NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Steelers kirúgta a rookie linebacker, Thaddeus Gibson-t és az Eagles fel akarta szedni waiver-ről, de sajnos a 49ers is "licitált" rá, szal így nem kerül a testvéri szeretet városába.
Következtetés: az LB-sorral nincsenek teljesen megelégedve a vezetők"

Hát ezen annyira nem csodálkozom Spoon elengedését azóta is hibának tartom, bizony nem nyomja rosszul a Titansben sem ha más nem a jelenléte sokat segít több időt lehetett volna neki itt adni de hát ez nem mindig a megfelelő esetben az erősségünk.
Amúgy én a Colts elen pláne látva a tegnapi játékukat már egy szoros zakóval is kiegyezek illetve sérülések megúszásával. A győzelem számomra majdnem az SB-megnyerésének csodájával érne fel még akkor is ha az NFL-ben minden meccs más és "minden héten háború" De remélem a srácok nem így állnak hozzá és jó értelemben meglepnek minket.
dande
Szvsz inkább az elengedett Antwan Barnes szerepét szánták neki. Nekünk az erős oldalon vannak gondjaink és oda Gibson sem lett volna megoldás. Spoon is többek között azért ment, mert WLB-ben úgy ahogy megvagyunk, SLB-nek ő sem volt jó, és ahhoz, hogy Bradley backupja legyen meg túl sokat keresett.

Colts ellen tényleg nagyon nehéz lesz még itthon is, ellenük nagyon be vagyunk oltva az utóbbi időben. A védelmük nem fog ízleni a sok passzra épülő offensünknek. A passzjátékuktól én továbbra is tartok, hiába próbált meggyőzni Stez a múlt héten, hogy a sérültek miatt bajban vannak 😊 . Amennyit kell annyit meg Hart is tud futni, ezt tegnap láttuk.BleedingGreen
Igen csak hogy én épp arra gondoltam Bradley mehetett volna vissza szélre az eredeti posztja úgyis nem az volt? S azért egy Bradley Sims Spoon nem lett volna gyenge vagy Bradley-nek már nem lett volna visszaút arra a posztra?
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
"Steelers kirúgta a rookie linebacker, Thaddeus Gibson-t és az Eagles fel akarta szedni waiver-ről, de sajnos a 49ers is "licitált" rá, szal így nem kerül a testvéri szeretet városába.
Következtetés: az LB-sorral nincsenek teljesen megelégedve a vezetők"

Hát ezen annyira nem csodálkozom Spoon elengedését azóta is hibának tartom, bizony nem nyomja rosszul a Titansben sem ha más nem a jelenléte sokat segít több időt lehetett volna neki itt adni de hát ez nem mindig a megfelelő esetben az erősségünk.
Amúgy én a Colts elen pláne látva a tegnapi játékukat már egy szoros zakóval is kiegyezek illetve sérülések megúszásával. A győzelem számomra majdnem az SB-megnyerésének csodájával érne fel még akkor is ha az NFL-ben minden meccs más és "minden héten háború" De remélem a srácok nem így állnak hozzá és jó értelemben meglepnek minket.
dande
Szvsz inkább az elengedett Antwan Barnes szerepét szánták neki. Nekünk az erős oldalon vannak gondjaink és oda Gibson sem lett volna megoldás. Spoon is többek között azért ment, mert WLB-ben úgy ahogy megvagyunk, SLB-nek ő sem volt jó, és ahhoz, hogy Bradley backupja legyen meg túl sokat keresett.

Colts ellen tényleg nagyon nehéz lesz még itthon is, ellenük nagyon be vagyunk oltva az utóbbi időben. A védelmük nem fog ízleni a sok passzra épülő offensünknek. A passzjátékuktól én továbbra is tartok, hiába próbált meggyőzni Stez a múlt héten, hogy a sérültek miatt bajban vannak 😊 . Amennyit kell annyit meg Hart is tud futni, ezt tegnap láttuk.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Steelers kirúgta a rookie linebacker, Thaddeus Gibson-t és az Eagles fel akarta szedni waiver-ről, de sajnos a 49ers is "licitált" rá, szal így nem kerül a testvéri szeretet városába.
Következtetés: az LB-sorral nincsenek teljesen megelégedve a vezetők"

Hát ezen annyira nem csodálkozom Spoon elengedését azóta is hibának tartom, bizony nem nyomja rosszul a Titansben sem ha más nem a jelenléte sokat segít több időt lehetett volna neki itt adni de hát ez nem mindig a megfelelő esetben az erősségünk.
Amúgy én a Colts elen pláne látva a tegnapi játékukat már egy szoros zakóval is kiegyezek illetve sérülések megúszásával. A győzelem számomra majdnem az SB-megnyerésének csodájával érne fel még akkor is ha az NFL-ben minden meccs más és "minden héten háború" De remélem a srácok nem így állnak hozzá és jó értelemben meglepnek minket.

Amúgy a köv. három meccs biztos tévés és még egy a Texs elleni s a Giants és a Dal elleni idegenbeli is esélyes, ha még lesz tétjük. Úgyhogy eléggé el vagyunk idén kényeztetve. Remélem a játékban is így lesz majd.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Steelers kirúgta a rookie linebacker, Thaddeus Gibson-t és az Eagles fel akarta szedni waiver-ről, de sajnos a 49ers is "licitált" rá, szal így nem kerül a testvéri szeretet városába.
Következtetés: az LB-sorral nincsenek teljesen megelégedve a vezetők

A PFF-statjai szerint eddig T. Cole a legjobb védőjátékos a ligában + Mikell is helyet kapott a TOP10-ben:
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/10/30/defensive-player-of-the-year-the-eagle-has-landed/
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Na itthon! Londoni túra abszolválva.Rengeteg élménnyel lettem gazdagabb...nagy hiba lett vna kihagyni. :cool: Bővebben majd az ezzel kapcsolatos topicban,de pár Eagles-ös momentumot megosztok itt is.
A lehető legjobb helyre szólt a jegyünk...így pár méterre volt a játékoskijáró.Nem is tétlenkedtünk még az edzések kezdetekor elfoglaltuk a legjobb pozíciót.Sajna amikor odaértünk Westbrook már javában edzett..így nem volt alkalmam megszólítani.Viszont csak ezután jöttek ki a Broncos játékosai így pár kedves szóval illettük azért őket.Sajna egyszerre futottak ki így csak pár képet sikerült lőni.Mire kiszúrtam Dawkot már majdnem a pályán volt:


Kicsit hiányzott belőle az az energia amit sasként mutatott régebben..és ez meccs közben is észrevehető volt.
Aztán az edzés végén ugyanazzal a lendülettel vonult le mint ahogy bejött. 😊

Akire viszont egy szavam se lehet az Buckhalter.Ő nagyon közvetlen volt, figyelt a szurkolókra odaköszönt és pár mondatot is eleresztett.


A meccs végén eléggé látszott a Broncos játékosokon,hogy le vannak hangolva.

Brian kb. semmire sem reagált...ellenben Correllel aki annak ellenére,hogy le volt törve azért odafigyelt ránk..mi több haverom el is kapta a kesztyűjét. 😊

+ a ráadás!A szünetekben bevágtak jeleneteket az épp futó mérkőzésekből és ahogy azt többen is észrevettük a londoni közönség nem éppen kedveli a Cowboyst,mert amikor a meccsüket mutatták és megjelent az aktuális eredmény egyszerre harsant fel a teljes közönség.(kb. mindenki a Dallason röhögött)Greengo
Nagy mázlista vagy te. Csak irigyelni tudlak. Westi meg szerintem idén játssza az utolsó szezonját. Dawk meg tuti kicsit megcsömörlött mióta elüldözte őt a vezetőség.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Na itthon! Londoni túra abszolválva.Rengeteg élménnyel lettem gazdagabb...nagy hiba lett vna kihagyni. :cool: Bővebben majd az ezzel kapcsolatos topicban,de pár Eagles-ös momentumot megosztok itt is.
A lehető legjobb helyre szólt a jegyünk...így pár méterre volt a játékoskijáró.Nem is tétlenkedtünk még az edzések kezdetekor elfoglaltuk a legjobb pozíciót.Sajna amikor odaértünk Westbrook már javában edzett..így nem volt alkalmam megszólítani.Viszont csak ezután jöttek ki a Broncos játékosai így pár kedves szóval illettük azért őket.Sajna egyszerre futottak ki így csak pár képet sikerült lőni.Mire kiszúrtam Dawkot már majdnem a pályán volt:


Kicsit hiányzott belőle az az energia amit sasként mutatott régebben..és ez meccs közben is észrevehető volt.
Aztán az edzés végén ugyanazzal a lendülettel vonult le mint ahogy bejött. 😊

Akire viszont egy szavam se lehet az Buckhalter.Ő nagyon közvetlen volt, figyelt a szurkolókra odaköszönt és pár mondatot is eleresztett.


A meccs végén eléggé látszott a Broncos játékosokon,hogy le vannak hangolva.

Brian kb. semmire sem reagált...ellenben Correllel aki annak ellenére,hogy le volt törve azért odafigyelt ránk..mi több haverom el is kapta a kesztyűjét. 😊

+ a ráadás!A szünetekben bevágtak jeleneteket az épp futó mérkőzésekből és ahogy azt többen is észrevettük a londoni közönség nem éppen kedveli a Cowboyst,mert amikor a meccsüket mutatták és megjelent az aktuális eredmény egyszerre harsant fel a teljes közönség.(kb. mindenki a Dallason röhögött)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Most azt olvasom, hogy Hobbs ma orvoshoz ment vmi sérüléssel és nem is edzett.
Lehet, hogy D. Patterson csak ma edzett a kezdőkkel?
Reid szerdán tart sajtótájékoztatót, szal majd akkor minden kiderül.Bébé
Dimitri Patterson told reporters this afternoon that he found out this morning that he will replace Ellis Hobbs as the starting RCB this Sunday

Ő maga mondta a riportereknek, hogy kezdeni fog vasárnap, szóval vagy vele már közölték, hogy kezd, de még nem hivatalos, vagy Dimitri hülye. 😊


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Most azt olvasom, hogy Hobbs ma orvoshoz ment vmi sérüléssel és nem is edzett.
Lehet, hogy D. Patterson csak ma edzett a kezdőkkel?
Reid szerdán tart sajtótájékoztatót, szal majd akkor minden kiderül.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
D. Patterson a kezdő CB-nk.
Nem Asante helyett. 😛Bébé
Végre, remélem felnő a feladathoz, s leszed néhány Manning passzt nálunk ez a név kötelez 😊dande
Végre, nagyon rég ki kellett volna már rakni Hobbsot
szerintem

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
D. Patterson a kezdő CB-nk.
Nem Asante helyett. 😛Bébé
Végre, remélem felnő a feladathoz, s leszed néhány Manning passzt nálunk ez a név kötelez 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
- D. Patterson a kezdő CB-nk. Nem Asante helyett. 😛
- Peters játszani fog a hétvégén.
- Vick 100%-os.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
épp kérdezni akartam mert decemberben tudok szolgáltatót váltani

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
...remélem az ESPN a mienket adja...dande
Akkor engedd meg hogy közöljem az örömhírt: az ESPN a mi meccsünket adja 😊Rataccess
Remélem a látvány majd nem keserít el 😊 bár erre a meccsre az L-t számoljuk de néha mi is okozhatunk meglepetést pozitívan is!
OFF: Amúgy nálunk tányéros UPC van most már kb 3-4 éve s semmi gondunk vele, az átállás is simán ment az a kérdés, hogy majd erről a beállításról is olyan jól viseli a havat a vétel mint a korábbiról. Bár nem olcsó de sztem korrekt már akinek nyilván van lehetősége rá.

ON
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Ebből a hétből nem jöttünk ki nagyon rosszul. De az nem igazán tetszene, ha az NFC South-ból 3 csapat jutna be a PO-ba.

Egyéni díjak a csapaton belül:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=22366

A szezon 2. fele elég durvának tűnt még Szeptember elején, de ez mostanra eléggé megváltozott:
- Cowboys már nem tűnik erősnek (és nem is az). Remélem, hogy a köv. hetekben sem fognak győzni és akkor elég kevés az esély arra, hogy Romo játszani fog ellenünk.
- Colts is eléggé meggyengült a sérüléseknek köszönhetően. Ennek ellenére sztem még mindig Ők a meccs esélyesei.
- A Vikingek is verhetőbbnek tűnnek, mint a szezon elején.
- Októberben a Bears is visszaesett. Igaz ellenük mindig nehezen megy, de itthon meg kéne verni Őket.
- A fővárosiak se verhetetlenek.
- A Giants és a Texans maradt továbbra is erős. Ezeken a meccseken összesen csak 1 győzelemre számítok.

Ha minden klappol akkor meglehet a 10-6-os mérleg, de ebben az esetben tényleg nagyon-nagyon jól kéne játszanunk a köv. 2 hónapban.

SPOILER REDSKINS-DETROIT GAME!!!

McNabb-et a kispadra ültették hétvégén:
http://www.bleedinggreennation.com/2010/10/31/1785493/donovan-mcnabb-gets-benched
De elméletileg továbbra is Ő a kezdő QB.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
...remélem az ESPN a mienket adja...dande
Akkor engedd meg hogy közöljem az örömhírt: az ESPN a mi meccsünket adja 😊Rataccess
Sajnos ez engem ismételten nem érint 😕
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...remélem az ESPN a mienket adja...dande
Akkor engedd meg hogy közöljem az örömhírt: az ESPN a mi meccsünket adja 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! nem hagyhatom, hogy ennyire lent legyen a topic 😊 Ezért csak annyit megjegyeznék bár nyilván ti is látjátok hogy erre a mai napra igaz, hogy játék nélkül nyertünk. Persze ahhoz, hogy ez realizálódjon valahogy az Indit majd a Skinst is verni kéne (meg persze a többit...)de mindenképp jól jöttünk ki eddig a mai játéknapból. Azért én a Boyst még nem írnám le olyan szempontból h ellenünk mindenképp felszívják magukat s ha magukon nem is segíthetnek már minket még elgáncsolhatnak ha akkor még lesz tétje a számunkra azoknak a meccseknek (remélem nem mert addig bebiztosítjuk a PO-t 😛 ) S Galuskának grrrr Jó, Ok az AFC-ből a Chiefs a kedvencem de mikor adhatták volna a mi meccsünket... remélem az ESPN a mienket adja. S most kár hogy a Titens ellen nem sikerült eldönteni s nyerni a meccset s a Skins ellen is elbénáskodtuk akkor 6-1 lenne ide Na mindegy az ilyen necces dolgok a következőkben számunkra pozitívan dőlnek majd el a szezon második felében.
Fly Egles: deeedande
Galuskáékat ne szidd. Szidták őket már a fórumon eleget a sok Cowboys, Patriots, Vikings meg Jets meccs miatt. Most végre nem ugyanazt a felhozatalt kell nézni. Ráadásul elég jónak is ígérkezik.Shawn84
Nem szidom igazából oda kellett volna tennem egy félmosolyt én is örülök, hogy láthatom a Chiefs-t na most aztán senki ne kérje számon Ricsin a pártatlanságot 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sziasztok! nem hagyhatom, hogy ennyire lent legyen a topic 😊 Ezért csak annyit megjegyeznék bár nyilván ti is látjátok hogy erre a mai napra igaz, hogy játék nélkül nyertünk. Persze ahhoz, hogy ez realizálódjon valahogy az Indit majd a Skinst is verni kéne (meg persze a többit...)de mindenképp jól jöttünk ki eddig a mai játéknapból. Azért én a Boyst még nem írnám le olyan szempontból h ellenünk mindenképp felszívják magukat s ha magukon nem is segíthetnek már minket még elgáncsolhatnak ha akkor még lesz tétje a számunkra azoknak a meccseknek (remélem nem mert addig bebiztosítjuk a PO-t 😛 ) S Galuskának grrrr Jó, Ok az AFC-ből a Chiefs a kedvencem de mikor adhatták volna a mi meccsünket... remélem az ESPN a mienket adja. S most kár hogy a Titens ellen nem sikerült eldönteni s nyerni a meccset s a Skins ellen is elbénáskodtuk akkor 6-1 lenne ide Na mindegy az ilyen necces dolgok a következőkben számunkra pozitívan dőlnek majd el a szezon második felében.
Fly Egles: deeedande
Galuskáékat ne szidd. Szidták őket már a fórumon eleget a sok Cowboys, Patriots, Vikings meg Jets meccs miatt. Most végre nem ugyanazt a felhozatalt kell nézni. Ráadásul elég jónak is ígérkezik.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! nem hagyhatom, hogy ennyire lent legyen a topic 😊 Ezért csak annyit megjegyeznék bár nyilván ti is látjátok hogy erre a mai napra igaz, hogy játék nélkül nyertünk. Persze ahhoz, hogy ez realizálódjon valahogy az Indit majd a Skinst is verni kéne (meg persze a többit...)de mindenképp jól jöttünk ki eddig a mai játéknapból. Azért én a Boyst még nem írnám le olyan szempontból h ellenünk mindenképp felszívják magukat s ha magukon nem is segíthetnek már minket még elgáncsolhatnak ha akkor még lesz tétje a számunkra azoknak a meccseknek (remélem nem mert addig bebiztosítjuk a PO-t 😛 ) S Galuskának grrrr Jó, Ok az AFC-ből a Chiefs a kedvencem de mikor adhatták volna a mi meccsünket... remélem az ESPN a mienket adja. S most kár hogy a Titens ellen nem sikerült eldönteni s nyerni a meccset s a Skins ellen is elbénáskodtuk akkor 6-1 lenne ide Na mindegy az ilyen necces dolgok a következőkben számunkra pozitívan dőlnek majd el a szezon második felében.
Fly Egles: deee
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
D. Spadaro gondolatai:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=22353&spadaro=1
Talán M. McGlynn a legtöbbet fejlődött játékosunk. Eddig jól pótolja JJ-t. Ha továbbra is így fog teljesíteni és folyamatosan fog fejlődni , akkor korántsem olyan biztos, hogy JJ egyből visszakapja a kezdő C posztot.

Liga szinten hol vannak a Sasok:
http://www.bleedinggreennation.com/2010/10/28/1780512/how-do-the-eagles-stat-leaders-match-up-with-the-rest-of-the-league

Közel félévi jegyek:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Eagles_Midterm_Report_Card.html
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én egy ilyet szeretnék:

Olyan csúnya hogy az már szép 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Reid-es videók:
http://www.youtube.com/watch?v=2TYl7hWkcwA
http://www.youtube.com/watch?v=fSvvGStFQCc

1 részben 5:23-nál mit dumálnak DeSean-nal?
Hobbs nem igazán tudja olvasni a játékot. 😀 (2. eleje)Bébé
Reid bowling-stílusú pólóján poénkodik valamit DeSean. Annyit tudok kihámozni Jackson szavaiból hogy: "when you take on this shirt you looks ...slim..", vagy vmi ilyesmi. Erre Reid azt mondja, hogy kötelező viselnie, mert az amerikai bowling válogatott tagja (They making me wear it. I'm on the All-American Bowling Team.) Mentségünkre legyen mondva Reid is csak harmadszorra értette meg mit akar DeSean 😀

Ha már Reid és ingek, akkor ez volt az egyik legdurvább: 😀


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Reid-es videók:
http://www.youtube.com/watch?v=2TYl7hWkcwA
http://www.youtube.com/watch?v=fSvvGStFQCc

1 részben 5:23-nál mit dumálnak DeSean-nal?
Hobbs nem igazán tudja olvasni a játékot. 😀 (2. eleje)

és még1:
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81bb1235/Sabol-sits-down-with-reserved-Reid?module=HP_video
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Egy újságot olvasgatva ihletem támadt, eredménye: http://philly.blog.hu/2010/10/28/4_legfontosabb_paros
Illetve volt ma is live chat: http://philly.blog.hu/2010/10/28/live_chat_whit_jonathan_tamari_3deny79
"Ha idén és jövőre is lemaradnánk a rájátszásról, akkor szerinted edzőcsere lenne?
Talán, de korai ezt megmondani. Idén, Andy csapatot épít elvileg, a rájátszás cél, de nem ez a legfontosabb reálisan. Egy kicsit örültségnek tartom azt, hogy a jövő évről beszéljünk már."
Akkor miért Vick a kezdő?

A nagy párosokat nagyon eltaláltad. (Bunkley Patterson a kedvencem)
Amúgy szerintem tavaly a Celek-Avant páros is mehetett volna. Tudom, hogy TE-WR, de ők sokat találkoznak Linebackerekkel.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
OFF: valaki nem megy élőben B-Dawk és Buckhalter nézőbe? 😉skizofita
De igen...kb 20 perc múlva indulunk. :cool: ...és ha már ott vagyunk Westit is megnézzük.


E-A-G-L-E-S EAGLES !