Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Safety nem kell! Minek?Jarrett-Allen-Coleman bőven jó.NE feledjük,hogy Asante és DRC lesz a 2 kezdő CB így eléggé megerősödött a sec.(Ha kell Asante be fog tudni segíteni....de nem hinném,hogy kell. 😊 )Greengo
Látod ebbe nem gondoltam bele köszi bár ha a DE k-t szeretjük halmozni 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Akkor Justice év végi sérülése komolyabb mint amilyennek tűnt. Ezek szerint jelenleg Dunlap Király a RT-ünk.BleedingGreen
Lehet jobban is járunk majd vele.Sztem fejlődni fog és beválhat mint RT.Greengo
A falunk vakoldala elég erősnek tűnik. Rookie RG és bizonytalan RT.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Váó na végre most már csak egy Tulloch hiányzik a teljes boldogsághoz meg egy S én még Dawkot is visszahoznám vhogy (tudom ez a mániám) a jelenléte is számítana, de mindegy legyen még egy elfogadhatónak tűnő S ha van még a piacon. Ja és D-Jax-l meg Watkinsal is egyezzünk meg aztán irány a munka. Azért én óvatos lennék a Boyssal meg az Óriásokkal még nagyon az elején vagyunk a dolgoknak és emlékszünk tavaly minket a csoport mx 3. helyére jósoltak aztán láttuk mi történt, igaz kb. 8 percen múlott az egész. Szóval majd ha már mondjuk 11 győzelmet behúztunk talán elkezdek örvendezni (bár lehet jó lesz a végén az a 9is 😛 )
Munkára fel fly Eagles!dande
Safety nem kell! Minek?Jarrett-Allen-Coleman bőven jó.NE feledjük,hogy Asante és DRC lesz a 2 kezdő CB így eléggé megerősödött a sec.(Ha kell Asante be fog tudni segíteni....de nem hinném,hogy kell. 😊 )
Akkor Justice év végi sérülése komolyabb mint amilyennek tűnt. Ezek szerint jelenleg Dunlap Király a RT-ünk.BleedingGreen
Lehet jobban is járunk majd vele.Sztem fejlődni fog és beválhat mint RT.Greengo
Mondjuk nem egy tipikus Mudd-féle falember, amilyen nagy állat. Tavaly tényleg voltak pozitív jelek, de nehezen tudom megemészteni, h néha olyan mint a lekvár. Egyetemen is ez volt a baja.

Safetynk van ugye több is: Jamar Adams és Colt Anderson is még itt vannak, ha minden igaz. 😊
Viccen kívül Anderson akár még meg is ragadhat, kurvajó gunner volt tavaly. Volt vmi kimutatás, h mennyie visszaestek a return yardok miután megjött.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Váó na végre most már csak egy Tulloch hiányzik a teljes boldogsághoz meg egy S én még Dawkot is visszahoznám vhogy (tudom ez a mániám) a jelenléte is számítana, de mindegy legyen még egy elfogadhatónak tűnő S ha van még a piacon. Ja és D-Jax-l meg Watkinsal is egyezzünk meg aztán irány a munka. Azért én óvatos lennék a Boyssal meg az Óriásokkal még nagyon az elején vagyunk a dolgoknak és emlékszünk tavaly minket a csoport mx 3. helyére jósoltak aztán láttuk mi történt, igaz kb. 8 percen múlott az egész. Szóval majd ha már mondjuk 11 győzelmet behúztunk talán elkezdek örvendezni (bár lehet jó lesz a végén az a 9is 😛 )
Munkára fel fly Eagles!dande
Safety nem kell! Minek?Jarrett-Allen-Coleman bőven jó.NE feledjük,hogy Asante és DRC lesz a 2 kezdő CB így eléggé megerősödött a sec.(Ha kell Asante be fog tudni segíteni....de nem hinném,hogy kell. 😊 )
Akkor Justice év végi sérülése komolyabb mint amilyennek tűnt. Ezek szerint jelenleg Dunlap Király a RT-ünk.BleedingGreen
Lehet jobban is járunk majd vele.Sztem fejlődni fog és beválhat mint RT.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Hogy Reid szavaival éljek: "it's a beautiful thing" 😀

Egy lehangolóbb hír:
DE Brandon Graham and OT Winston Justice have been placed on PUP.Bébé
Akkor Justice év végi sérülése komolyabb mint amilyennek tűnt. Ezek szerint jelenleg Dunlap Király a RT-ünk.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Roseman asszem méltó utódja Heckertnek.BleedingGreen
Vmit nagyon tud a csávó.
2 év alatt 2 franchise QB-t tradelt el. Egyet biztos, hogy áron felül. De jelenleg mind2-t.
Valamint a drafton is csomószor tradelt már, szal jó kapcsolata van a többi csapat vezetőivel.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Váó na végre most már csak egy Tulloch hiányzik a teljes boldogsághoz meg egy S én még Dawkot is visszahoznám vhogy (tudom ez a mániám) a jelenléte is számítana, de mindegy legyen még egy elfogadhatónak tűnő S ha van még a piacon. Ja és D-Jax-l meg Watkinsal is egyezzünk meg aztán irány a munka. Azért én óvatos lennék a Boyssal meg az Óriásokkal még nagyon az elején vagyunk a dolgoknak és emlékszünk tavaly minket a csoport mx 3. helyére jósoltak aztán láttuk mi történt, igaz kb. 8 percen múlott az egész. Szóval majd ha már mondjuk 11 győzelmet behúztunk talán elkezdek örvendezni (bár lehet jó lesz a végén az a 9is 😛 )
Munkára fel fly Eagles!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Roseman asszem méltó utódja Heckertnek.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Reid megmondta,hogy a legjobbat akarják majd Kolbnak.Megkapta. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hogy Reid szavaival éljek: "it's a beautiful thing" 😀

Egy lehangolóbb hír:
DE Brandon Graham and OT Winston Justice have been placed on PUP.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
DRC+2.kör :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=7LuSP4QaXiQ

Kolb se járt szarul,63 milla 😂

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Jelen helyzetben azt mondom, hogy le a kalappal a FO előtt.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Végre:
Deal is done. Kolb will sign a five-year extension for over $63 million with over $20 mill guaranteed.
Rodgers-Cromartie and a 2nd round pick to the Eagles.Bébé
Yeeeee BABY!Qrva jó bizniszt csináltunk. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Végre:
Deal is done. Kolb will sign a five-year extension for over $63 million with over $20 mill guaranteed.
Rodgers-Cromartie and a 2nd round pick to the Eagles.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
The Eagles have had initial conversations with Michael Vick's representatives regarding a long-term deal, a source tells ProFootballTalk.com.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Végre lenne egy olyan játékosunk, aki jó returner, de nem sajnálnánk a visszahordásokra:
New Orleans, Philadelphia and, yes, Chargers in running for Sproles. I'm told that's the final 3. Decision soon.

Boccs dande 😀
There are some administrative deals that still have to be completed, but I’m told the Kolb to the Cardinals deal is essentially done.
Deal is expected to be announced sometime today.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Csináltam egy ismertetőt a héten igazolt UDFA-król.
http://philly.blog.hu/2011/07/28/uj_arcok_a_csapatban_1_resz

Szolgálati közlemény:
A blog ma este 23 órától reggel 5-ig, karbantartás miatt nem lesz elérhető.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Rookiek mezszámai:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/7/28/2300738/eagles-rookie-jersey-numbers#storyjump
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Bradley-ről: The Cardinals are interested in free agent Stewart Bradley, according to the Arizona Republic.
Bradley is generating plenty of interest around the league despite losing his job to Jamar Chaney last season. That's because Bradley has starting experience and can play multiple positions. The Rams and Bills are also reportedly in the mix.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
pf Q.M már nem sas :SS


mi van itt

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Azt írják most,hogy estig lezárulhat a Kolb trade.Greengo
Már dörög az ég Úgy néz ki, hogy hatalmas zuhi lesz felénk. --> Gép kikapcs --> Ma lesz Kolb trade. 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Babin érkezése kellett.Reidnek amúgy is mániája a D line és gondolom Washburnnak sem kellett nagyon győzködnie a vezetőséget.Idén azért nem ártana úgy nekivágni a szezonnak,hogy minden poszton 100%-os emberek kezdhetnek.(Nem kéne ilyen 1 meccsre jó aztán lesérül egész szezonra taktika 😊 )
Azt is jó látni,hogy a csoportban a Giants és a Cowboys drasztikus leépítésben van a Skins meg Beck és Rexy között válogathat...mi meg ezalatt zsíros üzleteket tudunk kötni és minőségi játékosokkal feltölteni a keretet.

Azt írják most,hogy estig lezárulhat a Kolb trade.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Isten megvan Babin 😀
Szinte alig kapott garantált money-t. Sztem simán elfogadható. (Gondolom ha nem sérül le, 5+ sack, PB szezon, meg hasonlónál majd jön a pénz, de akkor + mindenki úgy lesz vele, hogy megéri kifizetni 😀 )
Babin pont arra jó, hogy letol 1-2 jó szezont és addigra Graham 100%-os lesz, fiatalok is fejlődhetnek mögötte.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát azért Babin érkezése Mikell meg korábban Dawk elküldésének fényében főleg ugye a kor miatt nagyon érdekes, így kissé nehezen védhető az elküldési hullám, és nem is értem pláne, hogy nincs meg az utánpótlásuk igazán. Tulloch valóban jöhetne szükség lenne rá, jó lenne ezt is hamar lezárni.
Kolb kapcsán meg először is most már semmi találgatást nem szeretnénk olvasni csak a hivatalos megállapodásról vagy nem megállapodásról (tudom akkor ne nézzek be ide 😛 ) de ha úgy alakul a deal ahogy szó van róla annyira pofátlannak érzem, hogy azt kívánom a Cards-nak csináljanak Kolbbal majdnem veretlen szezont és csak tőlünk kapjanak ki az alapszakaszban (ha jól emlékszem játszunk velük) meg az NFC döntőjében mondjuk DRC Int-el 😊
Azért D-Mc zöld fehérből lila fehérbe..... na jó neki még ez is megbocsátható 😉 sok sikert ha már nem hívták vissza
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
btw,ő se az 😛Newman
Jobbra meg nincs money. De ez is feleslegesen kidobott pénz. Adtuk volna Tullochnak. a DE poszt idén kivételesen szerintem nem volt hiányos.Shawn84
egyetértek,esély kellett volna a fiataloknak
remélem azért Tulloch ettől függetlenül jön,így is van elég pénzünk elvileg...Newman
HA jól olvastam akkor a Lions érdeklődése valamelyest csökkent, így talán nagyobb esélyünk lehet a megszerzésére, de félek tőle, hogy Reid nem erőlteti annyira a dolgot mint azt mi szeretnénk.