rossz játékos.
De DL nélkül a cover 2 elég nehéz ügy. Ferentz persze ért a DLhez (is), ahogy sztem elég jó kis TE-ket is kinevelget időről időre. Bár ez már én sem tudom hogy tartozik de. 😀ulpianus
Azért annyira nem kutyaütő nálunk sem a DLine, főleg, most már lesz Washburn. Bár a lockout neki se tesz jót 😕 De a DT páros nálunk évek óta jó, az más dolog, hogy Bunkley közben váltott év közben Dixonnal, ez nem igazán látszott meg, Trent Cole csak a rangadókra kéne, hogy újra előszedje magát. A nehezebb kérdés a LDE... Graham kéne, de ő neki ehhez későn volt a sérülése, ha lenne szezon, biztos nem lenne ő kész rá. Parker nálam már nem igazán kezdő szint, inkább minőségi backup, tehát oda kéne valakai nagyon.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
..... akik nem ijednek meg a labdától, de ennek kicsit pont ellentéte Jarrett..Deny
??? Ez honnan jött? 😀Greengo
Hülyén fogalmaztam. Azt akartam mondani, hogy Jarrett nem az a passz elleni fajta, inkább futás ellen jó, vagyis NCAA-ben abban remekelt. De cover 2-t akarnánk, akkor ahhoz kéne ez is.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Iowa védelem és a cover 2. Azért a mögött a Dline mögött lehetett is cover2t nyomni. Sztem az ország talán legjobb egyetemi DL-e volt az.
A. Clayborn + C. Ballard a Senior bowlra is kaptak meghívást, hogy csak mondjak valamit. De K. Klug sem volt kutyaütő. Ha safety kell ehhez, akkor Tyler Sash sem volt ott rossz játékos.
De DL nélkül a cover 2 elég nehéz ügy. Ferentz persze ért a DLhez (is), ahogy sztem elég jó kis TE-ket is kinevelget időről időre. Bár ez már én sem tudom hogy tartozik de. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
..... akik nem ijednek meg a labdától, de ennek kicsit pont ellentéte Jarrett..Deny
??? Ez honnan jött? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt pedig az van boncolgatva, hogy az Iowa Hawkeyes védelmét mennyire lehet hasonlítani a jövőbeni Eagles védelemhez? Mert ők is cover 2, könnyed 4-3-mal, ráadásul Castillo fia ott DB, így láthatta párszor őket. Amúgy a Hawkeyes védelme nem olyan rossz, se yardban, se pontban: http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/the-importance-of-iowa/Deny
A Big10-ben azért könnyebb megvalósítani egy jól működő cover2-t, mint az NFL-ben, "kicsit" nagy a különbség a kettő között passzjáték tekintetében. A konfon kívüli ellenfelek ellen (Arizona, Mizzou), azért nem ment mindig ilyen jól a védekezés.

Nem számítok arra, hogy egyből átállnánk cover2-re. Szerintem, inkább egyfajta átmeneti szezon lehet a 2011-es (ha lesz ugye). Castillo is azt mondta korábban, ha jól emlékszem, hogy pár elem mindenképpen megmarad a JJ féle agresszív D-ből. A lockout miatt se lehet most teljesen új rendszert tanulni. Az tény, hogy az utóbbi két évben olyan LB-ket hoztunk, akik jók lehetnek passz ellen (is): Matthews, Rolle idén, tavaly Clayton, és talán Chaney is ide sorolható.BleedingGreen
Én sem gondolom, hogy átállnának, és persze, egy NCAA védelmet egy NFL csapatéval összehasonlítani elég merész, de igazából ez spekuláció, semmi alapja nincs Lawlor írásának (azt hiszem, így hívják).
De amúgy írod ugye, hogy könnyebb egy cover 2 a Big10-ben, mert nincsen olyan erős passzjáték, mint NFL. De ott az ellen oldal is így, nincs is olyan játékosanyaga egy csapatnak, mint egy NFL gárdának. De az is igaz, hogy próbálunk olyan embereket szerezni a védelembe, akik nem ijednek meg a labdától, de ennek kicsit pont ellentéte Jarrett. És cover 2 esetén azért a safety fontos lenne. Na, szóval tudja a fene, hogy mit akar Castillo. De ebben az a jó, hogy az ellenfelek se tudják, esélyük sincs régi védelmei között kutakodni. Erre mondta pár hete Lawson egy interjúban (ami blogon is van), hogy ezért nincs közös védelmes workout, nem tudják, mi lesz a playbook-uk.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Itt pedig az van boncolgatva, hogy az Iowa Hawkeyes védelmét mennyire lehet hasonlítani a jövőbeni Eagles védelemhez? Mert ők is cover 2, könnyed 4-3-mal, ráadásul Castillo fia ott DB, így láthatta párszor őket. Amúgy a Hawkeyes védelme nem olyan rossz, se yardban, se pontban: http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/the-importance-of-iowa/Deny
A Big10-ben azért könnyebb megvalósítani egy jól működő cover2-t, mint az NFL-ben, "kicsit" nagy a különbség a kettő között passzjáték tekintetében. A konfon kívüli ellenfelek ellen (Arizona, Mizzou), azért nem ment mindig ilyen jól a védekezés.

Nem számítok arra, hogy egyből átállnánk cover2-re. Szerintem, inkább egyfajta átmeneti szezon lehet a 2011-es (ha lesz ugye). Castillo is azt mondta korábban, ha jól emlékszem, hogy pár elem mindenképpen megmarad a JJ féle agresszív D-ből. A lockout miatt se lehet most teljesen új rendszert tanulni. Az tény, hogy az utóbbi két évben olyan LB-ket hoztunk, akik jók lehetnek passz ellen (is): Matthews, Rolle idén, tavaly Clayton, és talán Chaney is ide sorolható.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Top 10 emlékezetes kép az Eagles tavalyi évéről: http://philly.blog.hu/2011/07/04/top_10_kep #phillyblog


Nincs kedvem új hsz-et írni, így ide:
Trent Cole lett a legjobb 4-3 DE a Pro Football Focus értékelése szerint. Nem semmi, de csalóka... Mert azért nem hiszem, hogy sokan gondolják komolyan, hogy Peppers csak az 5. Meg szerintem ez kicsit kompenzáció, hogy a két előző részben se Vick, se McCoy nem fért fel a 10-es listára. (QB és RB lista volt értelemszerűen) http://www.profootballfocus.com/blog/2011/07/04/making-the-grade-4-3-defensive-ends/

Itt pedig az van boncolgatva, hogy az Iowa Hawkeyes védelmét mennyire lehet hasonlítani a jövőbeni Eagles védelemhez? Mert ők is cover 2, könnyed 4-3-mal, ráadásul Castillo fia ott DB, így láthatta párszor őket. Amúgy a Hawkeyes védelme nem olyan rossz, se yardban, se pontban: http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/the-importance-of-iowa/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt az értéke: http://msn.foxsports.com/nfl/story/Kevin-Kolb-Philadelphia-Eagles-scouting-exclusive-analysis-premier-player-on-trade-market-062911

Szerintem amúgy marad backupnak
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
According to a report by Dave Mahler of 950 KJR Seattle, the Seattle Seahawks have offered a first and a third round draft pick for Philadelphia Eagles quarterback Kevin Kolb.

Mindjárt utána olvasok, mennyire pletykaDeny
Sztem nagyon.Azért ahogy egyre közeledik a köv. szezon(én hiszek még 😛 ) úgy lesz egyre kisebb az értéke.Mondjuk ha igaz lenne egy percig sem haboznék.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
According to a report by Dave Mahler of 950 KJR Seattle, the Seattle Seahawks have offered a first and a third round draft pick for Philadelphia Eagles quarterback Kevin Kolb.

Mindjárt utána olvasok, mennyire pletyka
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
A 10 yardos oldalról leszedhető az idei yearbook-unk, Only the bold címmel.Deny
Köszi az infót, meglesem 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg egy kis poén, Chaney lüke: http://cdn3.sbnation.com/fan_shot_images/202630/Picture_2.pngDeny
Hehe, tetszik az önbizalma, de először legyen stabil kezdő, játsszon úgy, ahogy tavaly év végén, és fejlődjön valamit azért coverben, mert az még elég gyengusz 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A 10 yardos oldalról leszedhető az idei yearbook-unk, Only the bold címmel.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick ügynöke is érti a dolgát, jónak a szép új reklámok majd nekünk 😊

DeSean és pár arc ökörködését lehet itt nézni egy videón, deszkázik, kosarazik... http://www.youtube.com/watch?v=WIANz03i-_o&feature=player_embedded#at=77

Trent Cole pedig valami TV showt fog csinálni, vadászat lesz a témája, meg a horgászat.

Meg egy kis poén, Chaney lüke: http://cdn3.sbnation.com/fan_shot_images/202630/Picture_2.png
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Wow, a Nike "újraigazolta" Vicket. Eddig az év endorsement dealje.gsn
Ennek örülök. Olyanokat olvastam még régebben, hogy kb 15 milla adóssága van. Így azért legalább már nem lesz anyagi gondja. Még ha "csak" a franchise tag-et is fogja megkapni.
Plusz majd jön a könyve. Lesz itt cash. 😀