Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
HA jó DE-t akartunk volna akkor Edwardsot kellett volna megfizetni inkább.Shawn84
btw,ő se az 😛Newman
Jobbra meg nincs money. De ez is feleslegesen kidobott pénz. Adtuk volna Tullochnak. a DE poszt idén kivételesen szerintem nem volt hiányos.Shawn84
egyetértek,esély kellett volna a fiataloknak
remélem azért Tulloch ettől függetlenül jön,így is van elég pénzünk elvileg...

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
én örülök neki!

egy jó DE-t nagyon szerettem volna Cole mellé
már 1. sasos szezonjában is kedveltemzsozso85
HA jó DE-t akartunk volna akkor Edwardsot kellett volna megfizetni inkább.Shawn84
btw,ő se az 😛Newman
Jobbra meg nincs money. De ez is feleslegesen kidobott pénz. Adtuk volna Tullochnak. a DE poszt idén kivételesen szerintem nem volt hiányos.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
én örülök neki!

egy jó DE-t nagyon szerettem volna Cole mellé
már 1. sasos szezonjában is kedveltemzsozso85
HA jó DE-t akartunk volna akkor Edwardsot kellett volna megfizetni inkább.Shawn84
btw,ő se az 😛

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
én örülök neki!

egy jó DE-t nagyon szerettem volna Cole mellé
már 1. sasos szezonjában is kedveltemzsozso85
HA jó DE-t akartunk volna akkor Edwardsot kellett volna megfizetni inkább.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én örülök neki!

egy jó DE-t nagyon szerettem volna Cole mellé
már 1. sasos szezonjában is kedveltem
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
korrekt,de akkor sem örülök neki....remélem Washburn tartja a tavalyi formáját

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
28 millió, 6 milla garantált Babinnak. Ez így elfogadható.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Az 5 év kicsit sok, de a $-on lesz a lényeg.

Amúgy nincs olyan baromi sok DE-nk. Graham PuP-n fog kezdeni, kétséges mikor jöhet vissza, Abiamiri elmegy.
Marad: Cole, Parker, Babin, Tapp, Te'o, Sapp, Hunt. 5 DE-t fogunk valószínűleg tartani, úgyhogy 5. hely nyitott az utolsó 3 játékos számára. Versenyhelyzet. Ez van. Szerintem Hunt PS lesz, Te'o-Sapp lesz a csata.BleedingGreen
Felőlem Parker 4 meccs után mehet. Addig gyűjteni szokott 6 sacket, aztán ennyi volt neki a szezon😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Az 5 év kicsit sok, de a $-on lesz a lényeg.

Amúgy nincs olyan baromi sok DE-nk. Graham PuP-n fog kezdeni, kétséges mikor jöhet vissza, Abiamiri elmegy.
Marad: Cole, Parker, Babin, Tapp, Te'o, Sapp, Hunt. 5 DE-t fogunk valószínűleg tartani, úgyhogy 5. hely nyitott az utolsó 3 játékos számára. Versenyhelyzet. Ez van. Szerintem Hunt PS lesz, Te'o-Sapp lesz a csata.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Babin öt évre az Eagles-é.vassadi
Gratulálunk magunknak,viszlát fiatalok!Newman
Mikell mehet, Babin jöhet? Hogy is van ez? Mindegy, megvan a szokásos 342 db DE, szóval mostantól jöhet Washburn zsenialitása.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Babin öt évre az Eagles-é.vassadi
Mi a faszért kellet? Nem értem.
Safety meg negyon kéne szerintem is, de ahogy elnézem a piacon nincs olyan akit érdemes lenne leigazolni.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Babin öt évre az Eagles-é.vassadi
Gratulálunk magunknak,viszlát fiatalok!

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Tulloch-ot eddig nem ismertem, tudnátok nekem pár infot róla szolgáltatni? Köszi.Desert Eagle .5o
Tullochról:
A Titans kezdő MLB-je volt 3 évig. Washburn fala mögött játszott, tehát nagyjából tudja mire számíthat. Jól szerel, első osztályú LB. Tavaly a liga egyik legjobbja volt. Simán kezdő MLB lehetne nálunk évekig, mert még csak 26 éves. A legfontosabb pedig hogy nem annyira sérülékeny mint Bradley.Shawn84
Köszi szépen!
Mindenképpen szerettem volna, ha hozunk LB-t, és ő alkalmas lenne nagyon ezek szerint, a kora pedig csak hab a tortán. Hú de komoly kis LB sor lehetne Chaney, Fokou és a kis Matthews szépen lassan, és nyugodtan belenőhetne a kezdőbe.
A falhoz a legjobb igazolás az edző személye volt.

Mostmár két dolog maradt hátra elsődlegesen. Egy CB, amit DRC-vel pipálhatnánk is ki, ha nem lennénk ilyen idióták, hogy kérünk mellé első kört.
Ezen kívül pedig az S...Mikell ha marad ott se lenne dolgunk, de így azért én nem mernék nekivágni Jarrettel..

Ti hogy látjátok?Desert Eagle .5o
Mikell már Kos, úgyhogy nem túl optimistán😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Babin öt évre az Eagles-é.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Tulloch-ot eddig nem ismertem, tudnátok nekem pár infot róla szolgáltatni? Köszi.Desert Eagle .5o
Tullochról:
A Titans kezdő MLB-je volt 3 évig. Washburn fala mögött játszott, tehát nagyjából tudja mire számíthat. Jól szerel, első osztályú LB. Tavaly a liga egyik legjobbja volt. Simán kezdő MLB lehetne nálunk évekig, mert még csak 26 éves. A legfontosabb pedig hogy nem annyira sérülékeny mint Bradley.Shawn84
Köszi szépen!
Mindenképpen szerettem volna, ha hozunk LB-t, és ő alkalmas lenne nagyon ezek szerint, a kora pedig csak hab a tortán. Hú de komoly kis LB sor lehetne Chaney, Fokou és a kis Matthews szépen lassan, és nyugodtan belenőhetne a kezdőbe.
A falhoz a legjobb igazolás az edző személye volt.

Mostmár két dolog maradt hátra elsődlegesen. Egy CB, amit DRC-vel pipálhatnánk is ki, ha nem lennénk ilyen idióták, hogy kérünk mellé első kört.
Ezen kívül pedig az S...Mikell ha marad ott se lenne dolgunk, de így azért én nem mernék nekivágni Jarrettel..

Ti hogy látjátok?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Pont most akartam írni, hogy meglep, hogy még nem írta senki McNabb vikinggé válását. Egy egész szimpatikus csapatba került, jobb mint Skins 😀

Tulloch-ot eddig nem ismertem, tudnátok nekem pár infot róla szolgáltatni? Köszi.Desert Eagle .5o
Tullochról:
A Titans kezdő MLB-je volt 3 évig. Washburn fala mögött játszott, tehát nagyjából tudja mire számíthat. Jól szerel, első osztályú LB. Tavaly a liga egyik legjobbja volt. Simán kezdő MLB lehetne nálunk évekig, mert még csak 26 éves. A legfontosabb pedig hogy nem annyira sérülékeny mint Bradley.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem akarok vészmadár lenni, de a hú de agresszívak leszünk a szabadügynök piacon eddig rohadtúl nem látszik. Agresszív a Rams volt vagy a Hawks vagy a Dolphins. Nem gond, csak akkor nem kell a levegőbe beszélni és ígérgetni.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kiderült, hogy Watkins-on kívül még Lloyd-dal se kötöttünk szerződést.

Detroit leszerződtette J. Durant-ot (LB). Lehet, hogy akkor mienk lesz Tulloch?

Úgy tűnik, hogy Chris Johnson holdoutolni fog. Tegnap beszéltek telón DeSean-nal, remélem, hogy DeSean nem fogja követni a példáját. (Bár sztem erre elég kevés az esély.) Amúgy Reid és DeSean is beszélt 1mással pár nappal ezelőtt.
Vick is tudja, hogy DeSean mit fog csinálni, de nem mondja el a médiának.

Kolb ma nem lesz ott a TC-n.

McNabb Viking lett. (The Skins get a No. 6 in 2012 for McNabb and a conditional No. 6 in 2013)

Másik topicból:
A Kolb trade pontosabban: DRC+2012 2. körös pick+új szerződés, minimum 30 millió garantálttal.
Jó lenne, ha már nem csak a szakik tradelnék el Kolb-ot.

Elméletileg Dettick Locke (RB-t) is megszereztük az UDFA-k közül:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2011/7/27/2299375/eagles-sign-derrick-locke-undrafted-rb-from-kentuckyBébé
Derrick Locke,nem Dettick 😊
De am nem értem ezt a sok félkegyelműt,Locke is kb. top10 UDFA idén,erre idejön,ahol már itt van Shady-Lewis-Devine,akik ráadásul ugyanolyan stílusban nyomják,mint ő.Érthetetlen.

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Másik topicból:
A Kolb trade pontosabban: DRC+2012 2. körös pick+új szerződés, minimum 30 millió garantálttal.
Jó lenne, ha már nem csak a szakik tradelnék el Kolb-ot.

Bébé
Ez a gigalol kategoria.....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Pont most akartam írni, hogy meglep, hogy még nem írta senki McNabb vikinggé válását. Egy egész szimpatikus csapatba került, jobb mint Skins 😀

Tulloch-ot eddig nem ismertem, tudnátok nekem pár infot róla szolgáltatni? Köszi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Kiderült, hogy Watkins-on kívül még Lloyd-dal se kötöttünk szerződést.

Detroit leszerződtette J. Durant-ot (LB). Lehet, hogy akkor mienk lesz Tulloch?

Úgy tűnik, hogy Chris Johnson holdoutolni fog. Tegnap beszéltek telón DeSean-nal, remélem, hogy DeSean nem fogja követni a példáját. (Bár sztem erre elég kevés az esély.) Amúgy Reid és DeSean is beszélt 1mással pár nappal ezelőtt.
Vick is tudja, hogy DeSean mit fog csinálni, de nem mondja el a médiának.

Kolb ma nem lesz ott a TC-n.

McNabb Viking lett. (The Skins get a No. 6 in 2012 for McNabb and a conditional No. 6 in 2013)

Másik topicból:
A Kolb trade pontosabban: DRC+2012 2. körös pick+új szerződés, minimum 30 millió garantálttal.
Jó lenne, ha már nem csak a szakik tradelnék el Kolb-ot.

Elméletileg Dettick Locke (RB-t) is megszereztük az UDFA-k közül:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2011/7/27/2299375/eagles-sign-derrick-locke-undrafted-rb-from-kentucky
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ahol Tulloch és Chaney ott van, ott kis túlzással én is lehetnék a harmadik LB😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tulloch kéne,de nagyon.Remélem megdobjuk egy zsák $-ral 😊

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Héjj, DeSeant nem elcserélgetni itt még gondolatban sem :mad:
Nem igen cserélném el senkire egyáltalán. Annyi nagy dolgot csinált már ilyen rövid idő alatt is. Az újjá épülő csapat fontos eleme.

Draftoltak közül sokat várok Jarrett és Watkins cimbiktől, remélem már hamar bemutatják miért érte meg értük adni a pickeket

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
The #Eagles have come to terms with 8 of 11 draft picks.
A maradék három, akinek még nincsen szerződése: Watkins, Lloyd, Havili.
That means Jarrett, Marsh, Henery, Rolle, Kelce, Matthews, Lewis, and Vandervelde will be at practice tomorrow.

most már csak Watkins maradt