Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Igazából nálunk főleg ugye a blitzek miatt a középső tájék TE-k illetve a rövid passzok és abból való haladás megindulás levédekezése volt a gond ezt kellene főleg megoldani, de ha időbe odaérünk az irányítóra (mozdulni sincs nagyon ideje) az sem olyan nagy problémadande
A hozzászólásod első részében lényegében felvázoltad egy szolid LB-től elvárható teljesítményt, valamint azt, hogy a mieink többé-kevésbé erre alkalmatlanok. Ergo, ez így ebben a formában nagyon vékonynak tűnik.
Megértem, hogy sokakat elragad a Matthews őrület, de st tagnál több aligha lesz belőle első szezonjában.

Szerintem jelenleg Philadelphiában van a legszerényebb LB felhozatal. Chaney fasza, de egyedül kevéske, Fokou lelkes, szerethető valaki, de agyfaszt kapok attól, hogy jelenleg ő a biztos pont az LB-sorból. Ott van még Clayton, akit szintén csípek, de méreten aluli, futás ellen védekezni vele olyan, mintha egy emberrel kevesebben lenne a D.

Szóval fasza, hogy idehozzuk Babint (aki szvsz nem akkora upgrade Parkerhez képest), de lassan tankolni kéne egyel beljebb is, mert jelenleg olyan a védelem, mint az ementáli. Az Allen-Samuel-DRC jól hangzik, de szarrá fognak futni minket. A beton D-line alapjai megvannak, de ez önmagában kevés.

Akik nálam szóba jönnek: Tulloch, McIntosh (valami info róla? marad Washingtonban?), Ruud, Morrison, Howard, Burnett, Manny Lawson (őt nagyon szeretem, de nem tudom, hogy áll most a Frisco-val).

Egyébként nagy grat a vezetőségnek a Kolb-cseréhez!sarastro
Lawsont hova hoznád?Egyáltalán nem illik a rendszerbe szvsz.Howardot támogatom,de ezt már kifejtettem.Morrison is jöhetne,bár tavaly nem volt túl jó.Ruud overrated és túl is kéne fizetni,McIntosh-sal nem tudom mi van.Burnett 5 milla körül kérne,Samnek vagy Mikenak jó lenne szvsz,de akkor már inkább az egyértelműen legjobb opciót hoznám 6-6,5/évért,aki Tulloch.Esetleg még Nick Barnett,akit előbb-utóbb úgyis cuttol a Packers.

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Igazából nálunk főleg ugye a blitzek miatt a középső tájék TE-k illetve a rövid passzok és abból való haladás megindulás levédekezése volt a gond ezt kellene főleg megoldani, de ha időbe odaérünk az irányítóra (mozdulni sincs nagyon ideje) az sem olyan nagy problémadande
A hozzászólásod első részében lényegében felvázoltad egy szolid LB-től elvárható teljesítményt, valamint azt, hogy a mieink többé-kevésbé erre alkalmatlanok. Ergo, ez így ebben a formában nagyon vékonynak tűnik.
Megértem, hogy sokakat elragad a Matthews őrület, de st tagnál több aligha lesz belőle első szezonjában.

Szerintem jelenleg Philadelphiában van a legszerényebb LB felhozatal. Chaney fasza, de egyedül kevéske, Fokou lelkes, szerethető valaki, de agyfaszt kapok attól, hogy jelenleg ő a biztos pont az LB-sorból. Ott van még Clayton, akit szintén csípek, de méreten aluli, futás ellen védekezni vele olyan, mintha egy emberrel kevesebben lenne a D.

Szóval fasza, hogy idehozzuk Babint (aki szvsz nem akkora upgrade Parkerhez képest), de lassan tankolni kéne egyel beljebb is, mert jelenleg olyan a védelem, mint az ementáli. Az Allen-Samuel-DRC jól hangzik, de szarrá fognak futni minket. A beton D-line alapjai megvannak, de ez önmagában kevés.

Akik nálam szóba jönnek: Tulloch, McIntosh (valami info róla? marad Washingtonban?), Ruud, Morrison, Howard, Burnett, Manny Lawson (őt nagyon szeretem, de nem tudom, hogy áll most a Frisco-val).

Egyébként nagy grat a vezetőségnek a Kolb-cseréhez!sarastro
Azért nézd meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=mnCQkoIZOFg
Minőségi LB tényleg kéne még.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Igazából nálunk főleg ugye a blitzek miatt a középső tájék TE-k illetve a rövid passzok és abból való haladás megindulás levédekezése volt a gond ezt kellene főleg megoldani, de ha időbe odaérünk az irányítóra (mozdulni sincs nagyon ideje) az sem olyan nagy problémadande
A hozzászólásod első részében lényegében felvázoltad egy szolid LB-től elvárható teljesítményt, valamint azt, hogy a mieink többé-kevésbé erre alkalmatlanok. Ergo, ez így ebben a formában nagyon vékonynak tűnik.
Megértem, hogy sokakat elragad a Matthews őrület, de st tagnál több aligha lesz belőle első szezonjában.

Szerintem jelenleg Philadelphiában van a legszerényebb LB felhozatal. Chaney fasza, de egyedül kevéske, Fokou lelkes, szerethető valaki, de agyfaszt kapok attól, hogy jelenleg ő a biztos pont az LB-sorból. Ott van még Clayton, akit szintén csípek, de méreten aluli, futás ellen védekezni vele olyan, mintha egy emberrel kevesebben lenne a D.

Szóval fasza, hogy idehozzuk Babint (aki szvsz nem akkora upgrade Parkerhez képest), de lassan tankolni kéne egyel beljebb is, mert jelenleg olyan a védelem, mint az ementáli. Az Allen-Samuel-DRC jól hangzik, de szarrá fognak futni minket. A beton D-line alapjai megvannak, de ez önmagában kevés.

Akik nálam szóba jönnek: Tulloch, McIntosh (valami info róla? marad Washingtonban?), Ruud, Morrison, Howard, Burnett, Manny Lawson (őt nagyon szeretem, de nem tudom, hogy áll most a Frisco-val).

Egyébként nagy grat a vezetőségnek a Kolb-cseréhez!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Elég szar a hang a live alatt...alig hallani Reidet! :mad: Érdekelt vna mit mond a trade-ről,de nálam az 1 dolog,hogy mono még zúg is. :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Pont ma két éve, hogy elhunyt Jim Johnson. :S

The Eagles have agreed to terms with rookie free agent WR Gerald Jones.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Mármint Jamarra gondoltál, ugye 😉Wyatt
Ő is ott van Casey oldalán.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mármint Jamarra gondoltál, ugye 😉

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Garry Cobb: "Jim Washburn is riding Te'o Nesheim like he caught him breaking into his house. You can hear him yelling at him from 2 miles away"
Komolyan szakadok a röhögéstől 😀😀😀😀kzol
Szegény csávó eddig se mert megszólalni, ezek után meg pláne nem fog 😀

Casey kezdő MLB...nehogy idehozzák Tulloch-ot 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Justice lehet, h szezonkezdetre bevethető lesz.

Justice only starts camp on PUP, not season. Expects to be ready for opener.
http://twitter.com/#!/geoffmosher/status/96657516607442944


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Garry Cobb: "Jim Washburn is riding Te'o Nesheim like he caught him breaking into his house. You can hear him yelling at him from 2 miles away"
Komolyan szakadok a röhögéstől 😀😀😀😀
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
HA ezt Deny megtudja... 😀 😂Shawn84
Már az NFL Shopot bújja Kolbos Cards mez után kutatva 😀 De komolyan, sajnálom Őt, én is szomorú voltam, amikor a kedvenceim elmentek.somebody08
Idén remélem megörvendeztetsz minket a blogon pár írással.Shawn84
Hát sok elmaradásom van felétek, és ez sajnos több fronton is így van velem, úgyhogy ideje lenne összekapni magamat😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
HA ezt Deny megtudja... 😀 😂Shawn84
Már az NFL Shopot bújja Kolbos Cards mez után kutatva 😀 De komolyan, sajnálom Őt, én is szomorú voltam, amikor a kedvenceim elmentek.somebody08
Idén remélem megörvendeztetsz minket a blogon pár írással.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
HA ezt Deny megtudja... 😀 😂Shawn84
Már az NFL Shopot bújja Kolbos Cards mez után kutatva 😀 De komolyan, sajnálom Őt, én is szomorú voltam, amikor a kedvenceim elmentek.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
HA ezt Deny megtudja... 😀 😂
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hiába a 2 jó CB, ha a 2 S nem valami jó és LB sor sincs
a 2 brutál CB közül az egyik szerelni nem tud, a másik meg fos évet zárt tavaly, szóval azért ez közel sem életbiztosításStez
de a pass rush durva lesz (ha Babin nem 1year wonder)braxa88
Valamint végre nem kell gondolkodniuk a DE-knek, DT-knek. Csak kapják el az irányítót és kész. Valamint néha vigyék le a futót, ha nála a labda.
Asante yardot alig engedett tavaly. Leszarom, hogy nem tud szerelni. 😀 Nagyobb baj lenne, ha LB lenne.
D. Patterson jól szerel és bírom is a srácot, de sztem inkább Asante.
DRC meg reméljük, hogy megtalálja régi formáját.

Thanks guys -- Nate Allen, DRC, Casey Matthews & a 4th-rounder in 2012 for two QBs they didn't wantBébé
Ez is sok lenne, de ennél több lesz 😛

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából nálunk főleg ugye a blitzek miatt a középső tájék TE-k illetve a rövid passzok és abból való haladás megindulás levédekezése volt a gond ezt kellene főleg megoldani, de ha időbe odaérünk az irányítóra (mozdulni sincs nagyon ideje) az sem olyan nagy probléma
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
LB-ünk konkrétan alig van 😛
Jobbnak kell lennie a D#-nek,mint tavaly,a roster alapján legalábbis.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
hiába a 2 jó CB, ha a 2 S nem valami jó és LB sor sincs
a 2 brutál CB közül az egyik szerelni nem tud, a másik meg fos évet zárt tavaly, szóval azért ez közel sem életbiztosításStez
de a pass rush durva lesz (ha Babin nem 1year wonder)braxa88
Valamint végre nem kell gondolkodniuk a DE-knek, DT-knek. Csak kapják el az irányítót és kész. Valamint néha vigyék le a futót, ha nála a labda.
Asante yardot alig engedett tavaly. Leszarom, hogy nem tud szerelni. 😀 Nagyobb baj lenne, ha LB lenne.
D. Patterson jól szerel és bírom is a srácot, de sztem inkább Asante.
DRC meg reméljük, hogy megtalálja régi formáját.

Thanks guys -- Nate Allen, DRC, Casey Matthews & a 4th-rounder in 2012 for two QBs they didn't want
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
hiába a 2 jó CB, ha a 2 S nem valami jó és LB sor sincs
a 2 brutál CB közül az egyik szerelni nem tud, a másik meg fos évet zárt tavaly, szóval azért ez közel sem életbiztosításStez
azért várható, hogy fog érkezni annyi linebacker még hogy belefulladnak :rolleyes:
vagy a DE-k lesznek az OLB-k 😛sapka
jó, ha hoznak még 15 Simset, nem sokat érnek vele 😊
Tulloch vagy Ruud lehet jó megoldás középre, utána lehet beszélni egyáltalán LB sorról
braxa: hát jah, bár Babin egyszer már behalt az Eaglesben, most sem várok tőle nagy durranást 😀

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hiába a 2 jó CB, ha a 2 S nem valami jó és LB sor sincs
a 2 brutál CB közül az egyik szerelni nem tud, a másik meg fos évet zárt tavaly, szóval azért ez közel sem életbiztosításStez
azért várható, hogy fog érkezni annyi linebacker még hogy belefulladnak :rolleyes:
vagy a DE-k lesznek az OLB-k 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hiába a 2 jó CB, ha a 2 S nem valami jó és LB sor sincs
a 2 brutál CB közül az egyik szerelni nem tud, a másik meg fos évet zárt tavaly, szóval azért ez közel sem életbiztosításStez
de a pass rush durva lesz (ha Babin nem 1year wonder)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az egyik S elég ballhawk, jó lesz ő.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
hiába a 2 jó CB, ha a 2 S nem valami jó és LB sor sincs
a 2 brutál CB közül az egyik szerelni nem tud, a másik meg fos évet zárt tavaly, szóval azért ez közel sem életbiztosítás

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Akkor Justice év végi sérülése komolyabb mint amilyennek tűnt. Ezek szerint jelenleg Dunlap Király a RT-ünk.BleedingGreen
Lehet jobban is járunk majd vele.Sztem fejlődni fog és beválhat mint RT.Greengo
A falunk vakoldala elég erősnek tűnik. Rookie RG és bizonytalan RT.Bébé
Én pozitívabban látom ezt a kérdést. Watkins hatalmas upgrade lesz RG poszton ami majd javítja az RT munkáját is. 😊 Mondjuk meglátjuk TC alatt mit tud Big King,de tavaly láttuk,hogy Justice sem megoldás szval én annyira nem fogom fel a kiesését nagy érvágásnak.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Greg Lloyd-dal is megegyeztünk. Watkins maradt utoljára.