Philadelphia Eagles
62 feliratkozó
több mint 14 éve
10 gondolatom az Eagles-Bills meccs után. Vigyázz, kritikus! http://philly.blog.hu/2011/10/11/10_gondolat_a_bills_meccs_utanGiants meccs után sokaknak tetszett, ezért próbálkoztam most is ilyennel.
több mint 14 éve
Most már azt mondom, ha nincs az a sok drop a Ramstől, simán kiszopunk ott is😕Az még úgyis kvázi előszezon meccsnek számított, a Rams mutatott játékát tekintve. 😀BleedingGreenKét W a Dallas ellen és 2–14? 😀 Elveszik a Rams-meccset? 😀WyattKicsit szét vagyok esve ma😀 MEg ez a négy dugó kimosta a Rams elleni nevetséges győzelmet😊somebody08
több mint 14 éve
Az még úgyis kvázi előszezon meccsnek számított, a Rams mutatott játékát tekintve. 😀Kicsit szét vagyok esve ma😀 MEg ez a négy dugó kimosta a Rams elleni nevetséges győzelmet😊somebody08Amúgy valakinek az volt az aláírása a fórumon, hogy leszarja a 2-14-et, de az a két a W a Dallas ellen legyen. Ez még meglehet idén😀😀😀somebody08Két W a Dallas ellen és 2–14? 😀 Elveszik a Rams-meccset? 😀Wyatt

több mint 14 éve
Kicsit szét vagyok esve ma😀 MEg ez a négy dugó kimosta a Rams elleni nevetséges győzelmet😊Amúgy valakinek az volt az aláírása a fórumon, hogy leszarja a 2-14-et, de az a két a W a Dallas ellen legyen. Ez még meglehet idén😀😀😀somebody08Két W a Dallas ellen és 2–14? 😀 Elveszik a Rams-meccset? 😀Wyatt
több mint 14 éve
Amúgy valakinek az volt az aláírása a fórumon, hogy leszarja a 2-14-et, de az a két a W a Dallas ellen legyen. Ez még meglehet idén😀😀😀somebody08Két W a Dallas ellen és 2–14? 😀 Elveszik a Rams-meccset? 😀

több mint 14 éve
PE.comon jó a kérdés:How Many Wins In Final 11 Games?
-9-10
-7-8
-5-6
-Why can't we win them all?
-I can't figure this team out
😀

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Amúgy valakinek az volt az aláírása a fórumon, hogy leszarja a 2-14-et, de az a két a W a Dallas ellen legyen. Ez még meglehet idén😀😀😀
több mint 14 éve
Lehet nem lenne koncepció, de még a zebrákat is félbetörnék a cornereink, úgy szerelnének😀Ha mást nem a secondaryt helyrevágná 2 hét hét alatt az tuti.Shawn84Mint DC 😀Shawn84Hamár olyan előfordulhat,hogy egy kutyaütő O line kócsról elhiszik,hogy jó DC lesz akkor simán. 😀Greengo
több mint 14 éve
NFC Westet akartam írni, csak jött Freud, tekintve, hogy idén a mienk a leggyengébb csoport😊 De mindegy, mert a többit is elbasztam mind😀Én is így látom a következő meccseket és szerintem a tavalyi csapat meg is tudná csinálni. Az ideinek viszont még a Seahawks is kemény dió lesz. Csinálunk majd 17 sacket de kikapunk 47-40-re, ahogy illik. Egyszerűen még a szerencse is messziről elkerül minket idén, pedig illett volna kihasználni, hogy az NFC East ellen játszunk, mert jövőre a két North jön, ami még akkor is kemény dió, ha az NFC-ből a csoportnegyediket kapjuk a Westből és a Southból is...somebody08Az NFC East a mi csoportunk. 😀 AFC-t akartál írni sztem.Idén az NFC West az ellenfél,jövőre meg a South jön és a North/Westből 1-1.(+AFC North)Greengo
több mint 14 éve
Ha mást nem a secondaryt helyrevágná 2 hét hét alatt az tuti.Mint DC 😀Shawn84Hamár olyan előfordulhat,hogy egy kutyaütő O line kócsról elhiszik,hogy jó DC lesz akkor simán. 😀Greengo
több mint 14 éve
Mint DC 😀Shawn84Hamár olyan előfordulhat,hogy egy kutyaütő O line kócsról elhiszik,hogy jó DC lesz akkor simán. 😀

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Mint DC 😀Sajna Dawkinsot jókor engedtük el.Abban az évben még jó volt ...azóta visszaesik.Persze mint vezért elnézném még nálunk.GreengoHa ez az év kuka akkor minek volt az a sok igazolás?Épp ezért is írtam, hogy inkább a második variáció kell, hogy legyen én Dawk elküldését, elengedését nem tudom azóta sem megbocsátani még akkor is így lenne, ha tudtuk volna (ha lehet ilyet) pótolni. A másik meg, hogy Tullochot nem hoztuk ide pedig lett volna bőven lehetőség rá. Most a Lions fanok örülhetnek.
Ezért hajtottuk el Q.Mikellt?
Nem értem a koncepciót ...
és szerintem a játékosok sem.Janek
De ezért hosszú ez az egy hét csak polemizálunk miközben úgyis minden csak duma a kickoffig és a meccs lefújásának pillanatáig. Nem lehetne minden meccs mondjuk 4x5 perc s akkor hetente három 😛 Aztán lehet vasárnap után jó ideig nem akarok Eagles meccset látni....dande
több mint 14 éve
Én is elsősorban vezér szerepe miatt tartanám fontosnak, ha ennyivel ő is megelégedett volna de igazából ezen már kár siránkozni. Csak mégis 😛Sajna Dawkinsot jókor engedtük el.Abban az évben még jó volt ...azóta visszaesik.Persze mint vezért elnézném még nálunk.GreengoHa ez az év kuka akkor minek volt az a sok igazolás?Épp ezért is írtam, hogy inkább a második variáció kell, hogy legyen én Dawk elküldését, elengedését nem tudom azóta sem megbocsátani még akkor is így lenne, ha tudtuk volna (ha lehet ilyet) pótolni. A másik meg, hogy Tullochot nem hoztuk ide pedig lett volna bőven lehetőség rá. Most a Lions fanok örülhetnek.
Ezért hajtottuk el Q.Mikellt?
Nem értem a koncepciót ...
és szerintem a játékosok sem.Janek
De ezért hosszú ez az egy hét csak polemizálunk miközben úgyis minden csak duma a kickoffig és a meccs lefújásának pillanatáig. Nem lehetne minden meccs mondjuk 4x5 perc s akkor hetente három 😛 Aztán lehet vasárnap után jó ideig nem akarok Eagles meccset látni....dande
több mint 14 éve
Sajna Dawkinsot jókor engedtük el.Abban az évben még jó volt ...azóta visszaesik.Persze mint vezért elnézném még nálunk.Épp ezért is írtam, hogy inkább a második variáció kell, hogy legyen én Dawk elküldését, elengedését nem tudom azóta sem megbocsátani még akkor is így lenne, ha tudtuk volna (ha lehet ilyet) pótolni. A másik meg, hogy Tullochot nem hoztuk ide pedig lett volna bőven lehetőség rá. Most a Lions fanok örülhetnek.Azért Reid szvsz nem WP egész más kategória a két ember. S itt nem Reid tekintély a kérdés mert egyenlőre! az nem kérdés hanem egyszerűen fejben nem jönnek össze a dolgok. A kérdés úgy gondoljuk e ez az év kuka v megpróbálunk küzdeni bár lehet annak ellenére se jön majd össze semmi ha beledöglik a csapat akkor se. Azért az elmúl 11-12 év alapján talán bízhatunk a harcban s meg lesz a gyümölcse.dandeHa ez az év kuka akkor minek volt az a sok igazolás?
Ezért hajtottuk el Q.Mikellt?
Nem értem a koncepciót ...
és szerintem a játékosok sem.Janek
De ezért hosszú ez az egy hét csak polemizálunk miközben úgyis minden csak duma a kickoffig és a meccs lefújásának pillanatáig. Nem lehetne minden meccs mondjuk 4x5 perc s akkor hetente három 😛 Aztán lehet vasárnap után jó ideig nem akarok Eagles meccset látni....dande

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Épp ezért is írtam, hogy inkább a második variáció kell, hogy legyen én Dawk elküldését, elengedését nem tudom azóta sem megbocsátani még akkor is így lenne, ha tudtuk volna (ha lehet ilyet) pótolni. A másik meg, hogy Tullochot nem hoztuk ide pedig lett volna bőven lehetőség rá. Most a Lions fanok örülhetnek.Azért Reid szvsz nem WP egész más kategória a két ember. S itt nem Reid tekintély a kérdés mert egyenlőre! az nem kérdés hanem egyszerűen fejben nem jönnek össze a dolgok. A kérdés úgy gondoljuk e ez az év kuka v megpróbálunk küzdeni bár lehet annak ellenére se jön majd össze semmi ha beledöglik a csapat akkor se. Azért az elmúl 11-12 év alapján talán bízhatunk a harcban s meg lesz a gyümölcse.dandeHa ez az év kuka akkor minek volt az a sok igazolás?
Ezért hajtottuk el Q.Mikellt?
Nem értem a koncepciót ...
és szerintem a játékosok sem.Janek
De ezért hosszú ez az egy hét csak polemizálunk miközben úgyis minden csak duma a kickoffig és a meccs lefújásának pillanatáig. Nem lehetne minden meccs mondjuk 4x5 perc s akkor hetente három 😛 Aztán lehet vasárnap után jó ideig nem akarok Eagles meccset látni....
több mint 14 éve
Én is így látom a következő meccseket és szerintem a tavalyi csapat meg is tudná csinálni. Az ideinek viszont még a Seahawks is kemény dió lesz. Csinálunk majd 17 sacket de kikapunk 47-40-re, ahogy illik. Egyszerűen még a szerencse is messziről elkerül minket idén, pedig illett volna kihasználni, hogy az NFC East ellen játszunk, mert jövőre a két North jön, ami még akkor is kemény dió, ha az NFC-ből a csoportnegyediket kapjuk a Westből és a Southból is...somebody08Az NFC East a mi csoportunk. 😀 AFC-t akartál írni sztem.Idén az NFC West az ellenfél,jövőre meg a South jön és a North/Westből 1-1.(+AFC North)

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Megéri? Már a tavalyit is azt mondtuk, hogy beáldozzuk, hogy idén legyen valami. Azért igazoltunk sztárokat, hogy most csináljunk valamit. Nem azért, hogy majd jövőre, utána meg megint jövőre, meg megint. Mindig ez megy.Én is így látom a következő meccseket és szerintem a tavalyi csapat meg is tudná csinálni. Az ideinek viszont még a Seahawks is kemény dió lesz. Csinálunk majd 17 sacket de kikapunk 47-40-re, ahogy illik. Egyszerűen még a szerencse is messziről elkerül minket idén, pedig illett volna kihasználni, hogy az NFC East ellen játszunk, mert jövőre a két North jön, ami még akkor is kemény dió, ha az NFC-ből a csoportnegyediket kapjuk a Westből és a Southból is...
Amúgy a PO-ra esély van még, most megverjük a Redskinst, bye után pedig 4 olyan mérkőzés jön, amit be kell húzni, annak ellenére, hogy mumus a Bears, most kötelező lesz. Utána Pats jön, az L, akkor is 6-5-el állunk és marad a Seahawks, Dolphins, Jets, Skins, Cowgirls. Ebből egyet veszthetünk. Gyanítom a Dallas ellen lesz. A Jets fogható. Ez az egyetlen esélyünk, a 10-6. Ennél jobbat esélytelen kihozni, ez a max.Desert Eagle .5o
több mint 14 éve
Megéri? Már a tavalyit is azt mondtuk, hogy beáldozzuk, hogy idén legyen valami. Azért igazoltunk sztárokat, hogy most csináljunk valamit. Nem azért, hogy majd jövőre, utána meg megint jövőre, meg megint. Mindig ez megy.Én csak azt írtam hogy akkor éri meg ha Super Bowlba jutunk.
Amúgy a PO-ra esély van még, most megverjük a Redskinst, bye után pedig 4 olyan mérkőzés jön, amit be kell húzni, annak ellenére, hogy mumus a Bears, most kötelező lesz. Utána Pats jön, az L, akkor is 6-5-el állunk és marad a Seahawks, Dolphins, Jets, Skins, Cowgirls. Ebből egyet veszthetünk. Gyanítom a Dallas ellen lesz. A Jets fogható. Ez az egyetlen esélyünk, a 10-6. Ennél jobbat esélytelen kihozni, ez a max.Desert Eagle .5o
több mint 14 éve
Megéri? Már a tavalyit is azt mondtuk, hogy beáldozzuk, hogy idén legyen valami. Azért igazoltunk sztárokat, hogy most csináljunk valamit. Nem azért, hogy majd jövőre, utána meg megint jövőre, meg megint. Mindig ez megy.Amúgy a PO-ra esély van még, most megverjük a Redskinst, bye után pedig 4 olyan mérkőzés jön, amit be kell húzni, annak ellenére, hogy mumus a Bears, most kötelező lesz. Utána Pats jön, az L, akkor is 6-5-el állunk és marad a Seahawks, Dolphins, Jets, Skins, Cowgirls. Ebből egyet veszthetünk. Gyanítom a Dallas ellen lesz. A Jets fogható. Ez az egyetlen esélyünk, a 10-6. Ennél jobbat esélytelen kihozni, ez a max.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
Én már rég nem értem. Fiatalítás címén minden Eagles legendát elküldtek, majd igazoltak ugyan olyan öregeket és itt vagyunk. Én úgy érzem idén nem lesz képes a csapat a PO-ra, de jövőre mi leszünk a meglepetés csapat és a döntőig megyünk. Ha így lesz akkor megéri egy idei szar szezon.Azért Reid szvsz nem WP egész más kategória a két ember. S itt nem Reid tekintély a kérdés mert egyenlőre! az nem kérdés hanem egyszerűen fejben nem jönnek össze a dolgok. A kérdés úgy gondoljuk e ez az év kuka v megpróbálunk küzdeni bár lehet annak ellenére se jön majd össze semmi ha beledöglik a csapat akkor se. Azért az elmúl 11-12 év alapján talán bízhatunk a harcban s meg lesz a gyümölcse.dandeHa ez az év kuka akkor minek volt az a sok igazolás?
Ezért hajtottuk el Q.Mikellt?
Nem értem a koncepciót ...
és szerintem a játékosok sem.Janek
több mint 14 éve
Azért Reid szvsz nem WP egész más kategória a két ember. S itt nem Reid tekintély a kérdés mert egyenlőre! az nem kérdés hanem egyszerűen fejben nem jönnek össze a dolgok. A kérdés úgy gondoljuk e ez az év kuka v megpróbálunk küzdeni bár lehet annak ellenére se jön majd össze semmi ha beledöglik a csapat akkor se. Azért az elmúl 11-12 év alapján talán bízhatunk a harcban s meg lesz a gyümölcse.dandeHa ez az év kuka akkor minek volt az a sok igazolás?
Ezért hajtottuk el Q.Mikellt?
Nem értem a koncepciót ...
és szerintem a játékosok sem.
több mint 14 éve
Page-t eddig védtem mert türhető volt ez a meccs viszont mindennek az alja volt, lassú volt, mistackle-k ez nem kezdő szint,egyértelmű hogy Jarrett-et meg kell próbálni,második körös pick, a Temple-n egy Beast volt azért a második körös választott asszem második legmagasabb választás a Safety-k között csak megérne egy próbát,nem 256. választott.Reménykedni kötelező amíg van matematikai esély. 😊 Ha mondjuk a támadósor lehozna kevés hibával (4-5-nél kevesebb turnoverrel pl) egypár meccset, akkor lehet még esély. + ha a védelem kicsit kevésbé lenne szar. Sajnos én eddig nem sok fejlődést látok, ha a következő 1-2 meccen elindulna valami akkor talán...
Szerintetek még van esély a playoff-ra?Én nagyon elkenődtem tegnap de megnézve a csoport állását...
Vagy ez hiábavaló reménykedés és ébredjek fel, hétfőnként mindig azt érzem majd legközelebb nyerünk és elindulunk felfelé.korodiati

több mint 14 éve
Page-t eddig védtem mert türhető volt ez a meccs viszont mindennek az alja volt, lassú volt, mistackle-k ez nem kezdő szint,egyértelmű hogy Jarrett-et meg kell próbálni,második körös pick, a Temple-n egy Beast volt azért a második körös választott asszem második legmagasabb választás a Safety-k között csak megérne egy próbát,nem 256. választott.Egy megoldás maradt sztem.Megnyerni a csoportot...bár erre is kevés esélyt látok(nagy szerencse kéne hozzá).WC-ra nem nagyon látok esélyt mert ott van a Falcons,Lions(Bears) akik simán előttünk lehetnek.Nem nagyon vagyunk hozzászokva,hogy 5 meccs után már temessük a szezont pedig sajna most ez a helyzet állhat elő.Ami szintén frusztráló az az,hogy 4 meccs zsinorban L és még hátra van a Pats,Bears,Jets + 5 csoportmeccs.Szval csak a csoda segíthet.
Szerintetek még van esély a playoff-ra?Én nagyon elkenődtem tegnap de megnézve a csoport állását...
Vagy ez hiábavaló reménykedés és ébredjek fel, hétfőnként mindig azt érzem majd legközelebb nyerünk és elindulunk felfelé.korodiati

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Page-t eddig védtem mert türhető volt ez a meccs viszont mindennek az alja volt, lassú volt, mistackle-k ez nem kezdő szint,egyértelmű hogy Jarrett-et meg kell próbálni,második körös pick, a Temple-n egy Beast volt azért a második körös választott asszem második legmagasabb választás a Safety-k között csak megérne egy próbát,nem 256. választott.Szerintetek még van esély a playoff-ra?Én nagyon elkenődtem tegnap de megnézve a csoport állását...
Vagy ez hiábavaló reménykedés és ébredjek fel, hétfőnként mindig azt érzem majd legközelebb nyerünk és elindulunk felfelé.
több mint 14 éve
Aso most emberezett többnyire nem?Én azt figyeltem, hogy ezen a meccsen többnyire egy az egxyben fogott vkit és nem zónázott leszámítva a spec. játékhelyzeteket, alapfelállásokban most már emberezett miután minden szakértő ezt követetlete Castillo változtatott és szerintem jobb is volt,nem dobtak felé.Samuel viszont engedett 2 first down passzt is.Nekem a secondaryból Allen tűnt ki aki valami predátor módjára zúzott rá az emberre némely esetekben. A hozzáállás az egyik dolog, de én továbbra is a posztok illetve játékosok keverését tartom még nagy gondnak. Ha Aso nem tud jól játszani ebben a szerepkörben, akkor állítsuk már rá emberre egy az egyben. Ha ezt tettük volna a jobb oldalon alig lett volna jó passzkísérlet Aso meg Allen mellett. Engem ez idegesít leginkább. Eszement hülye hibákat csinálunk és ragaszkodunk a baromsághoz. Edzői oldalon persze.Shawn84De egyébként az előzőekhez. Miért vagyunk gyengék fizikailag mint a verébfing? McCoy,Allen, Babin kivételével.Shawn84Egyrészt úgy nehéz szerelni, hogy a játékos nincs megfelelő pozícióban a szereléshez, csak nyomozza a playt és úgy megpróbál odérni. Másrészt ott van az egyéni oldal is, van aki egyszerűen nem szerel jól, technikailag szar.
Ez a legnagyobb gond most pillanatnyilag a csapattal szerintem és nem a sok TO, vagy az ordas hibák (Brown, Parker, Vick hülye intjei stb.), mert ezeken lehet javítani évközben. De sajnos, ha egy csapat nem tud normálisan szerelni és alapból nincs megfelelő hozzáállása a védekezéshez, azon nemigen lehet évközben segíteni, mert ezek alapvető problémák. Én legalábbis nem emlékszem olyan csapatra, amelyiknek mistackle gondjai voltak, ami az év folyamán megoldódott.
JJ sajnos foroghat a sírjában, mert ez a jó védelem alapja, hogy lehetőleg az első odaérő ember csinálja meg a tackle-t. Ez tette lehetővé, hogy anno sok zoneblitz sémát játsszunk, mert, ha a blitz nem is ért célt, a gyorspasszból max 5-6 yardot hozott az elkapó, mert elkapás után rögtön leszerelték. Érdemes összevetni azzal, ha most bliztelünk és nem ér oda a blitz, akkor a hot receiver is 15+ yardot hoz.
13 mistackle volt tegnap, ebből a DB-k 11-ek hoztak (Page egymaga 4-et). Volt olyan ahol egy playben volt 3, a redzone-ban. Hogy egy jó védelemmel vessük össze: a 2008-as Giants elleni divisonal playoff meccsen szerintem összesen nem volt 3 mistackle.BleedingGreen