Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
"Lock in", jeee.
Deandre Brown végül nem a Saintsbe ment?

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Amint arra számítani lehetett Akers nem írta alá a tag-et.Bébé
Én úgy tudtam, a csapat vonta vissza, mert az új CBA szerint vagy franchise vagy transistion taget adhat egy csapat egy évben.somebody08
Igen én írtam rosszul. Az van amit Te mondasz.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
DeAndre Brown WR (So. MS.) signed w/ #Eagles not #Saints or #Colts . It's confirmed now.
Magas csávó, sérült lábbal és magatartásbeli problémákkal. (Megvan Plax)
Iowa WR Derrell Johnson-Koulianos to Eagles. Neki is karakter problémái vannak. Ha jól tom drogozott.
Elméletileg TE Martell Webb is hozzánk kerül.
Egy vidi róla: http://www.youtube.com/watch?v=g_TvP8m5AeY&feature=related

Amint arra számítani lehetett Akers nem írta alá a tag-et.Bébé
Én úgy tudtam, a csapat vonta vissza, mert az új CBA szerint vagy franchise vagy transistion taget adhat egy csapat egy évben.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 106 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akersért nagy kár remélem más csapathoz nem megy és marad nálunk vhol a stábban helyet kapva családja pedig renbe jön!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Iowa WR Derrell Johnson-Koulianos to Eagles. Neki is karakter problémái vannak. Ha jól tom drogozott.
Bébé
Csapat fű ellátása TC alatt megoldva. 😊 Viccet félretéve, tehetséges ember, ha összekapja magát, talán még lehet belőle valaki.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
DeAndre Brown WR (So. MS.) signed w/ #Eagles not #Saints or #Colts . It's confirmed now.
Magas csávó, sérült lábbal és magatartásbeli problémákkal. (Megvan Plax)
Iowa WR Derrell Johnson-Koulianos to Eagles. Neki is karakter problémái vannak. Ha jól tom drogozott.
Elméletileg TE Martell Webb is hozzánk kerül.
Egy vidi róla: http://www.youtube.com/watch?v=g_TvP8m5AeY&feature=related

Amint arra számítani lehetett Akers nem írta alá a tag-et.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Pár UDFA máris érkezett:
Graig Cooper (RB, Miami)
Terrance Turner (WR, Indiana)
Cedric Thornton (DL, Southern Arkansas)Greengo
Thorntoon jó lehet.Cooper meg egy erősebb futó.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Pár UDFA máris érkezett:
Graig Cooper (RB, Miami)
Terrance Turner (WR, Indiana)
Cedric Thornton (DL, Southern Arkansas)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles-ös reakciók a lockout végére: http://philly.blog.hu/2011/07/26/vege_a_lockoutnak
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Posztedzők elkezdték felvenni a kapcsolatot a játékosokkal.
Ha jól tájékozódtam, akkor magyar idő szerint holnap 16:00-tól (ottani idő szerint 10:00) lehet tradelni. Azt jósolják, hogy 16:01-kor Kolb már Cardinal lesz.
TC augusztus 17-én fog véget érni. 2 nappal a 2. preseason meccsünk előtt (vs Steelers).
Reid szerdán 23:00-kor fogja megtartani az első hivatalos sajtótájékoztatóját.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
CB kérdés érdekes lesz.Jó lenne ha érkezne még vki.Ha mégsem akkor marad Patterson.Nekem ez a DRC opció nagyon tetszik.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
D.Patterson sorsa szerintem azon fog eldőlni, hogy jön-e más CB, trade-del vagy FA-n.
-Bérelt helye van: Asante.
-Nagyon biztos helye van: Marsh, mint 3. körös pick (nagyon szarnak kellene lennie, h pl IR-on rejtsük el.),
-Akikkel küzdhet Patterson, de szerintem jobbak lesznek nála: Hanson mint nickel (szvsz nickelből nem tudja kiütni Patterson, hiába volt tavaly gyengébb éve Jose-nak), Lindley (tavaly nem volt rossz Asante helyén, és szerintem tovább fejlődik)
-Hobbs szerintem megy, túl sok sérülés.
-A többi CB-t Lawson, Hughes, Wall stb. jelen állás szerint veri Dimitri, úgyhogy jelenleg 5. CB-nek pont rosteren lenne nálam. De ez esetben akár kezhetne is, mivel Hanson nickel, Marsh újonc, úgyhogy Lindley és ő küzdenének a másik kezdő CB-ért.

De ha jön DRC vagy más a kezdőbe, akkor nagyot kell virítania Dimitrinek a campben meg a preseasonban, hogy kiszorítson valakit.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Gaithert sajnálnám.Igen jó csere ,ST-ben is jól nyomja.Sajnos nem tudott nálunk nagyobb karriert befutni.....valószínű a távozása.
J.Harrisont én marasztalnám.Shady-Harrison-Lewis RB állomány ideális lenne.Ezzel viszont Buckleytól búcsúznánk.
Mikell lesz a legnagyobb érvágás.Ismerve a vezetőség ilyen jellegű tevékenységét simán elengedjük.
Bradley???---nem is tudom.Sztem marad ,rövidtávú szerződésre jó lehet.(LB-k közül tuti megtartunk 1-et...nem állunk vmi fényesen ezen a poszton)Rocca meg tuti marad.Többiek mehetnek a levesbe.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Csak az átlát6óság kedvéért a FA-ink:
Bradley, LB --> 1 (max 2) éves szerződéssel megdobnám
Mikell, S --> Őt is, de a vezetőség sajnos nem így látja :S
Harrison, RB --> Örülnék, ha maradna, de nagy eséllyel tesztelni fogja a piacot.
Rocca, P --> Meg kell tartani és 99%, hogy meg is fogjuk.
Akers, K --> Biztos, hogy nem tér vissza.
D. Patterson, CB --> Sztem nem kerülne sokba, én legalább a szezon kezdetéig megtartanám.
MJG, G --> Sohase voltam nagy fan, meg a drafton érkeztek is a posztjára, de van tapasztalata és nem kerül sokba, szal én felajánlanék neki egy 1 éves szerződést.
Sims, LB --> Nem sok hülyébb 5-éve-folyamatosan-kezdő-vagyok játékost láttam nála.
Gaither, LB --> Kössz azt a nagy blokkot a Giants ellen. Elküldeném.
Jordan, LB --> Felőlem maradhat. De akkor se hullajtok könnyeket, ha nem tartjuk meg. Drafton is jöttek LB-k valamint annó megszereztük Rashad Jeanty-t is.
Buckley, (RFA) RB --> Mivel RFA minden bizonnyal vissza fog térni.
Wells, G --> Mehet Isten hírével.
Hobbs, CB --> Pont amikor kezdet jó lenni szar lett (megsérült). Ő is mehet nyugodtan.
N. Cole, C --> Idén leírta magát nálam, pedig régebben jó kis csere/kezdő játékosnak tartottam. Nem fog visszajönni.
A. Harris, S --> Azt hiszem IR-en volt a szezon végén. Hát nem sokat veszítettünk vele.


The Eagles are expected to at least "take a shot" at re-signing free agent Jerome Harrison.
The Eagles are not expected to bring back free agent CB Dimitri Patterson.Bébé
Na akkor én is hasonlóképpen:

Bradley, LB --> AZ elmúlt 2 évben alig játszott meccset sérülés miatt, és sajnos a formája sem volt megfelelő. 1 + 1 évet ajánlanék neki de nem egy hatalmas összeget.

Mikell, S --> Mindenképpen megtartanám. Egy 2 éves szerződést simán megérne. Kevés Safetynk van, ráadásul mind tapasztalatlan, és Mikell nagyon jól jönne ebbe a csapatrészbe. A játékával sem voltak nagy gondok az elmúlt években, és a sérülései sem voltak komolyak, szóval nagyon kéne.

Harrison, RB --> Őt is marasztalnám, mert a középső futásoknál nagy segítségünk re lehet, de ha esetleg mégsem marad akkor John Clayt kéne hozni UDFA-ból vagy Ahmad Bradshawt FA piacról.

Rocca, P --> Rajta kívül nincs punterünk, ráadásul nem nyújtott rossz teljesítményt. 2 évre legalább maradjon.

Akers, K --> Ugyan én voltam a topikban talán az egyetlen aki kicker húzást jósolt a drafton, mégis azt hiszem, hogy Akersnek még 1 évet vállalnia kéne a csapatnál és csak utána visszavonulnia és a családjával lennie.

D. Patterson, CB --> A jelenlegi rosteren helye lenne, mert az elmúlt évben bizonyította, hogy csereként lehet rá számítani, de ha jönne ASO vagy esetleg DRC akkor már elgondolkoznék rajta. Mindenesetre ha Hanson és közte kéne választanom akkor Hansont dobnám ki.

MJG, G --> A TC-ig biztosan megtartanám. Utána meglátjuk.

Sims, LB --> Mit is írhatnék róla. Az utóbbi évek egyik legszarabb Eagles játékosa volt a tavalyi évben. Ennek ellenére nem gondolom, hogy tényleg ennyit is tud. TC-re visszahoznám, hogy bizonyíthasson.

Gaither, LB --> HA csak nem nélkülözhetetlen a speciális egységben akkor köszönjük Omar de nem.

Jordan, LB --> Az elmúlt szezonokban rendre azt vehettük észre hogy Jordan a TC-k alatt bejátszotta magát a csapatba, majd néhány meccs után ki. Egy átlagos csere LB-nek tartom, de mivel ezen a poszton szvsz nem állunk annyira jól 1 évre megtartanám őt is.

Buckley, (RFA) RB --> Nem igazán kedveltem meg őt soha és a játéklehetőséget figyelembe véve amit kapott nem is nagyon volt esélye megkedveltetnie magát. Jelenleg nála jobb futókat is tudunk szerződtetni ha szükséges.

Wells, G --> Őt tavaly hoztuk, mint egy átlagos de megbízható támadó falembert. Erre annyira szar volt, hogy pályára alig kerülhetett. MJG jobb. Wells mehet.

Hobbs, CB --> Ha nem lenne a súlyos sérülése megdobnám még 1 évvel. De így azt mondom, hogy járjon inkább golfozni a football pálya helyett.

N. Cole, C --> Tavaly hihetetlen szarul játszott. Center poszton igazán förtelmes, de Guardban sem volt sokkal értékelhetőbb. Jó lenne ha összeszedné magát. TC-re hívnám max.

A. Harris, S --> Nem játszott, sérült is volt, az előző években sem nyújtott értékelhetőt. Ő a leggyengébb láncszem. Viszlát!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Csak az átlát6óság kedvéért a FA-ink:
Bébé
Holnaptól tárgyalhatunk velük, péntektől írhatnak alá. Rosemanék nem sokat fognak aludni.
Holnaptól már igazolhatók az UDFA-k.

Előre is sok szerencsét minden újoncnak a TC-re, főleg akiknek küzdeni kell a roster-ért. Tavaszi OTA-k nélkül nem lesz egyszerű.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Csak az átlát6óság kedvéért a FA-ink:
Bradley, LB --> 1 (max 2) éves szerződéssel megdobnám
Mikell, S --> Őt is, de a vezetőség sajnos nem így látja :S
Harrison, RB --> Örülnék, ha maradna, de nagy eséllyel tesztelni fogja a piacot.
Rocca, P --> Meg kell tartani és 99%, hogy meg is fogjuk.
Akers, K --> Biztos, hogy nem tér vissza.
D. Patterson, CB --> Sztem nem kerülne sokba, én legalább a szezon kezdetéig megtartanám.
MJG, G --> Sohase voltam nagy fan, meg a drafton érkeztek is a posztjára, de van tapasztalata és nem kerül sokba, szal én felajánlanék neki egy 1 éves szerződést.
Sims, LB --> Nem sok hülyébb 5-éve-folyamatosan-kezdő-vagyok játékost láttam nála.
Gaither, LB --> Kössz azt a nagy blokkot a Giants ellen. Elküldeném.
Jordan, LB --> Felőlem maradhat. De akkor se hullajtok könnyeket, ha nem tartjuk meg. Drafton is jöttek LB-k valamint annó megszereztük Rashad Jeanty-t is.
Buckley, (RFA) RB --> Mivel RFA minden bizonnyal vissza fog térni.
Wells, G --> Mehet Isten hírével.
Hobbs, CB --> Pont amikor kezdet jó lenni szar lett (megsérült). Ő is mehet nyugodtan.
N. Cole, C --> Idén leírta magát nálam, pedig régebben jó kis csere/kezdő játékosnak tartottam. Nem fog visszajönni.
A. Harris, S --> Azt hiszem IR-en volt a szezon végén. Hát nem sokat veszítettünk vele.


The Eagles are expected to at least "take a shot" at re-signing free agent Jerome Harrison.
The Eagles are not expected to bring back free agent CB Dimitri Patterson.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Visszatértem. Bocsánat, hogy az itteni társaságot büntettem azzal, hogy a lockout alatt nem nagyon aktívkodtam, de eléggé kibuktam a ligára a lockout alatt, ráadásul a PFM-nél sem volt egyszerű cukrozni a szart, de szerintem erőn felül teljesítettünk hírek nélkül. Mindenesetre élek, virulok és továbbra is Fly Eagles😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Na végre....már ideje volt.Kezdődhet a munka. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
NFL Network just reported that the #Eagles will open training camp on Wednesday, presumably at Lehigh.
Szerdán kezdődik a TC és elméletileg holnap már lehet tradelni.
Dominique Rodgers-Cromartie is going on WIP-AM in Philadelphia some time this mid day. Sounds like he's in favor of coming to the #Eagles.

Nálunk (is) nagyon fognak pörögni az események a köv. 1 7ben.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a Miaminek egész jól bejött egy kanadai sackleader szerződtetése 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bébé leírt mindent, talán még annyi, hogy Shawn nagy favoritjában, Sapp-ben én nem bízok, majd ha már valamit mutatott 😛
Parker-t lehet még említeni, de nála már a kor is faktor, és nem tud 4 negyedet végig nyomni.
De az is tény, hogy egyelőre csak pletyka szinten hallottunk DE érkezéséről, hivatalosan semmi ilyen nem volt említve (mint ahogy Kolb helyzet is hasonlóan ilyen). De hamarosan minden kiderül.

És reggeli UDFA cikk folytatása, védőkkel: http://philly.blog.hu/2011/07/25/udfa_ra_keszulve_meg_egyszer

Illetve friss hír, megint elkezdték emlegetni Seattle-t is Kolb célállomások között, most szakírók éppen tárgyalják, ki lehetne onnan ellenérték.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Én bízom Tapp-ben és remélem, hogy jó szezonja lesz, de ennek ellenére a kívánságlistám élén 1 DE áll (Babin, Edwards, Charles Johnson). Az az álmom, hogy 1x négy emberrel tudjunk nyomást kifejteni.
Bébé
És Graham? Meg a kanadai sackleader srác? Tele vagytok DEvel.tenorx
Csak Cole-on kívül nem tudjuk, hogy kitől mire számítsunk.
Graham PUP-on kezdi a szezont. Még köze nincs az edzésekhez. Sztem jó rookie szezonja volt (nagyon nagyon biztató), de sajnos a sérülés. :S Ha nem lenne sérült, akkor nekem egyáltalán nem kéne DE.
Igen Hunt is sackleader, de az a kanadai liga. Mallett se került rosterre nálunk pedig az év újonca volt Kanadában. (Igaz az-az RB poszt.) Abiamiri is kihagyta a tavalyi évet és még sohasem játszott 1 teljes szezon végig.

Az egész DL egy kérdőjel, mert mi szurkolók nem tudjuk, hogy Washburn kivel elégedett és kivel nem illetve, hogy mit tud kihozni a srácokból. (Bunkley, Dixon berobban-e az elitbe, Patterson tudja-e tartani a formáját az új rendszerben, Laws hasonlóan az NCAA-hez nyom-e egy 100+ tackle-ös szezont, Teo mire megy).
Drafton nem húztunk a DL-ba. Vagy megfelelő a mélység, vagy Reidék a FA-ról akarnak hozni vkit. Majd kiderül, de sztem a létszám ellenére kéne ide 1 bevált, bizonyított játékos.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én bízom Tapp-ben és remélem, hogy jó szezonja lesz, de ennek ellenére a kívánságlistám élén 1 DE áll (Babin, Edwards, Charles Johnson). Az az álmom, hogy 1x négy emberrel tudjunk nyomást kifejteni.
Bébé
És Graham? Meg a kanadai sackleader srác? Tele vagytok DEvel.tenorx
Ricky Sapp is ott van ám visszatérőben, ha jól tudom 10-13 font izommal nehzebben.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én bízom Tapp-ben és remélem, hogy jó szezonja lesz, de ennek ellenére a kívánságlistám élén 1 DE áll (Babin, Edwards, Charles Johnson). Az az álmom, hogy 1x négy emberrel tudjunk nyomást kifejteni.
Bébé
És Graham? Meg a kanadai sackleader srác? Tele vagytok DEvel.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Én bízom Tapp-ben és remélem, hogy jó szezonja lesz, de ennek ellenére a kívánságlistám élén 1 DE áll (Babin, Edwards, Charles Johnson). Az az álmom, hogy 1x négy emberrel tudjunk nyomást kifejteni.
LB-be nem hoznék senkit. Van csomó fiatal, tehetséges LB-nk. Majd meglátjuk, hogy mire jók.
CB: Aso jön, nem leszek mérges, de ha választani lehet, hogy Aso és 1. round pick vagy DRC, Babin és Haynesworth (csak 2 random név DRC mellé) akkor lehet, hogy az utóbbit választanám.