Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Koran vezetni fogtok es nem futunk problem megoldva

több mint 3 éve
gedam 5 777
Brandon Williams es Derek Wolfe se jatszik. Probalunk igazodni hozzatok. 😃
KeyG
futás ellen lesz probléma
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 008
Brandon Williams es Derek Wolfe se jatszik. Probalunk igazodni hozzatok. 😃
KeyG
Rendesek vagytok de ez sajna kevés lesz Lamar meg többiek levédekezéséhez 😊
dande
Ha megnyugtat a tudat az a belso 2-3 falember , nem fogja rettegesben tartani az Eagles D Linet. Higyj nekem. 😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brandon Williams es Derek Wolfe se jatszik. Probalunk igazodni hozzatok. 😃
KeyG
Rendesek vagytok de ez sajna kevés lesz Lamar meg többiek levédekezéséhez 😊
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 008
Brandon Williams es Derek Wolfe se jatszik. Probalunk igazodni hozzatok. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Az miert elfogadott hogy nem tudunk draftolni?

több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles

Na ez a komoly, innentől kezdve felesleges bármilyen reális célt kitűzni...
Djax bust, felesleges volt idehozni
Jeffery szerintem idén lesz 1-2 meccset aztán mehetne ő is amerre lát.
Nagy gondok lesznek itt hosszú távra és nem tudom hogy Roseman képes-e ezt megoldani...
Draftolni nem tudunk, az QB srácot még mindig nem értem minek ide, FA-rol nem tudunk építkezni évek óta, elengedjük Hicks-et aki sztem anno a Def agya volt, aztán Jenkinst...
Coachok közül egyedül Stoutland bizonyit a tobbi kuka...
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Johnson és Pryor sem lesz holnap. Pryor helyett Jamon Brown játszik. Van még egyáltalán tartalék OL-unk, ha még valaki megsérül?

Nálunk összesen 18 játékos van IR-on, PUP-n vagy Out besorolással erre a meccsre. A Ravensnél ez a szám 6. Szép lesz.
BleedingGreen
Wanoghoval mi van?
Shawn84
Nem hoztuk fel a PS-ből még. Eszerint nem nagyon bíznak benne. Mondjuk Mailata-ban sem nagyon bíztak, de mégsem vallott kudarcot eddig.
Most Opeta és Toth vannak még az aktív rosteren támadó falemberként ahogy nézem.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 3 éve
gedam 5 777
Vicc, hogy ennyi ember lett out. Viszont Giants és Cowboys következik. Így mégse.
csipkelli
lehet, ha kisebb a baj, akkor is inkább pihennek a kulcsemberek. nektek csak a csoportmeccseket kell nyerni.
több mint 3 éve
csipkelli 3 969
Vicc, hogy ennyi ember lett out. Viszont Giants és Cowboys következik. Így mégse.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Johnson és Pryor sem lesz holnap. Pryor helyett Jamon Brown játszik. Van még egyáltalán tartalék OL-unk, ha még valaki megsérül?

Nálunk összesen 18 játékos van IR-on, PUP-n vagy Out besorolással erre a meccsre. A Ravensnél ez a szám 6. Szép lesz.
BleedingGreen
Wanoghoval mi van?
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Johnson és Pryor sem lesz holnap. Pryor helyett Jamon Brown játszik. Van még egyáltalán tartalék OL-unk, ha még valaki megsérül?

Nálunk összesen 18 játékos van IR-on, PUP-n vagy Out besorolással erre a meccsre. A Ravensnél ez a szám 6. Szép lesz.


több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 008
Lane es DeSean elvileg nem jatszik vasarnap.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Hupsz

Philadelphia Eagles place RG Matt Pryor on the Reserve/COVID-19 list
 www.thescore.com/s/15651739
dande
Nem mutat tüneteket, nincs pozitív tesztje, hanem szoros (nem "Soros") kapcsolatban lehetett olyannal akinek pozitív tesztje lett...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hupsz

Philadelphia Eagles place RG Matt Pryor on the Reserve/COVID-19 list
 www.thescore.com/s/15651739
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 045
Visszanéztem még egyszer az összefoglalót. Nagyon bírom Wentz-et eddig mindig védtem, viszont valami fejben nem oké nála... csak egy példa, hogy nem látja az üres embert. Végig jobbra néz nincs 2. read középen Ertz 1st down, balra Sanders teljesen üres, de csak Fulgham-et nézi a játék elejétől 13:40-től:
 www.youtube.com/watch?v=u0WE5RmZxGw&list=PLRdw3IjKY2gmc-KBvUgfnlnw2n_RZ8Imf&index=7
Az egyik kulcs play volt szerintem...


zsoeo
En csak az veget lattam a meccsnek, de ez a play annyira kulcs amennyire a tobbi a drive-ban. A kepen a bekarikazott ember nem volt egyedul csak az embere nagyon jol jatszik. A vasas D a legjobb azok kozul akiket nezek es van javitani valiojuk, de a hivott jatekra tokeletesen dolgoztak.

Ellenben nalatok Wentz kozel sem a fohibas itt. Rossz hivas nalam az elso ( 5 elkapot be mert vallalni a csapat es ez az eredmeny? ). Az alulrol a masodik elkapotol vagy ezt kertek vagy rosszul futotta meg. Utana johet Wentz. A falnak nagy pacsi.

Azt mar csak halkan ha tudom hogy mindenkeppen rugni fogok 4.-re akkor....
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Visszanéztem még egyszer az összefoglalót. Nagyon bírom Wentz-et eddig mindig védtem, viszont valami fejben nem oké nála... csak egy példa, hogy nem látja az üres embert. Végig jobbra néz nincs 2. read középen Ertz 1st down, balra Sanders teljesen üres, de csak Fulgham-et nézi a játék elejétől 13:40-től:
 www.youtube.com/watch?v=u0WE5RmZxGw&list=PLRdw3IjKY2gmc-KBvUgfnlnw2n_RZ8Imf&index=7
Az egyik kulcs play volt szerintem...


zsoeo
Pont visszalestem, hogy valamiért láthatóan rágörcsölt a végefelé a 1st readre. De ehhez nem értek annyira, biztos valamit kihagyok a képletből, pedig nagyon kedvelem.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Highest-graded QBs in Week 5 ahead of MNF:

1. Ryan Fitzpatrick - 88.0
2. Deshaun Watson - 86.5
3. Dak Prescott - 85.8
4. Carson Wentz - 82.6
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Visszanéztem még egyszer az összefoglalót. Nagyon bírom Wentz-et eddig mindig védtem, viszont valami fejben nem oké nála... csak egy példa, hogy nem látja az üres embert. Végig jobbra néz nincs 2. read középen Ertz 1st down, balra Sanders teljesen üres, de csak Fulgham-et nézi a játék elejétől 13:40-től:
 www.youtube.com/watch?v=u0WE5RmZxGw&list=PLRdw3IjKY2gmc-KBvUgfnlnw2n_RZ8Imf&index=7
Az egyik kulcs play volt szerintem...

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Erre kellen egy jó LB . Draft után örültem de hogy miért Gerry játszik és nem a 3 draftolt LB-t nézzük meg mire jó az nagy kérdés.

Fekete védelme meg ilyen rizikós ezért van,hogy vagy nagyon ül vagy homálynak néz ki.

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ez tipikusan olyan vereség ami után én nem tudok véres szájjal bosszankodni.

Abban biztos voltam, hogy elkúrjuk a végét. Azt is tudtam, hogy sok-sok hiba lesz. Arra nem számítottam, hogy Claypool gyakorlatilag egyedül ver meg minket.

Támadásban azért léptünk előre, ez megkérdőjelezhetetlen. Wentz azért már nem az a liga utolsó QB volt, volt mellette egy Sanders és egy Fulgham, valamint Ward és ez azért meglátszott. Az OL totálkáros volt legtöbbször, brutális mennyiségű nyomást engedtek, az a csoda, hogy 29 pontra képesek voltunk. Ertz hatalmas negatív csalódás, szerintem morálisan nagyon rossz hatással lehet most az öltözőre. Fulgham nagy találmányunk lehet, érdekes egy sport ez. 1,5 évig gyakorlatilag nem tartották alkalmasnak NFL meccsre lépni, most meg egyből a legjobb elkapó a pályán.

A védelemnél nekem a DL tetszett. Volt nyomás, BigBen szenvedett azért sokszor, A futókat megfogtuk, egy trükkös játékból csinálták a legtöbb yardot. A probléma ismét a Linebacker sorban adódott, komolyan fizetnék, ha Gerry nem kerülne többet pályára. Bradleynek tök jó megmozdulásai voltak, kurvára nem értem miért kell ezt a faszt erőltetni.
Ami a LB sornál is több problémát okozott az a secondary. Itt 2 rétű volt a dolog. 1: sok szabálytalanság. Nem feltétlen értettem egyet mindegyikkel, hogy befújták de a nagy többség jogos volt, és egyben tök felesleges is. 2: Leginkább abból adódott, hogy lassúak voltunk, fejben is, és fizikailag is. A lóbaszó, gyors WR-t nem tudtuk fogni. Nincs rá olyan védőnk aki képes rá. Malcom Jenkins volt ilyen fénykorában.

Ha gy megy a szezon végére erős középcsapat is lehetünk.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szegény Daknál is beütött a krach..... bár nem gondolom, hogy Daltonnal sokkal gyengébbek lennének pláne amíg van CeeDee Elliott és Gallup. A csoport meccseket továbbra is hozhatják s az elég is lesz...
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Schwartz sztem trollkodik . 😊 Erre majd kitérek ha eljön az ideje.

Amúgy jó meccs volt ez a mai. Mind2 oldalon láttunk szép dolgokat. Fulgham jó gyerek remélem a szezon további részében is bizonyít.
Greengo
Kíváncsian várom mit tudsz felhozni a mentségére 😛 😉
dande
Semmit. Pont arra utalok, hogy ezt direkt csinálja. 😀
Greengo
De miért csinálja direkt? Ki akarja rúgatni magát vagy DP állására pályázik 😛 😀?
dande
Lehet mindkét megoldás jó neki. Viszont mindig bebizonyítja, hogy bármikor képes eldobni egy meccset. Azt is megmutatja, hogy ha kell jó playeket hív és odaszögezi az ellenfelet, de ha kell simán benyelet egy szar hívással egy 3& akármennyit. Ez 1x 2x ok (be lehet nézni vmit ), de van egy folyamatosság ebben. Majd figyeld meg. Nem tudom mi van a háttérben, de szerintem nincsenek jóban DP-vel és a vezetőkkel. Az idő majd eldönti mi van a háttérben, de az SB óta sztem trollkodik. Lehet úgy van vele, hogy ebből úgy sem jön ki rosszul. Valahova tui elvinnék DC-nek vagy ....
Greengo
vagy vhova elmehetett volna HC-nak de vmivel sikerült megfúrnunk a dolgot.....biztos, hogy van valami a háttérben mert ilyen a világon nincs.....persze idény végére jobban összeáll a D, cde addigra meg majd elúszik a szezon...
dande
Sztem jó szakember amúgy..csak egy troll (ez megérzés nem feltétlen a valóság). El kell tudni engedni. Van még mellette jó pár DC (jelölt) akit ide lehet csábítani és a rendszer is fekszik neki .
DP sem hibátlan , de inkább ő maradjon. Pl: DP-nek soha sem fogom megbocsátani azt, hogy nem készíti fel rendesen a csapatot szezonkezdetre. Ebből jönnek a felesleges vereségek a szezon elején aztán csak futunk az eredmény után. ( Ez az SB szezonra is igaz csak ott szerencsésen jöttek az elején a W-k, de visszatekintve ott sem mutattunk "jó" játékot).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Schwartz sztem trollkodik . 😊 Erre majd kitérek ha eljön az ideje.

Amúgy jó meccs volt ez a mai. Mind2 oldalon láttunk szép dolgokat. Fulgham jó gyerek remélem a szezon további részében is bizonyít.
Greengo
Kíváncsian várom mit tudsz felhozni a mentségére 😛 😉
dande
Semmit. Pont arra utalok, hogy ezt direkt csinálja. 😀
Greengo
De miért csinálja direkt? Ki akarja rúgatni magát vagy DP állására pályázik 😛 😀?
dande
Lehet mindkét megoldás jó neki. Viszont mindig bebizonyítja, hogy bármikor képes eldobni egy meccset. Azt is megmutatja, hogy ha kell jó playeket hív és odaszögezi az ellenfelet, de ha kell simán benyelet egy szar hívással egy 3& akármennyit. Ez 1x 2x ok (be lehet nézni vmit ), de van egy folyamatosság ebben. Majd figyeld meg. Nem tudom mi van a háttérben, de szerintem nincsenek jóban DP-vel és a vezetőkkel. Az idő majd eldönti mi van a háttérben, de az SB óta sztem trollkodik. Lehet úgy van vele, hogy ebből úgy sem jön ki rosszul. Valahova tui elvinnék DC-nek vagy ....
Greengo
vagy vhova elmehetett volna HC-nak de vmivel sikerült megfúrnunk a dolgot.....biztos, hogy van valami a háttérben mert ilyen a világon nincs.....persze idény végére jobban összeáll a D, cde addigra meg majd elúszik a szezon...
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Schwartz sztem trollkodik . 😊 Erre majd kitérek ha eljön az ideje.

Amúgy jó meccs volt ez a mai. Mind2 oldalon láttunk szép dolgokat. Fulgham jó gyerek remélem a szezon további részében is bizonyít.
Greengo
Kíváncsian várom mit tudsz felhozni a mentségére 😛 😉
dande
Semmit. Pont arra utalok, hogy ezt direkt csinálja. 😀
Greengo
De miért csinálja direkt? Ki akarja rúgatni magát vagy DP állására pályázik 😛 😀?
dande
Lehet mindkét megoldás jó neki. Viszont mindig bebizonyítja, hogy bármikor képes eldobni egy meccset. Azt is megmutatja, hogy ha kell jó playeket hív és odaszögezi az ellenfelet, de ha úgy akarja simán benyelet egy szar hívással egy 3& akármennyit. Ez 1x 2x ok (be lehet nézni vmit ), de van egy folyamatosság ebben. Majd figyeld meg. Nem tudom mi van a háttérben, de szerintem nincsenek jóban DP-vel és a vezetőkkel. Az idő majd eldönti mi van a háttérben, de az SB óta sztem trollkodik. Lehet úgy van vele, hogy ebből úgy sem jön ki rosszul. Valahova tuti elvinnék DC-nek vagy ....

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !