Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az miért DP és a stáb hibája hogy fél méterrel fölédobál mindenkit CW? Vagy hogy a checkdownok fele incompletion?Hulkeinstein
Ebben van nagyon igazad. Az aggasztó dolog az, hogy Wentz gyengesége mögött láthatóan több áll, mint a szar edzők. Már akartam írni, hogy biztos majd előjönnek a fámával, hogy sérüléssel játszik, mert értelmes magyarázat ezekre a homályokra nincs. Egyszerűen botrány és igen, ha driveonként 1-2 playben követ el olyan hibát amit nem kellene, akkor jó eséllyel az a drive halott.

Én azt gondolom, hogy vákuumban Wentz egy oké QB, aki képes elit teljesítményre ha körülötte minden tökéletesen klappol - ilyen egy életben egyszer, maximum kétszer lesz. Tudod ki az akire egyre jobban hasonlít szerintem? Joe Flacco. Egy átlagos QB, akinek a ceilingje nagyon magas, cserébe a floorja nagyon alacsony és összességében egy limitált, inkonzisztens játékra képes. Te elégedett vagy egy Flaccoval a QB poszton?Hulkeinstein
Wentz több, mint egy Flacco vagy Foles. Vagy több, volt. Az elmúlt 4 évben bizonyította és ez az idei olyan szinten kilóg lefelé, hogy épkézláb magyarázatot erre nem találok.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ez is hülyeség. Az SB évben sem volt minden rendben körülötte. Ha emlékeim nem csalnak folyamatosan hullott szét az O# abban az évben.(jötttek a sérülések dögivel) Reich nálunk OC volt nem HC...és itt az a lényeg, hogy volt egy jó OC és mellé egy tökös HC..most ez utóbbi maradt olyan döntésekkel, hogy 3&18-ra hívni egy belső futást vagy a fix FG különbség helyett erőltetni a 2 pontost...stb, de nyilván ezek jó döntések és Wentz dob mindent fölé-mellé-alá. Nyilván nem való NFL-be és nem is kellett volna ledraftolni és ez csak egy 1year wonder dolog volt mert a statok most mást bizonyítanak. 😀 Amúgy stáb is cserélődött.(de még hogy) Egy dolog van amit rühellek nagyon ebben a sportban . Az a belterjesség.........hogy mindenki a haverját helyezi el posztokban még akkor is ha már 1000x bebizonyította, hogy tehetségtelen kutyaütő.(lásd :mi a faszt keres MM a stábban...stb)
Az a lényeg, hogy DP nem elég ahhoz, hogy 2 feladatot ellásson. Ehhez még kurvára nem nagy guru. Kell neki egy megbízható OC. Ez Reich óta nincs meg. Nem azt mondom, hogy Reich kell vissza, de kell vki olyan akivel Dp jól tud együttműködni.
Ja és Foles. Ha észrevetted vna amikor beállt kurvára szar volt.....az akkori stáb hozta fel a szintjét. Ez meccsről meccsre látszott.
A statisztikákat meg az analtikákat ezen a ponton a hajadra kenheted. Azt a részt el sem olvastam mert ez nem erről szól már. (egyszerűen nevetséges)
Azt nem állítom, hogy Wentz most jó, de komolyan csak a statokat bújni és abból megállapítani valakiről, hogy jó vagy sem......nem is minősítem. Kibaszottul az egészet kéne nézni és észrevenni a miérteket, de hiába írom egy stat búvárnak. 😀
Komolyan teljesen más megközelítésből figyeljük az eseményeket. El is beszélünk egymás mellett. Sztem a jövőben ezt ne erőltessük. 😊

Ja és még valami: Azok akik minden vereségért és kudarcért csak Wentzet hibáztatják azok egyszerűen nem értenek ehhez a sporthoz!
Greengo
Ámen, megértelek és tiszta szívemből remélem hogy neked lesz igazad. Nincs semmi gond a véleménykülönbséggel, ettől még a jövőben is szívesen fogom olvasni az írásaidat.

Az a legrosszabb, hogy nem csak a csapatot, de a szurkolótábort is teljesen szétszakítja ez a hülye, nehezen megítélhető helyzet, jó lenne ha legalább ez rendeződne jövőre, én már akkor is boldog leszek, ha rá tudunk állni egy Dolphins vagy Raiders-féle növekedési görbére.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Ez is hülyeség. Az SB évben sem volt minden rendben körülötte. Ha emlékeim nem csalnak folyamatosan hullott szét az O# abban az évben.(jötttek a sérülések dögivel) Reich nálunk OC volt nem HC...és itt az a lényeg, hogy volt egy jó OC és mellé egy tökös HC..most ez utóbbi maradt olyan döntésekkel, hogy 3&18-ra hívni egy belső futást vagy a fix FG különbség helyett erőltetni a 2 pontost...stb, de nyilván ezek jó döntések és Wentz dob mindent fölé-mellé-alá. Nyilván nem való NFL-be és nem is kellett volna ledraftolni és ez csak egy 1year wonder dolog volt mert a statok most mást bizonyítanak. 😀 Amúgy stáb is cserélődött.(de még hogy) Egy dolog van amit rühellek nagyon ebben a sportban . Az a belterjesség.........hogy mindenki a haverját helyezi el posztokban még akkor is ha már 1000x bebizonyította, hogy tehetségtelen kutyaütő.(lásd :mi a faszt keres MM a stábban...stb)
Az a lényeg, hogy DP nem elég ahhoz, hogy 2 feladatot ellásson. Ehhez még kurvára nem nagy guru. Kell neki egy megbízható OC. Ez Reich óta nincs meg. Nem azt mondom, hogy Reich kell vissza, de kell vki olyan akivel Dp jól tud együttműködni.
Ja és Foles. Ha észrevetted vna amikor beállt kurvára szar volt.....az akkori stáb hozta fel a szintjét. Ez meccsről meccsre látszott.
A statisztikákat meg az analtikákat ezen a ponton a hajadra kenheted. Azt a részt el sem olvastam mert ez nem erről szól már. (egyszerűen nevetséges)
Azt nem állítom, hogy Wentz most jó, de komolyan csak a statokat bújni és abból megállapítani valakiről, hogy jó vagy sem......nem is minősítem. Kibaszottul az egészet kéne nézni és észrevenni a miérteket, de hiába írom egy stat búvárnak. 😀
Komolyan teljesen más megközelítésből figyeljük az eseményeket. El is beszélünk egymás mellett. Sztem a jövőben ezt ne erőltessük. 😊

Ja és még valami: Azok akik minden vereségért és kudarcért csak Wentzet hibáztatják azok egyszerűen nem értenek ehhez a sporthoz!

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Remek példa Russell Wilson arra, hogy milyen játékot hoz egy elit játékos, akit rossz edzők vesznek körbe, majd milyet ha végre jók. Szerinted Wentz komolyan ebbe a kategóriába tartozik? Ráadásul ugyanennél az edzői stábnál volt MVP esélyes is...

Az miért DP és a stáb hibája hogy fél méterrel fölédobál mindenkit CW? Vagy hogy a checkdownok fele incompletion?

Mondom ezt úgy, hogy egyre kevésbé tetszik az edzői stáb ténykedése, rengeteg faszságuk van.

Most komolyan, őszintén izgatott lennél ha Wentz lenne a QB jövőre is? 3 db playt nem tudnék felsorolni idén tőle, ami izgatottá tesz.
Hulkeinstein
Már megint félrebeszélsz.
Komolyan ugyanez a stáb volt körülötte végig?
Frankón mindenkit fölédobál?
Te amúgy mit nézel? Meccseket vagy a PFF-t bújod?
Nem is ragozom mert még egy egyszerű laikusnak is feltűnne a teljesítmény béli különbség Wentz játékára Reich alatt, utána és most OC nélkül. De nyilván ő szar 😀 (vagy csak haterkedni egyszerűbb)
Greengo
Te beszélsz félre - Reichen (és DeFilippo-n) kívül érintetlen az edzői stáb O oldalon. A te logikádat alapul véve Reich valamiféle offensive zseni, miatta nyertünk SB-t. Ha ekkora zseni, miért nem sziporkázik a Colts O? Miért nem volt soha O guruként számon tartva mielőtt idejött?

Ne érts félre, remek coachnak és embernek tartom Reich-ot, nagyon fontos volt az ő szerepe az SB évben. De ez csak egy szerep volt egy tucatnyi másik mellett, amik mind ugyanannyira kellettek. Nem tudom elhinni, hogy valaki tényleg azt gondolja, hogy ha Reich visszajönne, akkor minden újra szuper lenne, nem így működik az NFL, millió változó van egy probléma mögött.

Én azt gondolom, hogy vákuumban Wentz egy oké QB, aki képes elit teljesítményre ha körülötte minden tökéletesen klappol - ilyen egy életben egyszer, maximum kétszer lesz. Tudod ki az akire egyre jobban hasonlít szerintem? Joe Flacco. Egy átlagos QB, akinek a ceilingje nagyon magas, cserébe a floorja nagyon alacsony és összességében egy limitált, inkonzisztens játékra képes. Te elégedett vagy egy Flaccoval a QB poszton?

Sajnos nem vákuumban élünk - szakadt ACL és több egyéb sérülés után fizikailag már sosem lesz a régi Wentz, emellett pedig mentálisan is lefelé épül. Lehet ezen javítani? - a múlt azt mutatja hogy igen. Érdemes minden erőforrást abba áldozni hogy hátha sikerül elérnie Wentznek egy top 10 szintet, amikor ha minden klappol, egy Foles is tud SB-t nyerni? Nálam ez a logika 100%-ban ellentmondásnak tűnik.

Azt meg szimplán nem értem, hogy milyen statokra vagy eye testre utalsz ami alapján jónak néz ki Wentz? Az összes statja szar, legyen szó hagyományos mérőszámokról (QB rating, passzolt yardok, completion%, stb.), PFF ratingről vagy analitikai mérőszámokról. Az eye testhez meg olvass vissza itt, twitteren vagy az Eagles fórumokon - a szurkolók kb. 80%-a szerint nézhetetlen a játék. Mégis milyen JELEN-beli dolog alapján gondolod azt, hogy Wentz jó? Olvasd el Sheil Kapadia elemzését az Athleticen (a magyar fordítást már berakták ide). Ő talán a világ legjobb Eagles riportere, Lurie és Roseman is tiszteli többek között. Nagyon-nagyon ritkán fest negatív képet, de most ő is konkrétan legalább 5 olyan tényt hoz fel egy iszonyatosan részletes cikkben, ami azt mutatja, hogy Wentz gázos.

Ettől még lehet rossz az edzői stáb, hiányozhat Reich, lehet igaz, hogy 3 éve Wentz elit volt, sőt még SB-t is nyerhetünk vele, mint game menedzserrel a jövőben. De az szimplán szubjektív ha ennyi érv mellett is azt gondolod, hogy ő most, vagy a jövőben top10 QB lesz valaha is a ligában - az égvilágon semmi nem utal erre a reményen kívül.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Remek példa Russell Wilson arra, hogy milyen játékot hoz egy elit játékos, akit rossz edzők vesznek körbe, majd milyet ha végre jók. Szerinted Wentz komolyan ebbe a kategóriába tartozik? Ráadásul ugyanennél az edzői stábnál volt MVP esélyes is...

Az miért DP és a stáb hibája hogy fél méterrel fölédobál mindenkit CW? Vagy hogy a checkdownok fele incompletion?

Mondom ezt úgy, hogy egyre kevésbé tetszik az edzői stáb ténykedése, rengeteg faszságuk van.

Most komolyan, őszintén izgatott lennél ha Wentz lenne a QB jövőre is? 3 db playt nem tudnék felsorolni idén tőle, ami izgatottá tesz.
Hulkeinstein
Már megint félrebeszélsz.
Komolyan ugyanez a stáb volt körülötte végig?
Frankón mindenkit fölédobál?
Te amúgy mit nézel? Meccseket vagy a PFF-t bújod?
Nem is ragozom mert még egy egyszerű laikusnak is feltűnne a teljesítmény béli különbség Wentz játékára Reich alatt, utána és most OC nélkül. De nyilván ő szar 😀 (vagy csak haterkedni egyszerűbb)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
A nagy kérdés az az, hogy a rebuild Wentzcel vagy nélküle történjen? Ki lehet-e belőle hozni jó edzőkkel a 2017-es formáját?
picksix
Nagyjából egyet is értek a leírtakkal csak erre az utolsóra válaszolnék. Sztem mindenképpen Wentz a megoldás a folytatásra. Ez az ember tudná hozni azt amit az elmúlt években már láthattunk tőle . Egyszerűen most szar útra lett terelve. Nyilván elfogadja azt amit az edzői mondanak neki, de ezek a tanácsok borzalmasak. Ezt sztem ő is tudja. Látszik is rajta a csalódottság amikor le kell vonulnia egy drive végén eredménytelenül. (csak nem pofázik és végzi amit rábíztak) Ez a türelem részéről ki fog fizetődni vagy egy új stábbal vagy egy új csapattal(remélem előbbi). Ne feledjük el, hogy 1-1 csapat évekig is keresi azt a QB-t akire rábízhatja a franchiset akár egy évtizedre is. Én nem pazarolnék el egy ilyen tehetséget...pláne úgy, hogy messziről bűzlik, hogy amit az edzők művelnek (playcall/book..stb) az botrányos.
Mi "amatőr" szurkolók, azt gondoljuk, hogy a "gyenge" csoportellenfeleket kellene megverni, és ez a kulcs a sikerhez!
Szerencsére, a csapatunknak olyan vezetői vannak, akik értenek a játékhoz! Ők tudják, nem a "csatát" kell megnyerni, hanem a "háborút"!
A következő 5 játékból nyerünk párat, majd kikapunk az utolsó két fordulóban, így elérjük a csoportunk megnyerésén túl azt is, hogy rosszabb draft pozícióban legyenek a csoport ellenfeleink!
A nyerő széria megalapozása volt a tegnapi mérkőzés...
Gondoljátok el...melyik edző tudna felkészülni a tegnap látottak alapján Wentz "játékából", vagy a védelmünk "stratégiájából"?...Na ügye!
Szóval nem kell elkeseredni! 😀
tûzoltó
Imádom az optimizmusod illetve átjön az irónia is. 😀
De te is tudod, hogy a kulcs a sikerhez az, hogy az erőseket verjük rommá és a gyengék meg a hab a tortán. 😊
A vezetők makacs barmok akiket már elvakított a siker és nem látnak tovább az orruknál . Ebből adódóan már egy csatát sem tudnak megnyerni nemhogy a háborút.
Szomorkodni már az első 3 meccs után sem volt érdemes mert már ott látszott, hogy ez idén halott ügy és nem kívánok mást már csak földet rá. 😀

(amúgy már írtam, de nálam ez a szezon eleve nem bejövős a covid miatt sem...ez megmérgezte már a drafttól a szezonunkat)
Greengo
Remek példa Russell Wilson arra, hogy milyen játékot hoz egy elit játékos, akit rossz edzők vesznek körbe, majd milyet ha végre jók. Szerinted Wentz komolyan ebbe a kategóriába tartozik? Ráadásul ugyanennél az edzői stábnál volt MVP esélyes is...

Az miért DP és a stáb hibája hogy fél méterrel fölédobál mindenkit CW? Vagy hogy a checkdownok fele incompletion?

Mondom ezt úgy, hogy egyre kevésbé tetszik az edzői stáb ténykedése, rengeteg faszságuk van.

Most komolyan, őszintén izgatott lennél ha Wentz lenne a QB jövőre is? 3 db playt nem tudnék felsorolni idén tőle, ami izgatottá tesz.
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
azt hiszem, valamelyik eredménykövetőben írtam, de nem lehetne ilyenkor elővenni Reich 2017es playbookját? ha ugyanazt az offense-t tudnánk tolni idén, tolhatnánk megint egy underdog playoff-ot 😊 nyilván nem lenne elég egy SB-hoz, nem hitegetem magam ebben, de ha Pederson ismeri azokat a játékokat, amikkel akkoriban 3 negyed alatt döntöttük el a meccseket, az új emberekkel is működne.. nyilván nem tanulják be egyik hétről a másikra, meg Pederson is gondolom tűl büszke / makacs / nem tudom, milyen, hogy most hirtelen váltson

nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, csak már gyűlölöm ezt a jelenlegi "offense"-t 😀 Sanders meg nagy király, megérdemelné, hogy jó csapatban focizzon
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fel kell venni egy potens OC-t. DP-nek akkor ment igazán amikor ez nem az ő dolga volt.
A falba kell majd egy center ,RB,WR fiatalokkal megoldva. draftolni kell a D-be vastagon.

Kb ennyi kell és akkor a cap probléma is megoldható
Janek
Ez így van..csak DP egy makacs fasz. Rászólt Lurie, hogy ez nem mehet így tovább...erre ő azt gondolta, hogy mindent megold egyedül. 😀 Ez lett belőle és ez könnyen a karrierjébe kerülhet (JS a háttérben vigyorog).
Greengo
Azért ez nem mehet így mégis a tulaj akarata dönt.
Janek
Bár megfogadtam, hogy a héten nem szólok itt hozzá inkább átengedem a terepet nektek 😉 de annyi csak kikívánkozik belőlem 😊, hogy pont arra gondoltam: ideje lenne Lurienak lemenni az öltözőbe és rendet vágni mind az edzők mind a játékosok között. Nem hiszem, hogy megelégszik ezzel ami most van SB győzelem ide vagy oda.

Következő 5 meccsből csoda folytán hozunk 2-t (na jó hol az-az 1x 😛) akkor már örülhetünk.

Nemcsak Wentzet, de Sanderst Goedert és Reagort is kár lenne elpazarolni (nekem tetszik eddig a srác amit mutatHATOTT) Fulghamről nem is beszélve 😀.

No tényleg pofa alapállás (nekem 😊)
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Fel kell venni egy potens OC-t. DP-nek akkor ment igazán amikor ez nem az ő dolga volt.
A falba kell majd egy center ,RB,WR fiatalokkal megoldva. draftolni kell a D-be vastagon.

Kb ennyi kell és akkor a cap probléma is megoldható
Janek
Ez így van..csak DP egy makacs fasz. Rászólt Lurie, hogy ez nem mehet így tovább...erre ő azt gondolta, hogy mindent megold egyedül. 😀 Ez lett belőle és ez könnyen a karrierjébe kerülhet (JS a háttérben vigyorog).
Greengo
Azért ez nem mehet így mégis a tulaj akarata dönt.

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Fel kell venni egy potens OC-t. DP-nek akkor ment igazán amikor ez nem az ő dolga volt.
A falba kell majd egy center ,RB,WR fiatalokkal megoldva. draftolni kell a D-be vastagon.

Kb ennyi kell és akkor a cap probléma is megoldható
Janek
Ez így van..csak DP egy makacs fasz. Rászólt Lurie, hogy ez nem mehet így tovább...erre ő azt gondolta, hogy mindent megold egyedül. 😀 Ez lett belőle és ez könnyen a karrierjébe kerülhet (JS a háttérben vigyorog).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Fel kell venni egy potens OC-t. DP-nek akkor ment igazán amikor ez nem az ő dolga volt.
A falba kell majd egy center ,RB,WR fiatalokkal megoldva. draftolni kell a D-be vastagon.

Kb ennyi kell és akkor a cap probléma is megoldható

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
A nagy kérdés az az, hogy a rebuild Wentzcel vagy nélküle történjen? Ki lehet-e belőle hozni jó edzőkkel a 2017-es formáját?
picksix
Nagyjából egyet is értek a leírtakkal csak erre az utolsóra válaszolnék. Sztem mindenképpen Wentz a megoldás a folytatásra. Ez az ember tudná hozni azt amit az elmúlt években már láthattunk tőle . Egyszerűen most szar útra lett terelve. Nyilván elfogadja azt amit az edzői mondanak neki, de ezek a tanácsok borzalmasak. Ezt sztem ő is tudja. Látszik is rajta a csalódottság amikor le kell vonulnia egy drive végén eredménytelenül. (csak nem pofázik és végzi amit rábíztak) Ez a türelem részéről ki fog fizetődni vagy egy új stábbal vagy egy új csapattal(remélem előbbi). Ne feledjük el, hogy 1-1 csapat évekig is keresi azt a QB-t akire rábízhatja a franchiset akár egy évtizedre is. Én nem pazarolnék el egy ilyen tehetséget...pláne úgy, hogy messziről bűzlik, hogy amit az edzők művelnek (playcall/book..stb) az botrányos.
Mi "amatőr" szurkolók, azt gondoljuk, hogy a "gyenge" csoportellenfeleket kellene megverni, és ez a kulcs a sikerhez!
Szerencsére, a csapatunknak olyan vezetői vannak, akik értenek a játékhoz! Ők tudják, nem a "csatát" kell megnyerni, hanem a "háborút"!
A következő 5 játékból nyerünk párat, majd kikapunk az utolsó két fordulóban, így elérjük a csoportunk megnyerésén túl azt is, hogy rosszabb draft pozícióban legyenek a csoport ellenfeleink!
A nyerő széria megalapozása volt a tegnapi mérkőzés...
Gondoljátok el...melyik edző tudna felkészülni a tegnap látottak alapján Wentz "játékából", vagy a védelmünk "stratégiájából"?...Na ügye!
Szóval nem kell elkeseredni! 😀
tûzoltó
Imádom az optimizmusod illetve átjön az irónia is. 😀
De te is tudod, hogy a kulcs a sikerhez az, hogy az erőseket verjük rommá és a gyengék meg a hab a tortán. 😊
A vezetők makacs barmok akiket már elvakított a siker és nem látnak tovább az orruknál . Ebből adódóan már egy csatát sem tudnak megnyerni nemhogy a háborút.
Szomorkodni már az első 3 meccs után sem volt érdemes mert már ott látszott, hogy ez idén halott ügy és nem kívánok mást már csak földet rá. 😀

(amúgy már írtam, de nálam ez a szezon eleve nem bejövős a covid miatt sem...ez megmérgezte már a drafttól a szezonunkat)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Mi "amatőr" szurkolók, azt gondoljuk, hogy a "gyenge" csoportellenfeleket kellene megverni, és ez a kulcs a sikerhez!
Szerencsére, a csapatunknak olyan vezetői vannak, akik értenek a játékhoz! Ők tudják, nem a "csatát" kell megnyerni, hanem a "háborút"!
A következő 5 játékból nyerünk párat, majd kikapunk az utolsó két fordulóban, így elérjük a csoportunk megnyerésén túl azt is, hogy rosszabb draft pozícióban legyenek a csoport ellenfeleink!
A nyerő széria megalapozása volt a tegnapi mérkőzés...
Gondoljátok el...melyik edző tudna felkészülni a tegnap látottak alapján Wentz "játékából", vagy a védelmünk "stratégiájából"?...Na ügye!
Szóval nem kell elkeseredni! 😀
több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ebben a csapatban nincs semmi szerethető, legalábbis én nem vélek felfedezni. Amikor rosszul ment, inséges időkben, Kelly alatt vagy a Reid éra vége felé, mindig volt egy egység, egy játékos vagy valami plusz ami reményt adott, hogy mutatunk, villantunk valamit és mondhattuk: igen, szar a csapat, de legalább ez meg ez működik...

Sosem hagyott ennyire hidegen engem Eagles meccs. Általában már aznap a nyakamban dobog a szívem és full izgalomban várom a kickoffot.
Tegnap, amikor a 2. félidő elején 2 passzjátékkal engedtünk 65 yardot, akkor kapcsoltam át a gurulósra és az volt a furcsa, hogy még ideges sem voltam.

Wentz játékára nincs értelmes magyarázatom. Egyszerűen olyan szinten múlja alul korábbi önmagát, hogy az elképzelhetetlen. Otromba pontatlanságok, alapvető passzokat nem tud megdobni. Lassan hoz meg rossz döntéseket. A hosszú passzok meg csak úgy találomra kerülnek eldobásra, hátha. Akik védenék, azoknak üzenem: alsóházi QB produkció ez. Olyan dolgokat ront el, ami nem támadófaltól vagy elkapóktól függ... Most nézem ide még nem linkelte be senki az alábbi írást? Ajánlom olvasásra:
http://www.fanfactory.hu/philadelphia-eagles/carson-wentz-hanyatlasa-

És a tegnapi meccs következtetése számomra: Daniel Jones >> Carson Wentz

Természetesen ezért a fantáziátlanságért, kilátástalanságért szerintem az edzői stáb a felelős. Pederson az én szememben már megbukott. Tisztelem őt, hiszen hozzájárult életem egyik legnagyobb szurkolói élményéhez, de nem látom benne, hogy képes lenne újra győztes csapatot csinálni. Nem úgy gondolom, hogy meccseket nyerni, hanem egy igazi, győztes mentalitású csapatot építeni. De kb. Stoutlanden kívül mindenkit elzavarnék.

A nagy kérdés az az, hogy a rebuild Wentzcel vagy nélküle történjen? Ki lehet-e belőle hozni jó edzőkkel a 2017-es formáját?

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
slay nagyon egyedül van secben. LB játék siralmas. dline sem karcol. O meg olyan amilyen igazából nincs már önbizalma senkinek mindig elbaszódik valami amikor kéne a pont

több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Nem várhatjuk, hogy minden meccset megnyerjünk, ha ugyanolyan rosszul játszunk, mint az előző két meccsen.
Azt mondták, hogy új szezon indul ... És tényleg! Újra kezdtük és most az előszezonnál tartunk. 😀

Nem sok újat lehet írni, az előző hetekhez képest. A támadósornál most nem volt labdaeladás. Ennek eléréséhez egy extra visszafogott offense-zel álltunk ki. Szinte lehetetlennek látszott, de a szürkeséget még sikerült feljebb tekernünk.

A futójáték az egyetlen, ami elfogadhatóan működik. Idén ezekre a hosszú futott TD-kre specializálták magukat. A passzjáték továbbra is elég hervasztó. Még szerencse, hogy két külön koordinátor van a kettőre, így nem lesz nehéz eldönteni, kit kell kirúgni. 😉
Az offense-nek továbbra sincs egészében semmi arculata, nem tudni mi lenne a számos, offense-zel foglalkozó koordinátor és tanácsadó elképzelése a játékunkról.

A védelem is a szokásos volt. Nem nagyon van értelmes linebacker. Futójátékban is rendszeresen rossz gapre mentek. Maddox, NRC borzasztó volt, de Slay is fokozatosan közelítette őket, ahogy ment előre a meccs.


több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Nem is kommentálom a meccset...már a jövőbe tekintek. 😀


azért ennyit mégis hozzáteszek:
Merrill Reese: “This performance is absolutely unacceptable. Inexcusable.”

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Mikor küldik már el a picsába ezt a túlhypeolt és túlfizetett Wentzet? Egy nagy rakás szerencsétlenség. Ez a Giants egy nagy nulla, bődületesen rossz csapat.....és ezektől kikapni. Hihetetlen.
Riverske
Ja Wentz vesztette el nyilván. Te is régi motoros lehetsz . 😀
Greengo
Minden második passza nem emberhez ment. Nem kell hozzá nagy szakértelem, hogy megállapítható legyen, hogy balfasz.
Nem passzol jól, nem atletikus, ráadásul bónuszban még emberileg is ellenszenves, mert egy vadbarom vadász, állatgyilkoló 😊
Riverske
igy van igazad van, meg még büdöset is böfög!

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Mikor küldik már el a picsába ezt a túlhypeolt és túlfizetett Wentzet? Egy nagy rakás szerencsétlenség. Ez a Giants egy nagy nulla, bődületesen rossz csapat.....és ezektől kikapni. Hihetetlen.
Riverske
Ja Wentz vesztette el nyilván. Te is régi motoros lehetsz . 😀
Greengo
Minden második passza nem emberhez ment. Nem kell hozzá nagy szakértelem, hogy megállapítható legyen, hogy balfasz.
Nem passzol jól, nem atletikus, ráadásul bónuszban még emberileg is ellenszenves, mert egy vadbarom vadász, állatgyilkoló 😊
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Mikor küldik már el a picsába ezt a túlhypeolt és túlfizetett Wentzet? Egy nagy rakás szerencsétlenség. Ez a Giants egy nagy nulla, bődületesen rossz csapat.....és ezektől kikapni. Hihetetlen.
Riverske
Ja Wentz vesztette el nyilván. Te is régi motoros lehetsz . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 467 — Lucas Scott
JJAW inaktív. Ki fogja pótolni a 0 elkapás 0 yardját?
csipkelli
Player REC YDS TD TGTS

Alshon Jeffery 0 0 0 1
karmïgran
Azt hittem Jeffery meg sérült mindig baszki 😲😲😲😲

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Mikor küldik már el a picsába ezt a túlhypeolt és túlfizetett Wentzet? Egy nagy rakás szerencsétlenség. Ez a Giants egy nagy nulla, bődületesen rossz csapat.....és ezektől kikapni. Hihetetlen.
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
JJAW inaktív. Ki fogja pótolni a 0 elkapás 0 yardját?
csipkelli
Player REC YDS TD TGTS

Alshon Jeffery 0 0 0 1
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
visszajövünk bye weekről, emberek jönnek vissza sérülésből, 3 pontot csinálunk egy félidő alatt a Giants ellen és Pederson szerint a legnagyobb probléma a büntetésekkel volt.. amíg ezt komolyan elhiszi, semmi esélyünk, hogy változzon a playcalling, így meg tényleg mi a fasznak nyerjünk csoportot.. hatalmasan kiábrándító ez a szezon.. ha jövőre se lesz egy offense-ért felelős ember, menjen el mindenki a f#szba..
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szraok vagyunk és kész nincs ezen mit szépíteni. DP beteheti a vitrinbe a SB trófeát és nézegertheti, mert sokra már nem fog jutni 😊 tudom az is elég, de azért na.... 😛

Szép további idényt nektek 😊