Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fájdalmas nézni ezt a csapatot. Komolyan elgondolkodtatnak minden meccsen, hogy a következőt megnézzem e. Én innen már csak jó draft helyet szeretnék, mert, hogy SB győzelemre esélytelenek vagyunk, a PO-ba bekerülni meg egy azonnali bucira verésért tök felesleges. Legalább draftoljunk értelmesen. Ha már FA-kat igazolni nincs pénz.
Shawn84
Mikor draftoltunk értelmesen...?
tûzoltó
Jogos felvetés. de itt még él bennem a remény, hogy hátha egyszer 😀

2018 mondjuk nem tűnik rossznak:

Dallas Goedert
Avonte Maddox
Josh Sweat
Matt Pryor
Jordan Mailata

de 2016ból is vannak értékeink:

Carson Wentzs
Isaac Seumalo
Halapoulivaati Vaitai
Jalen Mills
Shawn84
Ahogy írtam is még vmikor az idény előtt, gyakorlatilag a 11-13s draftjaikra épült pl Hawks és a mi SB győztes csapatunk is 😊 😛 most nem tudom kibogarászni, vhol vissza lehet keresni. Nem jó, de nem annyira tragikus összeségébem, mint ahogy elsőre érezzük. Más csapatokhoz képest pláne. S itt látszik nagyon az edzői munka minősége, mert a Dallas pl évek óta annyival jobban draftol mint mi, hogy kb 5 éve folyamatosan dominálniuk kellene a csoportot. A nyálam csorgatom mindig utánuk. Jelen pillanatban úgy néz ki, hogy csak egy fr WRt és Ct ajándékoztunk nekik csak idén (Lamb és Biadasz) 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Fájdalmas nézni ezt a csapatot. Komolyan elgondolkodtatnak minden meccsen, hogy a következőt megnézzem e. Én innen már csak jó draft helyet szeretnék, mert, hogy SB győzelemre esélytelenek vagyunk, a PO-ba bekerülni meg egy azonnali bucira verésért tök felesleges. Legalább draftoljunk értelmesen. Ha már FA-kat igazolni nincs pénz.
Shawn84
Mikor draftoltunk értelmesen...?
tûzoltó
Jogos felvetés. de itt még él bennem a remény, hogy hátha egyszer 😀

2018 mondjuk nem tűnik rossznak:

Dallas Goedert
Avonte Maddox
Josh Sweat
Matt Pryor
Jordan Mailata

de 2016ból is vannak értékeink:

Carson Wentzs
Isaac Seumalo
Halapoulivaati Vaitai
Jalen Mills
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
A megunhatatlan Merill:

 twitter.com/Eagles/status/1319720743492587520

jól megőszült, mondjuk nem is csodálom a SB óta amit produkálunk 😛 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
GW drive elemzés:

Check the tape alongside @EaglesXOs with our @Hyundai Drive of the Game.

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/15718152
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Fájdalmas nézni ezt a csapatot. Komolyan elgondolkodtatnak minden meccsen, hogy a következőt megnézzem e. Én innen már csak jó draft helyet szeretnék, mert, hogy SB győzelemre esélytelenek vagyunk, a PO-ba bekerülni meg egy azonnali bucira verésért tök felesleges. Legalább draftoljunk értelmesen. Ha már FA-kat igazolni nincs pénz.
Shawn84
Mikor draftoltunk értelmesen...?
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Fájdalmas nézni ezt a csapatot. Komolyan elgondolkodtatnak minden meccsen, hogy a következőt megnézzem e. Én innen már csak jó draft helyet szeretnék, mert, hogy SB győzelemre esélytelenek vagyunk, a PO-ba bekerülni meg egy azonnali bucira verésért tök felesleges. Legalább draftoljunk értelmesen. Ha már FA-kat igazolni nincs pénz.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Djax severals wee..k...
LJ week to week

of course.


Hát érdekes meccs volt,szerencsére a giants O még azt is megtette ami ment nekik(Gallman futásai),azt nem csinálták.
Az első drive szép volt ott egy nagyon síma W nézett ki. Aztán jött Wentz kergetése majd a szokott hiba INT.

Szenvedős O buta zászlók és a végjátékban is szerencsénk volt. (EE drop)

Kelce facemask hibájánál már elkapáltam a csapatot hiba volt.

van pár nap épülgetni .... ez a jó hír ja és hogy vezetjük a csoportot 😊

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak a szépre emlékezünk 😛

A gutsy TEAM win.

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/15716431
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Negyed 6tól ismétlés az Arenán 😛 😉
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Az előző két meccsen már azt láttam, hogy megtizedelve, de éledezik a csapat erre most megint ez.Komolyan szánalmas az egész. 😊 Első félidő végén már azt számolgattam, hogy hányszor kell eljutni a RZ-ig, hogy végre pontokat is szerezzünk.
Nem írok semmit a meccsről mert nincs is mit .Akit érdekel és szenvedni akar nézze vissza.
Ja és DeSean újra sérült. Imádtam meg az egyik legnagyobb kedvencem volt régen, de küldjük már el nyugdíjba. 😊
Greengo
Playoffra felépül 😀
csipkelli


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
csipkelli 3 969
Az előző két meccsen már azt láttam, hogy megtizedelve, de éledezik a csapat erre most megint ez.Komolyan szánalmas az egész. 😊 Első félidő végén már azt számolgattam, hogy hányszor kell eljutni a RZ-ig, hogy végre pontokat is szerezzünk.
Nem írok semmit a meccsről mert nincs is mit .Akit érdekel és szenvedni akar nézze vissza.
Ja és DeSean újra sérült. Imádtam meg az egyik legnagyobb kedvencem volt régen, de küldjük már el nyugdíjba. 😊
Greengo
Playoffra felépül 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Az előző két meccsen már azt láttam, hogy megtizedelve, de éledezik a csapat erre most megint ez.Komolyan szánalmas az egész. 😊 Első félidő végén már azt számolgattam, hogy hányszor kell eljutni a RZ-ig, hogy végre pontokat is szerezzünk.
Nem írok semmit a meccsről mert nincs is mit .Akit érdekel és szenvedni akar nézze vissza.
Ja és DeSean újra sérült. Imádtam meg az egyik legnagyobb kedvencem volt régen, de küldjük már el nyugdíjba. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
A szokásos szoros és rendkívül színvonalas meccs a Linc-en a Giants ellen. 😀 Az egész alá nyugodtan be lehetett volna játszani a Benny Hill zenéjét.

Amúgy 10 yardon belül a TD szerzésre az a fő elképzelése Pedersonnak és a hadseregnyi offense tanácsadónak, hogy fusson Wentz a labdával? Mert kb. úgy nézett ki.
Hurts-re meg annyi kreatív játékot tudtak felrajzolni eddig, hogy read option ... Gondolom ettől is már gőz jött ki a fülükön mire kitalálták.

A védelem még elfogadható is lett volna, de a Jones féle futás azért extra égő volt (remek linebackerek ismét).

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor is menjenek a.. oda 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pederson most már elmehetne lassan a picsába..
karmïgran
Gyorsan minél előbb az egész edzői brigáddal. Remélem a Dallas szétszed minket és akkor bye weeken lehet vàltani....

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Pederson most már elmehetne lassan a picsába..
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.batmanstream.info/p/blog-page_6734.html
Horvathist56
Gyere az eredménykövetőbe az oldaal tetején 😊
több mint 3 éve
Horvathist56 Philadelphia Eagles 2
 www.batmanstream.info/p/blog-page_6734.html
több mint 3 éve
csipkelli 3 969
A bemelegítésbe ne sérüljön bele senki!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért Gameday 😊
dande
Sérülésmentes döntetlent kívánok 😛
warr_b
Még reménykedtek a csoportgyőzelemben mi 😛 😀

Ennek fényében kapjuk a hírt Ertz 4-6 hét out. Nesze neked új szerződés
dande
Hát, ebben a nyomoronc csoportban még akár az is előfordulhat 😀
Bár szerintem annyira szarok vagyunk Rivera ide vagy oda, hogy kb semmi esély rá.
De igazából ez a másik három csapatról is elmondható 😀
Megjósolni se lehet, ki fog innen PO-ba jutni (meg főleg minek...) mondjuk egy 6-10-zel...
Mondjuk az tuti, hogy annak a teszemazt 10-6-os csapatnak a szurkerei baromi dühösek lesznek, akik pont lecsúsznak a wild cardról...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Gameday 😊
dande
Sérülésmentes döntetlent kívánok 😛
warr_b
Még reménykedtek a csoportgyőzelemben mi 😛 😀

Ennek fényében kapjuk a hírt Ertz 4-6 hét out. Nesze neked új szerződés
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért Gameday 😊
dande
Sérülésmentes döntetlent kívánok 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Gameday 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Varietas delactat 😊

 pbs.twimg.com/media/Ek3562rX0AIjOmT?format=jpg&name=large
dande
Mailata egyelőre igazán meggyőző sztem ahhoz képest, hogy 3,5 NFL meccs van a háta mögött. Peters kb 2 hét múlva térhet vissza, én már csak guardba raknám be, Mailata megoldja a LT-t. Hogy Dillarddal mi lesz ezután jövőre, jó kérdés.
mustaine
Azért ha Mailatából valóban sikerül fr T-t nevelni, az újabb komoly szakmai siker JeffSnek. Én nem bánnám azt se, ha Dillard visszatérve megmutatva, hogy tud valamit ketten évekre megoldanàk a T posztot (tudom Dillard tipik LT, de hátha Mailatából lehet kétoldali T) de csak óvatosan, ne kiabáljuk el 😊

Egyébként Pryor is aktiválva
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Varietas delactat 😊

 pbs.twimg.com/media/Ek3562rX0AIjOmT?format=jpg&name=large
dande
Mailata egyelőre igazán meggyőző sztem ahhoz képest, hogy 3,5 NFL meccs van a háta mögött. Peters kb 2 hét múlva térhet vissza, én már csak guardba raknám be, Mailata megoldja a LT-t. Hogy Dillarddal mi lesz ezután jövőre, jó kérdés.