Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Igen, Titans ellen is vitt egy szépet (jól emléxem?). Szerintem ő ideális visszahordó lenne Jackson helyére.

És most nézem, x-el írtam a nevét véletlen... bakker mekkora suttyó vagyok. Bocsi, mielőtt kapom még az oltást 😀Gege55
Szerintem senki nem vár senkitől tökéletes angolságot 😉 , de kijavíthatod a szerkesztés gombbal, ha nagyon zavar 😊


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Igen, Titans ellen is vitt egy szépet (jól emléxem?). Szerintem ő ideális visszahordó lenne Jackson helyére.

És most nézem, x-el írtam a nevét véletlen... bakker mekkora suttyó vagyok. Bocsi, mielőtt kapom még az oltást 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Az a baj, hogy ilyenkor én is azt mondom, h ne játszon ST-ben, aztán máskor meg azon veszekszek magamban h miért nem a Jaxon van betéve visszahordónak! 😀
Ez olyan, h melyik öklöm harapjam, vagy hogy van a mondás. 😀Gege55
Akkor tenném be returnözni, ha nagyon kéne egy jó punt return. Egyébként meg Calvin hordjon vissza, benne is benne van a Td szerintem.


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Az a baj, hogy ilyenkor én is azt mondom, h ne játszon ST-ben, aztán máskor meg azon veszekszek magamban h miért nem a Jaxon van betéve visszahordónak! 😀
Ez olyan, h melyik öklöm harapjam, vagy hogy van a mondás. 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyetértek, szerintem sem kellene kockáztatni egy ilyen értékes játékost... Aztán lehet majd máshogy gondolom majd, amikor idén a második return TD-jét futja 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Ti hogy érzitek, fog idén Spec Teamben returnert játszani DJax? Szerintem ha igen akkor minimálisat, bár jobban örülnék ha nem lenne többet ST-ben, még ha nagyon ügyes visszahordó is!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Ma olvastam 1 kis infót, DJax sisakot váltott, az új generációs Schutt Air XP-re ami elvileg nagyobb védelmet biztosít az agyrázkódás ellen... Majd megfigyelem 7végén 😊

(Az infót a Schutt cég a facebookos hírei közt osztotta meg)

"DeSean Jackson of the Philadelphia Eagles has been cleared to play, following that devastating collision with Dunta Robinson three weeks ago. And he's got himself a new, shiny green helmet - an AiR XP from Schutt. He and the Eagles are so confident in the new helmet, they chose the XP over a helmet his own momma bought him..."
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Heti tippelde a blogon: http://philly.blog.hu/2010/11/04/week_9_bevezeto_es_tippversenyGreengo
Második kérdés félreértelmezhető, csak futást, csak elkapást, vagy összesítve nézzükdeny79
Jogos! Javítva csak futásra gondoltam.

szerk:Ja és DeSean-nál meg elkapott yardok..TD mindegy. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
A SI szezon felénél készített all-pro csapata, benne Trent Cole-lal: http://www.bleedinggreennation.com/2010/11/3/1792337/trent-cole-makes-sports-illustrateds-midseason-all-pro-team
Jó kis csapat, bár én Suh-t hiányolom, ha már Earl Thomas újoncként bekerült. Én Thomas helyett M. Griffint raktam volna be, persze Thomas is rászolgált eddig.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem tudom volt-e már, de Ernie Sims 50.000 dollár büntetést kapott még a Titans elleni meccsen bemutatott ütközéséért (Hawkins-t hit-elte).
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Heti tippelde a blogon: http://philly.blog.hu/2010/11/04/week_9_bevezeto_es_tippversenyGreengo
Második kérdés félreértelmezhető, csak futást, csak elkapást, vagy összesítve nézzük
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Heti tippelde a blogon: http://philly.blog.hu/2010/11/04/week_9_bevezeto_es_tippverseny


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sérültek
T King Dunlap Knee No Participation
CB Ellis Hobbs Hip No Participation
RDT Brodrick Bunkley Elbow Full Participation
C/G Nick Cole Knee Full Participation
DE Brandon Graham Ankle Full Participation
WR DeSean Jackson Concussion Full Participation
T Jason Peters Knee Full Participation
QB Michael Vick Rib Full Participation


OT Ryan Diem Quad No Participation
TE Brody Eldridge Rib No Participation
DE Dwight Freeney Rested No Participation
WR Anthony Gonzalez Knee No Participation
RB Mike Hart Ankle No Participation
DT Antonio Johnson Knee No Participation
DE Robert Mathis Knee No Participation
DB Jerraud Powers Foot No Participation
DB Bob Sanders Biceps No Participation
LB Clint Session Elbow No Participation
DB Justin Tryon Foot No Participation
RB Joseph Addai Neck No Participation
WR Austin Collie Hand Limited Participation
LB Kavell Conner Foot Limited Participation
DB Jacob Lacey Foot Limited Participation
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Merrimann? bár szerintem nem jut el hozzánk előbb fel szedik.dande
1,nem jut el hozzánk valószínűleg
2,nem kell nekünk 3-4-es OLB,ráadásul a csapat morált se dobná meg túlzottanNewman
3, nem véletlenül vágta ki a Chargers
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Merrimann? bár szerintem nem jut el hozzánk előbb fel szedik.dande
1,nem jut el hozzánk valószínűleg
2,nem kell nekünk 3-4-es OLB,ráadásul a csapat morált se dobná meg túlzottan

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Gibson azért ráfért volna erre a rosterre.
Egyébként köszi a jó szavakat a 4 párosért, ötleteim már vannak, hétvégén talán idő is lesz rá. Meg majd jön előzetes, de lehet csak szombatra.

Más: McNabb valóban leült, de emlékezzünk mit művelt anno, mikor Reid a Ravens ellen padoztatta.

Megint más, pár helyen emlegetík Moss-t hozzánk. Szerintem a teljesen felesleges kategória. Jackson-Maclin a kezdő, Randy meg nyavalyogna. Meg mi amúgy sem a 40+-os passzokból élünk meg.deny79
Egyetértek. Randy csak púp lenne a hátunkon. Megvagyunk elkapókkal.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok, olvastam régebbi üziben, h nem Hobbs lesz a kezdő CB, ez mennyire biztos? Majd szombaton derül ki 100%-ra? Mert Andy eléggé szeszélyes mostanság 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Merrimann? bár szerintem nem jut el hozzánk előbb fel szedik.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Nézegetve az Indi játékát néha az az érzése az embernek ha én kerülnék a pályára akkor is lenne elkapásom annyira egyszerűnk tűnik ahogy PM dobál.


Ha valami csoda folytán nyernénk akkor az nagyot dobna a csapat hangulatán szerintem.
De félek szétdobálja a védelmet és megint L lesz otthon.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gibson azért ráfért volna erre a rosterre.
Egyébként köszi a jó szavakat a 4 párosért, ötleteim már vannak, hétvégén talán idő is lesz rá. Meg majd jön előzetes, de lehet csak szombatra.

Más: McNabb valóban leült, de emlékezzünk mit művelt anno, mikor Reid a Ravens ellen padoztatta.

Megint más, pár helyen emlegetík Moss-t hozzánk. Szerintem a teljesen felesleges kategória. Jackson-Maclin a kezdő, Randy meg nyavalyogna. Meg mi amúgy sem a 40+-os passzokból élünk meg.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Majd jövőre jön erős oldalra Ricky Sapp 😀 Ha meg nem akkor jó lenne draftolni valakit. Idén elég jó lesz az LB felhozatal.Shawn84
Ha megtanulna passz ellen védekezni jó lehetne, meglátjuk...

Runyan republikánus színekben indul a képviselőházi választásokon New Jersey államban. Itt az ellenoldal válasza 😀 :http://www.youtube.com/watch?v=SWnfM5X0cYU&feature=player_embedded


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jah igen és hát a két Indy DE-t látva bizony szükségünk is lesz Vick mozgékonyságára.Meg lesz hajszolva rendesen attól félek.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Majd jövőre jön erős oldalra Ricky Sapp 😀 Ha meg nem akkor jó lenne draftolni valakit. Idén elég jó lesz az LB felhozatal.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szvsz inkább az elengedett Antwan Barnes szerepét szánták neki. Nekünk az erős oldalon vannak gondjaink és oda Gibson sem lett volna megoldás. Spoon is többek között azért ment, mert WLB-ben úgy ahogy megvagyunk, SLB-nek ő sem volt jó, és ahhoz, hogy Bradley backupja legyen meg túl sokat keresett.

Colts ellen tényleg nagyon nehéz lesz még itthon is, ellenük nagyon be vagyunk oltva az utóbbi időben. A védelmük nem fog ízleni a sok passzra épülő offensünknek. A passzjátékuktól én továbbra is tartok, hiába próbált meggyőzni Stez a múlt héten, hogy a sérültek miatt bajban vannak 😊 . Amennyit kell annyit meg Hart is tud futni, ezt tegnap láttuk.BleedingGreen
Igen csak hogy én épp arra gondoltam Bradley mehetett volna vissza szélre az eredeti posztja úgyis nem az volt? S azért egy Bradley Sims Spoon nem lett volna gyenge vagy Bradley-nek már nem lett volna visszaút arra a posztra?dande
Bradley mehetne az erős oldalra tőlem is, főleg, ha jövőre sem nyeri vissza régi formáját. De Spoon nem lett volna tartós megoldás középen, a mi rendszerünkbe a Bradley, Trotter-féle nagy MLB-k kellenek, mivel a futás ellen nagy a szerepük. Spoon-t alulméretezettnek tartották középre, keményebb meccseken elfogyhat (és el is fogyott tavaly) fizikailag, nem véletlen, hogy a múlt év végére visszament az igazi posztjára WLB-be és Jordannal próbálkoztunk középen, csekély sikerrel.

Inkább jövőre jöhetne vagy egy igazi SLB, vagy egy MLB és akkor már Bradleyvel kiegészülve meg lehetne oldani. Attól tartok ilyen nem lesz, mert idén hoztunk egy rakás LB-t a drafton, de talán közülük majd alkalmas lesz valaki.BleedingGreen
Értem köszi 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
"Steelers kirúgta a rookie linebacker, Thaddeus Gibson-t és az Eagles fel akarta szedni waiver-ről, de sajnos a 49ers is "licitált" rá, szal így nem kerül a testvéri szeretet városába.
Következtetés: az LB-sorral nincsenek teljesen megelégedve a vezetők"

Hát ezen annyira nem csodálkozom Spoon elengedését azóta is hibának tartom, bizony nem nyomja rosszul a Titansben sem ha más nem a jelenléte sokat segít több időt lehetett volna neki itt adni de hát ez nem mindig a megfelelő esetben az erősségünk.
Amúgy én a Colts elen pláne látva a tegnapi játékukat már egy szoros zakóval is kiegyezek illetve sérülések megúszásával. A győzelem számomra majdnem az SB-megnyerésének csodájával érne fel még akkor is ha az NFL-ben minden meccs más és "minden héten háború" De remélem a srácok nem így állnak hozzá és jó értelemben meglepnek minket.
dande
Szvsz inkább az elengedett Antwan Barnes szerepét szánták neki. Nekünk az erős oldalon vannak gondjaink és oda Gibson sem lett volna megoldás. Spoon is többek között azért ment, mert WLB-ben úgy ahogy megvagyunk, SLB-nek ő sem volt jó, és ahhoz, hogy Bradley backupja legyen meg túl sokat keresett.

Colts ellen tényleg nagyon nehéz lesz még itthon is, ellenük nagyon be vagyunk oltva az utóbbi időben. A védelmük nem fog ízleni a sok passzra épülő offensünknek. A passzjátékuktól én továbbra is tartok, hiába próbált meggyőzni Stez a múlt héten, hogy a sérültek miatt bajban vannak 😊 . Amennyit kell annyit meg Hart is tud futni, ezt tegnap láttuk.BleedingGreen
Igen csak hogy én épp arra gondoltam Bradley mehetett volna vissza szélre az eredeti posztja úgyis nem az volt? S azért egy Bradley Sims Spoon nem lett volna gyenge vagy Bradley-nek már nem lett volna visszaút arra a posztra?dande
Bradley mehetne az erős oldalra tőlem is, főleg, ha jövőre sem nyeri vissza régi formáját. De Spoon nem lett volna tartós megoldás középen, a mi rendszerünkbe a Bradley, Trotter-féle nagy MLB-k kellenek, mivel a futás ellen nagy a szerepük. Spoon-t alulméretezettnek tartották középre, keményebb meccseken elfogyhat (és el is fogyott tavaly) fizikailag, nem véletlen, hogy a múlt év végére visszament az igazi posztjára WLB-be és Jordannal próbálkoztunk középen, csekély sikerrel.

Inkább jövőre jöhetne vagy egy igazi SLB, vagy egy MLB és akkor már Bradleyvel kiegészülve meg lehetne oldani. Attól tartok ilyen nem lesz, mert idén hoztunk egy rakás LB-t a drafton, de talán közülük majd alkalmas lesz valaki.