Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
felkelek vmi szarra, megnézem a blackberrymen hány óra, ó korán van, ránézek a mailerkre olvasom BREAKING: NA signed by the Eagels...
Kinyłlt a szemem erősen.
TE védekezéssel remélem kezdenek vmit, mert a WR-k felé nem nagyon lesz dobva labda.
(Amúgy a TC megoldja, hogy a 3-ból egy srác lesérüljön (térdszalag at least) ... :S )

Bleedinggreen forum elég kemény: "Eli Manning just tried to tweet about this signing, but Nnamdi intercepted it" 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nem lesz itt Asante csere. 😊 Inkább DRC-nek van 2 éve beküzdenie magát a kezdőbe.(idén 950e,jövőre 1,12M)Ha beválik meg lehet majd dobni újabb 5 évvel.
LB sor miatt még aggódhatunk.Legalább tudjuk miről szól majd a következő draft.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Hazajövök, bekapcsolom a gépet, hátha van még valami, igazoltunk-e valami 2. vonalbeli LB- t? ... shocker 😀
Hát, Asante elcserélése is benne van. Ugye most 2 db No.1 CB van. Legutóbb Sheppard/Asante/Sheldon idején volt ilyen, akkor Sheppard vesztett rajta a dolgon. Mondjuk akkor a No.2. CB foglalt (Sheldon) volt és Lito-val meg amúgy is összeveszett a vezetés, most nincs ilyen helyzet.
Asantét cseréljük el a Cards-sal 2012 1st+Fitz-ért 😀

Castillo is megerősítette, h Matthews 245 font körül érkezett a camp-be. Meglátjuk milyen gyorsan tanulja a védelmet, de amennyire el van ragadtatva tőle Juan benne van hogy kezd vmelyik poszton, ha nem változik a LB keret.


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szép és jó, de akkor Asantet tartsuk meg, mert DRC-t szarrá dobálják hanem... Már látom előre.
Ha Asante marad Isten lesz, szed vagy 20 INT-t 😀

Örülök ha Deseanra marad zseton, nem lesz itt már tulok meg mifaszom...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Reid-est mentettem is. 😀
DeSeannak is járna már.Botrány,hogy az alapja annyi mint Dunlapnak.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
A kommentek miatt. Csak a képeket, gif-eket néztem meg, hát szakadok rajtuk 😀
http://www.bleedinggreennation.com/2011/7/29/2304241/philadelphia-eagles-sign-nnamdi-asomugha-in-a-shocker#comments

Azért most már figyelni kell a cap-re is. Nem tudom, hogy évekre h van lebontva, sing bonus mennyi meg hasonlók, de lb 6-7 millánk lehet a cap alatt. J. Parker cut után ez felkúszhat 10-re.
És akkor még van Watkins, DeSean és Vick (bár ha hosszú távút adunk neki, akkor lehet h első évben kevesebbet fog kapni, mint a tag --> spórolunk)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tulloch lenne a hab a tortára azt hiszem

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Azt meg kell hagyni, hogy Roseman elég jól tolja.

Remélem meg tudjuk tartani mind3 CB-t, de azt is megértem, ha jó árért megválunk vkitől.
De legalább egy preseason meccset várjanak vele. 😀
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Vagy ahogy Höriggins mondta, lehet visszaképzik safetyvé Asot.ulpianus
Szereztünk egy All-Pro, PB meg minden szar díjjal rendelkező CB-t. Nem vagyunk hülyék, hogy átképezzük safety-re.
Volt már itt Asante, Sheldon, Lito CB sor is. Akkor is erről beszéltek (fanok, újságírók), hogy majd Sheldon megy FS-be. Dawk meg SS-be. Ebből se lett semmi.
Lito hirtelen ritka szar lett és már nem is volt 3 jó CB-nk.
Inkább trade, minthogy átképezünk vkit. Ott van Allen, Coleman és Jarrett.
Nem képezünk senkit, sehova. 😀Bébé
Micsoda öröm lesz passzjátékot tervezni ellenetek...
Aso-ra nem dobhatunk, mert jó eséllyel öngyilkosság...
Samuelre lehet dobálni, be is fog szopni néhányat, de aztán lekap 2 INT-et és viszontlátásra
DRC vs. 3. számú WR... vicceltek?😀

rövid megjegyzés: napjaink NFL-jében a nickelback gyak. kezdőjátékos, szóval mindhármójuknak jutna snapszám
kicsit könnyebben tud blitzelni majd a csapat, az tuti
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Na most kezdik Reidék.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálunk bazmeg #1 CB-ként Haydenek szaladgálnak, a Dagadtéknál meg a nickelbackek is DRC-k, hogy baszná meg 😀Stez
Marlin Jackson lesz a #1 ittHöri
ő FS lesz itt 😊

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Vagy ahogy Höriggins mondta, lehet visszaképzik safetyvé Asot.ulpianus
Szereztünk egy All-Pro, PB meg minden szar díjjal rendelkező CB-t. Nem vagyunk hülyék, hogy átképezzük safety-re.
Volt már itt Asante, Sheldon, Lito CB sor is. Akkor is erről beszéltek (fanok, újságírók), hogy majd Sheldon megy FS-be. Dawk meg SS-be. Ebből se lett semmi.
Lito hirtelen ritka szar lett és már nem is volt 3 jó CB-nk.
Inkább trade, minthogy átképezünk vkit. Ott van Allen, Coleman és Jarrett.
Nem képezünk senkit, sehova. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nálunk bazmeg #1 CB-ként Haydenek szaladgálnak, a Dagadtéknál meg a nickelbackek is DRC-k, hogy baszná meg 😀Stez
Marlin Jackson lesz a #1 itt

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálunk bazmeg #1 CB-ként Haydenek szaladgálnak, a Dagadtéknál meg a nickelbackek is DRC-k, hogy baszná meg 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Assántát el lehet sütni most is, meg bármi lehet. Az őrület még nem ért véget.

Vagy ahogy Höriggins mondta, lehet visszaképzik safetyvé Asot.
HA cover 2 lesz, akkor pedig inkább Aso legyen corner futás ellen. Mondom én, aki nem vagyok szakember. Aztán meg Aso misstackle számai sztem pont hogy futók ellen vannak a flaten (két okból), de hát ő nem LB, azért ez figyelembe kell venni. Csak a stat az stat, nem veszi, mert nem teheti, mert akkor csalna.
De ha én döntenék én őt tenném corner posztra. Átképezni lehet bárkit, de akkor ennyi pénzért igazolok olyan embert aki igazoltan szuper adott poszton. Próbálkozni ócsójánosokkal illik sztem. Bár ez speciális eset, én is hiszek benne ,hogy jó lesz safetyként.

Ellenben cover 2. Ha van csapat jelenleg, ahol olyan CB állomány van ,ahol emberfogást kellene játszani, akkor az Eagles most az. Érdekes lesz, nemsoká pre season megtudjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
nem utálom az eaglest, csak ez konkrétan már zavar, hogy basszameg mi folyik itt 😀
egyrészt mivel indy fan vagyok, így kurvára csak szemlélem a dolgokat, mert mo sosem igazolunk piacról, másrészt meg ezt mondjuk nem értem, hogy akkor DRC mi a frásznak kellett, ráadásul 50 milliós új szerződést fog kapni.. Asante távozik, vagy az 50 milliós újonnan hozott CB nickelback lesz? enyhe luxusStez
DRC-nek még 2 évig érvényes szerződése van.
He Eagles get DRC this season for $950 K and next year for $1.13 mil.
2 év után meg vki cut a nagyágyuk közül. Feltehetőleg Asante és helló, minden szép és jó. 😀Bébé
én úgy tudom, hogy DRC-t úgy hozták el Kolbért cserébe, hogy új, 50 milliós szerződést is kap hamarosanStez
Ezt hol olvastad?Kolb kapott nagy szerződést.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
én úgy tudom, hogy DRC-t úgy hozták el Kolbért cserébe, hogy új, 50 milliós szerződést is kap hamarosanStez
Hát az bebaszna 😀
Ennyire csak nem vagyunk hülyék.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
nem utálom az eaglest, csak ez konkrétan már zavar, hogy basszameg mi folyik itt 😀
egyrészt mivel indy fan vagyok, így kurvára csak szemlélem a dolgokat, mert mo sosem igazolunk piacról, másrészt meg ezt mondjuk nem értem, hogy akkor DRC mi a frásznak kellett, ráadásul 50 milliós új szerződést fog kapni.. Asante távozik, vagy az 50 milliós újonnan hozott CB nickelback lesz? enyhe luxusStez
DRC-nek még 2 évig érvényes szerződése van.
He Eagles get DRC this season for $950 K and next year for $1.13 mil.
2 év után meg vki cut a nagyágyuk közül. Feltehetőleg Asante és helló, minden szép és jó. 😀Bébé
én úgy tudom, hogy DRC-t úgy hozták el Kolbért cserébe, hogy új, 50 milliós szerződést is kap hamarosan

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
The #Eagles plan is to carry all three CBs for the season unless they get a good trade offer.
Nah kezdődhet a licitháború. 😀
Amúgy tényleg lehet, hogy eltradeljük egy LB-re, hogy Stez is örüljön 😀Bébé
adjuk érte Curryt!
mindenki nyerne vele sztem
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
nem utálom az eaglest, csak ez konkrétan már zavar, hogy basszameg mi folyik itt 😀
egyrészt mivel indy fan vagyok, így kurvára csak szemlélem a dolgokat, mert mo sosem igazolunk piacról, másrészt meg ezt mondjuk nem értem, hogy akkor DRC mi a frásznak kellett, ráadásul 50 milliós új szerződést fog kapni.. Asante távozik, vagy az 50 milliós újonnan hozott CB nickelback lesz? enyhe luxusStez
DRC-nek még 2 évig érvényes szerződése van.
He Eagles get DRC this season for $950 K and next year for $1.13 mil.
2 év után meg vki cut a nagyágyuk közül. Feltehetőleg Asante és helló, minden szép és jó. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
The #Eagles plan is to carry all three CBs for the season unless they get a good trade offer.
Nah kezdődhet a licitháború. 😀
Amúgy tényleg lehet, hogy eltradeljük egy LB-re, hogy Stez is örüljön 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
pff rohadtul nem mindig megbízható.. a másik meg, hogy ezen kár sírni, mikor felé sem dobnak lasztit
csak LB sor nélkül sokra nem mentek majd velükStez
Stez miért utálod ennyire az Eagles-t? 😀
Sohase hagysz minket örülni. 😀Bébé
nem utálom az eaglest, csak ez konkrétan már zavar, hogy basszameg mi folyik itt 😀
egyrészt mivel indy fan vagyok, így kurvára csak szemlélem a dolgokat, mert mo sosem igazolunk piacról, másrészt meg ezt mondjuk nem értem, hogy akkor DRC mi a frásznak kellett, ráadásul 50 milliós új szerződést fog kapni.. Asante távozik, vagy az 50 milliós újonnan hozott CB nickelback lesz? enyhe luxus

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
És most Samuel megy vissza a Cardshoz 2 első körösért 😀 ??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, még Tulukot is mi?

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
nnamdi az egyik ha nem legjobban szerelő CB...braxa88
PFF szerint nem 😀Bébé
pff rohadtul nem mindig megbízható.. a másik meg, hogy ezen kár sírni, mikor felé sem dobnak lasztit
csak LB sor nélkül sokra nem mentek majd velükStez
Várjuk ki a végét most már... 😀 Nagyon megnyomjuk az FA-t...bármi lehet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !