Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
gondolkozom, hogy alvás mellé bekapcsolva hagyom az NFL Networkot.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Azért kiírhatnák a mai napra bezárt a bolt mehessek aludni 😛 Tudom ott még most kezdődik a délután.dande
Én megyek most, bármi lesz is. A tegnapból kiindulva jön egy jó MLB. Tulloch, Ruud vagy Patrick Willis 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért kiírhatnák a mai napra bezárt a bolt mehessek aludni 😛 Tudom ott még most kezdődik a délután.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Nekem kezd nem tetszeni ez az egész dolog, hogy Super Bowl meg Dream team. Előszór Playoff. Ott meg csodák szoktak történni.Shawn84
Még az NFC-ben is vannak erősebb csapatok a keret alapján szvsz (OL, LB sor továbbra is kérdéses), a CB-sor csak egy dolog. Annyival vagyunk előrébb, hogy tavaly nem lett volna nagy csalódás ha nem jutunk rájátszásba, idén meg csalódás lenne. SB-hoz meg több kell mint egy erős roster: csapategység, szerencse, kevés sérült (kivéve Packers 😊 ) stb...


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Elég All-in érzésem van ezzel a szezonnal kapcsolatban.
Deseant kapjon már új szerződést!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem hiszem,hogy cutoltuk,csak elfújta a szél... 😛

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nah egy cut:
The #Eagles have released RB Noel Devine.

Ez annak fényében elég kemény, hogy még nem volt felszereléses edzés.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na levezetés képen nézek egy Mexikó-i soccer meccset. Remélem Reid holnapig féken tartja magát meg Howiet is.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Most már mindenhol Dream teamnek hívnak minket. csak aztán nehogy nagy legyen a szopás. Olyanok leszünk mint a Miami Heat. Mindenki utálta aztán megszerette és a végén jól beszopta.Shawn84
nagyon nagyok az elvárások,a döntőbe jutás pl. alap
ekkor szoktak jönni a nagy bukták 😀 remélem most nem jön....Newman
A többi szurkoló szemében lehet, hogy hűdenagyégés lesz.
Persze eltúlozva, de a philadelphiaiak szemében már 50 éve folyamatosan leég a csapat. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nekem kezd nem tetszeni ez az egész dolog, hogy Super Bowl meg Dream team. Előszór Playoff. Ott meg csodák szoktak történni.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már mindenhol Dream teamnek hívnak minket. csak aztán nehogy nagy legyen a szopás. Olyanok leszünk mint a Miami Heat. Mindenki utálta aztán megszerette és a végén jól beszopta.Shawn84
Mondom én inkább a Celticshez hasonlítom magunkat bízom benne hasonló eredménnyel, aztán utánunk a vízözön
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most már mindenhol Dream teamnek hívnak minket. csak aztán nehogy nagy legyen a szopás. Olyanok leszünk mint a Miami Heat. Mindenki utálta aztán megszerette és a végén jól beszopta.Shawn84
nagyon nagyok az elvárások,a döntőbe jutás pl. alap
ekkor szoktak jönni a nagy bukták 😀 remélem most nem jön....

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Most már mindenhol Dream teamnek hívnak minket. csak aztán nehogy nagy legyen a szopás. Olyanok leszünk mint a Miami Heat. Mindenki utálta aztán megszerette és a végén jól beszopta.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És már most van vagy 11 pickünk a 2012-es draftra...BleedingGreen
Akkor mégsem Madden üzemmódban nyomjuk ott max 10 lehet 😛 Azt néztem, hogy azért még így is reálisan tekintve a nehezebb hazai meccseket is hozva 10-6-s idény néz ki, ez nem biztos, hogy elég, az a mákunk, hogy pl a Bears meg a Jets ellen is itthon játszunk. Az zavar, hogy sok meccset egyenlőre vagy magyar idő szerint 7-kor kezdünk (még fenn a család, korai csak a végére van esély, hogy lássam) vagy éjjel (na azt meg már egyre nehezebben bírom késői 😊 ). De hátha könyörülnek s néhány más átkerül negyed 11-re majd.dande
gyors trade-be vontok egyet Willis-ért azt vissza madden modba :cool:
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
És már most van vagy 11 pickünk a 2012-es draftra...BleedingGreen
Akkor mégsem Madden üzemmódban nyomjuk ott max 10 lehet 😛 Azt néztem, hogy azért még így is reálisan tekintve a nehezebb hazai meccseket is hozva 10-6-s idény néz ki, ez nem biztos, hogy elég, az a mákunk, hogy pl a Bears meg a Jets ellen is itthon játszunk. Az zavar, hogy sok meccset egyenlőre vagy magyar idő szerint 7-kor kezdünk (még fenn a család, korai csak a végére van esély, hogy lássam) vagy éjjel (na azt meg már egyre nehezebben bírom késői 😊 ). De hátha könyörülnek s néhány más átkerül negyed 11-re majd.dande
Vagy letöltögeted. Én hétköznap 5-kor kelek nekem is csak ez a megoldás marad sajnos, de jobb mint a semmi.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
És már most van vagy 11 pickünk a 2012-es draftra...BleedingGreen
Akkor mégsem Madden üzemmódban nyomjuk ott max 10 lehet 😛 Azt néztem, hogy azért még így is reálisan tekintve a nehezebb hazai meccseket is hozva 10-6-s idény néz ki, ez nem biztos, hogy elég, az a mákunk, hogy pl a Bears meg a Jets ellen is itthon játszunk. Az zavar, hogy sok meccset egyenlőre vagy magyar idő szerint 7-kor kezdünk (még fenn a család, korai csak a végére van esély, hogy lássam) vagy éjjel (na azt meg már egyre nehezebben bírom késői 😊 ). De hátha könyörülnek s néhány más átkerül negyed 11-re majd.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
És már most van vagy 11 pickünk a 2012-es draftra...BleedingGreen
Hogy Schefter szavaival éljek:
As if they needed the help, Eagles now have two 2s, two 4s, two 5s and two 6s in 2012 draft. Talk about a well-run organization.
De máshol olyat olvastam, hogy három 6. körösünk van.Bébé
És jó lesz az LB classz is ha minden igaz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És már most van vagy 11 pickünk a 2012-es draftra...BleedingGreen
naa már lassan überelitek BB-t pikkgyüjtésben mongyuk ő most éppen takaritja a hácso körösöket :cool:
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
És már most van vagy 11 pickünk a 2012-es draftra...BleedingGreen
Hogy Schefter szavaival éljek:
As if they needed the help, Eagles now have two 2s, two 4s, two 5s and two 6s in 2012 draft. Talk about a well-run organization.
De máshol olyat olvastam, hogy három 6. körösünk van.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
És már most van vagy 11 pickünk a 2012-es draftra...


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
NA mi van? már lassan 20 perce hogy nem igazoltunk senkit. Áll a topik 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
MAtthews lesz a kezdő MLB. Szinte biztos. Jordan lesz az erős oldalon.Shawn84
Jelen helyzetben inkább a gyengén. Úgy tudom, hogy Chaney-t próbálgatjuk Sam poszton.Bébé
Ez a verzió nekem is jobban tetszene.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elég szarul hangzik. 😐Greengo
Claytonnál (Matthewsnál is sztem) jobban 😊Newman
én azt hittem, hogy az irónia szólt belőled, de akkor ezek szerint nem 😀
Jó is h visszajött, meg nem is. Cserének simán jó, valamint az ST-ben is az egyik legjobb volt.
Rossz, azért lehet, mert valószínileg nem voltunk megelégedve az LB-inkkel.Bébé
ha hozunk még 2 kezdő szintű LB-t,akkor ülhet
de jelen pillanatban jobban örülnék neki,mint Claytonnak vagy Matthewsnak...

off: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=39&p=7 - ez a topik vár rád 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
MAtthews lesz a kezdő MLB. Szinte biztos. Jordan lesz az erős oldalon.Shawn84
Jelen helyzetben inkább a gyengén. Úgy tudom, hogy Chaney-t próbálgatjuk Sam poszton.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
MAtthews lesz a kezdő MLB. Szinte biztos. Jordan lesz az erős oldalon.