Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
DRC-t Kolbra, egy használható csere irányítót, mondjuk Troy Smith vagy egy olcsó Vince Young. UDFA-ból Dane Sanzenbacher WR (az egyetlen Ohio State játékos akit bírok) Ian Williams DT, Mark Herzlich LB, DeAndre McDaniel S.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hamarosan FA-piac, gyorsan a legnagyobb kívánság: ELIT cornerback, aki lehetőleg Nnamdi Asomugha!!!!!!Deny
Pedig több tucat ilyen játékos jön ki majd 😀 😀Wyatt
Idén is vihettünk volna, nem vittünk drafton első körben (ha Curtis elit lesz első héttől, akkor nyílvánosan kérek bocsánatot minden fórumon). De szerintem nem is fogjuk őt megszerezni, DRC-t tartom elképzelhetőnek. De nem egy az egyben Kolb-ért, lesz ott csavarás, pickekkel, emberekkel és mindkettő oldalról.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hamarosan FA-piac, gyorsan a legnagyobb kívánság: ELIT cornerback, aki lehetőleg Nnamdi Asomugha!!!!!!Deny
Pedig több tucat ilyen játékos jön ki majd 😀 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ray Edwardsot is egyre többször emlegetik hozzánk,de én is inkább egy elit cornert támogatnék... 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hamarosan FA-piac, gyorsan a legnagyobb kívánság: ELIT cornerback, aki lehetőleg Nnamdi Asomugha!!!!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy néz ki megvan a CBA 😊 Legalábbis az NSO szerint tudom nem a legbiztosabb forrás de hátha 😛dande
ESPN/nfl.com, CBA-vita topic, heffán 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 106 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy néz ki megvan a CBA 😊 Legalábbis az NSO szerint tudom nem a legbiztosabb forrás de hátha 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Favre dolog gyorsan fel lett kinn fújva, de azonnal cáfolva is lett.
Amúgy az egész baromság alapból, Vick mögé hozni egy olyan csereirányítót, aki lassan tolószékből játszik...Deny
Pedig Willie Beamen mögé sem ártott Dennis Quaid 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
UDFA piacra készülődve: http://philly.blog.hu/2011/07/25/udfa_ra_keszulve

Bush-ba amúgy én is belemennék, ha olcsóbban hajlandó játszani.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Pletykák szerint Reggie Bush vagy itt, vagy a Rams-nél fog kikötni.Deny
Én nem bánnám. Maddenben mindig próbálom behúzni. 😀
De csak akkor, ha belemenne fizucsökkentésbe. (Vagy ha úgy oldanák meg, hogy első évben kap még többet, mert utána Shady-nek is kell adni egy vaskosabb szerződést). Azonban sztem erre elég kevés esély. Amúgy is már van gyűrűje, szal feltehetőleg inkább a cash-t fogja nézni, mint a csapatot.
Valamint ha választani kéne, hogy Bush vagy egy DE (vagy LB, vagy szinte akármi 😀), akkor sokkal inkább egy DE.
Azonban Bush biztos, hogy lubickolni a mi O#-ünkben. (már ha pályára kerülne több mint 5 snap erejéig)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pletykák szerint Reggie Bush vagy itt, vagy a Rams-nél fog kikötni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Favre dolog gyorsan fel lett kinn fújva, de azonnal cáfolva is lett.
Amúgy az egész baromság alapból, Vick mögé hozni egy olyan csereirányítót, aki lassan tolószékből játszik...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Jó néhány héttel ezelőtt volt róla szó, hogy a Nike lesz az NFL új mezszállítója és, hogy új dizájn lesz. Valaki meg tudja mondani, hogy ez mikortól lesz esedékes?Shawn84
A 2012-es szezontól.vassadi
Köszi.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jó néhány héttel ezelőtt volt róla szó, hogy a Nike lesz az NFL új mezszállítója és, hogy új dizájn lesz. Valaki meg tudja mondani, hogy ez mikortól lesz esedékes?Shawn84
A 2012-es szezontól.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Jó néhány héttel ezelőtt volt róla szó, hogy a Nike lesz az NFL új mezszállítója és, hogy új dizájn lesz. Valaki meg tudja mondani, hogy ez mikortól lesz esedékes?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Hát figy... Ha lehúzzátok az Arizonát Kolb miatt (oké, hogy fr QB-nek vinnék, aki mint ilyen nagyobb értéket képvisel, mint egy jó CB, de Kolb eddig minden csak nem fr. QB és így alapból nektek jó a biznisz, plusz még pickek is szóba kerültek) akkor ingyen (pickveszteség nélkül) lehetne Vick mögött egy tapasztalt QB és még a CB kérdés is megoldódna, hogy a lehetséges pickeket ugye még egyszer ne is említsük 😀Wyatt
Ez így nekem nagyon bejövős dolog lenne 😛 Jövőre meg csak egy Fr. LB kéne és készek is vagyunk. Chaneyben nagyon bízom. remélem tud majd élni a lehetőséggel. Matthewsnak lehet hogy kapóra jön a lockout, mert így tud magára gyúrni pár kiló izmot, és néhány meccs után akár kezdővé is előléphet. Bradley jó szereplésében meg már azért nem hiszek mert túlságosan is sérülékeny ahhoz, hogy kezdő lehessen minden meccsen. Szóval ide még akár Herzlicht is hozhatnánk UDFA-ból, de jövőre a drafton azért lesz kiből válogatni. Tank Cardert már most kinéztem 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát figy... Ha lehúzzátok az Arizonát Kolb miatt (oké, hogy fr QB-nek vinnék, aki mint ilyen nagyobb értéket képvisel, mint egy jó CB, de Kolb eddig minden csak nem fr. QB és így alapból nektek jó a biznisz, plusz még pickek is szóba kerültek) akkor ingyen (pickveszteség nélkül) lehetne Vick mögött egy tapasztalt QB és még a CB kérdés is megoldódna, hogy a lehetséges pickeket ugye még egyszer ne is említsük 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Érdeklődünk Favre után?!
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Report-Eagles-interested-in-Favre.html
Én imádnám 😀 Ricsi végre szurkolna nekünk. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
De ha azt nézzük amit az Eagles-szakik is szajkóznak, hogy QB-t Cb-ért 1-1-ben igen kevés.
Kolb-ot franchise QB-nak vinnék Cards-ba és ezért kapunk egy jó/átlagnál jobb CB-t.
Elmúlt évek legjobb CB-je Aso. Mégse nyert egyetlen PO meccset se az utóbbi években. (De az is lehet, hogy még 1x sem.)
Szal, ha Kolb beválik (amiben nyilván bízik/bízna a Cards vezetősége), akkor simán playoffközeli csapat lehetne a Cards.
Egy conditional pick-et remélem kihúznak vkiből Roseman-ék.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Casey a tesójával edz:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8092/a_ket_matthews_egyutt_keszul

Már szinte minden szaki biztosra veszi, hogy Kolb megy a Cards-ba.Bébé
Kolbot DRC-re az szerintem nekünk elég jó csere, főleg ha megnézzük milyen irányítókat tudnánk hozni cserének FA-ból. Engem csak az érdekelne hogy mikor fog végre megtörténni a dolog.Shawn84
Már önmagában nem járnátok rosszul, pláne, ha még tényleg pickeket is kaptok, az mondjuk vicc lenne 😀Wyatt
Én Picket nem remélek. Nem lenne reális ha még az is jönne, maximum ha mi is adnánk. Ha DRC-t megszereznénk akkor már mindjárt nagyon ütő kis secondary jönne össze. De még egy safety szerintem hiányzik. DeAndre McDaniel jól jönne.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Casey a tesójával edz:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8092/a_ket_matthews_egyutt_keszul

Már szinte minden szaki biztosra veszi, hogy Kolb megy a Cards-ba.Bébé
Kolbot DRC-re az szerintem nekünk elég jó csere, főleg ha megnézzük milyen irányítókat tudnánk hozni cserének FA-ból. Engem csak az érdekelne hogy mikor fog végre megtörténni a dolog.Shawn84
Már önmagában nem járnátok rosszul, pláne, ha még tényleg pickeket is kaptok, az mondjuk vicc lenne 😀

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Casey a tesójával edz:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8092/a_ket_matthews_egyutt_keszul

Már szinte minden szaki biztosra veszi, hogy Kolb megy a Cards-ba.Bébé
Kolbot DRC-re az szerintem nekünk elég jó csere, főleg ha megnézzük milyen irányítókat tudnánk hozni cserének FA-ból. Engem csak az érdekelne hogy mikor fog végre megtörténni a dolog.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Casey a tesójával edz:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8092/a_ket_matthews_egyutt_keszul

Már szinte minden szaki biztosra veszi, hogy Kolb megy a Cards-ba.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nekem pont az 1 és 3 jön be.
Ott meg pillanatnyi döntés kérdése melyik.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
OFF: Ti melyiket vennétek?



Én erősen a harmadik felé hajlok...Rataxes
Az csak 6 varrásos...bóvli 😀 😀 (régi szép idők)
Nálam a 2. játszana.