Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk az is szívás, hogy pl a WSHton majd milyen Steelers ellen játszhat. Ha most kikapunk amire eléggé van esély a WSH meg kap egy fáradt kivérzett Steelerst, tálcán van kínálva nekik a csoportgyőzelem.

Mondjuk a Köln is 1991!!!! után gyözte le a Dortmundot saját pályáján, ideje nekünk is Hawks ellen a Wilson érában győzni. 😀 (meg csoda kategória 😛)
dande
Huhh, hát a Hawks elleni meccseteken bajban leszek, kinek drukkoljak... 😁😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk az is szívás, hogy pl a WSHton majd milyen Steelers ellen játszhat. Ha most kikapunk amire eléggé van esély a WSH meg kap egy fáradt kivérzett Steelerst, tálcán van kínálva nekik a csoportgyőzelem.

Mondjuk a Köln is 1991!!!! után gyözte le a Dortmundot saját pályáján, ideje nekünk is Hawks ellen a Wilson érában győzni. 😀 (meg csoda kategória 😛)

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Wentznek elég kicsi a hibalehetősége hétfőn.

iktriad
Legjobb helyen kezdhet.

De igy hogy Peters ujra G lesz siman nyerunk.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wentznek elég kicsi a hibalehetősége hétfőn.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 534 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.inquirer.com/eagles/jason-kelce-eagles-consecutive-games-center-retire-injuries-20201128.html?outputType=amp


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Fasza.....Lén Dzsonzon is kiesett erre az évre. Ilyen nincs. Pedig ő ráadásul fehér játékos.
Az a baj, hogy ha rámegyünk a draftra, akkor sem tudunk már olyan előkelő helyen húzni, hogy egy jó Kúbét elvigyünk. Arra lenne pedig a legnagyobb szükség.
Mostantól annak a csoportriválisnak kell drukkolni, akiket a legkevésbé utálunk. Hajrá Vashington!
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
LJ.. most már tényleg menjünk rá jó a draftra, semmi értelme az erőlködésnek se
karmïgran
A hídon akkor kell átmenni, amikor odaértél...temetni meg akkor kell, amikor már nem él... 😀
tûzoltó
halott már az 😀 (mint Wentz őzei @Riverske)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
LJ.. most már tényleg menjünk rá jó a draftra, semmi értelme az erőlködésnek se
karmïgran
A hídon akkor kell átmenni, amikor odaértél...temetni meg akkor kell, amikor már nem él... 😀
tûzoltó
Tehát jöhet a feltámadás 😛?
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
LJ.. most már tényleg menjünk rá jó a draftra, semmi értelme az erőlködésnek se
karmïgran
A hídon akkor kell átmenni, amikor odaértél...temetni meg akkor kell, amikor már nem él... 😀
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
LJ.. most már tényleg menjünk rá jó a draftra, semmi értelme az erőlködésnek se
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
 twitter.com/NBCSPhilly/status/1332342994578649090

Peters RG, Mailata LT.
csipkelli
Ha csak ennyin múlna... Bár legalább próbálkozunk.... de jelen állapotban max 3. hely néz ki a csoportban.

Közben LJ szezonjának is vége úgy tűnik. Most már valóban csak a szórakozás marad 😊
dande
Csodás. Jöjjön Hurts futkározni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/NBCSPhilly/status/1332342994578649090

Peters RG, Mailata LT.
csipkelli
Ha csak ennyin múlna... Bár legalább próbálkozunk.... de jelen állapotban max 3. hely néz ki a csoportban.

Közben LJ szezonjának is vége úgy tűnik. Most már valóban csak a szórakozás marad 😊
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
 twitter.com/NBCSPhilly/status/1332342994578649090

Peters RG, Mailata LT.
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
...ők fogják levadászni az állatgyilkos Wencet...
Riverske
Vadászként mondom, hogy jelentős különbség van a vadász és az állatgyilkos között (még ha számos vadász a cselekedeteivel rá is cáfol erre...). Wentz-et szerintem Te is csak a vadászati élményeinek képi megjelenítésével kapcsolatban ismered e tekintetben; ne vonj le helytelen következtetéseket (=minden vadász állatgyilkos).
Csak azért teszem ezt szóvá, mert már nem először látom ebbéli megnyilatkozásodat.
Peace
skizofita
Ismerek én is néhány vadászt. és egyikre sem mondhatom, hogy kedvtelésből lőnek. Ők a természetet szeretik, éjjel figyelni az állatokat ilyenek. Évente 1-1 lövésük van, akkor is "csak" olyan állatra lőnek amelyik vagy beteg, vagy kárt okoz a környékbeli gazdaságokban.

Riverske:
Ha már ez a legnagyobb bajod Wentzel akkor had kérdezzem meg Fletcher Coxot is utálod? Vagy Trent Cole is hasonlóan utált ember nálad?
Shawn84
Némítsátok le ezt a fogyatékost, ahogy én is tettem és akkor nem kell olvasni a 12 éves szintjét...
zsoeo
nem ismertem ezt a funkciót, de nagyon jó és hasznos, köszi!
Attis
Nem engedem meg, hogy megtedd!
több mint 3 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
...ők fogják levadászni az állatgyilkos Wencet...
Riverske
Vadászként mondom, hogy jelentős különbség van a vadász és az állatgyilkos között (még ha számos vadász a cselekedeteivel rá is cáfol erre...). Wentz-et szerintem Te is csak a vadászati élményeinek képi megjelenítésével kapcsolatban ismered e tekintetben; ne vonj le helytelen következtetéseket (=minden vadász állatgyilkos).
Csak azért teszem ezt szóvá, mert már nem először látom ebbéli megnyilatkozásodat.
Peace
skizofita
Ismerek én is néhány vadászt. és egyikre sem mondhatom, hogy kedvtelésből lőnek. Ők a természetet szeretik, éjjel figyelni az állatokat ilyenek. Évente 1-1 lövésük van, akkor is "csak" olyan állatra lőnek amelyik vagy beteg, vagy kárt okoz a környékbeli gazdaságokban.

Riverske:
Ha már ez a legnagyobb bajod Wentzel akkor had kérdezzem meg Fletcher Coxot is utálod? Vagy Trent Cole is hasonlóan utált ember nálad?
Shawn84
Némítsátok le ezt a fogyatékost, ahogy én is tettem és akkor nem kell olvasni a 12 éves szintjét...
zsoeo
nem ismertem ezt a funkciót, de nagyon jó és hasznos, köszi!
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Teljes megtisztulás kell:
- egy új GM-el, aki normálisan igazol
- új edzővel, aki tudja motiválni a csapatban halványuló tüzet
- legfőképpen egy új irányítóval, aki nem középszerű fos mint Wenc
- veteránok elküldésével, fiatalok beépítésével a B csapatból és draftról. Ha egy játékos éhbérért autót mos, majd megkapja a lehetőséget a B csapatból az szerintem felszántja a pályát, mert a megélhetése a tét

Nagyon remélem, hogy nem nyerjük meg a csoportot, mert az önámítás lenne és hátradőlhetne a GM, Péderzon és Wenc is. Igaz, a Dállasz és a Zsájentsz se nyerjen, mert utálom őket, mint a szart. Legyen a csoportgyőztes a Washington, a szimpatikus visszatérő Szmítsz miatt.

Szerkesztette: Riverske
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
A tökéletes csoportálláshoz ma kellene egy döntetlen a Dallas és a Washington mérkőzésén, majd New York x-el a Cincinnativel (ebben van már tapasztalata a Bengalsnak), és Mi hozzuk a vereséget hétfőn...így kialakulna a tökéletes 3-7-1! Az Eagles megteszi a Tőle telhetőt..., így már csak a másik három csapaton múlik a dolog! 😀 😀😀
tûzoltó
én nagyon drukkolok, hogy így legyen.. nyerje meg más ezt a fos csoportot, és kezdjünk el rendet tenni, már amennyire ez lehetséges..
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
A tökéletes csoportálláshoz ma kellene egy döntetlen a Dallas és a Washington mérkőzésén, majd New York x-el a Cincinnativel (ebben van már tapasztalata a Bengalsnak), és Mi hozzuk a vereséget hétfőn...így kialakulna a tökéletes 3-7-1! Az Eagles megteszi a Tőle telhetőt..., így már csak a másik három csapaton múlik a dolog! 😀 😀😀
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy tök jó összefoglaló:

 www.reddit.com/r/nfl/comments/k0vm8j/wentz_has_no_excuses/
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
...ők fogják levadászni az állatgyilkos Wencet...
Riverske
Vadászként mondom, hogy jelentős különbség van a vadász és az állatgyilkos között (még ha számos vadász a cselekedeteivel rá is cáfol erre...). Wentz-et szerintem Te is csak a vadászati élményeinek képi megjelenítésével kapcsolatban ismered e tekintetben; ne vonj le helytelen következtetéseket (=minden vadász állatgyilkos).
Csak azért teszem ezt szóvá, mert már nem először látom ebbéli megnyilatkozásodat.
Peace
skizofita
Ismerek én is néhány vadászt. és egyikre sem mondhatom, hogy kedvtelésből lőnek. Ők a természetet szeretik, éjjel figyelni az állatokat ilyenek. Évente 1-1 lövésük van, akkor is "csak" olyan állatra lőnek amelyik vagy beteg, vagy kárt okoz a környékbeli gazdaságokban.

Riverske:
Ha már ez a legnagyobb bajod Wentzel akkor had kérdezzem meg Fletcher Coxot is utálod? Vagy Trent Cole is hasonlóan utált ember nálad?
Shawn84
Némítsátok le ezt a fogyatékost, ahogy én is tettem és akkor nem kell olvasni a 12 éves szintjét...
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
...ők fogják levadászni az állatgyilkos Wencet...
Riverske
Vadászként mondom, hogy jelentős különbség van a vadász és az állatgyilkos között (még ha számos vadász a cselekedeteivel rá is cáfol erre...). Wentz-et szerintem Te is csak a vadászati élményeinek képi megjelenítésével kapcsolatban ismered e tekintetben; ne vonj le helytelen következtetéseket (=minden vadász állatgyilkos).
Csak azért teszem ezt szóvá, mert már nem először látom ebbéli megnyilatkozásodat.
Peace
skizofita
Ismerek én is néhány vadászt. és egyikre sem mondhatom, hogy kedvtelésből lőnek. Ők a természetet szeretik, éjjel figyelni az állatokat ilyenek. Évente 1-1 lövésük van, akkor is "csak" olyan állatra lőnek amelyik vagy beteg, vagy kárt okoz a környékbeli gazdaságokban.

Riverske:
Ha már ez a legnagyobb bajod Wentzel akkor had kérdezzem meg Fletcher Coxot is utálod? Vagy Trent Cole is hasonlóan utált ember nálad?
több mint 3 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
...ők fogják levadászni az állatgyilkos Wencet...
Riverske
Vadászként mondom, hogy jelentős különbség van a vadász és az állatgyilkos között (még ha számos vadász a cselekedeteivel rá is cáfol erre...). Wentz-et szerintem Te is csak a vadászati élményeinek képi megjelenítésével kapcsolatban ismered e tekintetben; ne vonj le helytelen következtetéseket (=minden vadász állatgyilkos).
Csak azért teszem ezt szóvá, mert már nem először látom ebbéli megnyilatkozásodat.
Peace

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
A megérzéseim ritkán tévednek...és úgy érzem, hogy a Philadelphia nyerni fog legalább egy rájátszás mérkőzést!
tûzoltó
melyik évben ?
Janek
Illetve az Eaglesrol beszelsz vagy masik sportagrol? 😀
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Jó hírem van minden Ígölsz rajongónak!
Tegnap este beszéltem egy Észak-Dakotai vaddisznó családdal és legközelebb ők fogják levadászni az állatgyilkos Wencet, így végre sérültlistára kerülhet és jöhet helyette egy értelmes KúBÉ, aki normálisan lát a pályán, így nem 10 mp-ig spajzolja a labdát, mobilisabb és szemészeti vizsgálaton is jobb eredményeket produkált a 70 db interszepsön elkerülése érdekében. Dzsalen Hörszt és Nét Szundlend a két reményünk.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
A megérzéseim ritkán tévednek...és úgy érzem, hogy a Philadelphia nyerni fog legalább egy rájátszás mérkőzést!
tûzoltó
melyik évben ?