Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Babin: "I think Philly likes a good comeback story. And that's what I am."

Újabb UDFA került hozzánk a WR/RB Keith Carlos személyében.

Casey 15 fontot rakott magára az idei offseason alatt? (Vki megerősíthetne vagy cáfolhatna)
http://www.youtube.com/watch?v=SCCt28r-KtoBébé
15 körül saját bevallása szerint, persze kérdés, h ebből mennyi marad meg a TC végére, meg a szezonra. Min. 240 körülre nem ártana "felhíznia" tartósan.BleedingGreen
Mondom én hogy gyúrt a gyerek. A 15 fontból ami izom mind megmarad. Az szerintem úgy 5-6 font lehet max.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Babin: "I think Philly likes a good comeback story. And that's what I am."

Újabb UDFA került hozzánk a WR/RB Keith Carlos személyében.

Casey 15 fontot rakott magára az idei offseason alatt? (Vki megerősíthetne vagy cáfolhatna)
http://www.youtube.com/watch?v=SCCt28r-KtoBébé
15 körül saját bevallása szerint, persze kérdés, h ebből mennyi marad meg a TC végére, meg a szezonra. Min. 240 körülre nem ártana "felhíznia" tartósan.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
2 új szerzeményünkről pár adat:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/7/29/2302376/in-depth-evaluations-of-rodgers-cromartie-and-jason-babin
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Babin: "I think Philly likes a good comeback story. And that's what I am."

Újabb UDFA került hozzánk a WR/RB Keith Carlos személyében.

Casey 15 fontot rakott magára az idei offseason alatt? (Vki megerősíthetne vagy cáfolhatna)
http://www.youtube.com/watch?v=SCCt28r-Kto
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
TC hírek:

Reid szét futtatta a srácokat.
Személyes okok miatt Asante és Maclin nem edzett tegnap. (Nincsenek is még Bethlehemben)
McGlynn és Dunlap volt a kezdő RG, RT. (Jamaal Jackson a kezdő centerünk)
Volt olyan amikor Hunt-tal (kanadai sackkirály) eléggé meggyűlt a baja King-nek.
Kezdő LB sor: Chaney-Casey-Fokou
Kezdő DT-k: Dixon-Patterson, de cserélgették egymást a Bunkley-Laws párossal.
Hátul pedig Coleman és Marlin Jackson voltak a kezdők.
Peters előbb fejezte be az edzést. Azt mondják, hogy jelenleg nincsen futball-formában.
Mutattak pár puntot. Henry elég durván tolta. Plusz volt egy Henery FG is, de az sajnos nem ment be. Pedig a snap jó volt. 😛
Szakik közül szinte mindenki meglepődik, hogy Rolle milyen kicsi, valamint Clayton is soványnak tűnik.
Linebackers Brian Rolle and Keenan Claytons look like safeties with the wrong numbers.
Brian Rolle is officially the smallest LB I have ever seen. Unless that's somebody else, with the same number. But I'm pretty sure it's him.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
VY-nek én is nagyon örülök úgy látszik mindenképp el akarjuk érni, hogy nálunk legyen a következő fekete SB győztes irányító végül is ez a testvéri szeretet városa 😛 Most már csak olyan falat kell nekik biztosítani ami legalább addig védi őket amíg megtalálják a helyet amerre loholhatnak a védők elől... Na jó azt se bánom ha olyan fal lesz ami pontos dobáshoz is ad elé időt 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Weaver-t és Owens-t sajnálom. Utóbbi felment a pályára utsó előtti héten, nyomott 1 snapet és IR.
Weaver nálunk elég sokra vihette volna. De egy évig így is mienk volt a liga egyik legjobb FB-je. :S

Nagyon kíváncsi leszek, hogy Young-ból mit hoznak ki Reid-ék.
Legrosszabb esetben is elpasszoljuk majd egy első körös pick-ért. 😀
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Huhh de jól jártunk, persze lehet az lesz, hogy DRC megint bénázik, Kolb meg előkapja a hét játékosa formát a zsebből, aztán mi leszünk hülyének nézve, de ezt azért erősen kétlem.

Egy LB meg egy S még mindig kell, de első sorban LB.

Ez a Te'o hír meg 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Weavert nagyon sajnálom.Úgy látszik nagyon sokáig tart még ez a sérülésből felgyógyulás.Remélem még látjuk pályán.
Közben Akers meg a 49'ershez igazolt ami szintén meglep mert azt gondoltam a tavalyi családi ügyek után a visszavonulás mellett dönt.Persze jól teszi,hogy folytatja.Greengo
Bizony így reggelre ez kemény reggeli Weavert sajnálom de értem az Akers dolgot nem. Ez így fáj s vhogy hasonlóan rossz a szájíz mint Dawknál. Sok sikert azért neki!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Vince Young nagyon valószínű, hogy itt fog kikötni.iktriad
Ennek örülnék. Én továbbra is jó játékosnak tartom őt, és teljesen alkalmas arra hogy helyettesítse Vicket ha bármi gebasz beütne.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vince Young nagyon valószínű, hogy itt fog kikötni.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Weavert nagyon sajnálom.Úgy látszik nagyon sokáig tart még ez a sérülésből felgyógyulás.Remélem még látjuk pályán.
Közben Akers meg a 49'ershez igazolt ami szintén meglep mert azt gondoltam a tavalyi családi ügyek után a visszavonulás mellett dönt.Persze jól teszi,hogy folytatja.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
The Eagles have released FB Leonard Weaver and four other players. Weaver's contract was terminated after he failed a physical.

😕 😕

The other four players were DT Jeremy Clark, CB Gerard Lawson, DT Jeff Owens (failed physical) and WR Jeremy Williams (failed physical).Newman
😕

Owenst és Weavert sajnálom... Ilyenkor nincs több lehetőség a felmérő teljesítésére?

Közben Adam Schefter report: Vince Young wants to play in Philly

Remélem itt a hangsúly azon van, hogy szeretne jönni és nem azon, hogy játszani szeretne, mert azt Vick mögött nem sokat fog, ha minden jól alakul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The Eagles have released FB Leonard Weaver and four other players. Weaver's contract was terminated after he failed a physical.

😕 😕

The other four players were DT Jeremy Clark, CB Gerard Lawson, DT Jeff Owens (failed physical) and WR Jeremy Williams (failed physical).

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Excited to be a Cardinal! Thanks to all the fans, friends, coaches and teammates I got to know in Philly, y'all will be missed. - Kolb

Hát van mit megköszönnie,63,5 millió kib*szott amerikai dollárt (ezt mondjuk inkább az ügynökének+a Cardsnak) pl. 😀
De azért mi is köszönjük az ellenértéket 😀
Viszlát Kevin! 😊

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Az jutott eszembe, hogy Kolb árát szerintem minimum egy körrel, de lehet, hogy kettővel verte fel az a csoda, amit az edzői stáb kihozott Vickből 1,5 év alatt, mint pocket-QB. Szerintem a Cardsnál azt mondták, hogy ha Vick ilyen lett 1,5 év alatt) márpedig átnevelni sokkal nehezebb valakit), akkor Kolb 4 év nevelés után röhögve teszi majd zsebre Kurt Warner rekordjait. Mellesleg mindig is csíptem a Cardsot, nagyon fogok neki szurkolni, ahogy McNabbnek is Minnesotában. A Vikingst is bírtam Favre papa előtt (nincs bajom az öreggel, csak ez a hetedik visszatérése után is sztárolják a kommentátorok dolog betette nálam a kaput).
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a draft legjobb K-e és P-e a miénk,egyből bizonyíthatnak ezek szerint...hmm... 😊Newman
sőt, a 2. legjobb P is a tiétek mert a legjobb mindkettőben Skinny

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na látod Newman, Henry nem tanul playbookot hanemkezd 😊Höri
hááát,pedig lenne mit... 😛 😀
érdekes,nem hittem volna,hogy ilyen hamar kezdetni fogjuk
a draft legjobb K-e és P-e a miénk,egyből bizonyíthatnak ezek szerint...hmm... 😊

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mármint melyik rendszerbe? Abba, amiről szinte alig tudunk valamit, mert gyakorlatilag komplett személycsere történt?sarastro
úgy kb. az egész 4-3-ba alkalmatlan szvsz,de amúgy a LB coach nem változott tudtommal :rolleyes:Newman
Lawson szolidan all-around játékos, méretei miatt inkább 4-3-ban erős oldali LB. Bár nem sok panasz lehet rá a Frisconál, de 3-4 OLB-nek kevés.

Howard = Bengalssarastro
6-5-höz a 240lb bitang kevés erős oldalra,max 6-2-es emberkék szoktak ekkora súllyal az erős oldalon lenni,szvsz szednie kéne még magára,hogy ne nyomják el,csak ezzel a probléma,hogy ekkor már inkább DE méreteket öltene.A másik a 4-3 (nem tudom mikor állt át a Frisco erre,de úgy tudom,hogy a draftolása előtt vagy lehet,hogy pont közben),collegeban ezt játszott a North Carolina Staten,csak DE-ként,a 49ers a draftolásakor változtatta meg a posztját OLB-re,az atletikussága miatt.1 hónap kevés lenne sztem a 4-3-as alapok megtanulására.
3-4-ben meg nem kevés,csak igazából a legfontosabb része nem az erőssége,a pass rush.Ezt leszámítva mindenben átlag felettit nyújt.
Ő jelen pillanatban nem megoldás a LB problémáinkra,szigorúan,csak szerintem....
A Bengals meg alamizsnáért hozta el Howardot 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na látod Newman, Henry nem tanul playbookot hanemkezd 😊

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Közben Rocca-t vitte a skins: Redskins agreed to terms with P Sav Rocca, formerly of the Eagles.
Mike Shanahan loves him some old punters. (He was also reported to be targeting Brad Maynard.) Rocca, entering his age-38 season, did rank eighth in the NFL in net average last season, so he's a much better option than Maynard or incumbents Josh Bidwell and Sam Paulescu. The Skins still won't win many games. :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Egyébként most nézem: lényegében Caldwell is most debütál, mert tavaly asszisztens volt.
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Lawsont hova hoznád?Egyáltalán nem illik a rendszerbe szvsz.Newman
Mármint melyik rendszerbe? Abba, amiről szinte alig tudunk valamit, mert gyakorlatilag komplett személycsere történt?sarastro
úgy kb. az egész 4-3-ba alkalmatlan szvsz,de amúgy a LB coach nem változott tudtommal :rolleyes:Newman
Lawson szolidan all-around játékos, méretei miatt inkább 4-3-ban erős oldali LB. Bár nem sok panasz lehet rá a Frisconál, de 3-4 OLB-nek kevés.

Howard = Bengals
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lawsont hova hoznád?Egyáltalán nem illik a rendszerbe szvsz.Newman
Mármint melyik rendszerbe? Abba, amiről szinte alig tudunk valamit, mert gyakorlatilag komplett személycsere történt?sarastro
úgy kb. az egész 4-3-ba alkalmatlan szvsz,de amúgy a LB coach nem változott tudtommal :rolleyes:

több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Lawsont hova hoznád?Egyáltalán nem illik a rendszerbe szvsz.Newman
Mármint melyik rendszerbe? Abba, amiről szinte alig tudunk valamit, mert gyakorlatilag komplett személycsere történt?