Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Jó fej gyerek ez a Shady 😀 (mellette van Schmitt interjú is)
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/One-On-One-LeSean-McCoy/426d4098-e3c2-431f-90de-e8ef03807fbf#?id=604d6ecf-aedd-4289-ba9f-91b079adb1bf

Dixon taxival érkezett meg. Nem hiszem, hogy fizetni kellett a fuvarért. 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Fucu linkelte FA topicba: "#NFL insider John Clayton on 620 KTAR: Deal for QB Kevin Kolb could take a day or two, but #Cardinals are still a front-runner."


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Kolb még Eagle?WTF! :o 😂Greengo
Don't Panic!! Csak 35 perc telt el 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Kolb még Eagle?WTF! :o 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
The @Eagles agree to terms with:
WR Perry Baker, WR DeAndre Brown, RB Graig Cooper, P Chas Henry, QB Jerrod Johnson, DT Ced Thornton WR Terrance Turner and TE Martell Webb

Herzlich az Óriásokat választotta.

Újabb UDFA:
LB Brandon Peguese - szárnyalni fog a csávó 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Összedobtam gyorsan egy rövid listát azokról a szabad ügynökökről akik Phillybe költözhetnek. A lista az idő rövidsége miatt hiányos, de a későbbiekben még bővülhet.
http://philly.blog.hu/2011/07/26/szabadugynokok_akik_sasok_lehetnek#more3101219
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Breer: "Philly already knows some who'll be calling. But never know if others will jump in. I'm with Peter King on this - AZ is Kolb's spot."
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Rettegj Bébé!
De szerintem Dorenbos túl jó fej ahhoz, hogy elküldjük. 😀Shawn84
franchise longsnapper.
LS-eknek amúgy is magasan van nálunk a mérce. Elődje Mike Bartrum se volt gyenge: http://www.youtube.com/watch?v=JK11WK2aVQE Őt igen bírtam, TE-et is játszott goal-line szituban, több TD-je is volt.BleedingGreen
Ez jó 😀
Nem kérdés, hogy Dorenbos-nál jobb, de Akers-nél nem biztos. 😀Bébé
Jó, hát Akers egy külön kategória. Ösztönös longsnapper-zseni. Ki is akasztotta Dorenbost. 😀


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hoztunk kickert, puntert az idei offseason-ban. Remélem, hogy új long snapper után nem akarnak nézni. 😀Bébé
Rettegj Bébé!
De szerintem Dorenbos túl jó fej ahhoz, hogy elküldjük. 😀Shawn84
franchise longsnapper.
LS-eknek amúgy is magasan van nálunk a mérce. Elődje Mike Bartrum se volt gyenge: http://www.youtube.com/watch?v=JK11WK2aVQE Őt igen bírtam, TE-et is játszott goal-line szituban, több TD-je is volt.BleedingGreen
Ez jó 😀
Nem kérdés, hogy Dorenbos-nál jobb, de Akers-nél nem biztos. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ha Cooper repül, akkor olyan 98% hogy Denver felé.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
minek ennyi WR ide?

DeAndre Brown egy farok amiért nem a Colts-ba jön, de nála már a recruitingnál is láttuk, hogy nem tud normálisan választani 😛

DJK is szinte biztos, hogy aláír. Ő nem drogos, csak terít 😀 legalábbis beszívva egyszer sem kapták el.Höri
Mindenki Michael Vick-kel akar játszani 😀
Komolyra fordítva a szót, a 4. WR hely bármelyik UDFA-nak meglehet. Drukkolok Cooper-nek, de még korántsem biztos a roster helye.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
minek ennyi WR ide?

DeAndre Brown egy farok amiért nem a Colts-ba jön, de nála már a recruitingnál is láttuk, hogy nem tud normálisan választani 😛

DJK is szinte biztos, hogy aláír. Ő nem drogos, csak terít 😀 legalábbis beszívva egyszer sem kapták el.Höri
Brownt nem igazán ismerem. A Southern Miss meccsei valahogy kimaradtak 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Hoztunk kickert, puntert az idei offseason-ban. Remélem, hogy új long snapper után nem akarnak nézni. 😀Bébé
Rettegj Bébé!
De szerintem Dorenbos túl jó fej ahhoz, hogy elküldjük. 😀Shawn84
franchise longsnapper.
LS-eknek amúgy is magasan van nálunk a mérce. Elődje Mike Bartrum se volt gyenge: http://www.youtube.com/watch?v=JK11WK2aVQE Őt igen bírtam, TE-et is játszott goal-line szituban, több TD-je is volt.


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
minek ennyi WR ide?

DeAndre Brown egy farok amiért nem a Colts-ba jön, de nála már a recruitingnál is láttuk, hogy nem tud normálisan választani 😛

DJK is szinte biztos, hogy aláír. Ő nem drogos, csak terít 😀 legalábbis beszívva egyszer sem kapták el.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mark Herzlich to decide on team soon after 10am. Ravens, Giants, Eagles among the contenders..
Egyáltalán nem vok rajta a Herzlich bandwagonon, de nem lenne baj, ha jönne. Max cut a TC végén. 😀Bébé
Csak jól jöhetünk ki belőle. Ha egészséges, simán rosterre is kerülhet.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Mark Herzlich to decide on team soon after 10am. Ravens, Giants, Eagles among the contenders..
Egyáltalán nem vok rajta a Herzlich bandwagonon, de nem lenne baj, ha jönne. Max cut a TC végén. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Hoztunk kickert, puntert az idei offseason-ban. Remélem, hogy új long snapper után nem akarnak nézni. 😀Bébé
Rettegj Bébé!
De szerintem Dorenbos túl jó fej ahhoz, hogy elküldjük. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hoztunk kickert, puntert az idei offseason-ban. Remélem, hogy új long snapper után nem akarnak nézni. 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ray Guy award nyertes (egyetemi szinten,az ország legjobb punterének járó díj),könnyen átveheti Rocca helyét 1-2 éven belül 😊Newman
mire kell 1-2 év? megtanulni a playbookot? 😀Höri
ja,arra 😛
idén még sztem Rocca fog rugdosni 😊

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
A két újabb UDFA-t látom még nem írtátok be. Ők

Martell Webb (TE, Michigan) Főleg a blokkolásai miatt hoztuk.
Chas Henry (P, Florida) A Class egyik legjobb puntere.Shawn84
Henery - Henry placekicker páros kemény lenne. De lehet, Rocca kemény dió lesz Henry-nek.
Vész esetén győztes FG-t is rúg: http://www.youtube.com/watch?v=zgPn32aTP-U&feature=related 😊


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ray Guy award nyertes (egyetemi szinten,az ország legjobb punterének járó díj),könnyen átveheti Rocca helyét 1-2 éven belül 😊Newman
mire kell 1-2 év? megtanulni a playbookot? 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A két újabb UDFA-t látom még nem írtátok be. Ők

Martell Webb (TE, Michigan)
Chas Henry (P, Florida)Shawn84
Ray Guy award nyertes (egyetemi szinten,az ország legjobb punterének járó díj),könnyen átveheti Rocca helyét 1-2 éven belül 😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A két újabb UDFA-t látom még nem írtátok be. Ők

Martell Webb (TE, Michigan) Főleg a blokkolásai miatt hoztuk.
Chas Henry (P, Florida) A Class egyik legjobb puntere.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Iowa WR Derrell Johnson-Koulianos to Eagles. Neki is karakter problémái vannak. Ha jól tom drogozott.
Bébé
Csapat fű ellátása TC alatt megoldva. 😊 Viccet félretéve, tehetséges ember, ha összekapja magát, talán még lehet belőle valaki.BleedingGreen
Visszahordóként használhatjuk elsősorban szerintem.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
"Lock in", jeee.
Deandre Brown végül nem a Saintsbe ment?skizofita
Nem DeAndre McDaniel-re gondolsz? Ő ment tudtommal oda.BleedingGreen
Bingo.
Utánanéztem, télleg Phillyben lesz lehetősége a bizonyításra, csak néhány oldalon, amit én követtem (pl. nepatriotsdraft.com) még a Saintshez írták.

(...egyébként a két Deandre-t ettől függetlenül benéztem 😂 ...)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)