Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Most már biztos elmenne a csapat a Fehér Házba.
csipkelli
Még annyira nem venném biztosra 😊

S bár semmi esély nem látszik jelenleg erre, hátha ezután az idény után értelme lesz ezen vívódni 😛 😊
dande
Azért a "semmi esély" az erős túlzás... 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már biztos elmenne a csapat a Fehér Házba.
csipkelli
Még annyira nem venném biztosra 😊

S bár semmi esély nem látszik jelenleg erre, hátha ezután az idény után értelme lesz ezen vívódni 😛 😊
több mint 3 éve
csipkelli 3 968
Most már biztos elmenne a csapat a Fehér Házba.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor nagyjából így toljuk végig az idényt 😊 (nyilván kisebb nagyobb roster movekkal, melyek kívül esnek a trade kereteken)
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Ja Coxról jut eszembe:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Wentzzel kapcsolatban az rossz érzésem van, aztán lehet belemagyarázom csak, hogy kb szrik bele, hogy amit elront annak milyen következményei vannak. A pénzt megkapta, vetélytársa nincs, mert Hurts is ettől nagyon messze van. Ha bejön amit akar, akkor ő a császár ha nem, akkor sincs semmi és fejben nem koncentrál...
dande
Azért nem egy Cutler. Nekem inkább tűnik meccs közben, hogy nem hagyja, hogy a hiba kizökkentse. Ez nekem nem ugyanaz, mint hogy direkt minden mindegy módjára játszik.

Nyertünk és Fulgham a király.
Cox végre tudott kicsit mászni, de kétség sem fér hozzá, hogy egy jó QB-val szanaszét vernek minket.
Azért egy W a tehenész fiucskák ellen mindenhogy jólesik 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Mindenesetre már a highlightsból is nagy szenvedésnek nézett ki a meccs. Azért megnézzem? 😀
Greengo
Így utólag már azért higgadtabban lehet nézni, bár szerintem semmi lényegesről nem maradnál le.

Én élőben úgy emlékszem 3-szor kapcsoltam ki pár percre, hogy lehiggadjak. 😀 Egyszer, amikor beküldtük 3 yardra a Dallas endzone-tól Hurts-t, akinek sikerült egy delay of game-et összehoznia. Komolyan, egy specifikus playre volt az ember beküldve, nem kellett semmit áthívni, hogy az fenébe nem lehet elindítani időben a játékot?
Utána, amikor a félpályánál egy 3. és 6-ra a Philly special egy elcseszett változatát tartottuk a legalkalmasabb playnek. Persze csak 100 km-ről lehetett látni, hogy Ward, aki az egyetemen Qb volt, passzolni akar.
Meg még egyszer lelőttem, a második félidőben, valami hasonló baromságnál.


több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/11/02/carson-wentz-im-not-good-enough/

no shit 😶
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem láttam a meccset csak a statisztikákat láttam meg az összefoglalót. A 4(ami azért nagyon sok) labdavesztésünkre koncentráltam. Szerintem ezekből csak 1 volt Wentzé, mégpedig az első fumble. Egyszerűen túl sokat hezitált. Ki kellett volna dobni oldalra. A másodiknál nem volt protection ideje sem volt felnézni. Az első pick szerintem nem pick maximum egyetemen. (igaz nem volt a legpontosabb). Az utolsónál meg egyszerűen Hightower szarul mérte fel és lelassított így hagyott teret a védőnek.

Mindenesetre már a highlightsból is nagy szenvedésnek nézett ki a meccs. Azért megnézzem? 😀
Greengo
Nézd 😊 Az eredmény ismeretében mindig jó ez 😊
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Nem láttam a meccset csak a statisztikákat láttam meg az összefoglalót. A 4(ami azért nagyon sok) labdavesztésünkre koncentráltam. Szerintem ezekből csak 1 volt Wentzé, mégpedig az első fumble. Egyszerűen túl sokat hezitált. Ki kellett volna dobni oldalra. A másodiknál nem volt protection ideje sem volt felnézni. Az első pick szerintem nem pick maximum egyetemen. (igaz nem volt a legpontosabb). Az utolsónál meg egyszerűen Hightower szarul mérte fel és lelassított így hagyott teret a védőnek.

Mindenesetre már a highlightsból is nagy szenvedésnek nézett ki a meccs. Azért megnézzem? 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
rva 4 091 — Me for President!
Wentzzel kapcsolatban az rossz érzésem van, aztán lehet belemagyarázom csak, hogy kb szrik bele, hogy amit elront annak milyen következményei vannak. A pénzt megkapta, vetélytársa nincs, mert Hurts is ettől nagyon messze van. Ha bejön amit akar, akkor ő a császár ha nem, akkor sincs semmi és fejben nem koncentrál....Csak az a baj, mostanában inkább nem jön be, és ennek a csapat issza meg a levét. A védelem olyan amilyen, csak abban tudok bízni, hogy ahogy eddig azért az utóbbi években történt, az idény 2. felére jobban összeállnak.

A következő két meccset is hozni kell (igen a Bronws ellenit is) mert utâna 0-4 is kinéz az utolsó két csoportmeccs előtt.

A durva a Dallas hátralevő ellenfeleiben 2 pozitív mérlegű van nekünk 5....még így is nyerhetik a csoportot, ha kicsit jobban összeáll a D és az Ot is sikerül jobban DiNuccihoz igazítani és nem kezdenek el valóban tankolni....

De még a WSHton is befuthat....
dande
jövő héten DiNucci visszatér a padra (ha én vagyok McCarthy, akkor a waiver-re...) és Dalton kezd, szóval nem kell igazítani semmit.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentzzel kapcsolatban az rossz érzésem van, aztán lehet belemagyarázom csak, hogy kb szrik bele, hogy amit elront annak milyen következményei vannak. A pénzt megkapta, vetélytársa nincs, mert Hurts is ettől nagyon messze van. Ha bejön amit akar, akkor ő a császár ha nem, akkor sincs semmi és fejben nem koncentrál....Csak az a baj, mostanában inkább nem jön be, és ennek a csapat issza meg a levét. A védelem olyan amilyen, csak abban tudok bízni, hogy ahogy eddig azért az utóbbi években történt, az idény 2. felére jobban összeállnak.

A következő két meccset is hozni kell (igen a Bronws ellenit is) mert utâna 0-4 is kinéz az utolsó két csoportmeccs előtt.

A durva a Dallas hátralevő ellenfeleiben 2 pozitív mérlegű van nekünk 5....még így is nyerhetik a csoportot, ha kicsit jobban összeáll a D és az Ot is sikerül jobban DiNuccihoz igazítani és nem kezdenek el valóban tankolni....

De még a WSHton is befuthat....
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Liga alja D ellen is INT-ek.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fogalmazzunk úgy barátian annyit adtunk ki magunkból amennyit tudtunk kellett 😛 😊
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Folytatódott az elmúlt heti kabaré. Turnover gyártás felsőfokon, labda kergetés a földön ... Az offense Wetz-cel egyetemben nagyon szenvedett, mintha ligaelit védelem ellen játszottak volna. Legalább Reagornak meglett az első TD-je és Fulgham továbbra is a legjobb WR-ünk.
A védelem hozta a meccset. Azt mondjuk nem gondoltam volna, hogy a secondaryban a vakegerek DiNucci egy passzát sem tudják majd elcsípni.


több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Jó szurkolást!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Johnson nem játszik, Mailata mégse csücsül.
csipkelli
Reméljük a Dallas védőktől te se 😊 😛
több mint 3 éve
csipkelli 3 968
Johnson nem játszik, Mailata mégse csücsül.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sehol senki? 😊
dande
Az igazi Phily szurkolok inaktiv listan vannak!
ulpianus
Ti meg ma szerintem elég ha CEH meg Bellel álltok ki irányító nélkül, akkor is nyernetek kell 😛
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Sehol senki? 😊
dande
Az igazi Phily szurkolok inaktiv listan vannak!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sehol senki? 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ritkán van ekkora esély elkapni a Boyst, élni kell vele. Igazából Mooretól az OCtól tartok, hogy kitalál valamit Lambre meg Elliottra, de talán sikerül tartani őket.
Győzelem kell! 😊

GAMEDAY fly Eagles fly! 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scholes biztos nem játszik ellenetek, szóval jöhet az FCS QB csatája Ben DiNucci (James Madison) és Wentz (North Dakota State) között. (Nagy rivalizálás van a 2 csapat között januárban a Dukes és a Bison játszotta az FCS döntőt, még DiNuccival a pályán, de végül kikaptak Trey Lancéktől.)
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
De erre pont Jenkins az ellenpelda amit a secre irsz.
Janek
Szerintem nem. Arról volt szó, hogy elsősorban a fiatal játékosokat nem tudjuk beilleszteni a rendszerbe és nem fejlődnek, inkább csak visszafelé. Elmennek máshova, ahol jobban boldogulnak. Darby a harmadik évét kezdte amikor jött, ő besorolható a fiatalok közé. LeBlanc szintén. Douglast, Jonest mi draftoltuk.

Jenkins már akkor is tapasztalt játékos volt, amikor idejött. Nemigen hasonlítható a fentiekhez, inkább Slayhez. Az ő teljesítménye is visszaesőben volt, de inkább a kora miatt. Nem tudom a Saintsben hogyan használják, de az utóbbi szezonokban nálunk ő sokkal inkább linebacker volt már, mint safety.


több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
De erre pont Jenkins az elkenpelda amit a secre irsz.