Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Espn szavazás...legjobb WR-ek:
Andre Johnson, Fitz, DeSean, R. White, Más.
DeSean majdnem minden államban alázza White-ot. Egy kisebb hype. 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Multiple sources tell FOX Sports' Adam Caplan that the Eagles intend to show "strong interest" in free agent CB Ike Taylor.
Hát nem is tudom,tavaly jó volt,kétségtelen,de annyira nem tetszene a megoldás.Persze a mostani keretünkhöz képest mindenképp upgrade lenne no2. CB poszton.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
269 profi baseball játékost kérdezett meg az SI, hogy ki lenne a legsikeresebb aktív, nem baseballozó sportoló szerintük a baseballban. Az eredmény: Mike Vick, aki a szavazatok 16%-át kapta (2. LeBron James - 13%, 3. Sidney Crosby és Aaron Rodgers 7-7%, 5. Drew Brees 4%).
Egyébként Vick anno draftolva lett a Colorado Rockies csapatába, még 2000-ben a 30. körben. Ami nem kis meglepetés, mert se közép-, se főiskolán nem baseballozott, csak általánosban. De állítólag a sebessége és a sportolói képességei alapján választották.

Más, Peter Prisco, a CBSSports.com egyik írója összeállított egy ranglistát a várhatóan elérhető 50 legjobb szabadügynökökről, amin Quintin Mikell a 31. lett. Az első amúgy Asomugha, a harmadik pedig Jospeh. Más Eagle pedig nincs a listán. Azért Mikell lehet lehetne feljebb is, de nem véletlen lett a PFF-nél a legalúlértékeltenn játékos az egész ligában...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Olyan hírek jöttek ki, hogy Daryl Washington, LB lehet Kolb ellenértéke.Deny
Várjuk ki a végét.Kezdem azt érezni,hogy a nyakunkon marad. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olyan hírek jöttek ki, hogy Daryl Washington, LB lehet Kolb ellenértéke.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Miért lenne vége a karrierjének? Okés, valóban esélyes, h nem fog kelleni így sehova, de azért nem írném le teljesen, pláne ha nem lesz idén szezon. Mondjuk ha TeO és egy Szezon közt kell választanom, akkor inkább a szezon legyen meg. (Pedig csípem tényleg a srácot és én örültem neki nagyon mikor ledraftoltuk... én még bízom benne, lehet felesleges)Gege55
Őőő, szerintem Te kevered Terrell Owenst Te'O Nesheim-mal(mel?), előbbiről folyik a diskurzus 😊Rataxes
Bakker! TO ; TeO 😀 Csak Eaglesben gondolkodtam 😀 visszavonva a komment...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Blog visszatért!!! Egy Gerard Lawson interjúval (na, ki is ő?), szerintem érdekes, hogy egy viszonylag "kevés" pénzt kereső játékos mit mond a lockout-ról: http://philly.blog.hu/2011/06/28/gerard_lawson_interju
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ratánál a pont

Itt megnézhető egyébként Vick 20. helyezéses videója, az isteni Josh Freeman mutatja be: http://www.bleedinggreennation.com/2011/6/27/2246671/michael-vick-comes-in-at-20-on-nflns-list-of-the-top-100-players-he

Babin pedig utalt arra, hogy visszatérne ide, ha jó pénzt kap.

És egyre több helyen olvasható a Kolb-DRC esetleges csere a Cards és köztünk.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Miért lenne vége a karrierjének? Okés, valóban esélyes, h nem fog kelleni így sehova, de azért nem írném le teljesen, pláne ha nem lesz idén szezon. Mondjuk ha TeO és egy Szezon közt kell választanom, akkor inkább a szezon legyen meg. (Pedig csípem tényleg a srácot és én örültem neki nagyon mikor ledraftoltuk... én még bízom benne, lehet felesleges)Gege55
Őőő, szerintem Te kevered Terrell Owenst Te'O Nesheim-mal(mel?), előbbiről folyik a diskurzus 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért mert 36 éves, és most még ki is hagy egy évet. Nem sok esélyt adnák neki.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Miért lenne vége a karrierjének? Okés, valóban esélyes, h nem fog kelleni így sehova, de azért nem írném le teljesen, pláne ha nem lesz idén szezon. Mondjuk ha TeO és egy Szezon közt kell választanom, akkor inkább a szezon legyen meg. (Pedig csípem tényleg a srácot és én örültem neki nagyon mikor ledraftoltuk... én még bízom benne, lehet felesleges)
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Megnéztem a washington elleni meccsünk első negyedét csak,hogy legyen valami fénypont ebben a fene időjárásban...Janek
Egy play-t még igazán megnézhettél volna és akkor láttad volna Maclin TD-jét is 😀Bébé
Az ikrek másképp gondolták 😊
szerintük jobb dolgom is van mint a dvd nézés

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nem annyira mi, de azért egy szép éve csak volt, TO-nak ACL szakadása van, így várhatólag vége a karrierének.Deny
azért sajnálom egy kicsit, mert nem kicsit jó játékos (volt), csak emellett nem kicsit hülye is (volt)
Bleedinggreen-ről egy komment:
"Terrell Owens is the best offensive player to ever wear an Eagles jersey. It’s a shame he was such an idiot."
Végülis lehet benne vmi. Jerry Rice után Ő következhet a sorban. (Legalábbis statok szempontjából)
Kár, hogy csak 1 évig volt a hasznunkra.
Azt még mindig nem értem, hogy anno miért nem kapott helyet az NFL Top100-as listáján.
Egy kis vidi az Sas-os karrierjéről:
http://www.youtube.com/watch?v=8q6GSWl3Ljc&feature=related
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick a 20. lett az NFL 100-as listáján, jó kis videót vágtak róla össze, érdemes leszedni, megnézni youtube-on, vagy valami

Itt meg lehet szavazni, hogy ki a liga legjobb harmad éves elkapója: http://sports.espn.go.com/nfl/hot?id=6700453

Nem annyira mi, de azért egy szép éve csak volt, TO-nak ACL szakadása van, így várhatólag vége a karrierének.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
egy jó énekest már biztosan draftoltatok, persze hogy guardként milyen lesz, az más kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=_oVw8rp_yFwJJ
jaja, bár remélem ez nem sok újat mond az Eagles fanok közül senkinek, mert a portréjában szépen leírtuk 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
egy jó énekest már biztosan draftoltatok, persze hogy guardként milyen lesz, az más kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=_oVw8rp_yFw


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Megnéztem a washington elleni meccsünk első negyedét csak,hogy legyen valami fénypont ebben a fene időjárásban...Janek
Egy play-t még igazán megnézhettél volna és akkor láttad volna Maclin TD-jét is 😀
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Néztem a blogot megható volt a nevemet olvasni a 2. legfontosabb pillanatnál.


😊


Megnéztem a washington elleni meccsünk első negyedét csak,hogy legyen valami fénypont ebben a fene időjárásban...

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért ez a McNabb workout dolog tipikus szalagcímes írás, jó szar is volt erre visszatérni ide 😊Deny
Írj valami jobbat 😀 Fasz kivan a lockouttal úgyis.Shawn84
Majd talán jövőhéten alkotok, rögtön blogra. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Azért ez a McNabb workout dolog tipikus szalagcímes írás, jó szar is volt erre visszatérni ide 😊Deny
Írj valami jobbat 😀 Fasz kivan a lockouttal úgyis.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért ez a McNabb workout dolog tipikus szalagcímes írás, jó szar is volt erre visszatérni ide 😊
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
McNabb Eagles workouton! Jamaal hiányolta már a röhögését😊))

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/McNabb-in-town-working-out-with-former-teammates.html
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Szerintem is egyértelműen Mikell megtartása a legfontosabb. Főleg, hogy az egész D edzői kar fenekestül fel lett forgatva.
Kiváncsi vagyok, milyen és mekkora változások lesznek.kzol
Egyetértek. Mikell helyett jelenleg csak Jarrett meg Coleman lenne, persze ha Jarrett végre alá tudna írni majd.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Szerintem is egyértelműen Mikell megtartása a legfontosabb. Főleg, hogy az egész D edzői kar fenekestül fel lett forgatva.
Kiváncsi vagyok, milyen és mekkora változások lesznek.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én már kiválasztottam a Penn-t, hogy itthon maradjunk 😊 csak sajna kevés meccset lehetett látni tőlük ráadásul most már ESPNA-m sincsen. Úgyhogy sok esélyem nincs a stream nálam elég szaggatós. dande
Penn vagy Penn State (PSU)? Nem mintha el akarnálak riasztani az Ivy League legeredményesebb csapatától. 😉BleedingGreen
Éreztem én h valaki csak bele fog kötni s másképp kéne írni de lusta ember 2x dolgozik 😛 persze h PSU