Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hú Tullochnak nagyon örülnék. A Titans legjobb LB-je évek óta. És még csak 26 éves. Na érte azért nem sajnálnám a milliókat.Shawn84
Ráadásul nem is sérülékeny. Még fiatal, rutinos, Washburn fala mögött játszott.
Bár szinte csak szerelései vannak.

NFP reported Tulloch has a deal on the table for $10 guaranteed. I'm hearing the APY on that offer is reall
Hát meglepne, ha ezek mi lennénk. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
The two teams I'm hearing the most out of all of them on Tulloch are the Lions and Eagles.
Nem lenne ellenemre.

Just saw #Eagles S Nate Allen. He says knee (torn pateller tendon) is 100 pct, but that the team will probably hold him back early in camp.
Nah legalább N. Allen egészséges.
Másik forrás: Nate Allen says his knee is 90-95 percent. Wants to have conf in knee before he practices.
A lényeg, hogy azért rá számíthatunk. Az már más tészta, hogy mennyit tud gyakorolni az új rendszerben.

Marsh hivatalosan is Eagle:
Officially signed on as an Eagle #blessedBébé
Hú Tullochnak nagyon örülnék. A Titans legjobb LB-je évek óta. És még csak 26 éves. Na érte azért nem sajnálnám a milliókat.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
The two teams I'm hearing the most out of all of them on Tulloch are the Lions and Eagles.
Nem lenne ellenemre.

Just saw #Eagles S Nate Allen. He says knee (torn pateller tendon) is 100 pct, but that the team will probably hold him back early in camp.
Nah legalább N. Allen egészséges.
Másik forrás: Nate Allen says his knee is 90-95 percent. Wants to have conf in knee before he practices.
A lényeg, hogy azért rá számíthatunk. Az már más tészta, hogy mennyit tud gyakorolni az új rendszerben.

Marsh hivatalosan is Eagle:
Officially signed on as an Eagle #blessed
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ne ez azért viszont sok lenne oké Fitz az Fitz de azért Desean a jövő embere lenne bár ha elkezd hisztizni..... végül is mi már most örülnénk egy SB-nek és lehet Fitz-l most még nagyobb esélyünk lenne. De nagyon megy a kavarás a háttérben jó lenne ha mielőbb tisztázódnának ezek a kérdések és lehetne a munkára koncentrálni.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nah meglett az első rookie szerződtetésünk:
I'm told the Eagles and 5th rounder Dion Lewis reached 4 year deal worth just over $2.2 mill. - Caplan

Tomorrow will be interesting for Kolb and D Jax. Stay tuned. - Ez is.

Akkor még nagyobb király lesz Roseman ha összehoz, egy Kolb&DeSean for DRC&Fitz tradet 😀Bébé
Sajnálnám elengedni DeSeant, de Fitzre lehet volna benne lehetőség. De inkább maradjon, csak ne csináljon cirkuszt mert az most nem kell.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nah meglett az első rookie szerződtetésünk:
I'm told the Eagles and 5th rounder Dion Lewis reached 4 year deal worth just over $2.2 mill. - Caplan

Tomorrow will be interesting for Kolb and D Jax. Stay tuned. - Ez is.

Akkor még nagyobb király lesz Roseman ha összehoz, egy Kolb&DeSean for DRC&Fitz tradet 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Jason Babin says Eagles are in top 3 of teams he is talking to.
Deccvátámtolkinöbáut 😀

Sources: Desean Jackson not reporting to camp today, likely Thursday as well.
Kezd nem vicces lenni.

Winston Justice reported. Said he isn't sure if knee is ready for practice yet.
Hát ez rohadt jó. :S

Hát ha DRC plusz pick lesz belőle (1. vagy 2. körös), akkor Reid-Roseman vmit nagyon tudhat. (Vagy éppen, hogy Cards vezetősége). Sims-nél is azt hittük, hogy lehúztuk a Detroit-Denver duót 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a hétvégén deal leaz a DRC + pick for Kolb tradere
jól jártatok

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Egy Chaney - Ruud - Matthews felállás azért nem hangzana szarul.Shawn84
Matthews helyett inkább Fokou,Matthewsnak még erősödnie kell szvsz 😊Newman
Nem tudom jelenleg mennyi a súlya, de le merem fogadni, hogy gyúrt a nyáron rendesen. De ha nem is az elejétől de 3-4 meccs után szerintem ő kezdene.
Más:
Átböngésztem közben az FA linebackerek listáját. Azért lehetne mélyíteni ezen a poszton. Mike Peterson (ATL), Clint Session (IND), Kirk Morrison (JAC), Ben Leber (MIN), Kevin Burnett (SD), Quincy Black (TB). Morrisont kivéve egyik sem mondható igazán jó játékosnak, de nagyon jó mélységet adhatna bármelyikük az LB sorban.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy Chaney - Ruud - Matthews felállás azért nem hangzana szarul.Shawn84
Matthews helyett inkább Fokou,Matthewsnak még erősödnie kell szvsz 😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Egy Chaney - Ruud - Matthews felállás azért nem hangzana szarul.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bradley tavaly konkrétan fos volt, nincs szalagja sem, simán elfér Ruud középen. Az már más kérdés, hogy ha Bradley marad, akkor őt oldalra lehetne tolni, de backupnak is jó.Stez
De középen ott van Chaney, ne őt basszák már ki szélre 😀 Ruud meg nem fog 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Bradley tavaly konkrétan fos volt, nincs szalagja sem, simán elfér Ruud középen. Az már más kérdés, hogy ha Bradley marad, akkor őt oldalra lehetne tolni, de backupnak is jó.

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nem is értem a Cardsot helyükben irány Ortonért azt viszlát nem tudom Reidék mit szórakoznak. Bradley meg Harrison maradjon léci a többi mehetne. Akers sorsa mi lesz lehet róla valamit tudni azon túl, hogy tőlünk elmegy? 😕dande
Szerintem minden idejét a családjára fordítja,bár elnézném a csapat körüli segítő munkáját.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem is értem a Cardsot helyükben irány Ortonért azt viszlát nem tudom Reidék mit szórakoznak. Bradley meg Harrison maradjon léci a többi mehetne. Akers sorsa mi lesz lehet róla valamit tudni azon túl, hogy tőlünk elmegy? 😕
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Ha marad Bradley az sem egy életbiztosítás a sérülékenységét ismerve.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha marad Bradley, akkor felesleges Ruud, kimegy a strongside-ra, Chaney meg középre, azt csókolom

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Szerintem is kéne még vki még akkor is ha Bradley hosszabbít.Már a drafton komolyabban rá kellett vna gyúrni erre a témára.Sztem ha a LB sor megerősödik(+szerzünk egy minőségi CB-t) újra az elit védelmek közé tartozhatna ligaszinten ez a csapategység.Greengo
na mondjuk lefosom a bokám, ha a fos Kolbért megkapjátok DRC-t már csak 1-1-ben, nem hogy még 1. kört is mellé...
ennyire gyökér nem lehet a CardsStez
Nem leszel egyedül. 😂 Nekem is sántít ez a biznisz.Félek,hogy a nyakunkon marad Kevin.Greengo
Majd elcseréljük P/K-re 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
megszerzitek Ruudot szerintem FA-ról, én legalábbis nagyon így vélem, hogy az LB sorba egy név érkezik majdStez
Szerintem is kéne még vki még akkor is ha Bradley hosszabbít.Már a drafton komolyabban rá kellett vna gyúrni erre a témára.Sztem ha a LB sor megerősödik(+szerzünk egy minőségi CB-t) újra az elit védelmek közé tartozhatna ligaszinten ez a csapategység.Greengo
na mondjuk lefosom a bokám, ha a fos Kolbért megkapjátok DRC-t már csak 1-1-ben, nem hogy még 1. kört is mellé...
ennyire gyökér nem lehet a CardsStez
Nem leszel egyedül. 😂 Nekem is sántít ez a biznisz.Félek,hogy a nyakunkon marad Kevin.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
megszerzitek Ruudot szerintem FA-ról, én legalábbis nagyon így vélem, hogy az LB sorba egy név érkezik majdStez
Szerintem is kéne még vki még akkor is ha Bradley hosszabbít.Már a drafton komolyabban rá kellett vna gyúrni erre a témára.Sztem ha a LB sor megerősödik(+szerzünk egy minőségi CB-t) újra az elit védelmek közé tartozhatna ligaszinten ez a csapategység.Greengo
na mondjuk lefosom a bokám, ha a fos Kolbért megkapjátok DRC-t már csak 1-1-ben, nem hogy még 1. kört is mellé...
ennyire gyökér nem lehet a Cards

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
megszerzitek Ruudot szerintem FA-ról, én legalábbis nagyon így vélem, hogy az LB sorba egy név érkezik majdStez
Szerintem is kéne még vki még akkor is ha Bradley hosszabbít.Már a drafton komolyabban rá kellett vna gyúrni erre a témára.Sztem ha a LB sor megerősödik(+szerzünk egy minőségi CB-t) újra az elit védelmek közé tartozhatna ligaszinten ez a csapategység.Persze vezér kell közéjük még.
Én még titokban remélem, h Bradley legalább marad Strong oldalra :S
Talán cserének.
Nincs most keret Matthews mezre, hogy meglegyen az 55ös 😀Gege55
Egyszerű.Csak a nevet cseréled a hátán. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Én még titokban remélem, h Bradley legalább marad Strong oldalra :S
Talán cserének.
Nincs most keret Matthews mezre, hogy meglegyen az 55ös 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
megszerzitek Ruudot szerintem FA-ról, én legalábbis nagyon így vélem, hogy az LB sorba egy név érkezik majd

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
DRC+1st round???? 😂
ez azért kicsit beütne mindenkinek 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, nálam alapból nem ér többet jelenleg Kolb, mint DRC, pláne nem 2. körrel... Erre van pofátok még elsőt kérni 😀😀 Az biztos, hogy van üzleti érzéketek 😀