Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Spadaro Live a hivatalos honlapon.Shawn84
Már megy egy órája.V.Y. már nyilatkozott. 😊Greengo
Ez van. Én most láttam, szóltam. Legközelebb azért jelezzétek már légyszi ha megy.

A tegnapi műsor fenn van már valahol? Meg akarom nézni Spadaro fejét 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Spadaro Live a hivatalos honlapon.Shawn84
Már megy egy órája.V.Y. már nyilatkozott.(Banner is) 😊 Mondjuk tavaly indultak a live műsorok autómatikusan....most figyelni kell és frissíteni az oldalt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Spadaro Live a hivatalos honlapon.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na akkor itt a folytatás. Új arcok a csapatban 2. rész

http://philly.blog.hu/2011/07/30/uj_arcok_a_csapatban_2_resz

Gege55 remélem így megfelel a dolog.
A szabad ügynökökről meg hétfő környékén kerülhet fel egy cikk.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nem venném biztosra azt,hogy DRC azonnal kezdő.Azért a tavalyi éve nem volt a legjobb.Szerintem sokkal reálisabb az,hogy Asante-Aso a kezdő 2 CB(azért Asante>DRC).DRC akár egy év alatt is odaérhet és akkor még mindig el tudjuk tradelni esetleg Asantet.Viszont addig sem visz sok pénzt és 1 évet szerintem elbír a cap 2 klasszis/drága CB-vel.Pláne úgy,hogy nagyon úgy néz ki az LB sort nem foltozzuk.Az is bejátszik ebbe a SB run szagú szezonba,hogy Reidnek is utolsó éve papíron.

szerk:Kolb tradre már úgy nézek,hogy egy jövőévi második kör volt az ára és jött mellé bónusznak DRC és meglátjuk mire lehet jó.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Hát gondolom,ha DRC kezd bal oldalon és Aso jobb oldalon és nem tudjuk eltrade-elni Asantet,akkor igen valószínű,hogy ő lesz a nickel :rolleyes:Newman
Akkor hiszem majd el, ha nickelben gyakorol meg ott játszik a preseasonban. 😊
Asante mindig különleges fajta volt, és eddig is úgy kellett alakítani a védelmet, h ő nyugodtan tudjon labdára vadászni safetyvel a háta mögött. Az, hogy Aso jött még akár kedvezhet is neki, mert Aso-t bárkivel ott lehet hagyni 1-1-ben és nem kell mellé safety segítség.

Amúgy Vick, VY, Jerrod Johnson: rendesen feltankoltunk feka Qb-kból.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát gondolom,ha DRC kezd bal oldalon és Aso jobb oldalon és nem tudjuk eltrade-elni Asantet,akkor igen valószínű,hogy ő lesz a nickel :rolleyes:

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Hoppá!Úgy néz ki,hogy Asante lesz a nickel,ha nem tudjuk elcserélni...

Dominique Rodgers-Cromartie reported to Eagles camp Saturday and was immediately installed as the starting left corner.
Nnamdi Asomugha played his usual RCB position. Asante Samuel has been an excused absence early in camp, but DRC is the heavy favorite to start over him. Per ESPN's Sal Paolantonio, there is interest around the league in Samuel. The Eagles are looking to use more bump-and-run coverage on the corners, and Samuel no longer fits the defensive philosophy as an "off" coverage CB.Newman
Ebbe hol van h Asante lesz a nickel? 😛
Abszolút nem fizikális, rosszul szerelő Asantét elég nagy hiba lenne nickelbe rakni szvsz.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hoppá!Úgy néz ki,hogy Asante lesz a nickel,ha nem tudjuk elcserélni...

Dominique Rodgers-Cromartie reported to Eagles camp Saturday and was immediately installed as the starting left corner.
Nnamdi Asomugha played his usual RCB position. Asante Samuel has been an excused absence early in camp, but DRC is the heavy favorite to start over him. Per ESPN's Sal Paolantonio, there is interest around the league in Samuel. The Eagles are looking to use more bump-and-run coverage on the corners, and Samuel no longer fits the defensive philosophy as an "off" coverage CB.

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
NFL Network's Mike Lombardi reports that the Eagles are now willing to entertain trade offers for Asante Samuel.

Tényleg lehet vinni Asantét.BleedingGreen
Lombardi akkora insider, hogy egy perccel a bejelentés előtt még a Cowboys befutásáról értekezett, akik nem is tettek ajánlatot Nnamdinak.gsn
Jaja ezt nem szabad komolyan venni.Lombardi egy kókler.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Igen, csak az a kérdés, h ti résztvevői lesztek-e 😉 De csak nem 😊Szesze
Én se nem gondoltam komolyan mert ugye nem szabad előre a medve bőrére..
De ha oda vissza ütjük a csoport riválisokat akkor már jó szezon lesz. 😊 Bár a Giants is rohadt erős lesz azt meg kell hagyni.Shawn84
Tavaly is rohadt erősek voltak, de hiába! 😀
Idén is így lesz, amíg ott van az Eli faktor addig jók vagyunk 😛

Más, valaki írna egy összefoglalót, h kik jöttek hozzánk a lockout után, posztokkal... kösziGege55
http://philly.blog.hu/2011/07/28/uj_arcok_a_csapatban_1_resz
Ha ez így megfelel.

Folytatás ma késő este vagy holnap reggel a többi UDFA-val.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Akkor innentől már csak az a kérdés hogy hol is nézzük közösen a döntőt? 😛Shawn84
Igen, csak az a kérdés, h ti résztvevői lesztek-e 😉 De csak nem 😊Szesze
Én se nem gondoltam komolyan mert ugye nem szabad előre a medve bőrére..
De ha oda vissza ütjük a csoport riválisokat akkor már jó szezon lesz. 😊 Bár a Giants is rohadt erős lesz azt meg kell hagyni.Shawn84
Tavaly is rohadt erősek voltak, de hiába! 😀
Idén is így lesz, amíg ott van az Eli faktor addig jók vagyunk 😛

Más, valaki írna egy összefoglalót, h kik jöttek hozzánk a lockout után, posztokkal... köszi
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Akkor innentől már csak az a kérdés hogy hol is nézzük közösen a döntőt? 😛Shawn84
Igen, csak az a kérdés, h ti résztvevői lesztek-e 😉 De csak nem 😊Szesze
Én se nem gondoltam komolyan mert ugye nem szabad előre a medve bőrére..
De ha oda vissza ütjük a csoport riválisokat akkor már jó szezon lesz. 😊 Bár a Giants is rohadt erős lesz azt meg kell hagyni.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Akkor innentől már csak az a kérdés hogy hol is nézzük közösen a döntőt? 😛Shawn84
Igen, csak az a kérdés, h ti résztvevői lesztek-e 😉 De csak nem 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Akkor innentől már csak az a kérdés hogy hol is nézzük közösen a döntőt? 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mi tulajdonképpen mi a f@szt is csinálunk,elmegyek bulizni,erre megdobjuk Asot egy 5 éves,nagyon korrekt szerzödéssel,túlkapom... 😀
Samuelnek így viszont mennie kell,3 ilyen cornert nem tarthatunk rosteren,mert luxus is,meg rinya is lesz belöle.Mikellt meg nem értem és dühít is a dolog eléggé.
Na mind1,lényeg a lényeg,irány a SB 😛

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk én is még csak ébredezel a kábulat ből Samt én is sajnálnm ha elengednénl de én is csak egy Lbt tudok elképzelni v egy OTt cserébe de erre a mindent v semmit évre azértmaradhatna. Nagyon a B. Celtics útját járjuk ami tetszik mrt kosárba nekik szurkolok s összejött remélm itt is sikerül. Bár ez több tényezős játék mint a kosár (bocs a kosárfanoktól)dande
A baj az hogy a Celticsnek 1szer összejött aztán idén már nem nagyon rúghattak labdába és fiatalítanak. Mi most fiatalítunk meg SB-re megyünk egyszerre. Kicsit ellentmondásos nekem a dolog. Ennyi erővel Mikellt is megtarthattuk volna.Shawn84
Nekm bőven elég ha 1szer az életben megélem h SBt nyerün hány Eagles fannak adatott meg ez eddig utána a 0-16 se nagyon zavar (na jó pici) 😛
Mondjuk Mikell îgy valóban maradhatott volna de ezen már túl vagyunk.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na fiúk én is még csak ébredezel a kábulat ből Samt én is sajnálnm ha elengednénl de én is csak egy Lbt tudok elképzelni v egy OTt cserébe de erre a mindent v semmit évre azértmaradhatna. Nagyon a B. Celtics útját járjuk ami tetszik mrt kosárba nekik szurkolok s összejött remélm itt is sikerül. Bár ez több tényezős játék mint a kosár (bocs a kosárfanoktól)dande
A baj az hogy a Celticsnek 1szer összejött aztán idén már nem nagyon rúghattak labdába és fiatalítanak. Mi most fiatalítunk meg SB-re megyünk egyszerre. Kicsit ellentmondásos nekem a dolog. Ennyi erővel Mikellt is megtarthattuk volna.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk én is még csak ébredezel a kábulat ből Samt én is sajnálnm ha elengednénl de én is csak egy Lbt tudok elképzelni v egy OTt cserébe de erre a mindent v semmit évre azértmaradhatna. Nagyon a B. Celtics útját járjuk ami tetszik mrt kosárba nekik szurkolok s összejött remélm itt is sikerül. Bár ez több tényezős játék mint a kosár (bocs a kosárfanoktól)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
NFL Network's Mike Lombardi reports that the Eagles are now willing to entertain trade offers for Asante Samuel.

Tényleg lehet vinni Asantét.BleedingGreen
Lombardi akkora insider, hogy egy perccel a bejelentés előtt még a Cowboys befutásáról értekezett, akik nem is tettek ajánlatot Nnamdinak.gsn
Roseman és Reid egyszerre cáfolta, hogy tradre kerülne sor:
"It's a passing league. And we think it's important to defend the pass and pressure the quarterback. (. . .) You can never have enough cover corners." - ezt történetesen Howie mondta.

Persze ettől még lehet eső, lehet hó... 😊skizofita
Azt is mondták, hogy Aso nem érdekel minket. Aztán megdobtuk egy 5 éves szerződéssel.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
NFL Network's Mike Lombardi reports that the Eagles are now willing to entertain trade offers for Asante Samuel.

Tényleg lehet vinni Asantét.BleedingGreen
Lombardi akkora insider, hogy egy perccel a bejelentés előtt még a Cowboys befutásáról értekezett, akik nem is tettek ajánlatot Nnamdinak.gsn
Roseman és Reid egyszerre cáfolta, hogy tradre kerülne sor:
"It's a passing league. And we think it's important to defend the pass and pressure the quarterback. (. . .) You can never have enough cover corners." - ezt történetesen Howie mondta.

Persze ettől még lehet eső, lehet hó... 😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki nagyon gyorsan csinált egy Aso siget 😀Shawn84
Na ki volt az? 😛
(ezt az előző alibi-hsz.-t is csak azért írtam hogy megdícsérjétek 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Asante nagy kedvencem, de asszem jelen szituációban meg tudnék bocsátani az FO-nak ha elengedik 😊Rataxes
Valaki nagyon gyorsan csinált egy Aso siget 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Asante nagy kedvencem, de asszem jelen szituációban meg tudnék bocsátani az FO-nak ha elengedik 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Csak és kizárólag egy elit LB... 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!