Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
és Jordannel akkor mit kezdünk,remélem ő kezd majd....Newman
Elég szarul hangzik. 😐Greengo
Claytonnál (Matthewsnál is sztem) jobban 😊Newman
én azt hittem, hogy az irónia szólt belőled, de akkor ezek szerint nem 😀
Jó is h visszajött, meg nem is. Cserének simán jó, valamint az ST-ben is az egyik legjobb volt.
Rossz, azért lehet, mert valószínileg nem voltunk megelégedve az LB-inkkel.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
és Jordannel akkor mit kezdünk,remélem ő kezd majd....Newman
Elég szarul hangzik. 😐Greengo
Claytonnál (Matthewsnál is sztem) jobban 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Bunkley utolsó 2 éve nem volt valami fényes, tavaly kiszorította egy UDFA a kezdőből. Herckert meg nem hülye, tudta, hogy most kevesebbért lehet megszerezni. 4. kornél többet én sem adtam volna érte.
26 éves Laws és Dixon, 27 éves Patterson mellett azért elfér egy 30 éves Jenkins.BleedingGreen
Csak ott van az, hogy Washburn-nel (1 gap-ben) mi lehetett volna belőle.Bébé
Sztem azért őt is megkérdezték a dologról legalábbis remélem 😊 Mármint Washburnt
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
és Jordannel akkor mit kezdünk,remélem ő kezd majd....Newman
Elég szarul hangzik. 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Azért Bunkley utolsó 2 éve nem volt valami fényes, tavaly kiszorította egy UDFA a kezdőből. Herckert meg nem hülye, tudta, hogy most kevesebbért lehet megszerezni. 4. kornél többet én sem adtam volna érte.
26 éves Laws és Dixon, 27 éves Patterson mellett azért elfér egy 30 éves Jenkins.BleedingGreen
Csak ott van az, hogy Washburn-nel (1 gap-ben) mi lehetett volna belőle.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Azért Bunkley utolsó 2 éve nem volt valami fényes, tavaly kiszorította egy UDFA a kezdőből. Herckert meg nem hülye, tudta, hogy most kevesebbért lehet megszerezni. 4. körnél többet én sem adtam volna érte.
26 éves Laws és Dixon, 27 éves Patterson mellett azért elfér egy 30 éves Jenkins.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na itt az LB mit reklamálunk 😉dande
Oké de azért nem őt akartuk elsősorban. Meg még Ruud is szabad, szóval nemtom mi van.Shawn84
Azt hittem érthető némi cinizmus, de biztos rossz smiley-t raktam be bocsdande
A szmájlit nem néztem. Én is cinikus próbáltam lenni de szmájlit nem tettem. Nem is ült 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most komolyan 5. kör? :S Hát mind1, ez van. 😕

Cullen Jenkins tényleg ilyen jó DT-volt 4-3-ban?
Lombardi írta, de hátha igaz:
Michael Lombardi of NFL Network reports that Jenkins’ contract could essentially turn into a one-year, $4 million deal if the Eagles decide to let him go after the 2011 season.
Ez így azért jónak tűnik.

Dead moneyval akkor nem kell idén foglalkozni?Bébé
tudtommal nem,majd jövőre... 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Most komolyan 5. kör? :S Hát mind1, ez van. 😕

Cullen Jenkins tényleg ilyen jó DT-volt 4-3-ban?
Lombardi írta, de hátha igaz:
Michael Lombardi of NFL Network reports that Jenkins’ contract could essentially turn into a one-year, $4 million deal if the Eagles decide to let him go after the 2011 season.
Ez így azért jónak tűnik.

Dead moneyval akkor nem kell idén foglalkozni?
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na itt az LB mit reklamálunk 😉dande
Oké de azért nem őt akartuk elsősorban. Meg még Ruud is szabad, szóval nemtom mi van.Shawn84
Azt hittem érthető némi cinizmus, de biztos rossz smiley-t raktam be bocs
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
és Jordannel akkor mit kezdünk,remélem ő kezd majd....

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
és igaz 😕
ezzel ki is nyilvánítottuk,hogy ez a szezon make or break lesz
Reid lényegében az elveivel ellentétesen csinál egy csomó mindent (na nem a nagy igazolásokra gondolok,bár sok lesz a jóból),30+ os játékosok szerződtetése,a fiatal tehetségek elkótyavetyélése....Newman
Előfordult már nála néhányszor, hogy mást mondott és mást csinált? Nem is emlékszem...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na itt az LB mit reklamálunk 😉dande
Oké de azért nem őt akartuk elsősorban. Meg még Ruud is szabad, szóval nemtom mi van.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na itt az LB mit reklamálunk 😉
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
és igaz 😕
ezzel ki is nyilvánítottuk,hogy ez a szezon make or break lesz
Reid lényegében az elveivel ellentétesen csinál egy csomó mindent (na nem a nagy igazolásokra gondolok,bár sok lesz a jóból),30+ os játékosok szerződtetése,a fiatal tehetségek elkótyavetyélése....
egyértelműen a SB megnyerése a célunk és ezért meg is teszünk mindent

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hát 5 körös pick lófasz.
Hiába Nnamdi, Roseman szar GM. 😀
Bunkley-val nagyon jól járhattunk volna 1 gap-ben. Bár lehet, hogy Washburn máshogy látta.

They also re-signed LB Akeem Jordan. Ez pozitív azért.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
WTF
#Eagles traded Bunkley to Browns for 5th rd pick.
Heckertet nem lehet átbaszni :SBébé
5. kör?? egy kva jo trade után most sztem csinátatok egy hülyeséget én denverbe kültem volna 1+2.körér + D.J Williams minimum 😊 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
WTF
#Eagles traded Bunkley to Browns for 5th rd pick.
Heckertet nem lehet átbaszni :SBébé
Na ne ez nagyon kevés lenne..... bár inkább ne szóljunk egy szót se 😊dande
Valaki még jön az a minimum. Mondjuk Rubin.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
WTF
#Eagles traded Bunkley to Browns for 5th rd pick.
Heckertet nem lehet átbaszni :SBébé
Na ne ez nagyon kevés lenne..... bár inkább ne szóljunk egy szót se 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nagy f*szt
Heckert>Roseman 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
WTF
#Eagles traded Bunkley to Browns for 5th rd pick.
Heckertet nem lehet átbaszni :S
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyenlőre Madden üzemmódban nyomjuk, Willisre én is gondoltam már Madden 08-ban úgyis nálam van 😊 De szvsz kevés az esély rá ha nagyon akartunk volna LB-t Tulloch már nálunk lenne viszonylag olcsón aztán ki tudja még ez is összejöhet.... de D-Jax meneteléről én is tartok ha így haladunk, ha nem lesz rá pénz bár Reid-k csak tudnak számolni..... bár az elmúlt idényből kiindulva 😛dande
hát jah állatok vagytok madden-be kikapcsolt salary cappel nem hozok össze ilyen offseasont baszki :/ :rolleyes:
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Megjegyzem Jenkins is elmúlt 30, szóval megint ott vagyok hogy a faszért kellett Mikellt elengedni. Meg akkor már Bradleyt is vissza lehetett volna hozni 2-3 évre.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
S én még arra vártam a Kolb trade lezárultával hogy esetleg egy Lb s vége s mehet a nyugi munka ehhez képest.... a munka folyik csak másképp. Jah s elképzelem a már korábban itt lévő játékosok lelkiállapotát, főleg akiknek a posztjára érkeztek, vajon velük ezt közölték előre:
-Na figyi, ti ugye SB-t akartok nyerni?
- Igeeeen!
-Mi is! (már kb 15 éve 😛 ) hozunk néhány jó arcot, de ne sértődjetek meg ez nem azért van mert ti nem vagytok elég jók, ti kezdtek majd, csak úgy passzióból, meg tudjátok a sérülések (megbízzuk a Skins meg a Packs játékosait gondoskodjanak rólatok)....
- Hát persze Andy papa te tudod, néhány snap azért nekünk is jut ha inkább ők kerülnek előrébb a sorban?
-Persze...lehet máshol....
Na ez sem biztos, hogy jót tesz az öltöző hangulatának, de ne legyen igazam.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Baszki és még 12 nap van az első preseason meccsig 😕