Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
NFL Network's Mike Lombardi reports that the Eagles are now willing to entertain trade offers for Asante Samuel.

Tényleg lehet vinni Asantét.BleedingGreen
Lombardi akkora insider, hogy egy perccel a bejelentés előtt még a Cowboys befutásáról értekezett, akik nem is tettek ajánlatot Nnamdinak.gsn
Ha marad, se leszek szomorú ... 😀
De logikus, h most meghallgatunk ajánlatokat. Aso érkezésével van olyan ár amiért elengednénk szvsz.BleedingGreen
Monjuk egy elit LB? 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szomorúan látom, h Bradley meg ment az Arizonába...5 éves szerződéssel
egy kedvenccel kevesebb...

talán Aso érkezése kicsit csökkenti a fájdalmat 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
NFL Network's Mike Lombardi reports that the Eagles are now willing to entertain trade offers for Asante Samuel.

Tényleg lehet vinni Asantét.BleedingGreen
Lombardi akkora insider, hogy egy perccel a bejelentés előtt még a Cowboys befutásáról értekezett, akik nem is tettek ajánlatot Nnamdinak.gsn
Ha marad, se leszek szomorú ... 😀
De logikus, h most meghallgatunk ajánlatokat. Aso érkezésével van olyan ár amiért elengednénk szvsz.


több mint 13 éve
gsn 3 548
NFL Network's Mike Lombardi reports that the Eagles are now willing to entertain trade offers for Asante Samuel.

Tényleg lehet vinni Asantét.BleedingGreen
Lombardi akkora insider, hogy egy perccel a bejelentés előtt még a Cowboys befutásáról értekezett, akik nem is tettek ajánlatot Nnamdinak.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
NFL Network's Mike Lombardi reports that the Eagles are now willing to entertain trade offers for Asante Samuel.

Tényleg lehet vinni Asantét.BleedingGreen
Jó ez így. Samuel helyett jött Aso egy jobb szerződéssel, plusz jobban szerel stb. mellé DRC, akinek most aztán össze kell kapnia magát, mert mindent rá fognak dobni. Na és ha szerencsénk van hozhatunk egy jó LB-t is, és kész a csapat. RT-t szerintem nem fogunk hozni. Mudd megoldja a jelenlegi kerettel, ami már magában jobb mint az elmúlt 3-4 évben.Shawn84
Persze, jó ez így. Nem kell két No.1. CB. Roseman meg tud alkudozni ugye.


több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nah ilyet...az ember lefekszik nagy nyugodtan aludni, erre ilyennel az arcában kel 😀
Mondjuk kicsit lelomboz, hogy az egyik legnagyobb kedvencem, Asante trade közelben van. Pedig milyen álom lenne az Aso - Asante páros...Inkább DRC-t küldenénk tovább...hmm...
Jó oké, Asanteért kaphatunk egy brutál LB-t, bár Riedet ismerve még DE is lehet velőle 😂 , ne de akkor is, ne már lécci lécci, ne adjuk eeeel :/

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
NFL Network's Mike Lombardi reports that the Eagles are now willing to entertain trade offers for Asante Samuel.

Tényleg lehet vinni Asantét.BleedingGreen
Jó ez így. Samuel helyett jött Aso egy jobb szerződéssel, plusz jobban szerel stb. mellé DRC, akinek most aztán össze kell kapnia magát, mert mindent rá fognak dobni. Na és ha szerencsénk van hozhatunk egy jó LB-t is, és kész a csapat. RT-t szerintem nem fogunk hozni. Mudd megoldja a jelenlegi kerettel, ami már magában jobb mint az elmúlt 3-4 évben.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
NFL Network's Mike Lombardi reports that the Eagles are now willing to entertain trade offers for Asante Samuel.

Tényleg lehet vinni Asantét.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Remélem egyik CB-nk sem fogja bevágni a durcit.
Bébé
DRC lelkét biztos ápolni kell egy kicsit: elsőszámú CB-ből 3 nap alatt 3. számú lett. Mondjuk Asante ki szokott hagyni meccseket sérülés miatt, úgyhogy lesz ő kezdőben.BleedingGreen
Nálunk idén a Preseason meccsek is rohadtul izgalmasak lesznek szerencsére. Akkora háború lehet a TC-n mint állat.Shawn84
+ eddigi években max a pozíciókért vívott csaták, újoncok megnézése miatt volt érdekes a preseason, de most preseasonban fogunk valamit meglátni abból, h mit fog játszani a védelem. Végre jöhet a gyakorlat az elméletek gyártása helyett. 😊


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Aso nagyon jó futás ellen is, úgyhogy meg lehet nyugodni. 😊 Az hogy van misstackle-je, az egy dolog, de nagyon sokszor állította meg a futókat. Mindegy, igazából nem kell sztem bemutatni senkinek.
A szerződésének a garantált része sem olyan nagyon vészes, szóval sztem elég jól jártatok, bár nem tudom, hogy hogy áll a cap-etek. 5 évet meg még simán végigjátszik sztem.
Nekem csak az a bajom, hogy Routt-nak mi majdnem durvább szerződést adtunk, mint most ti Aso-nak. Mert 3 évre 20 millió garantált...

Remélem sikeres lesz nálatok, így egy kicsit még jobban szorítani fogok az Eaglesnek, pedig a színösszeállítás miatt meg a Sas miatt vannak rossz érzéseim. De egy két kedvenc játékosom itt van (Vick és Aso), így nem tehetek mást 😊Bruce
Az nagyon jó hogy futás ellen is faszán védekezik. Meg jött drafton Jarrett aki szintén király ebben a kategóriában (is) és Allen se utolsó azért. Na meg Matthews is futás ellen volt jobb collegeban is.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Ahogy így nézegetem a rostert az van hogy szerintem jelenleg erősebb keretünk van mint amikor Super Bowlt játszottunk. Elkapók terén brutál, futók terén talán sohasem voltunk ennyire jók. McCoy, Lewis, Locke, Devine, Cooper. A szépséghiba hogy mind hasonló stílusú. Az OL egészen tűrhető. Irányítóban Vick, Young ,Kafka nem hangzik szarul. Fullback Havili meg Schmitt. Nagyon fasza. Dl az nagyon brutál és fiatal. Na meg mély mint a kerekes kút. LB sor kicsit gyengébb, de mondjuk ha Matthews olyan jó lesz mint sokan várják, akkor gond egy szál se. A Sec meg überbrutál lett itt 2 nap alatt. Aso, Samuel, DRC, Marsh, Lindley, Hanson, Allen, Coleman, Jarrett. Gyönyörűű. A Spec. teamről meg nem is beszélve. A legjobb rúgó Henery, az egyik legjobb punter Henry és idén betáraztunk returnerekből is. Nem kell DeSeant betenni mert ott van Koulianos, Johnny Lee Higgins, meg Devine és Cooper is. Úgy fest Reidék nagyon Super Bowl szezonra akarnak menni. Részemről benne vagyok, de jövőre szopás lesz a fizetési sapka alatt maradni.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Alig hittem a szememnek amikor megláttam, hogy behúztuk Aso-t is. Reidék betartották az ígéretüket, hogy agresszívek lesznek a free agencyben, a Kolb trade (akármennyire is volt várható) azért agresszív volt és most az Aso megszerzése. Ha maradna mind3 CB az nagyszerű lenne, de Samuelben elég nagy trade érték van, komoly ellenértéket kaphatunk érte. Babinben bízom, Washburn kezei alatt lett egy jó éve, fekszik neki az a rendszer, szerintem most is jó lesz. Az eddigi tradek alapján én még várok valami komolyabb tradet tőlünk, vagy hozunk vkit az RT posztra vagy egy LB (mondjuk ez már eléggé álomszerű lenne).

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Aso nagyon jó futás ellen is, úgyhogy meg lehet nyugodni. 😊 Az hogy van misstackle-je, az egy dolog, de nagyon sokszor állította meg a futókat. Mindegy, igazából nem kell sztem bemutatni senkinek.
A szerződésének a garantált része sem olyan nagyon vészes, szóval sztem elég jól jártatok, bár nem tudom, hogy hogy áll a cap-etek. 5 évet meg még simán végigjátszik sztem.
Nekem csak az a bajom, hogy Routt-nak mi majdnem durvább szerződést adtunk, mint most ti Aso-nak. Mert 3 évre 20 millió garantált...

Remélem sikeres lesz nálatok, így egy kicsit még jobban szorítani fogok az Eaglesnek, pedig a színösszeállítás miatt meg a Sas miatt vannak rossz érzéseim. De egy két kedvenc játékosom itt van (Vick és Aso), így nem tehetek mást 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Remélem egyik CB-nk sem fogja bevágni a durcit.
Bébé
DRC lelkét biztos ápolni kell egy kicsit: elsőszámú CB-ből 3 nap alatt 3. számú lett. Mondjuk Asante ki szokott hagyni meccseket sérülés miatt, úgyhogy lesz ő kezdőben.BleedingGreen
Nálunk idén a Preseason meccsek is rohadtul izgalmasak lesznek szerencsére. Akkora háború lehet a TC-n mint állat.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Remélem egyik CB-nk sem fogja bevágni a durcit.
Bébé
DRC lelkét biztos ápolni kell egy kicsit: elsőszámú CB-ből 3 nap alatt 3. számú lett. Mondjuk Asante ki szokott hagyni meccseket sérülés miatt, úgyhogy lesz ő kezdőben.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Egy jó LB?Shawn84
Patrick Willis? 😀

Watkins-szel elég lassan haladnak a dolgok:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Watkins-contract-talks-hit-a-wall.html
Jó lenne, ha maholnap megy1eznének.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Sok a CB így. 6-ot nem hiszem, hogy megtartunk, Lindley v. Hanson cutolva/tradelve lesz, ha DRC-Aso-Asante marad. Menjen Hanson, ha Lindley nem lesz nagyon rossz preseasonban. Hanson idén 1.68 m-t, jövőre 2.7 m-t keresne.BleedingGreen
Plusz Hanson-é a 21-es mez. 😀
Nickelben jó munkát végez, de 6 Cb luxusnak tűnik. Lindley-nek nagyon szarnak kell lennie, hogy elküldjük.
Remélem egyik CB-nk sem fogja bevágni a durcit.
Asantet nem biztos, hogy elcserélném egy 1st round pickre.
Akkor inkább még mi adjunk picket Asante mellé és jöjjön egy elit játékos.Bébé
Egy jó LB?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Sok a CB így. 6-ot nem hiszem, hogy megtartunk, Lindley v. Hanson cutolva/tradelve lesz, ha DRC-Aso-Asante marad. Menjen Hanson, ha Lindley nem lesz nagyon rossz preseasonban. Hanson idén 1.68 m-t, jövőre 2.7 m-t keresne.BleedingGreen
Plusz Hanson-é a 21-es mez. 😀
Nickelben jó munkát végez, de 6 Cb luxusnak tűnik. Lindley-nek nagyon szarnak kell lennie, hogy elküldjük.
Remélem egyik CB-nk sem fogja bevágni a durcit.
Asantet nem biztos, hogy elcserélném egy 1st round pickre.
Akkor inkább még mi adjunk picket Asante mellé és jöjjön egy elit játékos.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Azt a rohadt életbe. Többet le se fekszek! Alig kikapcsolom a gépet és Aso is megvan. Háháhá. Valaki tudja, hol tudnám megnézni a tegnapi Spadaros műsort?Shawn84
Még nem tették fel a honlapra a heti TC live műsorokat, tavaly 1-2 nap múlva mindig fenn voltak. Azért remélem ezt felrakják.

Amúgy szerintem idén senki sem lesz tradelve vagy cutolva, kivéve ha nagyon fog kelleni a lóvé. De akkor DRC-t vagy Samuelt fogjuk az tuti. Akkor meg már Draft pickre jövőre és behúzzuk Hightowert aztán minden szép és jó 😀Shawn84
Sok a CB így. 6-ot nem hiszem, hogy megtartunk, Lindley v. Hanson cutolva/tradelve lesz, ha DRC-Aso-Asante marad. Menjen Hanson, ha Lindley nem lesz nagyon rossz preseasonban. Hanson idén 1.68 m-t, jövőre 2.7 m-t keresne.BleedingGreen
Lindley jó lesz meg van benne bőven még kihasználatlan tehetség. Szóval őt inkább ne. Amúgy az offseason vesztese eddig nálam Curtis Marsh. Úgy hoztuk ide, hogy akár kezdő is lehet, aztán hirtelen örülhet ha negyedik CB-lesz.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Azt a rohadt életbe. Többet le se fekszek! Alig kikapcsolom a gépet és Aso is megvan. Háháhá. Valaki tudja, hol tudnám megnézni a tegnapi Spadaros műsort?Shawn84
Még nem tették fel a honlapra a heti TC live műsorokat, tavaly 1-2 nap múlva mindig fenn voltak. Azért remélem ezt felrakják.

Amúgy szerintem idén senki sem lesz tradelve vagy cutolva, kivéve ha nagyon fog kelleni a lóvé. De akkor DRC-t vagy Samuelt fogjuk az tuti. Akkor meg már Draft pickre jövőre és behúzzuk Hightowert aztán minden szép és jó 😀Shawn84
Sok a CB így. 6-ot nem hiszem, hogy megtartunk, Lindley v. Hanson cutolva/tradelve lesz, ha DRC-Aso-Asante marad. Menjen Hanson, ha Lindley nem lesz nagyon rossz preseasonban. Hanson idén 1.68 m-t, jövőre 2.7 m-t keresne.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Bébé ment PM!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nnamdi:
http://www.youtube.com/watch?v=PwwYKoVuSM0

Mondta Roseman, hogy D. Lee-t majdnem draftoltuk anno. Arra jó, hogy Harbor-nak és Celek-nek is azért kelljen hajtania a TC-ben.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Johnnye Lee Higgins se rossz. Slot meg returner a jobb fajtából. Donald Lee meg jó lesz pár nagy játékra 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Azt a rohadt életbe. Többet le se fekszek! Alig kikapcsolom a gépet és Aso is megvan. Háháhá. Valaki tudja, hol tudnám megnézni a tegnapi Spadaros műsort?
Amúgy szerintem idén senki sem lesz tradelve vagy cutolva, kivéve ha nagyon fog kelleni a lóvé. De akkor DRC-t vagy Samuelt fogjuk az tuti. Akkor meg már Draft pickre jövőre és behúzzuk Hightowert aztán minden szép és jó 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Vince Young's one-year deal with the Eagles will be worth up to $5.5 million.
Az elég soknak tűnik. Meg fura, hogy csak 1 év.

Herremans twittere:
Bedtime... Forget counting sheep, I'm gonna count corners 1... 2... 3.. Zzzzzzzzz..... Haha.. In the AM peeps!