Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szóval egy kis játék/álmodozás 😛 poén 😀

Nyerjük mindet (naná...)

A Wsh nyer max kettőt de az sem mindegy melyiket. A Frisco és a Panthers ellenit. Akkor a csoport mérleggel mi vagyunk a jobbak (nekünk 4-2 nekik - 2-4).

A Giants is nyer max kettőt, mondjuk az Arizona és a Browns ellenit. S akkor megint a csoportmérleg dönt (4-2, 3-3)

Szóval sima liba 😛 😀
dande
Álmodozva...ha nyerünk négyet, akkor az nálam: 7-8-1! Nekik meg 7-9!
Miért döntene a csoport mérleg?
tûzoltó
Ja jó azt nem néztem, hogy egy fél meccsel erősebbek leszünk 😀 😀 😀
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Szóval egy kis játék/álmodozás 😛 poén 😀

Nyerjük mindet (naná...)

A Wsh nyer max kettőt de az sem mindegy melyiket. A Frisco és a Panthers ellenit. Akkor a csoport mérleggel mi vagyunk a jobbak (nekünk 4-2 nekik - 2-4).

A Giants is nyer max kettőt, mondjuk az Arizona és a Browns ellenit. S akkor megint a csoportmérleg dönt (4-2, 3-3)

Szóval sima liba 😛 😀
dande
Álmodozva...ha nyerünk négyet, akkor az nálam: 7-8-1! Nekik meg 7-9!
Miért döntene a csoport mérleg?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szóval egy kis játék/álmodozás 😛 poén 😀

Nyerjük mindet (naná...)

A Wsh nyer max kettőt de az sem mindegy melyiket. A Frisco és a Panthers ellenit. Akkor a csoport mérleggel mi vagyunk a jobbak (nekünk 4-2 nekik - 2-4).

A Giants is nyer max kettőt, mondjuk az Arizona és a Browns ellenit. S akkor megint a csoportmérleg dönt (4-2, 3-3)

Szóval sima liba 😛 😀
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Sokan hangoztatták a véleményüket, hogy az NFC EAST csoport győztese mit keresne a rájátszásban, és milyen igazságtalan, hogy akár negatív mérleggel is bejuthat egy csapat a PO-ba! (Bár igaz, hogy otthon játszhat egy mérkőzést, de minek...hiszen biztosan kiesik majd!)
A Giants nyer Seattle otthonában, míg a Washington pedig az eddig veretlen éllovast győzi le, szintén idegenben!
Nem gondolom, hogy eleve lefutott lenne a rájátszás!
(Amennyiben csoport győztes akar lenni a Dallas, úgy a mai meccsen nyernie kell!( és engem nem lepne meg a győzelme...)
Szóval a példa adott...nyerni kell nekünk is! 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze a WSH is képes a bravúrra... Még nyerjen a boys is s akkor tökéletes hétvége lesz...
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Én Hurts esetében még kivárnék egy kicsit a "lelkesedéssel". Valóban jobban mutatott egy ideig, mint Wentz, de ne felejtsük el, hogy amikor bejött, a Packers védelme még nem tudta mire számítson. Ekkor volt két igazán jó passza és tán 3 jó futása egy támadássorozatban (TD). Utána már zseben belül tudták tartani és így volt egy 5 playből álló 7 yardos haladás (2 incomplete passz és egy sack), majd 4 play 17 yardért (1 db 17 yardos passz, egy incomplete és az INT). Gyakorlatilag nem hozott jobb számokat, mint Wentz, (QBR Wentz 37,3 vs. Hurts 34,4, Passer rtg Wentz 57,4 vs Hurts 67,7). Még jót tehet neki, ha kitalálnak rá valami futásokkal kombinált sémát, de én a látottak alapján még várnék a megítélésével.
gbol
Persze. Ez a srác nem NFL ready..és félek soha sem lesz az. (már bele se merek gondolni mibe került 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 354
Én Hurts esetében még kivárnék egy kicsit a "lelkesedéssel". Valóban jobban mutatott egy ideig, mint Wentz, de ne felejtsük el, hogy amikor bejött, a Packers védelme még nem tudta mire számítson. Ekkor volt két igazán jó passza és tán 3 jó futása egy támadássorozatban (TD). Utána már zseben belül tudták tartani és így volt egy 5 playből álló 7 yardos haladás (2 incomplete passz és egy sack), majd 4 play 17 yardért (1 db 17 yardos passz, egy incomplete és az INT). Gyakorlatilag nem hozott jobb számokat, mint Wentz, (QBR Wentz 37,3 vs. Hurts 34,4, Passer rtg Wentz 57,4 vs Hurts 67,7). Még jót tehet neki, ha kitalálnak rá valami futásokkal kombinált sémát, de én a látottak alapján még várnék a megítélésével.
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
@zsoeo: Ki mondta, hogy nincs gond a fallal? Hatalmas gondok vannak, borzalmas az egész. De nem azért, mert szarok a falembereink, hanem azért, mert rehabon vannak és nem a pályán. Brooks-szal, egy egészséges Lane-nel és egy tehetségét megmutató Dillarddal ez egészen máshogy festene és a mélység is meglenne.

@dande: Nem Hurts-öt hasonlítom Wilsonhoz, telejsen más játékosok és nyilván összetesszük a két kezünket, ha valaha fele olyan jó lesz JH, mint RW - erre sincs sok esély. Én csak azt mondom, hogy láttak benne egy irányítót, akiben starter potenciál van, mert megvan minden nyers skill és Howie azt mondta, hogy inkább éget egy 2. kört, mint hogy Wilson után másodjára eljátsszuk azt, hogy tetszik nekünk egy QB, de pont lemaradunk róla és másnál lesz belőle sztár. Alapvetően ez egy szar gondolatmenet és jól nem tudott elsülni, de ha jó játékos lesz belőle, akkor nyilván nem a csapat történetének legrosszabb pickje azért - láttunk már mi Danny Watkinst.

@shawn: Jó összefoglaló. Nyilván senki nem tudja, hogy Hurtsből lesz-e valaha akár cserekaliber QB is, most egy csomó Wentz-fan majd ezzel fog jönni, amikor az egész szituáció lényege nem az, hogy Hurts milyen játékos, hanem az, hogy egy limitált rookie is simán lejátszotta Wentzet a pályáról és azonnal megváltozott az egész csapat képe, beleértve az ST-t és a D-t is. Ez azért nagyon fontos, mert 1. így van értelme meccset nézni, nyomokban focira emlékeztet a támadójátékunk, nem pedig birkózásra az LOS körül, valamint 2. végre esélyt ad megítélni az offensive personnel-t, a playhívást és a coachingot is. Wentz annyira szar volt idén, hogy prime Megatron és TO is szaladgálhatott volna a pályán, akkor is ezt a fost kapjuk.
Hulkeinstein
Olvass vissza valaki leírta hogy nem olyan szar a helyzet csak egy center kell és megvagyunk, de majd draftolunk egy falembert...
Tudom, hogy a fél kezdő rehabon van, Brooks, LJ oké, de Dillard-ról azt olvastam hogy kb lószar edzéseken, nem véletlen hoztuk vissza Peterst...
Szerintem ott is nagyobb gondok vannak mint ahogy leírtátok.
Eddig Stoutland-et is elismertem, hogy a szarból is tud várat építeni, de úgy néz ki mégsem..

Szerkesztette: zsoeo
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hulk ok így már nyilván mástól van szó, DK-ról is lehetett volna előző évben így gondolkodni JJAW helyett 😛 az más kérdés nálunk mennyit tudott volna mutatni.

A z OL-n nincs nagyon mit elemezgetni. 12 meccsen 11 felállás mert valaki mindig maródi, így még Stoutlandnek is nehéz dolgozni. Igazából, ha valami, akkor ez DP nagy hibája, hogy ezt látva nem képes olyan játékot kitalálni ami a passprot hiányosságait elmaszkírozza. Illetve, hogy a francért nem a futójátékra építettünk mert arra még ez a fal is jó. Sandersnek elszúrunk egy évet a karrierjéből pedig olyan számokat tudna hozni, hogy csuda.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Én szerintem az Oline megörgedett és nem domináns mint 1-2-3 éve.. innen ered minden baj. Wentz már eleve zavart az 50+ sack nem csak az ő hibája.egy átlagos QB sack száma 20 alatt van most ... sok szar snap,összeomlott zseb ez mind mind ide vezet. Draftoltuk Reagort de az ilyen speedster wr játékhoz kell 2-3 mp idő mire el tud szakadni... ez már nincs meg. Nem véletlen volt a sok TE passz már eddig is a sok nyomás csak a rövid passzokat engedi de ezt kiismerték már. Most ugye lehet DP hibája is ,hogy nem tudnak semmit kitalálni erre de szarból nem lehet várat építeni.

több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
@zsoeo: Ki mondta, hogy nincs gond a fallal? Hatalmas gondok vannak, borzalmas az egész. De nem azért, mert szarok a falembereink, hanem azért, mert rehabon vannak és nem a pályán. Brooks-szal, egy egészséges Lane-nel és egy tehetségét megmutató Dillarddal ez egészen máshogy festene és a mélység is meglenne.

@dande: Nem Hurts-öt hasonlítom Wilsonhoz, telejsen más játékosok és nyilván összetesszük a két kezünket, ha valaha fele olyan jó lesz JH, mint RW - erre sincs sok esély. Én csak azt mondom, hogy láttak benne egy irányítót, akiben starter potenciál van, mert megvan minden nyers skill és Howie azt mondta, hogy inkább éget egy 2. kört, mint hogy Wilson után másodjára eljátsszuk azt, hogy tetszik nekünk egy QB, de pont lemaradunk róla és másnál lesz belőle sztár. Alapvetően ez egy szar gondolatmenet és jól nem tudott elsülni, de ha jó játékos lesz belőle, akkor nyilván nem a csapat történetének legrosszabb pickje azért - láttunk már mi Danny Watkinst.

@shawn: Jó összefoglaló. Nyilván senki nem tudja, hogy Hurtsből lesz-e valaha akár cserekaliber QB is, most egy csomó Wentz-fan majd ezzel fog jönni, amikor az egész szituáció lényege nem az, hogy Hurts milyen játékos, hanem az, hogy egy limitált rookie is simán lejátszotta Wentzet a pályáról és azonnal megváltozott az egész csapat képe, beleértve az ST-t és a D-t is. Ez azért nagyon fontos, mert 1. így van értelme meccset nézni, nyomokban focira emlékeztet a támadójátékunk, nem pedig birkózásra az LOS körül, valamint 2. végre esélyt ad megítélni az offensive personnel-t, a playhívást és a coachingot is. Wentz annyira szar volt idén, hogy prime Megatron és TO is szaladgálhatott volna a pályán, akkor is ezt a fost kapjuk.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Szar ez úgy ahogy van!
A védelem néha meg tudta fogni Aaron Jonest, de Rodgers kb azt csinált amit akart. Semmi nyomás nem volt rajta. Brutálisan üres elkapóknak dobálhatott legtöbbször.
A támadó játékunk az a szokásos volt. Sehol üres elkapó, a fal összeomlott 1,5 másodperc alatt, a futás nem ment. Néhány lassítás volt amiben mutatták az elkapóinkat, hát nem is csodálom, hogy nem voltak szabadon, ilyen könnyen levédekezhető routokat megrajzolni. Középiskolában komolyabbakat levédekeznek. Aztán jött Hurts.
Végre!
Így legalább láthattuk őt is egy kicsit. Vele Annyival volt jobb az egész, hogy képtelen a zsebben irányítani, ezért azonnal kimozog. Na ettől ritmusosabbnak tűnt az O, és a GB védelemnek is más irányokba kellett figyelni, aminek következtében voltak elkapóink. Más kérdés, hogy ezekből alig lett jó elkapás, mert bármit képesek elejteni. Az interception egyértelműen Hurtsé, és teljesen megmutatta azt amit az egyetemen is csinált. Konkrétan fingja nincs a védelmek olvasásáról, és szórja az interceptionöket.
Tudom negatív vagyok, de pont emiatt utáltam Collegeban is. Az a QB aki 1: nem tud a zsebből passzolni, 2: nem olvas védelmet, az nem QB.
Ennek ellenére vele mégiscsak jobbnak érződött a támadójáték. A következő meccset vele kezdeném, és próbálnék az ő stílusához igazodó playbookot összerakni a Saints ellen, aztán meglátjuk.
A véleményem nem változott, az edzői stábnak mennie kell. Mindenestől.
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Tényleg már unalmas leírni, de siralmas, hogy a meccs érdemi részében 9 pontot tudtunk összehozni, miközben már évek óta borzasztóan kezdjük a meccseket, és rendszeresen több labdabirtoklásos hátrányokból indulunk.

A százmillió dolláros kérdés (és nem is képletesen) számomra az lesz az offseasonben, hogy lehet-e valamit kezdeni Wentz játékával annak érdekében, hogy visszataláljon a korábbi útra? Ha igen, akkor ki és mit tud kezdeni ezzel a feladattal?
Nehezen tudom elhinni, hogy Wentz egyszerűen elfelejtett alap dolgokat, amiket már az egyetemről kijőve is jól csinált és nem hibázott el, de most mégis úgy tűnik, mintha elfelejtett volna focizni. És ne 2017-ről beszéljük, hanem elég, ha az előző idény szintjét nézzük, ahonnan szintén igen jelentős a visszaesés.
Mindenesetre a jelenlegi offense garnitúra nem tűnik alkalmasnak arra, hogy visszatérítsék a helyes útra, ha ez egyáltalán lehetséges.

Wentz hiányában csak az maradna, hogy valaki előbányássza Hurts-ből a mélyre eltemetett nfl irányítót. Erre, valljuk be, nem biztos, hogy nagyobb esély van, mint Wentz megjavítására. Azért kaphatna majd egy meccset legalább, hogy lássuk mit (nem) tud.

Azt is egyre kevésbé hiszem el, hogy náluk minden elkapó csak úgy elbénul. Tök mindegy, hogy tapasztaltabb játékos vagy újonc, még ha vannak is eleinte jó megmozdulásai, előbb-utóbb minden elkapó ugyanolyan használhatatlannak néz ki az offense-ben. Ha a top 5-6-ban draftolunk (ahova eddig rakétaként tartunk), akkor hozzánk kerülhetne pl. Ja'Marr Chase. Van egy kis perverz kíváncsiság bennem az iránt, hogy belőle is tudnánk-e egy JJAW-t vagy legalább egy Agholort faragni?

Élvezzük viszont az apró örömöket: Goedert visszatérni látszik a sérülés előtti formájához, így Ertz nélkülözhető lehet. Mailata is újra jó teljesítményt tett le az asztalra, remélem a szezon hátralévő része már az övé lesz LT-ben.
BleedingGreen
Szerintem is lassan lehet barátkozni Chase-zel, elég egyértelműnek tűnik hogy őt kéne húzni...

... egészen addig, amíg ki nem húzzuk a szokásos falembert, még ha idén nem is lesz se need, se ember értéken.
Hulkeinstein
Még mindig azt mondod/mondjátok hogy az Offense fallal nincsenek gondok egy ilyen szezon után??
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már csaka az a kérdés ki nem bízott a nagy szerződés ellenére Wentzben. Howie s/vagy Lurie illetve DP, hogy mindenképp behúztâk Hurts-öt (most azt hsgyjuk miért pont őt) sanszos, hogy megint némi hatalmi játszma zajlik a háttérben.
dande
Howie húzta Hurts-öt, ez nem is titok.

Ennek ellenére elég biztos vagyok abban, hogy neki is csak max. egy megérzése lehetett, hogy nem biztos hogy Wentz a megoldás és a Hurts pickben max. 10% szerepet játszott ez. A maradék 90%-ot továbbra is annak titulálom, hogy komoly sebet hagyott az FO-ban anno, hogy lemaradtak Wilsonról, és Hurtsben értékben és profilban is egy hasonló játékost láttak, akit nem tudott bent hagyni Howie.
Hulkeinstein
Akkor viszont nyugodtan mondhatta volna azt a szerződésre, hogy ácsi várjunk még egy évet, csak nyilván az árak emelkedése miatt nem akart várni vele...

Wilson és Hurts hááát egyelőre nagyon erösen kell néznem, hogy belelássak utóbbiba még csak hasonlót is...

Meglátjuk. Sztem a Saints meccs még nem mérvadó, ők mindenképp erősebbek, de ha az utolsó 3 meccset hoznánk vállalható játékkal, akkor DP megmentette a seggét.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Most már csaka az a kérdés ki nem bízott a nagy szerződés ellenére Wentzben. Howie s/vagy Lurie illetve DP, hogy mindenképp behúztâk Hurts-öt (most azt hsgyjuk miért pont őt) sanszos, hogy megint némi hatalmi játszma zajlik a háttérben.
dande
Howie húzta Hurts-öt, ez nem is titok.

Ennek ellenére elég biztos vagyok abban, hogy neki is csak max. egy megérzése lehetett, hogy nem biztos hogy Wentz a megoldás és a Hurts pickben max. 10% szerepet játszott ez. A maradék 90%-ot továbbra is annak titulálom, hogy komoly sebet hagyott az FO-ban anno, hogy lemaradtak Wilsonról, és Hurtsben értékben és profilban is egy hasonló játékost láttak, akit nem tudott bent hagyni Howie.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már csaka az a kérdés ki nem bízott a nagy szerződés ellenére Wentzben. Howie s/vagy Lurie illetve DP, hogy mindenképp behúztâk Hurts-öt (most azt hsgyjuk miért pont őt) sanszos, hogy megint némi hatalmi játszma zajlik a háttérben.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Végre fell lett rázva a langyos állóvíz, Eagles meccs után kb. 2 éve nem feküdtem le ilyen reménytelin. Ez már nyomokban hasonlított offense-re és nekem ez volt a lényeg, nem akartam a végén lekaparni az arcomat.

Majd kiderül hogy Hurts jó-e, ez a meccs nem jelent sokat vele kapcsolatban, de hogy Wentz idén kuka, az legalább biztos lett. CW az utóbbi 33!! meccsén nem tudott 9 yard/attempt felé junti, Hurts a padról beszállva hozott 9.1-et. Egyértelmű volt érzetre a különbség és ha ez így marad, végre reálisan meg lehet majd ítélni az offense maradékánák a teljesítményét.
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
ma nyerünk ! mi vagyunk az esélyesek is.

😊

Ezeket kértem Mikitől meglátjuk mi lesz.
Janek
Szegény Mikulás!
csipkelli
Hátha már képes volt zsákban ilyen meleget hozni, akkor talán 😊
dande
Azért mert szakállas és az ereszen láttad, attól még nem biztos, hogy a Mikulás volt...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
ma nyerünk ! mi vagyunk az esélyesek is.

😊

Ezeket kértem Mikitől meglátjuk mi lesz.
Janek
Szegény Mikulás!
csipkelli
Hátha már képes volt zsákban ilyen meleget hozni, akkor talán 😊
több mint 3 éve
csipkelli 3 967
ma nyerünk ! mi vagyunk az esélyesek is.

😊

Ezeket kértem Mikitől meglátjuk mi lesz.
Janek
Szegény Mikulás!
több mint 3 éve
korodiati Philadelphia Eagles 682 — drkorodiattila@gmail.com
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/recap-how-eagles-have-used-10-different-ol-combinations-year
10. OL kombináció a 11 meccsen, 33 éve nem volt ilyen az NFL-ben.
Van még kérdés miért vagyunk szarok?
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
ma nyerünk ! mi vagyunk az esélyesek is.

😊

Ezeket kértem Mikitől meglátjuk mi lesz.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz mindent!

3-time Super Bowl champion LeGarrette Blount retires
 www.thescore.com/nfl/news/2064386
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Drisckoll lesz kezdő RT. Hajra!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
No kérem lássuk azt a bizonyos Brummogóst 😊

Report: Eagles' Pederson has given up some play-calling duties to assistants
 www.thescore.com/nfl/news/2063778

Nem biztos, hogy a legjobb kezekbe de majd kiderül hogy csupán busz alá lökés történt-e 😛