Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Na ez is hivatalos lesz: Cardinals will agree to terms with LB Stewart Bradley, formerly of the Eagles.Részleteket még nem tudni.
Szar éve volt a tavalyi...kicsit sajnálom.Greengo
Nah 3-4 ILB-ként (azt hiszem abban nyomják) még simán lehet jövője. Sztem 100+-os szezont össze tud majd hozni.
Takeo Spikes-os szereplést várok tőle. Nálunk nem több egy átlagos LB-nél, 3-4-ben Willis párjaként nagyon jó ILB.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Na ez is hivatalos lesz: Cardinals will agree to terms with LB Stewart Bradley, formerly of the Eagles.Részleteket még nem tudni.
Szar éve volt a tavalyi...kicsit sajnálom.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Ray Edwards fizuja: Deal's worth $30 million, including $11 million
Hát ennyiért mi is elhozhattuk volna...nah, de mind1 a lényeg, hogy jött egy jó kis DE Babin személyében is.

Engem pl jobban aggaszt az RT poszt, mint pl az LB-sor.
A tavalyi szezon ellenére vhogy mégis jobban bízom Justice-ban, mint Dunlap-ban.
Justice-nak legalább volt már 1 jó szezonja.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Szerencsére jó csapatok ellen játszunk a Preseasonban úgyhogy ki fognak jönni a hibák. Nekem jelenleg a safety poszt kevés és az LB sort tartom a leggyengébbnek a csapatban.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Fokou jó,de nem egy stabil kezdő szint.Persze bekerül a kezdőbe mert körülötte kihullanak. 😊 A 2008-as D-ben meg volt vezér most ki lenne az?Sztem fontos,hogy szerezzünk LB-t(persze nagyágyút ahogy írtad),viszont nincs olyan év szinte amikor ne lenne vmi tátongó lyuk a védelmünkben és az sem lepne meg ha idén is hagynánk rést a pajzson. 😊 Caseyben és Chaneyben én is hiszek ,de ez kevés és a poszt mélységéről még nem is beszéltünk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
2008-ban elég durva D#-ünk volt és akkor is elég fiatal, noname játékosokból állt az LB-sor. (Bradley, Gaither, Jordan, Gocong) Tudom, akkor a sec-ünk a (egyik) legjobb volt az NFL-ben.
Fokou már 2 éve itt van és vhogy szezon vége felé közeledve, mindig bekerül a kezdőbe.
Chaney-nek is van már PO tapasztalata és nagyon jó kis LB lehet belőle.
Sims-nél meg nem nehéz jobb LB-t találni.
Ha mégis hozunk ide vkit, akkor vmi nagyágyú legyen, Tulloch vagy talán még Ruud. Morrison, Barnett féle LB-ktől remélem távol maradunk.
De én pozitívan látom jelenleg még az LB-sort - igaz ebben nagyon nagy szerepet játszik az, hogy én bízom Casey-ben - majd a preseason és az alapszakasz meccsek után lehet, hogy ez meg fog változni. 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
The Eagles have plenty of confidence in Jamar Chaney as their long-term stud linebacker.

király 😕
Newman
Király 😊

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Pár napig vagyok távol és felgyorsulnak az események. 2 játékos még kell tennessee-ből és akkor azt mondom hogy OK.eaglesmcnabb
Kettö? Ki a másik?Shawn84
Young 😀eaglesmcnabb
Vince már megvan 1 évre.
Eagles agreed to terms with QB Vince Young on a one-year contract.
It didn't take V.Y. long to realize there was no market for him as a starting QB after failing to bring an NFL commitment-level to the table in Tennessee. A one-year stint as Michael Vick's backup is a smart move, allowing him to stay under the radar and enter the market again next year at age 29. While Young may struggle to pick up the West Coast offense in camp, he won't be asked to take the reigns anytime soon. Regardless, he's now the best insurance policy in the league, capable of keeping the team in contention even if the starter goes down.

szerk:Tulloch-ot meg a Lions vinné.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valahol kell, hogy az ellenfélnek is esélyt adjunk nem lehet mindenhol sztár játékosunk 😛 túl könnyen nyernénk veretlenül az idényt 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
én Claytonnal se vagyok kibékülve,de még azt mondom csak-csak,de Matthews is,így egyszerre Claytonnal...na nee....Newman
Ez nagyon meredek. Ennél csak az a durvább, hogy Lloyd, Rolle és Fukou a cserék.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
én Claytonnal se vagyok kibékülve,de még azt mondom csak-csak,de Matthews is,így egyszerre Claytonnal...na nee....

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
The Eagles worked fourth-round rookie Casey Matthews as their starting middle linebacker to open training camp.
New DC Juan Castillo praised Matthews' leadership skills, smarts, and "it" factor. Jamar Chaney has been moved to strong-side linebacker. Castillo might switch it up later if Matthews doesn't pick up the system quickly, but he's got a solid month to learn. Matthews now looks like an ideal rookie target in IDP leagues. Keenan Clayton will presumably start on the weak side.

na jó,ez még viccnek is rossz...micsoda LB sor...Newman
Chaney fasza lenne erős oldalon is, csak hát MLB Matthews? Aki állítólag még túl gyenge az NFL-hez? NA nee. Kell egy MLB. Ruud, Morrison, Tulloch, vagy felőlem jöhet Barnett is oldalra. Nem érdekel csak jöjjön.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The Eagles worked fourth-round rookie Casey Matthews as their starting middle linebacker to open training camp.
New DC Juan Castillo praised Matthews' leadership skills, smarts, and "it" factor. Jamar Chaney has been moved to strong-side linebacker. Castillo might switch it up later if Matthews doesn't pick up the system quickly, but he's got a solid month to learn. Keenan Clayton will presumably start on the weak side.

na jó,ez még viccnek is rossz...micsoda LB sor...

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sejti valaki, hogy mennyi lehet a cap spaceünk jelenleg?Shawn84
http://www.eaglescap.com/ Valahogy így fest bár nem tudom mennyire pontos.(de alatta vagyunk bőven)
Gondolom azért is tárgyalnak Vick-el és DeSean is ezért lázad 😀 (és Watkinsnak sincs még meg) .Persze be kell fejezni még az igazolásokat,hogy tiszta képet kaphassunk.Greengo
és akkor a dead money még csak nem is idén,hanem jövőre számít (ha jól tudom),az még + 6 milla...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pár napig vagyok távol és felgyorsulnak az események. 2 játékos még kell tennessee-ből és akkor azt mondom hogy OK.eaglesmcnabb
Kettö? Ki a másik?Shawn84
Young 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Sejti valaki, hogy mennyi lehet a cap spaceünk jelenleg?Shawn84
http://www.eaglescap.com/ Valahogy így fest bár nem tudom mennyire pontos.(de alatta vagyunk bőven)
Gondolom azért is tárgyalnak Vick-el és DeSean is ezért lázad 😀 (és Watkinsnak sincs még meg) .Persze be kell fejezni még az igazolásokat,hogy tiszta képet kaphassunk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Sejti valaki, hogy mennyi lehet a cap spaceünk jelenleg?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Pár napig vagyok távol és felgyorsulnak az események. 2 játékos még kell tennessee-ből és akkor azt mondom hogy OK.eaglesmcnabb
Kettö? Ki a másik?
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Na S.Bradley nagy valószínűséggel követi Kolbot Arizonába.Azt írják nagyon közel vannak a megegyezéshez.Viszont így mindenképp kéne LB még.Greengo
Szeretném ha legalább cserének megmaradna 😕
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pár napig vagyok távol és felgyorsulnak az események. 2 játékos még kell tennessee-ből és akkor azt mondom hogy OK.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Na S.Bradley nagy valószínűséggel követi Kolbot Arizonába.Azt írják nagyon közel vannak a megegyezéshez.Viszont így mindenképp kéne LB még.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig pont arra gondoltam már csak Tulloch kell s kész a csapat. Akkor ezek szerint nélküle is... Végül is idén eddig nem oly nagyon reklamálhatunk bíz benne később se de ne legyünk telhetetlenek!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Érdekes költői kérdés twitterről:
"If Eagles land VY, is it possible they snagged DRC, and a 2nd round pick, AND upgraded at backup QB for less $??"gsn
ez így igen pozitív minden szempontból,valóban 😊

The Eagles have no interest in free agent MLB Stephen Tulloch, a source tells CSN Philly's Reuben Frank.
Frank adds that the Eagles have minimal interest in free agent Nick Barnett. They are almost certainly in the market for linebacker help, but will likely add someone a tier down from these guys. The Eagles have plenty of confidence in Jamar Chaney as their long-term stud linebacker.

király 😕
kiváncsi vagyok kit akarunk elhozni,remélem valami backup szintű kezdőt...

több mint 13 éve
gsn 3 548
Érdekes költői kérdés twitterről:
"If Eagles land VY, is it possible they snagged DRC, and a 2nd round pick, AND upgraded at backup QB for less $??"

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
meg változatosan étkezett... 😊
ennek ellenére spec.teamernél remélem nem lesz több első évében