Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
pedig ez a meccs meg lehetett volna... ha nincs avant hibája, az O már magára talált és a D se fos a végére.

ez van most ilyen széria van..
sajna T meg egy jó LB nagyon kéne, mert nagyon nincs
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Most értem haza, úton voltam és a telefonon követtem a meccs alakulását de nem irigylem akik szemükkel látták amit műveltünk. Én csak feliratban láttam 1 TO 2 TO 3 TO 4 TO khmm s még ha jól sejtem így is lett volna esélyünk! A Bills vissza tud jönni a Giants vissza tud jönni az ATL-t vissza tud jönni (persze csak ellenünk), még a KC is vissza tud jönni mi persze nem...
Mindegy innentől kezdve minden TD ajándék még akkor sem ha nem érünk vele semmit, mert a meccs L. További jó emésztést.
több mint 14 éve
zero0 333
amúgy 12-4 lesz , meglássátok...
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Na most beszél a Dagadt.
több mint 14 éve
korodiati Philadelphia Eagles 705 — drkorodiattila@gmail.com
Apró öröm ha még lehet SEa lenyomja a Giant-et
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nem tudok elaludni olyan ideges vagyokkorodiati
legalább a giants is szopott , máris jobb az este egy kicsitzero0
Egyáltalán nem jobb...
több mint 14 éve
zero0 333
Nem tudok elaludni olyan ideges vagyokkorodiati
legalább a giants is szopott , máris jobb az este egy kicsit
több mint 14 éve
korodiati Philadelphia Eagles 705 — drkorodiattila@gmail.com
Nem tudok elaludni olyan ideges vagyok
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Lehet előkeresni a papírzacskókat. 😕


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Most ez tökéletesen illik ránk:
http://www.youtube.com/watch?v=HRc6H9xRHp0


"Nem vagy ideges, fő a nyugalom
A helyzet kezelhető, de nem én uralom
Lehet ellenkezhetnék, ó de minek"
Hisz nincs mit tenni ha szétbasz az ideg.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
korodiati Philadelphia Eagles 705 — drkorodiattila@gmail.com
Szavakkal nem lehet leírni amit ezen a meccsen megint műveltünk.El vagyunk átkozva ez tuti, de szerintem egész Philadelphia!!
több mint 14 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
elég szar érzés az 5. héten PO-tól búcsúzni, ilyet még nem éltem meg 😕
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Én ezen már csak röhögni tudok. Szerencsére több éves álmom valósul meg, a zsíros koca nyomorult Reid végre eltakarodik a picsába, ezt a szezont még ő sem úszhatja meg. Castillo is megy vele of course.Newman
Hacsak nem ő lesz a HC 😀
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Én erre már nem tudok mit mondani. Asszem régi meccseket kell nézzek hogy sikerélmény legyen
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
holnap papírzacskóval a fejemen megyek munkába...
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én ezen már csak röhögni tudok. Szerencsére több éves álmom valósul meg, a zsíros koca nyomorult Reid végre eltakarodik a picsába, ezt a szezont még ő sem úszhatja meg. Castillo is megy vele of course.

több mint 14 éve
Moonshiner 32
Csak nekem hiányzik a lockout?
több mint 14 éve
korodiati Philadelphia Eagles 705 — drkorodiattila@gmail.com
Ez hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!
Avant majd megint Avant most meg Parker, Billick előremondta csak be akarnak ugratni!!
Nem nézek több meccset!Idegössszeomlást kapok minden meccsen.Ez szörnyű már megint a végén!
Vége a szezonnak ennyi megint sikerült magunkat megverni.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Ennél hülyébb csapat nincsen az NFL-ben. 😀
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Sajna sztem is nyerni fogtok, de ne legyen igazam 😊Szesze
vagy nem 😕
Felfoghatatlan a mai meccs is. Az a durva, hogy yardok alapján benne van a csapatban...
Avantra még azt sem mondom, hogy a szív nincs meg hozzá... 😕
több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nagyon el vagytok átkozva. most Avant csinálta azt, amit Maclin. kicsit Vicket kezdem sajnálni.
ez a védelem nagyon nagy homály... :/

jövő héten Skins?

több mint 14 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Sajna sztem is nyerni fogtok, de ne legyen igazam 😊
több mint 14 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Én azt álmodtam, hogy Ghostface Killah koncerten vagyok, és még dumáltam is vele...mondjuk leszek is koncertjén hamarosan. Remélem ez is azt jelenti, hogy nyerünk ma 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt álmodtam, hogy kikapunk, tehát nyerünk. 😀
Fontos meccs nagyon, kivételesen akkor sem leszek csalódott, ha veszítünk, mivel a Bills a 2.kedvencem.
Ettől függetlenül, természetesen, let's go Eagles!

több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
mi szólna a győzelem mellett?

az egyik legjobb run o ellen?

buták lennének sokat passzolni