Philadelphia Eagles
62 feliratkozó
több mint 14 éve
Gyors értékelés Eagles meccsről: http://philly.blog.hu/2011/10/31/meccs_utan_rovidenSzerintem pont ez volt a győzelem oka, mármint a ToP, de a fenti linkben utalok erre.Aki a #1 run D-t 185 yardra megfutja, ráadásul ilyen fontos meccsen, az tényleg méltó utóda Westynek (+ne felejtsük dicsérni az O falat se). Régóta vártunk már egy ilyen meccsre Celektől. JJ és Eric Allen előtt jobb meccsel nem is lehetett volna tisztelegni.Bizony a fal is nagy munkát végzett.Mondjuk most voltak fent a legjobb összeállításban.
Legjobbkor jött egy ilyen magabiztos győzelem, a Bears ellen kell az önbizalom.BleedingGreen
Most nézem:
Possession: 42:09(Phi) 17:51(Dal) :o 😊Greengo
Egyébként Reid szavait idézem, nyertünk, de még a mérleg nem pozitív.
több mint 14 éve
Aki a #1 run D-t 185 yardra megfutja, ráadásul ilyen fontos meccsen, az tényleg méltó utóda Westynek (+ne felejtsük dicsérni az O falat se). Régóta vártunk már egy ilyen meccsre Celektől. JJ és Eric Allen előtt jobb meccsel nem is lehetett volna tisztelegni.Bizony a fal is nagy munkát végzett.Mondjuk most voltak fent a legjobb összeállításban.
Legjobbkor jött egy ilyen magabiztos győzelem, a Bears ellen kell az önbizalom.BleedingGreen
Most nézem:
Possession: 42:09(Phi) 17:51(Dal) :o 😊

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Aki a #1 run D-t 185 yardra megfutja, ráadásul ilyen fontos meccsen, az tényleg méltó utóda Westynek (+ne felejtsük dicsérni az O falat se). Régóta vártunk már egy ilyen meccsre Celektől. JJ és Eric Allen előtt jobb meccsel nem is lehetett volna tisztelegni.Legjobbkor jött egy ilyen magabiztos győzelem, a Bears ellen kell az önbizalom.

több mint 14 éve
A Boys 2000 óta nem engedett játékost 185 futott yardig. Aztán jött Shady 😊
több mint 14 éve
Elkentük a tehenészek száját!EZ CSAPATMUNKA VOLT!
Shady cereer high!185 yard 2 TD.Eszméletlen!D# nagyon rendben volt.O# kicsit kiengedett a végére,de már nagy volt az előny.

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Nincs is ennél szebb, 34-7 az ősi rivális ellen, Reid megnyert 2 challange-t is mi kell még? 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Na fiúk ez álomszép volt mást most nem is kívánok hozzáfűzni majd a szakik leírják. A Bears ellen ha hasonlóan türelmesen játszunk és még jobban odaérünk Cutlerre akkor az is meg kell, hogy legyen. Szép hét lesz 😊
több mint 14 éve
Jelentkezzen, aki egy percig hitt egy ilyen sima winben? 😀Shady MVP!!!!!
bővebben hamarosan 😊
több mint 14 éve
4. negyed elbaszott volt.vezet a MIA a NYG ellen, de szép lenne... nem is folytatom. mert nem lesz. 😀eaglesmcnabbtöbbször ne írj be ilyet, azonnal beírásod után életre keltek ezek a nyújorkiak :/Deny
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
vezet a MIA a NYG ellen, de szép lenne... nem is folytatom. mert nem lesz. 😀eaglesmcnabbtöbbször ne írj be ilyet, azonnal beírásod után életre keltek ezek a nyújorkiak :/
több mint 14 éve
Sziasztok, én is leszek, 01:10-től fent vagyok 😀de egy hét kivételével mostantól február első hetéig mindig lesz Eagles meccs
Rossz volt, hogy múlt héten nem volt meccs :SGege55
több mint 14 éve
Sziasztok, én is leszek, 01:10-től fent vagyok 😀Rossz volt, hogy múlt héten nem volt meccs :S
több mint 14 éve
Nagyon izgulok. Fenn leszek, lehet eredményt is követek, mármint fórumon.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
vezet a MIA a NYG ellen, de szép lenne... nem is folytatom. mert nem lesz. 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Egy igazi Eagles Fan. Jó előérzetem van, optimista vagyok tehát csúnyán leszopunk 😂 😂😂Wyatta védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabbCsak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕Deny
több mint 14 éve
Én is optimista vagyok és ez azért nem szokott túl sokszor megcsalni. A beharangozó egyébként jó lett, bár újdonságot én nem találtam benne 😊 Jó lenne Romot megint belekergetni a sok hülyeségbe és akkor dobhatna 4 intit. Most Asot várom nagyon jónak, de Allen is szerintem jó lesz, illetve TE játékunktól fejlődést várok.a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabbCsak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕Deny
több mint 14 éve
Ez mindig így van. Bills-Giants-Falcons ellen győzelmet vártam, mind lose. Redskins ellen vereséget, nyertünk.😂Wyatta védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabbCsak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕Deny
több mint 14 éve
😂a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabbCsak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕Deny

több mint 14 éve
a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabbCsak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕
több mint 14 éve
Nem eredménykövetőre értettem hanem a meccs nézésére. A sigeket pedig az Eagles galériából választottam. Köszönet érte Ratának és Apeszosnak!!Látom vihar előtti csend van. Mindenki az ágyban döglik, éjjel meg itt lesz és őrjöng 😀 Aki nem az meg szégyellje magát 😛Shawn84Szégyellem előre magam, de szinte 100, hogy nem eredménykövetőzők, csak egy apró cetli meg stream, illetve torta. A sigeid egyébként kurva jók lettek.
Ja, és ne érje szó a ház elejét, fenn vannak heti tippjeink, illetve beharangozó is a blogon. Tessék felmászni és elolvasni 😛Deny
több mint 14 éve
a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Látom vihar előtti csend van. Mindenki az ágyban döglik, éjjel meg itt lesz és őrjöng 😀 Aki nem az meg szégyellje magát 😛Shawn84Szégyellem előre magam, de szinte 100, hogy nem eredménykövetőzők, csak egy apró cetli meg stream, illetve torta. A sigeid egyébként kurva jók lettek.
Ja, és ne érje szó a ház elejét, fenn vannak heti tippjeink, illetve beharangozó is a blogon. Tessék felmászni és elolvasni 😛
több mint 14 éve
01:20
több mint 14 éve
01:20 kor kezdődik a mérkőzés? Vagy 0:20?
több mint 14 éve
Látom vihar előtti csend van. Mindenki az ágyban döglik, éjjel meg itt lesz és őrjöng 😀 Aki nem az meg szégyellje magát 😛