Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Watkinsnak még nincs szerződése,Vicknek sem,Jenkinsnek még nem tudjuk a szerződés pontos részleteit,de így is van még 9M.DeSean sem idén fog új szerződést kapni az már biztos.Illetve ahogy már vki feldobta egy J.Parker cut még benne lehet.
http://www.eaglescap.com/Greengo
+6,5 milla,mert a dead moneyt itt még beleszámolják,de ez eltolódik jövőre
tehát van még 15-5 (Jenkins)=10 millánk
jöhet egy LB 😂Newman
+ idén még felé lehet menni 3-al. 😂 (ami persze egy későbbi év kárára mehetne)

És még mondja valaki hogy smucigok vagyunkShawn84
Kötelező költekezés van. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
És még mondja valaki hogy smucigok vagyunk
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Watkinsnak még nincs szerződése,Vicknek sem,Jenkinsnek még nem tudjuk a szerződés pontos részleteit,de így is van még 9M.DeSean sem idén fog új szerződést kapni az már biztos.Illetve ahogy már vki feldobta egy J.Parker cut még benne lehet.
http://www.eaglescap.com/Greengo
+6,5 milla,mert a dead moneyt itt még beleszámolják,de ez eltolódik jövőre
tehát van még 15-5 (Jenkins)=10 millánk
jöhet egy LB 😂

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Watkinsnak még nincs szerződése,Vicknek sem,Jenkinsnek még nem tudjuk a szerződés pontos részleteit,de így is van még 9M.DeSean sem idén fog új szerződést kapni az már biztos.Illetve ahogy már vki feldobta egy J.Parker cut még benne lehet.
http://www.eaglescap.com/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Király lenne, mert Bunkley,és mondjuk Branch rögtön mehetne is Denverbe ortonért(meg valamiért 😊 ), bár ez csak fikció, nem figyeltem, hogy megoldották e a DL gondjaikat???Helmut Zimmer
Messze nem oldották meg. Alig van 1-2 rosteren. Bár megmondom őszintén Tatupu most nem kéne. Pár éve simán jöhetett volna de most már nem annyira jó.
Meg most már ne szarozzunk.
Bunkley + Samuel + 2. kör = Willis + 3. kör és elégedett leszek. 😀Shawn84
Nem Lofa tehet róla elsősorban. Gus ufo Bradley újra feltalálta a cover 2-t mint Monte Kiffin asszisztense. Nagyjából senki sem érti, mit akar. Trufant több alkalommal hozzá vágta a sisakját. Nem tudjuk mit akar. Lofa amúgy sem Cover 2 MLB. Fog ő még szárnyalni.Helmut Zimmer
Kíváncsian várom mi sül ki ebből, mert én már elvesztettem a fonalat Aso-nál.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Samuel + Bunkley = Tatupu + 3. kör?Shawn84
Király lenne, mert Bunkley,és mondjuk Branch rögtön mehetne is Denverbe ortonért(meg valamiért 😊 ), bár ez csak fikció, nem figyeltem, hogy megoldották e a DL gondjaikat???Helmut Zimmer
Messze nem oldották meg. Alig van 1-2 rosteren. Bár megmondom őszintén Tatupu most nem kéne. Pár éve simán jöhetett volna de most már nem annyira jó.
Meg most már ne szarozzunk.
Bunkley + Samuel + 2. kör = Willis + 3. kör és elégedett leszek. 😀Shawn84
Nem Lofa tehet róla elsősorban. Gus ufo Bradley újra feltalálta a cover 2-t mint Monte Kiffin asszisztense. Nagyjából senki sem érti, mit akar. Trufant több alkalommal hozzá vágta a sisakját. Nem tudjuk mit akar. Lofa amúgy sem Cover 2 MLB. Fog ő még szárnyalni.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyenlőre Madden üzemmódban nyomjuk, Willisre én is gondoltam már Madden 08-ban úgyis nálam van 😊 De szvsz kevés az esély rá ha nagyon akartunk volna LB-t Tulloch már nálunk lenne viszonylag olcsón aztán ki tudja még ez is összejöhet.... de D-Jax meneteléről én is tartok ha így haladunk, ha nem lesz rá pénz bár Reid-k csak tudnak számolni..... bár az elmúlt idényből kiindulva 😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Azért ezt nehéz röhögés nélkül. Ilyen offseasont a bika nem baszott 😀 😂 😂
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
ti sem akartok sokat, ezek után még P-Will is? 😂

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
LB nem kell,de ez igen....

Former Packers DT Cullen Jenkins reached agreement with the Eagles on a five year, $25 million deal. - Schefter

ezt minek?????Newman
Honnan a faszból van nektek ennyi pénzetek??Rolni
nagyon sok spaceünk volt,elvileg Aso után is maradt 6-7 milla (a dead moneyt levéve)
de ezt akkor sem értem
Patterson,Dixon,Bunkley,Laws és most Jenkins....ennek tradenek kell lennie,szvsz a tavaly mellőzött Bunkley lesz az áldozat,de még nélküle is sokan vagyunk,Reid egy beteg állat 😀Newman
Szerintem is Bunk az esélyes. 2012-ben UFA lenne, most még kaphatunk érte valamit. Amúgy a fizuja nem sok, 600.000 körül. Tavaly kiszorította Dixon UT poszton a kezdőből.
Még Pattersonra gondoltam, ha spórolni akarnánk, ő 1.4 m keresne idén, 2.1-et jövőre. De ő az alap NT-ünk, nem hiszem, hogy elküldjük.
Jenkins azért kellett, mert nagyon jó passrusher DT.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Samuel + Bunkley = Tatupu + 3. kör?Shawn84
Király lenne, mert Bunkley,és mondjuk Branch rögtön mehetne is Denverbe ortonért(meg valamiért 😊 ), bár ez csak fikció, nem figyeltem, hogy megoldották e a DL gondjaikat???Helmut Zimmer
Messze nem oldották meg. Alig van 1-2 rosteren. Bár megmondom őszintén Tatupu most nem kéne. Pár éve simán jöhetett volna de most már nem annyira jó.
Meg most már ne szarozzunk.
Bunkley + Samuel + 2. kör = Willis + 3. kör és elégedett leszek. 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
LB nem kell,de ez igen....

Former Packers DT Cullen Jenkins reached agreement with the Eagles on a five year, $25 million deal. - Schefter

ezt minek?????Newman
Na jó!Elég lesz a sokkolásból.Már látom 7 D lineman lesz fent meg a secondary és non-stop blitz. 😀 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Samuel + Bunkley = Tatupu + 3. kör?Shawn84
1. lesz az ... 😂BleedingGreen
+1 😀
Bunkleyt am nagyon sajnálnám,a legnagyobb potenciállal bíró falemberünk szvsz...valaki nagyon jól járhat vele....de ez még csak feltételezés,lehet,hogy mindenki marad 😂

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Samuel + Bunkley = Tatupu + 3. kör?Shawn84
1. lesz az ... 😂


több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Samuel + Bunkley = Tatupu + 3. kör?Shawn84
Király lenne, mert Bunkley,és mondjuk Branch rögtön mehetne is Denverbe ortonért(meg valamiért 😊 ), bár ez csak fikció, nem figyeltem, hogy megoldották e a DL gondjaikat???
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Félek én is Bunkley megy pedig hármuk közül (M Patt Jenk és Bunk) közül ő a legfiatalabb szerintem is valami nagy trade készül a háttérben mert ez így nem normális. Castillonak most egy szava sem lehet az alapanyagra JJ-nek adtak keze alá ilyen társaságot ha jól sejtem, csak amit ő épített fel maga, úgyhogy van nyomás a DC-n rendesen, hogy alkosson valamit. Nem tudom Reid ezt említette-e neki mikor felkérte?😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Samuel + Bunkley = Tatupu + 3. kör?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
LB nem kell,de ez igen....

Former Packers DT Cullen Jenkins reached agreement with the Eagles on a five year, $25 million deal. - Schefter

ezt minek?????Newman
Honnan a faszból van nektek ennyi pénzetek??Rolni
nagyon sok spaceünk volt,elvileg Aso után is maradt 6-7 milla (a dead moneyt levéve)
de ezt akkor sem értem
Patterson,Dixon,Bunkley,Laws és most Jenkins....ennek tradenek kell lennie,szvsz a tavaly mellőzött Bunkley lesz az áldozat,de még nélküle is sokan vagyunk,Reid egy beteg állat 😀

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
LB nem kell,de ez igen....

Former Packers DT Cullen Jenkins reached agreement with the Eagles on a five year, $25 million deal. - Schefter

ezt minek?????Newman
Honnan a faszból van nektek ennyi pénzetek??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ha bejön Braxa gondolatsora akkor Lofa vihető lesz!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
LB nem kell,de ez igen....

Former Packers DT Cullen Jenkins reached agreement with the Eagles on a five year, $25 million deal. - Schefter

ezt minek?????

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Látva a videókat a honlapon, Marsh egész biztató. DRC meg tényleg mindig ott van az emberen. Matthews egész izmosnak néz ki, nem hiszem hogy most már probléma lenne az erejével. Rolle-t meg még mindig nem értem, hogy egyetemen hogy a francba játszhatott MLB-t. De igazából azt se tudom nálunk melyik posztra lenne jó. Kicsit fogyasztana safetynek jó lenne de LB sorba kevésnek érzem.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Már alig várom, hogy kezdődjön a szezon! Teljesen be vagyok zsongva az idei D#-től, tuti jók leszünk, érzem! Nem lehet másképp. Szerintem az LB sorunk se rossz, inkább azt mondanám, h nagyon fiatalok + erősen feljavult a CB és D-fal/D-back részleg az KB sorhoz képest...

Legyen már szeptember 😛

Bár az kicsit rossz mikor 5kor vagy fél6kor vége a meccsnek és 6:20kor indul a busz amivel megyek dolgozni 😀
Nem könnyű az NFL drukkerek élete. 😀
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Na akkor itt a folytatás. Új arcok a csapatban 2. rész

http://philly.blog.hu/2011/07/30/uj_arcok_a_csapatban_2_resz

Gege55 remélem így megfelel a dolog.
A szabad ügynökökről meg hétfő környékén kerülhet fel egy cikk.Shawn84
köszi! 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
DRC már állatkodott CB-WR 1on1 drillekben, 2 elkapást is megakadályozott, egyik majdnem int lett.